IP: 92.113.241.---
Soprano _ 04.06.2009 01:10
Ну после того как Палий расхваливал на русской радио Свобода Яценюка стает понятно откуда ножки растут этих сплетней о страшном заговоре БЮТ и ПР. И анонимные источники Наема тоже наверно на тех же ножках ходят.
IP: 195.3.151.---
yaremig _ 03.06.2009 22:06
От натуральні совки, створили собі фата-моргану, назвали її ПРиБЮТ і боряться, аж гай шумить. :-))
Може про реальні речі поговорити варто? Космос у 2 рази підняв ціни на комунальні послуги, а зарплати - не піднялись. А мало бути навпаки: спочатку ріст доходів громадян, а потім цини на комуналку. Хто про це (реальне) дбати повинен? Чи це не важливо? від цього у Юща рейтинг не піднімається??
IP: 195.138.88.---
kurs _ 03.06.2009 21:45
Наиболее действенный и эффективный способ противостоять преступному сговору "воровки" и "уголовника" - это массовые народные протесты против подлого дерибана власти.
IP: 82.193.97.---
sywilla _ 03.06.2009 21:44
Яка в біса мегакоаліція? Привид мегакоаліції запустили некороновані королі України- кучмокради. Такий собі колективний Шекспір. Привид- тінь батька Гамлета, Тимошенко- мати Гамлета, Янукович- брат батька Гамлета. Ну, а народ- Гамлет. А Офелія- то, звичайно, Яценюк!!! :)
Якщо навіть мегакоаліція і трапиться, то за всіма правилами ведення війни такий масований артобстріл позицій готового до атаки "ворога" принесе немалі дивіденди. До того ж відомо, що сила мовчить, а слабість верещить.:))
IP: 85.134.137.---
Dezdechado _ 03.06.2009 21:31
Діагноз - давно відомий і рецепт - давно відомий. На період реформ повинен бути президент (демократично обраний) з надзвичайними повноваженнями. Проблема тільки, що нема достойної людини. І не буде. Росія не дасть їй з"явитись.
IP: 89.252.29.---
Volod_is _ 03.06.2009 20:38
Прекрасна стаття!
Таким же простим, чесним, зрозумілим словом можна закликати людей до дій, якщо до цього дійде. Відгук буде потужним. Тим більше, що армія, СБУ, міліція будуть на нашій стороні.
Зараз, дійсно, чудова мить! Маски зірвано. У злодіїв повиростали ослячі вуха, що не бачать тільки самі віслюки!
IP: 79.142.202.---
Одесса _ 03.06.2009 20:15
Палий - президентская шавка. Когда дают команду тогда и лает. Ющенко пидар вонючий, а Палий петух, они нам не по масти, на хуй их!!!
IP: 95.135.141.---
_Андрі _ 03.06.2009 18:22
Палій - молодець.
Так тримати!
Якщо всі будуть небайдужими, то в них НІЧОГО не вийде.
IP: 193.27.0.---
leoox _ 03.06.2009 17:45
В цій ситуації настав час діяти або СБУ або чорним полковникам. Народ підтримає.
IP: 91.124.49.---
typ2007 _ 03.06.2009 17:44
Ясно,как божий день-дана команда мочить именно Юльку,вот всю свору и спустили с цепи.
Видимо с Януковичем можно договориться,а с Юлькой нет.Вот иделайте выводы.
Только все эти шавки не понимают,что Ющенко сдаст их с потрохами и сразу,как делал уже не раз.
А всё это гавканье на Тимошенко-это от отчаяния!
IP: 91.124.49.---
typ2007 _ 03.06.2009 17:28
Текст коментаря набирайте тут
IP: 95.135.135.---
typ2007 _ 03.06.2009 16:51
Всё очень просто-Президент и его шавки больше всего боятся Тимошенко.
Вот вся свора набросилась именно на неё.А Янукович для них-это просто
заблудший ребёнок.
Значит есть чего бояться.
А эти два клоуна,которые выскочили сегодня на УНИАНе-просто отрабатывают корм.
Им тоже прийдётся идти РАБОТАТЬ , а не вальяжно учить всех , как надо жить.
Ведь трындеть-не мешки носить.
А рагулей "зi села" вдруг выскочивших на должность я видел очень много,
и ни однго порядочного. Закон жизни!
