Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Кредит МВФ – останній крок до дефолту

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 83.170.251.---
Seva1964 _ 27.05.2009 13:04
"Справа у тому, що МВФ – це зовсім не доброчинна міжнародна організація,.."
---
"Зовсім не доброчинна" немного витиевато. Есть определение попроще - "злочинна". Разумеется не для автора постов 27.05.09 10:15, 26.05.09 18:03. Для него эта замечательная структура очень даже отблагодарительная.
IP: 91.124.8.---
Unique _ 27.05.2009 12:47
Статтю не читав принципово.
Судячи із заголовку, нам знову пропонують пролетарський велосипед із квадратними колесами, яким останні дев'яносто років ми успішно гицкали задвірками цивілізації. Всі розумні завжди шукали дешеві та довготермінові кредити. Тільки тому, що вони ніколи не боялися великих грошей, завжди вміли їх заробляти, розумно ними користуватися і - що ніяк і ніколи в квадратні пролєтарські голови не вкладеться - ніколи не крали...
IP: 93.183.255.---
Shveik _ 27.05.2009 12:41
Можна бути дуже багатою людиною і не мати грошей (в конкретний період часу). А можна бути дуже бідною людиною і мати гроші (наприклад, позичені). Прикладами можуть бути тисячі українців, які при з-п 300 дол. купували в кредит, наприклад машини по 20 000 дол. під 15-20% річних. (а ще краще - мобільники і турпупівки). Ось де криза - заробляти 300, коли мусиш витрачати на кредит і життя 500. Коли банк забере машину - це і буде дефолт. Взяти ще кредит - вийти з дефолту, але не з кризи.
IP: 93.183.255.---
Shveik _ 27.05.2009 12:29
Все дуже поверхнево - "МВФ знаряддя американських ТНК, яке допомагає грабувати світ". Може це й так, але зовсім не стосується кризи. Криза виникає внаслідок того, що країна витрачає більше, ніж заробляє (не отримує, а саме заробляє). Коли маса цього "мінусу" стає критичною і "касовий розрив" ліквідувати немає змоги, наступає дефолт. Його можна відтермінувати, позичивши гроші. Що зараз і роблять Україна і МВФ. Але боротися з кризою просто отриманням кредиту неможливо.
IP: 193.109.9.---
Df1201 _ 27.05.2009 12:13
Нічого не розумію.

Джума - депутат від БЮТ

Чи не його Бахіня ставила підпис під Меморандумом, на піставі якого було видано кредит?
IP: 77.52.245.---
put _ 27.05.2009 11:17
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 193.109.9.---
Kit _ 27.05.2009 10:15
Аффтар, почитайте сначала для общего развития кто такой Доминик Стросс-Кан и каковы его взгляды. Почитайте об изменениях в политике МВФ в последние годы. Предложите хоть какую-то разумную альтернативу. Желательно - практически выполнимую.
А то пустой треп получается
IP: 195.138.193.---
Serr _ 26.05.2009 18:03
По-перше, МВФ істотно змінив засади своєї діяльності за минулі роки.

По-друге, долар знецінюється швидше, ніж ростуть відсотки, тому віддавати доведеться менше, ніж брали - це вигідно.

По-третє, Польща брала - і не завалилася. І багато хто ще.

IP: 212.109.49.---
Serhiy _ 26.05.2009 17:41
Ніде правди діти - кредит МВФ - це шлях України мінімум до десятиріччя крокування у прірву. І коли ми з неї виберемося - невідомо (якщо виберемся) :-(
IP: 213.130.18.---
Rena _ 26.05.2009 17:26
МВФ не зовсім доброчинна організація, це правда, і теж має виживати.
АЛЕ! Подумайте, що було б, якби ці гроші взяти в РОСІЇ?!!

Умов було б у рази більше, але практично всі "тіньові".
Процент - теж У РАЗИ більший!
А віддавати - значно швидше.
А скільки сморду на весь світ - "ми Україні помагаєм! Ми світ від них рятуєм! Вони ні на що не здатні!"

Слава Богу, ми не берем кредит в Росії.
IP: 193.34.20.---
п_Володимир _ 26.05.2009 17:13
я не понял,одна болтология,а может у кого есть конкретные рекомендации что же делать нужно
IP: 94.178.146.---
і_вітер _ 26.05.2009 17:12
Стаття достатньо актуальна, бо ситуація в Україні з фінансами критична. Потрібно терміново міняти державний менеджмент! При правильному облаштуванні громади або держави вищі владні посади метафізично пов’язані з космічною рівновагою, яка і є Справедливість. Якщо цей зв’язок руйнується, суспільство наражається на занепад.
IP: 192.168.25.---
kabyki _ 26.05.2009 17:10
доля истины в том, что кредит не есть хорошо, есть, но ведь эти деньги не разбазариваются направо и налево, они пока лежат мертвым грузом (так, на всякий пожарный!) (и дай Бог не понадобятся никогда!). а вы, нагнетая обстановку, вместе с тем альтернативы никакой не предложили для Украины. и еще вы не написали, в какой отрасли специализируетесь, вдруг государству пользу принесете
IP: 192.168.1.---
Яролюб _ 26.05.2009 16:57
Ви праві, пане Вадиме! Але ж , всі ці кредити бере лідер вашої партії, яку Ви представляєте в Дніпропетровській обласній Раді! Звичайно МВФ видає кредити заради вигоди тих держав та людей , які він представляє. А представляє він американців одної відомої національності, та яку так наполегливо приховує керівник уряду однієї із тих країн хто бере кредити!
IP: 93.183.240.---
902 _ 26.05.2009 16:53
26.05.09 16:17 ___карапуз
Так то оно так, только с нами "хохлами" не все так просто. Наеб.....м и забудем, что кому должны
Дорогой вы наш на этот раз как раз это хохляцкое авось и подведет. Не те времена их деньги и их частную собственность здесь будут защищать и ООН и НАТО и т.д. Украинцы никак не поймут что с ними играют по взрослому и нужно не только уметь работать с компютером но и защищать свое место обитания что бы потом не было поздно.
IP: 93.183.240.---
8881 _ 26.05.2009 16:34
Можна ще продовжити перелік країн які в результаті кредитів МВФ втратили все навіть свою незалежність. Натомість я не маю прикладів , що якась країна беручи кредити МВФ і живучи за їх рекомендаціями досягли успіху. Висновок один - ми приречені . Людям байдуже до того що робить влада, а влада здає країну - це і продаж земель с-г призначення і кредити МВФ і т.д.Влада не боїться народного гніву тому що після здачі України уже не буде кому гніватись Кожен лише буде думати як врятуватись самому .
IP: .---
карапуз _ 26.05.2009 16:17
Так то оно так, только с нами "хохлами" не все так просто. Наеб.....м и забудем, что кому должны.
IP: 80.78.37.---
Sergii _ 26.05.2009 16:14
"Фактично Україна зараз домовляється про умови порятунку західних банків ціною державного бюджету і, по суті, ціною депозитів громадян України, які будуть повністю знецінені"

1) Интересно, а Вам не кажется, что спасение "западных" банков и депозиты населения (в этих же банках) как-то связаны?
2) Пожалуйста дайте ПРЯМУЮ ссылку где и когда требованием МВФ была "відмова від захисту довкілля"
3)Если такой ссылки нет, у ограниченных людей может сложиться впечатление что Вы дурак и балабол.