Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Програма громадянина

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 94.179.10.---
Іхалайнен _ 01.06.2009 14:28
Пане Сергію, якщо є вільний час і бажання, заходьте на " Волю Народу" , можливо, продовжимо. Якщо ні - то ні.
IP: 92.249.123.---
kaxas _ 29.05.2009 13:50
Крім того, претендентам на керування державними структурами варто було б проходити тест на адекватність, тест на знання правил керування і підтверджувати це тестом особистого практичного керування складними структурами.
IP: 92.249.123.---
kaxas _ 29.05.2009 13:45
29.05.09 12:37 ___Сергій_Трегубенко

Пане Сергій! Я не вважаю, що треба вводити максимальний вік виборця, наприклад.
Але вважаю корисним модифікувати виборчу процедуру таким чином, аби вона слугувала тестом на придатність виборця до свідомого волевиявлення.
І найкращою модифікацією вважаю перехід до ієрархічної системи виборів.(далі..)
IP: 95.133.98.---
Сергій_Трегубенко _ 29.05.2009 12:47
29.05.09 12:34 ___wirna
Продивившись коментарі-зробила висновок,що -НАСАМПЕРЕД -треба будувати правову державу.Що таке демократія без здорової правової основи- це анархія.Щоправда,не кожен може собі вседозволити,але можновладці можуть.В правовій державі існує панування ЗАКОНУ.

Все так. Але тут відразу розвивається ланцюжок висновків. Рівність всіх перед законом вигідна загалу. Тому, все суспільство і повинно потурбуватися про це. А владу до цієї рівності потрібно примушувати. Тобто, куди не підемо, жодна проблема без участі пересічного українця вирішена бути не може. Звідси і висновок, найголовніше – це розвиток людей.
IP: 95.133.98.---
Сергій_Трегубенко _ 29.05.2009 12:37
29.05.09 11:37 ___kaxas

Я Вас розумію. Але давайте подивимося і з іншого боку на людей старшого віку. Вони відіграють в суспільстві не стільки роль гальма прогресу, скільки інерційного стабілізатора. Їх надзвичайно важко було загнати в комунізм, більшість пішла на той світ, а не в "світле майбутнє". Тепер в сто разів важче змінити світогляд, але коли він зміниться, то старше покоління буде підтримувати вже його, тим самим забезпечуючи стабільність суспільства. Сьогодні багато молодих, і більш гарячих, чим розумних голів. Повна свобода для їх дій, теж не найкращий варіант.
Думаю, справа в іншому, нормального переконливого поступу немає. Те, що є, це не політика, це не розвиток, це злочинна по відношенню до країни і людей діяльність.
IP: 80.135.217.---
wirna _ 29.05.2009 12:34
Продивившись коментарі-зробила висновок,що -НАСАМПЕРЕД -треба будувати правову державу.Що таке демократія без здорової правової основи- це анархія.Щоправда,не кожен може собі вседозволити,але можновладці можуть.В правовій державі існує панування ЗАКОНУ.
Якось при зустрічі з екс-міністрами першого уряду України я запитала одного з них:"Що конкретно зробили ви ,будучи міністром: 1);2);.Він не міг згадати жодної конкретної справи.Ось з цього треба було починати ще 17 років тому.Звітність і контроль
IP: 95.133.98.---
Сергій_Трегубенко _ 29.05.2009 12:17
29.05.09 09:53 ___buzz
28.05.09 09:09 ___Сергій_Трегубенко
"чому уже два десятиліття ми не можемо знайти такого авторитарника, котрий вмить зробить Україну процвітаючою?"
Только не смейтесь, но по моему мнению с этой ролью более менее справлялся Леонид Данилович.


Сталін ще краще справлявся, але ж то не вихід, коли від волі однієї людини залежать мільйони. Тут цілий ряд аспектів, кажуть одна голова добре, а дві – краще. Навіщо нам, щоб за 46 мільйонів думала тільки одна голова. Крім того є ще й інша особливість - ні в Сталіна, ні в Кучми, своя голова за чужі голови не дуже то боліла. Приклади, сподіваюся, наводити не потрібно…
IP: 92.249.123.---
kaxas _ 29.05.2009 11:37
Говорячи так я не насміхаюсь і не узагальнюю, а тільки звертаю увагу на мотиви голосування!
Як бачите виключна турбота про розвиток України, досвід керування державою!
IP: 92.249.123.---
kaxas _ 29.05.2009 11:24
Голосує виключно за комуністів, хоча сам ним ніколи не був!
Голосує тому що:
1) вони не дозволяли "націоналістам" і "бендерівцям" зруйнувати СРСР.
2) вони були проти плану злочинної приватизації "націоналіста" Пинзеника
3) Ющенко забрав пільги у військовослужбовців
IP: 92.249.123.---
kaxas _ 29.05.2009 11:18
з відповідним смаком. Це тривало довго. Ще з часів Брєжнєва. І вона мала право голосу і голосувала на всіх виборах. І говорила цим моїм знайомим, що її кандидат завжди "сделаєт"
їхнього бо вони недоумки!

