Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

О просящейся морали слово

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 77.52.218.---
put _ 28.05.2009 10:49
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 10.10.10.---
championb _ 28.05.2009 10:16
Ну посадят гипотетически всю политэлиту на кол......и что? кто придет на смену? те кто приводил в действие наказание?!...этот сценарий уже до боли знаком. Надоформировать постипенно новое общественное государство с живыми нормами морали, где люди, не важно какого социального статуса, будут придерживаться принципов права.
IP: 10.1.1.---
zhumak _ 27.05.2009 18:15
В общем-то, правда, конечно.
Но делать то что? Кроме как всю "политэлиту" на кол посадить...
IP: 94.248.117.---
Helter-Skelter _ 27.05.2009 14:52
Моральность у наших политиков невозможна в принципе . Она им изначально не привита и потому напрочь отсутствует. Это кодло живёт совершенно другими мотивациями, берущими начало с времён "кухарка может управлять государством". Так о чём слёзы льём, уважаемые?
IP: 93.183.244.---
902 _ 27.05.2009 14:27
Чудище кризиса в Украине корчит все новые и новые гримасы. А поведение отечественных политиков свидетельствует о полной неспособности нынешних руководителей справиться с этим чудищем.
Cтаття правильна, а "чудіще" це наша влада та іми разом з нею.А те ,що мало обговорень говорить про те що присутнім в інтернеті до моральних питань ще рости і рости. От якусь сплетню обговорити то вони гаразд. Автору дякую і більше подібних статей.
IP: 77.52.245.---
put _ 27.05.2009 11:16
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 94.178.152.---
і_вітер _ 27.05.2009 11:06
Нормальна стаття і тема дуже актуальна. Доки нами будуть керувати спритники-недоуки і люди з кримінальними звязками чи явно виражені злочинці, що неповажають закони і народ України, ми не можемо надіятись на покращення становища з мораллю в Державі. Ми - дописувачі в УП маємо взяти на себе тягар відповідальності за прискорення темпів впровадження і поширення в суспільстві загальноприйнятних справедливих норм моралі. Навіть те, що Ви даєте свої коментарі в УП - це вже прояв вашої громадської поз
IP: 94.178.152.---
і_вітер _ 27.05.2009 11:04
Нормальна стаття і тема дуже актуальна. Доки нами будуть керувати спритники-недоуки і люди з кримінальними звязками чи явно виражені злочинці, що неповажають закони і народ України, ми не можемо надіятись на покращення становища з мораллю в Державі. Ми - дописувачі в УП маємо взяти на себе тягар відповідальності за прискорення темпів впровадження і поширення в суспільстві загальноприйнятних справедливих норм моралі. Навіть те, що Ви даєте свої коментарі в УП - це вже прояв вашої громадської поз
IP: 10.10.10.---
championb _ 27.05.2009 10:02
To CDWriter. Перш ніж комусь давати такі оцінки, шановний , проілюструйте свої доробки!

Стаття сподобалась. Багато вже написано про саму кризу, але мало хто обговорює моральні принципи як простих громадян так і тієї влади, яка взагалі забула що це таке.
IP: 134.109.68.---
CDWriter _ 27.05.2009 09:42
Аьсолютно пустопорожня стаття. Як, очевидно, і сам автор = велике ніщо.
IP: 92.112.194.---
Андрей-с-Востока _ 27.05.2009 01:32
В каждом хорошем "физике" живёт "лирик".
Просто у нас хороших "физиков" нет.
IP: 195.138.193.---
trudovik _ 26.05.2009 21:20
пане Трегубенко Вы куда делись с политико???
IP: 92.113.135.---
neznajka2 _ 26.05.2009 20:15
Наша "еліта" з кризою і не бориться, бо їй вона вигідна: легше дерібанити бюджет... :(
IP: 95.133.129.---
Сергій_Трегубенко _ 26.05.2009 17:46
Чудова стаття!
Немов трохи свіжого вітру, дякую автору.
От тільки одна проблема, на відміну від Виталія Шибко я чомусь не владу звинувачую, а себе. Ну не від вогкості ж влада такою стала, ми ж її обрали. І саме таку обрали тому, що самі такі є...
За себе, свою безпомічність соромно...