Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Свободу не спинити? Або про цінність, яку краще не втрачати

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: .---
zhumak _ 27.06.2009 21:57
Дякую авторові.
Дійсно, хто втрачає свободу, той втрачає і ковабасу - і про це не слід забувати.
IP: 95.134.246.---
Gelen _ 16.06.2009 21:46
Цитата:
"...свобода слова по-российски отличается от свободы слова по-украински точно тем же, чем вокзальная шлюха отличается от великосветской б*** (Виталий Третьяков уточнил, что синоним к последнему словосочетанию – "кокотка"). "

(14.06.2009 14:07 _ Андрій Окара , блог)
IP: 77.52.31.---
litva _ 16.06.2009 18:41
свобода та демократія при ющенко- це, навіть, гірше, ніж за часів кучми
IP: 91.193.69.---
webermax _ 15.06.2009 13:44
Цитата: Свободу, як з'ясувалося, ми отримали, але вона не стала цінністю
Пробачте, Діану, але Ви Цілковита Дура.
Отримана свобода лише на висловлювання, але не на прийняття рішень. Нинішні рішення ухвалюються олігархами та номенклатурною верхівкою
IP: 94.248.29.---
Доброжелатель777 _ 15.06.2009 09:50
Трудно говорить о своде в коррумпированной стране!
IP: 95.111.222.---
джорджбу _ 14.06.2009 23:57
ПРОДОВЖЕННЯ СЕРІАЛУ МУЛЬТИКІВ ПРО УКРАЇНСЬКИХ ПОЛІТИКІВ "О врєдє ходити в туалєт з ким попало "http://ebitda.com.ua/articles/1187.html, "Як Конституція стала Проституцією" http://ebitda.com.ua/articles/1186.html
IP: 93.73.180.---
serg_kiev _ 14.06.2009 22:26
Непонятно о какой такой свободе автор говорит.. Даже по сравнению с совком , украина выглядит очень бледно..Свобода для кого? Да, победившие укро-бюрократики получили свободу брать взятки, политики безответственно лгать и воровать.
Государство превратилось в одно огромное банд-формирование. Нацисты получили официальный "государственный" статус патриотов. А граждане? Кроме идеологического гнета, мы получили культурно-языковый, экономическую и политическую деградацию. И свободу вымирать.
IP: 195.72.144.---
shwiec _ 14.06.2009 11:37
Глупее нашего президента нет никого и что это человек мог сказь умного?___Svetlashka------судячи з вашого ніку ваш рівень не дозволяє зрозуміти що є розумним,а що не є!
IP: 195.72.144.---
shwiec _ 14.06.2009 11:17
Уважаемый vov_t, благодарить бога, который запер тебя в Украине? При Советском Союзе я могла на студенческую стипендию 9 (девять) раз слетать на самолете в Москву по студенческому билету. Сейчас - 1 раз на поезде.
-----------------це так по совєтскі-Бог писати з малоі літери,а про білети на москву ліпше помовчіть,мені 60 років і тих 500 символів забракне описати мафію,яка тримала в руках всі білети на всі види транспорту у всх містах союзу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 82.193.97.---
П_к_Вешняк _ 13.06.2009 20:14
ДОБАВЛЕНИЕ КОММЕНТАРИЕВ ЗАПРЕЩЕНО МОДЕРАТОРОМ
Звернення до мене бридкою мовою я сприймаю як спробу завдати мені образу і принизити мою честь та національну гідність. Відповідальність за подібні дії я визначаю такою, що не підлягає скасуванню за терміном давності.
Стосовно «ЗАПРЕЩЕНО», вважаю за потрібне повідомити на загал (в тому числі і, такому собі, «модератором»), що будь-які обмеження для себе я встановлюю особисто, тому будь-які заборони сторонніх осіб для мене не мають жодних наслідків.
IP: 93.74.106.---
Spirito _ 13.06.2009 17:49
"Ми живемо в піснях, ми ідемо у бій за Вітчизну(Свободу) не ради кар`єри.
І за це нагород не чекають собі Офіцери, бойові Офіцери."
IP: 91.124.208.---
Физичка _ 12.06.2009 23:08
12.06.09 20:15 ___vov_t ------------я дякую Богу, який подарував Україні незалежність і ми не живемо в Радянському Союзі, де не було взагалі ніякої свободи. сьогодні ми маємо право голосу, ми можемо вільно висловлювати свої думки, ми маємо можливість виїжджати за кордон...

Уважаемый vov_t, благодарить бога, который запер тебя в Украине? При Советском Союзе я могла на студенческую стипендию 9 (девять) раз слетать на самолете в Москву по студенческому билету. Сейчас - 1 раз на поезде.
IP: 92.49.243.---
vov_t _ 12.06.2009 20:15
щодо свободи... я дякую Богу, який подарував Україні незалежність і ми не живемо в Радянському Союзі, де не було взагалі ніякої свободи. сьогодні ми маємо право голосу, ми можемо вільно висловлювати свої думки, ми маємо можливість виїжджати за кордон... що таке свобода? це право вибору! ми маємо з чого вибирати! інше залежить від нас самих...
IP: 92.113.114.---
Gelen _ 12.06.2009 19:25
Проблемы наших журналистов в том,что место профессиональной этики у них
занимает ложно понимаемая корпоративная солидарность. Именно поэтому
продажность журналистов - на уровне таковой у депутатов и судей,а журналистика
стала формой нелегальной проституции.

