Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Саморазрушение старой политэлиты еще не означает появления лучшей

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 95.111.222.---
джорджбу _ 14.06.2009 23:59
ПРОДОВЖЕННЯ СЕРІАЛУ МУЛЬТИКІВ ПРО УКРАЇНСЬКИХ ПОЛІТИКІВ "О врєдє ходити в туалєт з ким попало "http://ebitda.com.ua/articles/1187.html, "Як Конституція стала Проституцією" http://ebitda.com.ua/articles/1186.html
IP: 82.193.97.---
П_к_Вешняк _ 13.06.2009 20:24
ДОБАВЛЕНИЕ КОММЕНТАРИЕВ ЗАПРЕЩЕНО МОДЕРАТОРОМ
Звернення до мене бридкою мовою я сприймаю як спробу завдати мені образу і принизити мою честь та національну гідність. Відповідальність за подібні дії я визначаю такою, що не підлягає скасуванню за терміном давності.
Стосовно «ЗАПРЕЩЕНО», вважаю за потрібне повідомити на загал (в тому числі і, такому собі, «модератором»), що будь-які обмеження для себе я встановлюю особисто, тому будь-які заборони сторонніх осіб для мене не мають жодних наслідків.
IP: 217.199.231.---
prilous _ 13.06.2009 11:37
... когда она выходит зпмуж, и служанку, когда она занимает место госпожи своей". От у нас все це і відбулося - і служниці на місця господинь повсідалися, і дураки, які їдять досхочу, і раби в царі поперлися. То чого ви хочете, отримали те що заслужили. То яка там в біса еліта, про яку нову чи стару еліту можно говорити, коли у нас системна помилка в країні, все поставлене з ніг на голову.
IP: 217.199.231.---
prilous _ 13.06.2009 11:31
Та просто свобода Україні впала сама, коли союз розпався, а нікому вона виявилась непотрібною. Окрім всякого лайна, яке цим і скористалось. Тепер куди не глянь, всюди те лайно сидить і верховодить, в той час, коли країна вже остаточно перетворилась на руїну. А еліта-що ж, який народець, така й еліта. Із грязі в князі, або із хама пан. У "Притчах" сказано: "От трех трясется земля, четырех она не может носить: раба, когда он делается царем, глупого, когда он досыта ест хлеб, позорную женщину,...
IP: 77.122.7.---
Uotyrj _ 12.06.2009 18:44
Ну если и сейчас,когда это ворье мы не посадили на кол, не распяли на кресте, не удавили и не утопили в гов-не, если и сейчас, когда эта мра-зь сама себя как пауки в банке доедает, украинцы не сподобятся сбросить овечьи шкуры да ослиные уши и не найдут в себе силы отказаться от стереотипов и выдвинуть нормальных, порядочных, а не опытных (в чем только, в воровстве да в развале) настоящих лидеров (не поголовно и совсем не обязательно евреев), ну тогда видать действительно они достойны погибели.
IP: 92.49.243.---
vov_t _ 12.06.2009 17:12
11.06.09 15:58 ___val_lav
Якщо автор вживає термін "помаранчевий переворот", то цінність його статті ніяка. Виявляється протест проти нахабної фальсифікації виборів - переворот

автора просто купили і направили в "правильне русло"
IP: 92.49.243.---
vov_t _ 12.06.2009 17:10
скільки людей можна зомбувати словосполученням "нова еліта"?!
IP: 92.113.114.---
Gelen _ 12.06.2009 16:54
Вторая статья автора значительно лучше, чем первая. Правда, трудно понять их
логическую связь - скорее, это две разных статьи.

Как говорит Швейк (по памяти) : "Будь что будет,ведь что-нибудь да будет. Никогда так
не было, чтоб ничего не было".
IP: 82.207.64.---
чи_не_так _ 12.06.2009 13:31
11.06.09 21:53 ___маркиза
А що було б з нашою елітою, коли б БЮТ і ПР об’єдналися? Може ситуація покращилася у кращу сторону?
===
А нічого не було б. Мова йде про зміну еліти, а не про зміну назви. Їх об'єднання не міняє їхніх суті та поглядів.
Автор цілком аргументовано пише про те, що "ці" - просто неспроможні на конструктив. І задача суспільства - "генерувати" нових. Наприклад (це моя думка) підтримуючи на виборах. Але не тому, що вони "нові" чи "інші", а тому, що не "балаболи".
IP: 77.123.83.---
sagiterius _ 12.06.2009 11:55
дааа.. более неприкрытого пиара Яценюка типа "политологами" тяжело и припомнить. Новые элиты бла-бла. Новые элиты - это в основном новые проекты олигархов - менее раскрученные политики, которые больше слушаются, меньше спорят, и требуют меньше денег. Такой себе эконом-вариант. А людям это парят, как новую элиту.. у закаленных политиков хоть есть свое видение. У нас единственный мужчина в политике - и тот в юбке
IP: 82.144.202.---
фуга _ 11.06.2009 23:47
Штампуют их там, что ли, эти некомпетентные статейки с их малообразованными авторами?
Впрочем, уровень журналистики везде сильно упал, читать такую ерунду просто невозможно.