Є й інший приклад.
Чоловік 68 років, інвалід -чорнобилець (відбув там 3 вахти з першого дня ), стрибаючи на одній нозі (бо іншу відрізали) збудував сам велику дачу. Як говориться - майстер на всі руки!
Регулярно дивиться всі телевізійні передачі, що стосуються політики. (далі)
IP: 92.249.123.---
kaxas _ 29.05.2009 11:02
Ця бабуся мала пристойну пенсію, медичне обслуговування у Феофанії, слідкувала за станом свого здоров"я , з ранку до вечора дивилась телевізор.
Спеціалізований інститут , користуючись якимось методиками, визнав її НЕДІЄЗДАТНОЮ на момент дарування.
Ці мої знайомі, ще задовго (за кілька років) до події розповідали, що не люблять її провідувати, бо вона завжди пригощала їх вершковим маслом , яке зберігалось в її холодильнику 4 - 5 років, яйцями по 1 - 2 роки, консервацією по 5 років (далі)
IP: 77.52.253.---
put _ 29.05.2009 10:52
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 92.249.123.---
kaxas _ 29.05.2009 10:51
28.05.09 16:57 ___намор

Пане Роман! Я не маю підстав для образи. Полеміка є полеміка.
Хочу навести кілька прикладів.

Мої добрі знайомі більше трьох років через суд намагаються повернути собі квартиру на Березняках в Києві, яку їх 86 - річна мати (ветеран війни з відзнаками за особисту мужність)
подарувала чужій людин за обіцянку пожиттєвого утриманняі, після того як ця людина пожила в неї місяць "на квартирі".
Після дарування квартири, вона прожила лише кілька тижнів! (далі..)
IP: 193.34.20.---
buzz _ 29.05.2009 09:53
«якщо знайдеться і зробить, то за цією ж схемою може знайтися і наступний, котрий все зруйнує?»
Для этого властные полномочия должны передаваться в тихих кабинетах с сохранением демократического фасада – будет проще всем, и забойщикам первоначального капитала и виртуальной формации под названием «украинский народ», которая станет реальной, вероятней всего после вашей и моей, а может и наших детей смерти.
IP: 193.34.20.---
buzz _ 29.05.2009 09:53
28.05.09 09:09 ___Сергій_Трегубенко
"чому уже два десятиліття ми не можемо знайти такого авторитарника, котрий вмить зробить Україну процвітаючою?"
Только не смейтесь, но по моему мнению с этой ролью более менее справлялся Леонид Данилович. С харизмой у него не очень, а так, вполне себе эффективный государственник. Если бы не игры в демократию и массовое оболванивание накануне 2004-го, спокойно предал бы власть и не факт что Януковичу, возможно это просто была бы "говорящая голова".
IP: 95.133.211.---
Сергій_Трегубенко _ 29.05.2009 07:19
Хочу подякувати за останні коментарі. Звісно, мені найближча точка зору 28.05.09 14:15 ___wirna. Проте, інші коментарі цінні тим, що реально показують той стан, в якому ми знаходимося. Проте, безвихідних ситуацій не буває. Є проблема - значить є місце для реалізації зусиль по її подоланню. В той же час, вкрай непривабливо виглядає ота «еліта», котра не просто плюнувши на народ, а пограбувавши його чкурнула будувати своє особисте щастя. Я б нікому не радив робити на неї ставку, розраховувати на її допомогу. Вони, по суті, зрадили спільність і єдність народу. Тому, потрібно розраховувати тільки на тих, хто не побіг до влади чи багатства по спинах духовно понівеченого народу. Тобто, людям потрібно розраховувати тільки на себе. Можна трохи поскаржитися на долю, на ворогів, але, і це головне, потрібно методично наводити елементарний порядок – мінімізувати зрадників і максималізувати розвиток людей.
IP: 174.96.18.---
ХведорХ _ 28.05.2009 23:27
bskst
Пану Сергію та й коментаторам треба усвідомити - В УКРАЇНІ НЕМА НАРОДУ.