IP: 77.122.194.---
besstiya _ 03.06.2009 16:14
Ющенко найбільша проблема для України в сам особисто довів до цієї ситуації.
Але в другий раз людей він не обдурить.
IP: 77.122.194.---
дджей _ 03.06.2009 16:12
Держава із запропонованим БЮТ і Партією регіонів коаліцією буде цілком життєздатна і матиме внутрішньої підтримки в народу.
IP: 194.242.116.---
Сваха _ 03.06.2009 15:51
Та похєр ці ігри Юлі із Вітями! Ще надцять разів пересруться. Цікаво, звідки цей скунс Палій гроші взяв на пресуху в УНІАНі?
IP: 85.238.101.---
Телефон _ 03.06.2009 12:59
http://www.hrono.info/libris/lib_r/rid17.htmlПрочтите, подумайте, проанализируйте
IP: 192.168.5.---
joun_dim _ 03.06.2009 12:56
Дійсно, доведеться таки знову показувати! Але тоді прийдеться вже виносити крісла раз і назавжди! І почати із розпуску Верховної Ради згадавши слова Пілсудського, що коли суверенітет, демократія і держава у небезпеці, то "Верховну Зраду" "до дупи"! Прорахувався тоді медведчучик, прорахується і сьогодні! Він вважає, що вже прорахував втому і розчарування громади, вже мов, можна заганяти до стайні! Хай згадає своє гебешне минуле, яке зараз у спілці з "політичною макухою" славної Юлі! Честь! Слава
IP: 193.109.165.---
vicdon _ 03.06.2009 12:35
ой, мит_кеш, только не говори, что янык или юля будут лучше.
а то только визжать можешь про юща. да, он не шибко силен, кому-то не нравится, но кто лучше?
IP: 93.73.202.---
мит_кеш _ 03.06.2009 11:10
Вже один раз обрали, такого народного, що далі нікуди і що отримали? Та плювок у спину всім нам, виборцям, а також тим, хто був з ним соратниками!
IP: 192.168.0.---
matusya _ 03.06.2009 11:10
Автора поддерживаю. На Майдан выйду, даже если будут стрелять. Мы уже не рабы.
IP: 93.73.202.---
kukla _ 03.06.2009 11:06
02.06.09 17:36 ___Іван_ВВ
Президент завів державу у коло брутальних, огидних лайок, протистояння, головний результат його роботи! Тепер, треба шукати вихід і починати шукати цивілізовані шляхи!
IP: 77.122.194.---
Вінничанка _ 03.06.2009 10:55
Це добра ідея про запровадження системи виборів у два тури, за якою абсолютну більшість голосів у парламенті отримує та політична сила, яка набирає відносну більшість.
IP: 77.122.194.---
gannusja _ 03.06.2009 10:53
Ніякої загрози не становить перенесення виборів до Верховної Ради , так
живе майже вся Європа і добре живе.
IP: 77.122.194.---
авіа _ 03.06.2009 10:51
внесення змін до Конституції, які, зокрема, передбачають обрання президента в
парламенті це правильне рішення, бо Ющенко вже зовсім узурпував владу.
IP: 93.73.202.---
dfc_nbv _ 03.06.2009 10:47
зберегти й законсервувати....
Люди втомилися від протистояння, саме це відбувається в державі і саме тому, прийшов час зупинитись і почати тверезо мислити і прибрати в бік власні амбіції, що так і не зміг зробити Ющенко!
Саме це не хотять зберігати й консервувати, адже це зрозуміло...
IP: 192.168.15.---
arnold _ 03.06.2009 10:47
это тот палий, который у савика с калькулятором сравнивал количество жертв сталина и гитлера, и который пытался доказать что гитлер лучше, да таким воще нужно запретить писать, для ограниченных, заколот, переворот, это когда пытаются что либо изменить вопреки конституции, например, клятва майданного президента левой рукой на библии, 4 указа и разгов верховной рады, вот это заколот, и вот таких писак типа палия не было слышно почему-то, где же была их справедливость?
IP: 91.189.129.---
Пересмешник _ 03.06.2009 10:19
А щоб збудить
Хиренну волю, треба миром,
Громадою обух сталить;
Та добре вигострить сокиру-
Та й заходиться вже будить.