IP: 95.133.163.---
Сергій_Трегубенко _ 11.06.2009 22:08
11.06.09 15:25 ___lozova
… вопрошают: где там национальная идея? Да лежит она на поверхности: если ты украинец и хочешь добра Украине, то будь украинцем везде, в любой ситуации . Хоть маленькую лепту, но внеси свою в укреплении государства. Плати налоги, квартплату. Голосуй на выборах за патриотов, а не за перевертишей. Вот тебе и будет национальная идея.

Дякую, lozova. І красиво, і розумно сказано!
IP: 213.151.0.---
маркиза _ 11.06.2009 21:53
А що було б з нашою елітою, коли б БЮТ і ПР об’єдналися? Може ситуація покращилася у кращу сторону?
IP: 213.151.0.---
kartata _ 11.06.2009 21:52
«Саморуйнування політичної еліти ще не означає появи кращої...», а хто сказав, що вона для нас не краща? Усі мають свої проблеми, просто треба більш жвавіше їх вирішувати.
IP: 213.151.0.---
kartata _ 11.06.2009 21:52
«Саморуйнування політичної еліти ще не означає появи кращої...», а хто сказав, що вона для нас не краща? Усі мають свої проблеми, просто треба більш жвавіше їх вирішувати.
IP: 213.151.0.---
mirabell _ 11.06.2009 21:51
«Українська політична еліта наділена баченням, але воно абсолютно не стратегічне...». Дійсно, таке бачення далеко не в усіх, в одиниць, серед них і Ю.В.
IP: 213.151.0.---
mirabell _ 11.06.2009 21:51
«Українська політична еліта наділена баченням, але воно абсолютно не стратегічне...». Дійсно, таке бачення далеко не в усіх, в одиниць, серед них і Ю.В.
IP: 213.151.0.---
руда_я _ 11.06.2009 21:50
«...розмови про демократію і свободу частіше лунали під час зустрічей з європейцями та різних форумах, ніж мали своє практичне втілення».
IP: 93.72.182.---
krabat-m _ 11.06.2009 20:44
11.06.09 19:25 ___Yurko111
"Україна в руїні" ... Далі читати не став...