"Опасения" ОБСЕ и почетные места во второй сотне рейтингов Freedom House
воспринимаются как признание заслуг.

Никакие законы - ни "за", ни "против" прессы - уже не уведут виртуозов пера с панели.
Надежда - на новое их поколение?
IP: 195.80.231.---
NewVPN _ 12.06.2009 18:59
Украинские буржуа голодны.
Украинским буржуа холодно.
Украинские буржуа устали,
что ни день - поют о печали.

Украинские буржуа гОрды:
за них Кличко бьет всем морды.
Они верят, что день настанет -
украинские буржуа восстанут.

И вновь станут братьями кланы,
обосрут, обоссут майданы.
Поплывет по Днепру в море
Воля.
http://www.stihi.ru/2009/03/22/5557
IP: 78.25.27.---
Kate53 _ 12.06.2009 18:50
12.06.09 11:25 ___Svetlashka
А ти ,за кого голосувала? Чи була ще маленька! Чому,не коментуєш на державній мові?Якраз би і навчилася користуватися українською.Я.з Кривбасу-південний схід Спочатку.теж було важко висловлюватись українською,але тепер.навіть спілкуюся вдома на українській.
Не любиш-Ющенко за те,що вголос сказав про всі проблеми українців,що думають так само,як і він? Нас-80% і буде він президентом чи ні .наші проблеми не зникнуть.
,можемо,розсердитись і проголос. знову-за нього!
IP: 194.44.113.---
сторчак _ 12.06.2009 17:21
Реальної свободи Ющенко не приніс. Хіба що потриндіти .
IP: 192.168.12.---
infolog _ 12.06.2009 17:15
Ми маємо найповніші свободи говоріння, вибору місця праці в Україні або у зарубіжжі, обирати владу... .А ось всі інші свободи значною мірою урізані свавіллям криміналізованого чиновництва, олігархічних політиків, шахрайством в економіці і т. п.. Свободу обирати їх до влади маємо, а свободу знімати та карати їх -- ні . Свобода підприємництва -- найгірша в Європі. Україна -- дуже балакуча ,але економічно та юридично слабка... Наша купівельна спроможність - сміховинна.. Ви задоволені ?!
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 12.06.2009 14:10
12.06.09 09:51 ____vps Задумайтесь - а чего больше - колбасы в нашей колбасе или свободы в нашей свободе :) ? ( Подсказка - в колбасе уже колбасы нет вообще.Так утверждают специалисты).
IP: 78.25.27.---
Kate53 _ 12.06.2009 14:03
12.06.09 00:51 ___SIM
Вы,про цены на газ? И ,что не так требует Ющенко от Юли? Справедлива ли цена на газ-для людей,которые живут в 2,3-х комнатных квартирах-платить-500-600грн. за месяц,а люди проживающие в домах-200-1000м2-платят меньше.Почему им государство компенсирует разницу себестоимости и заниженой стоимости газа? Где справедливость и экономический расчет? Пускай богатые платять по себестоимости,это и предлагает Президент!Юля за счет нас-взятку даёт богатым и себе любимой!
IP: .---
Svetlashka _ 12.06.2009 14:02
12.06.09 09:51____vps
никто у вас свободу и не отнимет! она в вашем сердце! а то, что вы верите в эти сказки уже означает, что вы не свободны морально. и Тимошенко в этом не виновата!
IP: 193.239.180.---
Физичка _ 12.06.2009 12:27
12.06.09 09:51 ____vps ----------Можно сказать одной фразой. Не меняйте свободу на колбасу, как бы та колбаса апетитно не выглядела.

Уважаемый vps, свободу меняют не на колбасу. Свободу меняют на доллары. Разве не так, уважаемая Діана Дуцик?
IP: .---
Svetlashka _ 12.06.2009 11:25
Глупее нашего президента нет никого и что это человек мог сказь умного? люди больше его не послушают и не пойдут за ним!
IP: 192.168.1.---
_vps _ 12.06.2009 09:51
Хорошая статья
Можно сказать одной фразой. Не меняйте свободу на колбасу, как бы та колбаса апетитно не выглядела. Будет у нас свобода будет и колбаса.
IP: 213.227.217.---
pugacz _ 12.06.2009 09:26
SIM:
"Но когда сюда приплетают Ющенко - это смешно Что тут можно ставить ему в ЗАСЛУГУ?"

Заслуги тут особой нет, но он сделал то, что было необходимо. И ничего особо смешного тут нет.
Или Вы считаете, что ему не следовало вмешиваться и дождаться перевода Украины в режим предоплаты газа?

IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 12.06.2009 08:48
Свобода слова може бути обмежена тоді, коли пропагуватиме расову, національну, культурно-етнічну чи релігійну нетерпимість, ідею розколу країни чи ідею ущербності громадян якоїсь її частини (байдуже, чи це укронацики, чи данєцкі). Але навіть в цьому випадку громадянин повинен мати право отримати усю інформацію, яку забажає (якщо вона звісно не становить державної таємниції) за першим же своїм запитом при зверненні до державних органів влади, без будь-яких додаткових пояснень
IP: 10.85.5.---