Тарас Шевченко.
IP: 91.124.211.---
Физичка _ 03.06.2009 09:59
03.06.09 09:18 ___krabat-m --------Ви хоч би раз в житті мали мужність визнати чужу думку...якщо вона неспівпадає з вашою?
Шановний krabat-m... тобто krabat... Мушу вас порадувати, що свою думку, яка "неспівпадає з вашою", я нікому не нав'язую з Майданом до горла.
IP: 194.44.193.---
Галма _ 03.06.2009 09:32
Petro53
Підтримую на 100%
IP: 93.72.182.---
krabat-m _ 03.06.2009 09:20
03.06.09 09:11 ___KAS
Спейс
"... Как? У меня нет готовых рецептов..."
А на нєт і суда нєт...Одне бла-бла...
IP: 93.72.182.---
krabat-m _ 03.06.2009 09:18
03.06.09 08:40 ___Физичка
"... синдром стояния на Майдане - это когда кажется, что ты самый умный и единственный знаешь истину, поэтому для всеобщего блага должен любой ценой настоять на своем."
Ха-ха-ха...Шановна Іст...тобто Фізичко...Мушу вас засмутити..."Синдром стоянія на свойом" вже давно на блогах відомий як "синдром історички"...Ви хоч би раз в житті мали мужність визнати чужу думку...якщо вона неспівпадає з вашою?
IP: 91.202.128.---
KAS _ 03.06.2009 09:11
Спейс
"предлагайте лучший вариант! С удовольствием прочту постараюсь обсудить".
Да вариант тут один - устранить всю эту правящую "элиту" (Юльку, Юща, Яныка, Писяя, Луцика, Петю Симоненко и др.) Как? У меня нет готовых рецептов. Но еще Наполеон говорил: сначала надо ввязаться в бой, а там видно будет. В любом случае для начала надо перестать быть послушными игрушками в руках политтехнологов и не вестись на очередные разводилова вроде памятного шоу "На Майдане".
IP: 195.47.202.---
ivanoff _ 03.06.2009 09:06
Абсолютно правильная статья. Автор - МОЛОДЕЦ !
IP: 91.124.211.---
Физичка _ 03.06.2009 08:40
02.06.09 17:22 ___Спейс ----------Ну и на кой черт этот маразм писать? Если Вы там "... за апельсины стояли...", то так и скажите, но не обобщайте, а то читать противно такой бред.
Уважаемый Спейс, я уже в том возрасте, когда не могу подхватить синдром стояния на Майдане - это когда кажется, что ты самый умный и единственный знаешь истину, поэтому для всеобщего блага должен любой ценой настоять на своем.
IP: 77.123.152.---
sapience _ 03.06.2009 01:05
Якщо усе це правда, то це не що інше, як заколот з метою державного перевороту. Відтак, згадані особи мали б не лише назвати прізвища, а й звернутися до відповідних служб.
Можливо, я помиляюсь, але мені усе це видається значно простішим. Комусь дуже потрібно дискредитувати Тимошенко, от і організували «п’ятихвилинку ненависті». Щось подібне вже було, пам’ятаєте «державну зраду»? Гадаю, що за кілька днів усе «устаканиться», а Лещенко і Найем зосередяться на новій «сенсації».
IP: 77.123.152.---
sapience _ 03.06.2009 01:04
Якщо вірити Лещенку, Великий договір «містить секретну складову, де прописуються конкретні кроки кожної сторони». Ну просто таки пакт Ріббентропа – Молотова з секретними протоколами. У мене виникають питання:
1. Якщо ця складова секретна, то яким чином її зміст став відомим Лещенку? Виходить, хтось свідомо «злив»? То чи не схоже це на свідому дезінформацію чи навіть провокацію?