Аналогічно...Автору підсрачник.
IP: 91.203.27.---
Нано _ 11.06.2009 20:12
продовження ще гірше аніж початок... там нова еліта - яценюк і довгий... тут - стара у вигляді Юща. гидко
IP: 217.199.231.---
prilous _ 11.06.2009 19:54
Загальне патякання на "модну" тему. Скільки не кричи "халва", в роті солодко не стане. Скільки не кричи "еліта", сама собою вона не з'явиться. Справжньої еліти у нас нема і бути не може, бо засилля хтивих, жадібних, аморальних "добродіїв" у нашій продажній владі не передбачає знаходження там інтелігенції. А без неї еліти, яка могла б витягти країну на цивілізований шлях, просто не може бути.
IP: 213.130.28.---
Yurko111 _ 11.06.2009 19:25
"Україна в руїні" ... Далі читати не став
IP: 95.132.225.---
OlehVn _ 11.06.2009 19:21
"Україна в руїні. Суспільство і держава перебувають у вільному падінні."
**********
Андрусів ! Ти вже заєбав нас усіх своїм песимізмом і філософськими роздумами на тему "Як погано в Україні". Пішов на хуй !
IP: 95.158.0.---
Pdskrb _ 11.06.2009 18:52
Ну добре - але чому заголовок російською? Ви що, таким чином підкреслюєте, що нєт разніци, на каком язикє разгаварівать? Ілі калбаса, ілі ковбаса, тока шоб ана била? Цей сайт взагалі дотримується якихось норм - мовних і етичних?
IP: 212.22.194.---
Стен1 _ 11.06.2009 18:13
Люди вверху и внизу - примерно те же. Так что кто "маленький" а кто "большой" - трудно сказать. Если хам вверху - он жлоб. Если внизу - шпана. Если человек не может найти своё место - должен найти себя и круг своих способностей. Затем - по закону резонанса - найдёшь таких как сами. Только в сказке царская дочь замуж идёт за Иванушку-дурачка. Не случайно все сказки разбиваются о НАЧАЛО свадьбы. То-то потом проблем!
С. Овчаренко
www.svetiteni.com.ua
IP: 212.22.194.---
Стен1 _ 11.06.2009 18:08
Слово об элите - слововоблудие. Каждый должен сам найти свой путь в жизни и своего "потребителя" в бизнесе или творчестве. Если хочешь встретить умных людей - сам им стань - чтобы ИМ быть интересным. Главное препятствие - тот, кто в зеркале. Украина - талантливыая страна, но рождается в муках - для идиотов и ленивых она "гибнет". Ничего подобного.
Если подумать - претензия слабых, чтобы КТО-ТО создал им рабочее место.
Создай сам.
С Овчаренко
www.svetiteni.com.ua
IP: 95.134.125.---
abessalom _ 11.06.2009 17:47
У нас відчувається гострий "дефіцит" у владі порядних розумних людей. Звідси йде безнадія:
не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно. Але те, що наш розум бродить і шукає, може дати колись позитивний результат. Ціла когорта "вождів" в НУ - виключені з цього важливого процесу,
чому? Чому мовчать? нічого сказати? Чи за них говорить президент? Але в президентських
перегонах, напевне, планують брати участь...еліта, господи прости їх.
IP: 91.124.48.---
і_вітер _ 11.06.2009 17:25
гарна стаття і по ділу, може ще і продовження буде... А ось пан Інсайдер в точку вцілив з розумінням ситуації в питанні національної ідеї, підтримую. Але хочу і доповнити тему: ми "включилися", але запізно, коли уже нас "розвели як лохів" і не дають сцуки-владоможці жодної можливості виправити ситуацію! Кучка бандюків разом із комсомольським активом вцепились в горло народу і грабують щосили! Навіщо їм якісь ідеї, тим більш - національні, коли є що красти і ніхто по руках не дає..., ось так!!!
IP: 192.168.14.---
CaHe4eK _ 11.06.2009 17:10
11.06.09 16:12 ___faramir

Категорически солидарен с
11.06.09 15:25 ___lozova
11.06.09 15:54 ___Hegel

100%

+1. Капитаны Очевидность атакуют. Такое впечатление что все аффтары УП - графоманствующие интеллигенты из числа львовских безработных/студентов.
IP: 212.9.228.---
1AK _ 11.06.2009 17:06
А ці дві статті точно писала одна людина?
IP: 79.124.132.---
osobennaya _ 11.06.2009 16:52

Напрашивается вопрос: как же мы докатились до жизни такой? Ведь совсем не эти лозунги провозглашались пять лет назад "полевыми командирами" и их "оранжевыми" вождями. Многие им тогда поверили и поддержали. Тем сильнее было разочарование людей, искренне принявших идеалы Майдана.
IP: 89.251.107.---
doktorpilulkin _ 11.06.2009 16:51
миф об элите, ловко запущенный путиновидением, нашел благодатную почву и на украинском постсоветском пространстве. от элиты, слава богу, еще в 17 году избавились - в феврале, ненадолго - пришлось закреплять в 91.
IP: 10.3.0.---
yyss _ 11.06.2009 16:43
"Что делать?!" Бити у найболючіші місця нашій "еліті"! Всі вони зациклені на одному - грошах! Крім грошей їх нічого не цікавить! То ж не давай їм цього! НЕ ПЛАТИ ПОДАТКІВ! Вони ж найняті народом менеджери! А якщо менеджери погані, то їм не платять зарплату! Той, хто візьме цей лозунг для своєї кампанії, виграє вибори! НЕ ПЛАТИ ГРОШІ В БЮДЖЕТ КРАДІЇВ ТА ХАБАРНИКІВ! Звісно, вони будуть прикриватися нашими батьками-пенсіонерами, але ми і так допомогаєм рідним....
Сторінки:      Попередня      Наступна