Согласен! Есть стадо родства не помнящих байстрюков согнаных в разнонациональную толпу жидовско комунистической партией ввиде эксперимента и старательно следующих этой линии нынешних правителей невзирая на то шо комунизм и сам эксперимент осуждены как человеконенавистнический и нивелирующий личность и национальное самосознание плодя увйобков полужидов полугрузин полусрань без чести стыда совести и патриотизма за Украи
IP: 193.108.240.---
bskst _ 28.05.2009 21:35
Пану Сергію та й коментаторам треба усвідомити - В УКРАЇНІ НЕМА НАРОДУ. Є населення, люди, електорат. НАРОДУ НЕМА. Після злочинної приватизації по московській моделі ми втратили можливість мати народ та й єліту теж, бо эліта народжуеться з НАРОДУ.І доки ми не зробимо хоч один крок до того, щоб стати НАРОДОМ, ми не будемо мати ні нормальної ідеології, ні нормальної влади , ні нормальних суспільних стосунків, ні розвитку сучасної, високотехнологічної економіки.
IP: 94.178.28.---
korin3 _ 28.05.2009 20:58
Не потому, что они красиво звучат, а потому, что в правильных дозах позволят владеть ценностями материальными.
Но.
Их у нас нет.
Поэтому, лучше помалкивать о наших ценностях.
IP: 94.178.28.---
korin3 _ 28.05.2009 20:57
... Несправедливо.
От такие у нас с тобой ценности....
Понял? А теперь забудь. Это никакие не ценности, они представляют ценность только для животного стада.
Настоящие ценности человеческого общества - духовные - разум, свобода, справедливость, порядок и далее - честь, милосердие...
IP: 94.178.28.---
korin3 _ 28.05.2009 20:54
Воздух? Вода? Не, ну, лучше чем по телевизору в Пекине, но до Европы...
Предприятия, заводы?... Не реконструированные с советских времен. Мосты? Отслужившие все свои советские срока службы?... Ну, не дороги же...
Так что же в этой стране еще может представлять ценность?
Электроэнергетика...эта пока тянет.
Возможно, природные ресурсы... не уголь, конечно, но инвестировать можно только с определенной долей уверенности - а вдруг дефолты там...
Земля. Лакомый кусок. Да еще и дуракам достался..
IP: 94.178.28.---
korin3 _ 28.05.2009 20:53
27.05.09 22:09 ___Сергій_Трегубенко
спробуйте сформулювати думку про найцінніше в Україні так, щоб вона на Ваше розуміння виглядала розумно.

Вот теперь верю! Это точно не ты создавал рекламу, ну, где органы решали кто главней - сердце, печенка, желудок...
Но у нас речь идет о самом ценном... Давай рассуждать.

Народ? ... Кому нужен этот народ? ... Ты посмотри - народ не нужен никому, зато некоторый интерес к людям... - для рабства - сэкс или сбора урожая, для органов, но это для нестарых...
IP: 95.134.41.---
намор _ 28.05.2009 16:57
чи ми з вами і будемо вирішувати, що для народу добре? Ні. Український націоналіст-комуніст Борис Олійник говорив, хто для України справжній син, по духу, а хто по духу скурвий син. Їдемо до людей та будемо переконувати їх. І кому вони повірять, так і житимуть, але це буде вибір народу, а не ми, благодійники будемо вирішувати його долю.Хто нас на це уповноважував? А просто хтось хоче паратизувати на тілі українського народу і хоче замість 46 мільйонів вирішувати, як їм жити.
IP: 95.134.41.---
намор _ 28.05.2009 16:53
28.05.09 10:11 ___kaxas Шановний пане, я не маю на думці вас образити. Але, подумайте про що ви говорите. Якщо мій народ не є однорідним, якщо він немає доступу до інформації, якщо він навіть і не дозрів до великої політики, то ми самі будемо вирішувати за людей, що для них добре, а що погано? А хто такі “ми”. Це сяде Тимошенко з Фельдманом чи великий ідеолог Янукович з клоуном Шуфричем, чи навіть Яворівський, (див далі)
Сторінки:      Попередня      Наступна