IP: 77.52.236.---
NTSC _ 24.06.2009 23:43
Якщо Тимошенко буде при владі принаймі 2 роки - тоя не хочу щоб мої діти жили і вчились в Україні
IP: 93.175.204.---
deja _ 24.06.2009 22:52
Правду пише boomy, що СТРАХ це стимул працювати на благо людей для влади. Страху бути покараним органами правосуддя нема, страх Божої кари взагалі не в"форматі "мислення тих, хто йде по владній дорозі...
Автору хочу подякувати за дохідливу мову матеріалу і патріотичність.
IP: 93.175.204.---
deja _ 24.06.2009 22:52
Правду пише boomy, що СТРАХ це стимул працювати на благо людей для влади. Страху бути покараним органами правосуддя нема, страх Божої кари взагалі не в"форматі "мислення тих, хто йде по владній дорозі...
Автору хочу подякувати за дохідливу мову матеріалу і патріотичність.
IP: 80.84.190.---
Allright _ 24.06.2009 20:03
Автору.
Как я понял, Вы пишете о необходимости установления правил и процедур. Беда в том, что правил и процедур у нас много, среди них есть и очень даже правильные. Но ничего не соблюдается по причине низкого уровня культуры, в том числе - правовой. Чтобы законы (и прочие правила-процедуры) соблюдались - надо буквально с пелёнок воспитывать, учить, почему надо соблюдать законы (потому что это ведёт к лучшей жизни). В Украине нет такого механизма. Поэтому идёт воспроизведение нигилизма.
IP: 195.114.130.---
Май _ 24.06.2009 11:26
Влада лише тодi чогось варта коли вона може i вмiе себе захищати,це стосуеться i влади народу(демократii).Вiльний продаж зброi населеню цю проблему не вирiшить,а лише загострить.Повинна бути створенна программа виховання воiнiв. Основою цього виховання,починаючи з дитячого вiку, повинна стати як вiдповiдальнiсть суспiльства за кожного майбутнього громадянина,так i вiдповiдальнiсть кожного майбутнього громадянина перед суспiльством.Принцип козацькоi держави,кожен громадянин-воiн зi своею зброею.
IP: 192.168.0.---
Muzikaa _ 24.06.2009 11:06
Дійсно час спливає...
Авторе, спробуйте «перевірити» Ваші пропозиції через концепцію УНІ - http://narodna.pravda.com.ua/nation/4a0be77d90759/
Може Ви побачите що через впровадження УНІ будуть втілені не тільки ваші слушні пропозиції, а також і те, що у народу з’явиться можливість законним шляхом здійснювати постійні революції, причому не на шкоду, а на користь собі.
IP: 192.168.0.---
Soncedar _ 24.06.2009 10:13
Анатолію, на 100% підтримую Вас та Вашу думку! Тільки одне побажання до редакції УП - такі статті потрібно ставити головними, а не просто в колонці автора. Бо тут написані речі, які, якщо усвідомить хоча б невелика частина людей і почне діяти так, то ми вже на половині дороги до перемоги!
IP: 77.52.56.---
put _ 24.06.2009 09:09
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 77.239.179.---
кро _ 24.06.2009 08:04
.
Шановний navaho
Новина, що
ВЕРХОВНА РАДА ДОЗВОЛИЛА
ВЕДЕННЯ СУДОЧИНСТВА РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ
є у вчорашніх новинах на УП
Це тут:
http://www.pravda.com.ua/news/2009/6/23/97116.htm
.
IP: 79.171.124.---
slip _ 24.06.2009 01:17
Все нынешние восстания-это бледные тени тех восстаний,которые случились на заре становления либерального общества. Нынешнее общество тоже является бледной тенью того общества. Сильная экономика продила слабого (в первую очередь умственно) человека, которым может манипулировать и вывести на улицу любой дебил с деньгами.
Поэтому любое восстание в нынешнем состоянии невозможно, либо это будет очередной фарс.
IP: 77.52.193.---
boomy _ 24.06.2009 01:07
Автор прав на все 100!!!!!!!!!!!!! Но главный стимул для "элиты" - СТРАХ!!!!!!!!!!
IP: 77.247.23.---
navaho _ 24.06.2009 00:35
Друже я не даю нікому і повністю згоден, але ненажерна влада нічого не вирішує без хабаря, а ніщєнской оплатой труда заставляє людей вчиняти злочини чи то в школі , інституті, лікарні, власть сознатєльно создаєт условія і провоцируєт подобниє взаімоотношєнія, та це дорога в нікуди хоч вони і думають що це може діяти вічність,
їм насрать що станемо Сомалі бо думають що і при такому розкладі будуть при владі,
другого шляху окрім повстання людство не придумало, США після повстання почало розвиток
IP: 79.171.124.---
slip _ 24.06.2009 00:16
То, что государство начинается с человека -это чистая правда. Мы можем сидя на кухне ругать политиков, удовлетворяя собственное чувство самолюбования (саможаления), и при этом понимать, что это столь же безопасно, сколь и бессмысленно. А можем заняться исправлением себя: зарабатывать деньги качественным трудом, а не мелким мошенничеством, не давать взяток, не завидовать, не бояться, знать свои права и отстаивать их. Из суммы таких намерений когда-нибудь и возникнет страна, в которой можно жить
IP: 95.133.84.---
Сергій_Трегубенко _ 24.06.2009 00:07
Логічно вірна побудова матеріалу, і висновки вірні. Та й написано з болем за Україну.
Автору респект. Сьогодні йдуть теоретичні напрацювання й набір мінімально спроможної кількості, завтра почнеться об"єднання і творення України на принципрво нових, демократичних засадах.
Я багатьом радив би вчитуватися у подібні матеріали, щоб потім не дивуватися, чому виявилося, що назавжди відстали від життя.
IP: 77.247.23.---
navaho _ 23.06.2009 23:45
Хто не знає свого минулого не має майбутнього
IP: 77.247.23.---
navaho _ 23.06.2009 23:28
Зараз настав час коли народ України має моральне і законне право на збройне повстання
тому що влада своїми діями поставила себе поза законом, нема у конституції, кримінальному кодексі, і всих других кодексах статей і законів які вони не порушують, і тому
народ як носій влади всими доступними способами має право встановити законність в цій
державі, війну проти України веде влада а народ має право на захист. Прийде час і діждуться Кавказу в Україні.
IP: 94.124.160.---
Tolkachov _ 23.06.2009 23:25
Гарна стаття! Дякую автору! Готовий підписатися під кожним словом.
IP: 77.247.23.---
navaho _ 23.06.2009 23:14
НЛО_ Придурок за мною не стане, я то маю можливість в Канадах пожити , а що ти бидло
радієш від можливості стати рабом цього імбицила, невже радуєт пєрспєктива такой жизні,
в Росії сам знаєш жопа більша ніж в нас, якщо бажаєш розповім, нє ровєн час і її не стане як держави в сьогоднішніх кордонах , тому і лізе в Україну бо на порозі голод в звязку з кризою, і Кавказ знову у вогні.
kRO_ З чого ти це взяв, чи це як у вас кажуть ,,наводіть тєнь на плєтєнь,, до 32-33 вони завжди боролись, а зара
IP: 77.239.179.---
kRO _ 23.06.2009 22:30
.
Шановний navaho
Ви робите помилку, постійно копирсаючись у минулому.
Неважливо, чи є єгипетські араби нащадками і "спадкоємцями" давніх єгиптян.
Важливо,на що вони здатні зараз і далі.
Саме копирсання в минулому і ставлення до українців, як до інвалідів. що потребують пільг,
є запорукою вічної залежності від Росії чи Європи чи ще когось.
.
IP: 77.122.180.---
НЛО _ 23.06.2009 22:16
23.06.09 21:24___navaho
Ну, не так сумно. Ще є хоч і невелика, але надія, що президентом стане Янукович, а всіх балоганних, крильдурків і младоукраїнців пошле у спецзаклади перевиховання. Або, по договору з Росією, ще кудись. Ви на це завзято з гарантом попрацювали і ще попрацюєте. Здобутки чудові - від націонал - демократії - ріжки та ніжки, підібрані з придорожної багнюки дякувати не бажають, ПДЧ знакрилося мідним тазиком, ЕС у завхаті від того, що при Януковичі ніхто до нього двері не ламатиме. Зате патрійоти.
IP: 77.247.23.---
navaho _ 23.06.2009 21:24
Автор правильно ставить питання, та тільки з великим запізненням,про це говорити і писати потрібно було щє років 10 тому, а зараз коли безноса з косою стоїть на порозі і стукає в двері скопмпрометованої держави яка займає всі ,,почєсні,, місця в світових рейтингах від спіду і туберкульозу до кризових явищ в економіці і корупції якось не до оптимізму.
IP: 77.247.23.---
navaho _ 23.06.2009 20:56
чєрєз 500років після заснування Києва, та це таке , ради справедливості написав, ти думаєш що ти такий розумний працівник ФСБ що ніхто і не підозрює про твої цілі,
та ти не переживай тобі і напрягатись не прийдеться бо наші політики ПР і КПУ послідовно
знищують цю державу, а недолугі і тупі БЮТ і НСНУ їм добре своїми справами допомагають, а ГАРАНТ КОНСТИТУЦІЇ переплутав президенство з антиквариатом і пасікою, доведений до відчаю народ прийде час і скаже Путіну спасибі що зі смітника підібрав ц
IP: 77.247.23.---
navaho _ 23.06.2009 20:47
kRO_ Твоя радість зрозуміла, Восточно-европейская республика, а по сути Западно-росийская республика, чим тобі заважає назва Україна, тільки тим що Росія не може бути
спадкоємецею Київської Русі, і з мовою те саме, нема мови-нема нації, російська основна
мова всієї Русі - Росії а значить Росія мать городов Русскіх, МІФИ і БРЕХНЯ завжди правили
в Росії. Нострадамус називав Росію Татарією, Петро-1 дав їй цю назву,до цього вона називалася Московскоє царство, а саме місто Москва зявилося чєрєз 50
IP: 82.207.74.---
панас1 _ 23.06.2009 20:37
Кожен має право на помилку. Але нікому не дозволено нахабно брехати у своїй передвиборній агітації. За всі роки державності жодна партія чи блок не виконали своїх обіцянок. То, виходить, народ на всіх виборах помилявся? Помилку можна, а краще, виправити. Досить на прийняти закон про вільний обіг зброї серед населення. ПАНОВЕ ДЕПУТАТИ, допоможіть народу!!!
IP: 82.207.74.---
панас1 _ 23.06.2009 20:35
Кожен має право на помилку. Але нікому не дозволено нахабно брехати у своїй передвиборній агітації. За всі роки державності жодна партія чи блок не виконали своїх обіцянок. То, виходить, народ на всіх виборах помилявся? Помилку можна, а краще, виправити. Досить на прийняти закон про вільний обіг зброї серед населення. ПАНОВЕ ДЕПУТАТИ, допоможіть народу!!!
IP: 82.207.74.---
читач2 _ 23.06.2009 20:33
Кожен має право на помилку. Але нікому не дозволено нахабно брехати у своїй передвиборній агітації. За всі роки державності жодна партія чи блок не виконали своїх обіцянок. То, виходить, народ на всіх виборах помилявся? Помилку можна, а краще, виправити. Досить на прийняти закон про вільний обіг зброї серед населення. ПАНОВЕ ДЕПУТАТИ, допоможіть народу!!!
IP: 82.207.74.---
читач2 _ 23.06.2009 20:31
Кожен має право на помилку. Але нікому не дозволено нахабно брехати у своїй передвиборній агітації. За всі роки державності жодна партія чи блок не виконали своїх обіцянок. То, виходить, народ на всіх виборах помилявся? Помилку можна, а краще, виправити. Досить на прийняти закон про вільний обіг зброї серед населення. ПАНОВЕ ДЕПУТАТИ, допоможіть народу!!!
IP: 77.239.179.---
kRO _ 23.06.2009 19:45
.
Добра новина
ВЕРХОВНА РАДА ДОЗВОЛИЛА
ВЕДЕННЯ СУДОЧИНСТВА РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ
ЗА ПРИЙНЯТТЯ В ЦІЛОМУ ЗАКОНОПРОЕКТУ
"ПРО СУДОУСТРІЙ УКРАЇНИ"
(ЩОДО СУДОЧИНСТВА ДЕРЖАВНОЮ І РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ)
ПРОГОЛОСУВАЛИ 323 ДЕПУТАТИ ЗА 226 НЕОБХІДНИХ.
ЗА ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, СУДОЧИНСТВО ВЕЛОСЯ
ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ.
ЗАКОН НАБУВАЄ ЧИННОСТІ З 1 СІЧНЯ 2010 РОКУ.
.
IP: 77.239.179.---
kRO _ 23.06.2009 19:35
.
Щоби
побудувати, як пише автор,
"реально демократичну державу з можливістю максимальної самореалізації кожного громадянина"
та
"забезпечити хоча б таку ступень прозорості влади, яка є в Естонії чи Казахстані"
треба відійти від кислотно-агресивного та самовбивчого минулого.
Почати такий відхід треба із оновлення імені країни
(стратегічного ребрендінгу)
"Восточно-Европейская Республика"
гарна назва для такого проекту
В цій назві я бачу шанс на суттєве оновлення країни
.