IP: 77.122.230.---
читателль _ 10.06.2009 22:00
valex_s - слова "заключення" в українській мові не існує, хохле ви наш репаний :)))
IP: 95.133.148.---
valex_s _ 10.06.2009 21:26
Ребе, плюнути у борщ (мацу) сусіду - просто.Що ви пропонуєте, геніальний наш? Гонки на танках з фінішем біля Президентського палацу? Ні одна сила не відмовиться від боротьби (ну уявить Яника чи Юлю у соплях, які каяться, що були кругом не праві). Що, окрім об,єднання (хоч на яких умовах) ви пропонуєте? Падлюко, замість підбурювати людей - помізкуйте, адже генетично євреї самі розумні (сьогодні десь бачив заключення науковців).
IP: 213.160.140.---
nepatriot _ 10.06.2009 18:40
Олександре, я розумію, що євреї люблять перебільшувати свою роль у шахах, але згадайте Бобі Фішера.... Честь йому і хвала за викриття єврейських підлостей. І Бобі Фішер був майстром ПСИХОЛОГІЧНОЇ гри. Думаю, ЮВТ її ще покаже... Окрім логіки шахів є психологія.
IP: 213.160.140.---
nepatriot _ 10.06.2009 18:35
10.06.09 17:47___Serhii2
Окрім таких грубощів, як американський реслінг та тайський бокс (ФІ!!!!) є АЙКІДО -- філігранна тактика і стратегія жіночої поведінки в чолоівчих колективах. Її викладає Ірина Хакамада спеціально для жінок. Це ДУЖЕ ТОНКО... Не для глупіх умов... ШЛЯХ ЧЕРЕЗ ЛЮБОВ перекладається айкідо... ЦЕ ТОНКЕ ЗАМАНЮВАННЯ і ПОТІМ -- УДАР в НАЙБОЛЮЧІШЕ МІСЦЕ. жінки найкращі в цьому виді. Ще не вечір. Думаю, вирішальна гастроль ЮВТ--попереду.
IP: .---
Serhii2 _ 10.06.2009 17:47
дуже сподобалось порівняння з "війнушкою" шестирічних хлопчаків. Так воно тепер і буде між БЮТ та ПР - драчка двох клоунів в цирку, коли всі глядачі розуміють, що то вистава, гра на публіку. Бийтеся, "бійці". Але більшість квитків на ці бої залишаться невикупленими. Нарешті українців навчили розрізняти американський артистичний реслінг та справжній тайський бокс. Більше акторство не пройде, пані Юлія.
IP: .---
Антологія _ 10.06.2009 17:21
Олександре, як завжди - Ви гарно написали. Зі здоровим глуздом та іронією...
IP: 212.42.88.---
kabyki _ 10.06.2009 17:16
так, ви маєте рацію, люди схильні забувати. зрештою, в епіцентрі подій може бути зовсім інша пара, яка стане на шлюбний рушник
IP: 10.0.2.---
брандашмыг _ 10.06.2009 17:10
и шо?
IP: 77.122.230.---
читателль _ 10.06.2009 17:04
Vlad_iz_Kharkova - я как-то текст наоборот понимаю, а именно - что сколько бы януковичи с тимошенками ни "мирились", толку в этом никакого.
ну так все это вполне очевидно - как, кстати, очевидны и нарушения конституции президентом, регулярные и неоднократные.
IP: .---
Vlad_iz_Kharkova _ 10.06.2009 16:37
Про нарушение Конституции Президентом - очередная мантра автора.
Про примирение - замечательно. Вот надо чтобы Янукович с Тимошенко помирились и у нас кризис кончится. Правильно? Автор, ВЫ в самом деле в это верите?
Пока Януковича с Тимошенко не выгнать, кризис не кончится.
Профессионализм на пустом месте не появляется. Они высочайшие профессионалы в деле отобрать, кинутью Им на смену идут Портновы - еще большие профессионалы. Убрать их обоих, будет примирение.
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 10.06.2009 16:27
Не хотят. И не умеют. Только всё и всех имеют. А Дацюк теории развивает. Базу, так сказать подводит....