2. Чому не називаються джерела Лещенка, Найема і «Української правди»?(див. далі)
IP: 77.123.152.---
sapience _ 03.06.2009 01:01
Глибоко шаную Олександра Палія як фахівця, патріота і порядну людину. Цілком поділяю його тривогу й обурення, якщо усе, про що він пише, має місце. З чого почалися розмови про заколот ПР і БЮТ, про «бліцкриг» і т.ін.? З повідомлення неназваних «джерел» «Української правди», публікацій Лещенка і Найема, в яких вони, посилаючись на таємничі «джерела, наближені до переговорів», малюють страхітливі картини масштабного заколоту.(див. далі)
IP: 213.179.251.---
chloma _ 02.06.2009 23:28
Президенте! Що ти падло соплі жуєш? Україна захлинається в жидівських пазурях. Досить мій народе мовчати В раді 42% жидів-банкірів та олігархів, які зфальсифікували вибори та захопили владу насильницьким шляхом Ми для них гої, яких потрібно знищувати, що вони і роблять! Президент зобовязаний розігнати бандитів. Негайно війська та народних добровольців. На палю катів наших іншого виходу нема. Якщо допустит обєднання двох найпотужніших банд, то це вже буде не Україна, а жидівська колонія
IP: 93.180.250.---
харло _ 02.06.2009 23:24
02.06.09 23:01 ___Каддафи ... в этом плане символична его фамилия (Бог шельму метит), ведь по-украински "палій" - это "поджигатель".
-- Ну тепер вірю, що вас, народила мати українка - у вас, великі познання походженнь українських прізвищ ! Точно мітить, - як не Палій так і козак! Думаю, що козаки дуже скоро Україні- неньці знадобляться... П.С. "Національна свідомість", як і "віра" по-Євангелію - гори переставляє ! І ще: підскажіть, мені, як в української матері кацапи народжуються!?
IP: 91.124.218.---
Физичка _ 02.06.2009 23:21
02.06.2009 10:33 ___ Олександр Палій -- Гроші – рушійна сила сучасно української "великої політики".
Ну-ка, пятая колонна богатого брата, с этого места поподробнее. Что там богатый братан через свои НПО(неправительственные организации) и фонды платит?
IP: 195.69.245.---
Каддафи _ 02.06.2009 23:01
Постоянный "аффтар" "УП" Сашка Палий - жополиз и штатный провокатор на службе у Секретариата Президента. Прославился своим рвением в архиве СБУ, опусами про голодомор, УПА и т.п., везде аппелируя к "національній свідомості". Меня тоже родила украинская мать, и мне не безразлична судьба нашей многострадальной Родины. Но ничего, кроме отвращения, его творения во мне не вызывают. В этом плане символична его фамилия (Бог шельму метит), ведь по-украински "палій" - это "поджигатель".
IP: 92.113.219.---
Феофіл _ 02.06.2009 22:48
автору респект
Если антиконституционный переворот начнет осуществляться, моей первой надеждой будет не Президент, а Господь Бог, буду молиться "Боже, спаси Украину!" Мне не важно, делят ли Тимошенко и Янукович для себя или продают ее Путину, - в любом случае такие горе-правители - мерзость перед Всевышним.
IP: 93.180.218.---
харло _ 02.06.2009 22:04
02.06.09 13:01 ___roon25 Чи він пропонує обирати цього ставленика транснаціональних корпорацій Яценюка? Тоді точно Україну...
---- Шановні, а обирати більше не прийдеться ! Наші "нєбожитєлі" це робитимуть за нас !
В кращому випадку дозволять ляпнути -- ОДОБРЯМ ! П.С. Серце радіє, коли читаєш ваші коментарі, мудрі українці ! І автору - дяка ! Молодець ! Погляди різняться , а любов до України одна -- безмежна !!! А це означає, що всі разом відстоїм демократію, а з нею й Україну !
IP: 93.180.218.---
харло _ 02.06.2009 21:41
02.06.09 21:13 ___Gelen
Времени на серьезный анализ будет достаточно.
--- Хто сказав ??? Буде-буде, коли опинимось в клоаці...
IP: 80.243.144.---
ausTernopil _ 02.06.2009 21:31
Не знаю як хто, а я обов"язково вийду в центр міста на площу, щоб не допустити відкоту від демократії. Дорого вона нам далася. Не збираюся віддавати ні грама.
IP: 94.178.80.---
Gelen _ 02.06.2009 21:13
Автор - один из многих "экспертов", сознательно принявших фальш-старт. Пока никто
из них не видел проект этой Конституции, но Инет просто забит крайне эмоциональными
опусами,основанными на слухах и ожиданиях (Банковая - не в счет, у них свой расчет).
Желание успеть сказать пару слов в числе первых - не стимул для профессионалов.
Времени на серьезный анализ будет достаточно.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →