IP: 77.52.253.---
put _ 29.05.2009 10:53
Текст коментаря набирайте туМи шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93т
IP: 77.123.140.---
sagiterius _ 29.05.2009 09:42
Освобождение Дурдинца видимо было последним желанием Балоги. Хотя на самом деле Балога должен был бы быть там же, где и Дурдинец - в бегах. А то вообразили себе страну своей вотчиной мукачевской. А вместо того, чтобы обвинять БЮТ в заказе Дурдинца, нужно было бы их поблагодарить. Хоть кому-то хватило смелости проучить балоговских мальчиков
IP: 77.123.140.---
pervomay _ 29.05.2009 09:37
Балога думает, что если он свалил, теперь все его "подвиги" замнут и забудут. А не стоило бы. Если подобные деятели будут уходить безнаказанно, то беспределу не будет ни конца, ни края. СБУ превратили в орган для шантажа, вымогательства и запугивания. Надо бы их приструнить, чтобы не думали, что они там недосягаемо всемогущи
IP: 213.169.72.---
унікум _ 29.05.2009 09:12
1. Сумно. Редакція (а це ж стаття редакційна?) вже опускається до бездоказових натяків на корумпованість Президента. Корумпований? Так давайте факти, а не брудні натяки. Але фактів, що "руки таки крали", ще ніхто так і не навів. Бо немає?
2.Автори не знають, що закон зворотню силу має. У випадках, коли звільняє від відповідальності або знижує її рівень. Це ж ази!
IP: 192.168.25.---
kabyki _ 28.05.2009 18:08
будував-будував Балога і розтало те все, як булька на воді
IP: 10.0.2.---
ХІХІХІ _ 28.05.2009 17:05
1. Україні та народу ні холодно ні жарко від того хто за ким слідкує бо то їхні внутрішні розбірки погано інше що при цьому тринькаються гроші народу 2. Стільки державних установ непогано б щоб кожна випустила довідничок які суспільнокориснні питання вона вирішує для нас простих людей 3. Знищили людину яка захищала заповідну територію Жукового острова наш з вами життєвий простір його екологію тут би проявили себе пошуково-каральні органи та ба (чи табу) не проявлять
IP: 77.52.3.---
put _ 28.05.2009 15:53
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: .---
Святая _ 28.05.2009 13:11
кстати. Граница с Венгрией недалеко от дома Тиберия в Закарпатье. Можно хоть по сорок раз в день туда-сюда мотаться. Некоторые даже говорят, что бутылочку винца с ним распили. Но его не ищут. Искать его - это пилить сук, на котором сидишь
IP: .---
Святая _ 28.05.2009 13:05
Дурдинец с момента назначения в СБУ был фигурантом судебных процессов, оспаривавших это назначение, и каждая его подпись на должности замглавы СБУ является незаконной
IP: .---
Святая _ 28.05.2009 13:04
Дурдинец - это лицо, которое отвечало за прослушивающие операции, были выявлены факты прослушивания народных депутатов, известных политиков, бывших президентов Украины
IP: .---
Святая _ 28.05.2009 13:03
именно Дурдинец обеспечивал поддержку подразделений Альфы в судебных заседаниях по рассмотрению указа Президента о досрочных парламентских выборах, силовые действия в Нафтогазе.
IP: .---
Святая _ 28.05.2009 13:02
Дурдинец был не просто креатурой Банковой, а ближайшим соратником Балогана. именно после ареста Дурдинца Балоган заявил о том, что подал заявление об отставке еще месяц назад.
IP: .---
Святая _ 28.05.2009 13:01
кстати, отставка Балогана связана с арестом Дурдинца
IP: .---
Святая _ 28.05.2009 12:56
Виктор Балога, Тиберий Дурдинец и Дмитрий Ткач - участники преступной схемы по переправке нелегальных мигрантов через территорию Украины в Европу.
IP: .---
Святая _ 28.05.2009 12:56
По данным информированного источника объявленный в розыск бывший зампред СБУ Тиберий Дурдинец сейчас скрывается от украинского правосудия в Венгрии. Примечательно, что его пребывание в этой стране обеспечивает посол Украины в Венгрии Дмитрий Ткач.
IP: 195.68.203.---
Yark _ 28.05.2009 12:17
Это характерная особенность Юща: сдавать своих. Поэтому любой, кто с ним работает, будет в первую очередь усиленно тырить бабки, т.к. финал "работы" с подобным гарантом очевиден.
IP: 217.112.209.---
corr _ 28.05.2009 11:53
Казалось бы, что имеем информацию для размышлений. С другой стороны, это элемент хлевных войн за клёвое место у корыта. Всех Нах, кароче.
IP: 91.195.156.---
big_girl _ 28.05.2009 11:39
Пропоную відправити всю балогівсько-ющенківську рать на полювання – хай там повистрелюють один одного!!!!!!!!
IP: 91.195.156.---
Real_O _ 28.05.2009 11:39
Ющенко – негідна звання «глава держави» людина, аморальна, безпринципна і антинаціональні…..Приютив і дав владу в руки закарпатській мафії, чим самим «посіяв» свавілля та безнаказанність підлеглих посадовців!!!!
IP: 91.195.156.---
yasmin _ 28.05.2009 11:38
Раз Балога знову взяв Ющенка на крючок, значить слід очікувати від них обох несподіваних витівок!
IP: 91.195.156.---
ukrayinochka _ 28.05.2009 11:38
Балогиних паразитів треба викоренювати з владних органів, бо такі «Дурдинці» , «здвинуті» на грошах та владі лише позорять Україну!
IP: 91.195.156.---
lady _ 28.05.2009 11:38
От так як бачимо наші закони, які б мали працювати на український народ, захищають бандитів при владі!
IP: 195.58.233.---
Там-там _ 28.05.2009 11:29
Хапуг надо гнать с государственных постов! Респект Тимошенко!
IP: 195.58.233.---
ворона21 _ 28.05.2009 11:27
Балога и его люди сделали все, чтобы конструктивного взаимодействия между ветвями власти, да и в самой Верховной Раде, не было!
IP: 195.58.233.---
Володик _ 28.05.2009 11:25
Я уверен, что Тимошенко сделает все, чтобы все, кто занимается не государственными интересами, а своими собственными ответили перед законом!
IP: 192.168.1.---
рапира _ 28.05.2009 11:22
Да, только разбегаются не хорошие люди от Юща не от хорошей жизни и уже не бедными.
IP: 94.153.44.---
uran _ 28.05.2009 10:54
Не смішіть людей. Дурдинця мав погоджувати на посаду голова контрабандистів Калетнік Ігор Григорович. Гандурас Бля.....
IP: 77.52.218.---
put _ 28.05.2009 10:50
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 91.203.90.---
kyra _ 28.05.2009 10:48
Видно Дурдинець добряче копнув цю кремінально-корупційну банду БЮТу, що вони кинули шалені гроші на необхідні рішення суду та так його переслідують!
IP: 77.52.35.---
sharpa _ 28.05.2009 10:18
___Жугдердейдін
Дурдинець щось отримав оперативним шляхом? Та він такий оперативник як Цекало балерина. Це просто пішак Балоги, за лопомогою якого через главк К здійснювався тиск на неугодних його патрону людей.
IP: 94.179.96.---
смакота _ 28.05.2009 10:01
Господи, всі умови, всі можливості тільки щоб вийти сухими, спочатку щось колотять, ніби закон рівний для всіх, а потім, коли все трішки затихло, тихенько заминають.
IP: 91.202.0.---
Сеня_ _ 28.05.2009 09:49
На Балогу вже спирають що тільки хочуть, а БЮТівці так і продовжують дерибанити країну. Знімають міністрів, які працюють, прикривають п'яниць які нічого не хочуть робити і вправно тикають пальцями на інших ніби кажучи ми білі і пухнасті.
IP: 91.202.0.---
Мустафа_Алі _ 28.05.2009 09:43
Ну, якщо зайнявся Портнов - рейдер і адвокат Медведчука а зараз депутат БЮТ, який чистий, як сльоза на сонці і зовсім не пов'заний із найменшою корупцією, за керівника, який розслідував корупціонерів, то зрозуміло, що Дурдинець щось накопав на цих хлопців. Це просте переховування за депутатським мандатом та намагання перешкодити розслідуванню кримінальної справи проти себе. В цьому весь Портнов, Медведчук і Тимошенко. Всі вони однакові.
IP: 217.147.162.---
Помер-анч _ 28.05.2009 09:43
Найогидніше те, що Ющенко бореться з корупцією в судах, а різна мразь, типу Балоги, Тарасюка і Ко, під шумок продавлюють свої "рішення" в тих же судах.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Очень смешно, особенно понравилось про борьбу с коррупцией в судах.
IP: 10.3.0.---
yyss _ 28.05.2009 09:22
Найогидніше те, що Ющенко бореться з корупцією в судах, а різна мразь, типу Балоги, Тарасюка і Ко, під шумок продавлюють свої "рішення" в тих же судах.
IP: 93.74.65.---
AM _ 28.05.2009 09:08
Господин Портнов лукавит (поскольку врядли не знает). Если Конституционный Суд Украины установит неконституционность закона примененного судом при решении дела, то это будет основанием для пересмотра такого решения суда по вновь открывшимся обстоятельствам. См. п.4 ч.2 ст.361 ЦПК http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=7&nreg=1618-15#1987 Аналогичная норма содержится в Кодексе административного судочинства http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=6&nreg=2747-15#1573
IP: 195.177.72.---
Кончар _ 28.05.2009 08:47
У всьому винуватий Фірташ.
IP: .---
москаленко _ 28.05.2009 08:19
Гарант що, теж агент? Путін завербував гаранта ще в аеропору 2005 року(якщо не раніще...)
IP: 10.105.8.---
Вихрь _ 28.05.2009 08:18
Влада в Україні - це злочинці, місце яким в тюрмах. Голосуємо "проти всіх".
IP: 77.122.180.---
НЛО _ 28.05.2009 02:06
27.05.09 21:42 ___Жугдердейдін
Ага. І щоб довести, що Тимошенко агент Кремля, Дурдинець прослуховував не тільки зам. генпрокурора і депутатів, а й самого гаранта. Гарант що, теж агент?
IP: 82.207.35.---
Prescience _ 28.05.2009 00:10
А де ті що хрест би несли
І весь народ би спасли
Від тієї ганьби
Що сіється вона навкруги
О зупиніться зухвалі
Що елітою звані
Де ж у світі ще є такі
Щоб честь топтали самі
І не тільки свою
- А і народу
Що добрим є із-роду
І вашу терпить ту породу
Що несе йому лиш шкоду
Народи ти повстань
І розжени ту погань
Що у світ несе срамоту
І ніколи не дасть вона шляху
Щоб удача була в життю
IP: 95.133.93.---
Сергій_Трегубенко _ 27.05.2009 23:49
27.05.09 21:42 ___Жугдердейдін
За Дурдинця не знаю, а от Балога діяв абсолютно неприйнятними методами. Не існує в природі таких добрих справ, котрі б могли виправдати ту шкоду, котру він наніс Україні.
IP: 94.178.159.---
Пікап _ 27.05.2009 22:25
Верніть контрабаса на місце. Він ще не усі мільйони заробив, які мав отримати.
IP: 93.72.99.---
Жугдердейдін _ 27.05.2009 21:42
Дурдинець оперативним шляхом отримав матеріали, що доводять факт праці Тимошенко й деяких депутатів на користь Росії. Звідси й такий шалений тиск від них на Дурдинця. Українська правда, нажаль, грає ту ж гру, клеючи негативні епітети Дурдинцю. Тобто, враховуючи історію з КГБшною шестіркою Притулою, яка зараз на УП має преференції після убивства Гонгадзе й переходу УП під крило російських спецслужб вкупі з українськими зрадниками в силових структурах.
IP: 92.49.243.---
vov_t _ 27.05.2009 20:36
в оточенні Ющенка знаходяться нечесні люди. проблема в тому, що ці люди фактично керують нашою країною.