IP: 77.52.251.---
put _ 29.06.2009 12:24
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 212.92.254.---
0512 _ 28.06.2009 19:58
Простите,но мне пока что не очень нравится определение "нация".Сейчас существует украинский народ,состоящий из представителей различных национальностей.Единства многообразия среди нас пока что нет.Следовательно,нет и хребта,который дал бы возможность крепко стоять на ногах государству.Разрушены главные ценности,когда человека формируют семья и государство(школа) как два основных института.У нас-ТВ,кино дешёвое,непрофессионалы на каждом шагу.Лгут все-политики,СМИ,сами граждане друг другу.Печально
IP: 77.122.7.---
Uotyrj _ 27.06.2009 17:11
Согласен с автором.Абсолютизация чего-либо, даже очень хорошего, превращает это в свою противоположность. Демократия, рыночная экономика-примеры таких абсолютизаций. Ведь из того, что демократия где-то прижилась и дала плоды не следует, что она даст плоды вензде и всегда. Например, в Украине. Абсолютизация демократии не позволяет вскрыть причины того, что н-р, в Германии она работает и что надо сделать, чтоб она заработала у нас. Зри в корень! А корень - это причина успеха одних и фиаско других
IP: 83.170.250.---
Seva1964 _ 26.06.2009 11:18
"Тут головне терпіння. Звісно, не іудо-християнського ґатунку, коли людина мусить терпіти наругу над своїм єством, оманливо вважаючи останнє благом."
---
"іудо-християнський ґатунок" впроваджувався на протязі останніх двох тисяч років. Робилося це якраз із метою недопущення "терпіннь інших ґатунків". І зроблено на 99,97%. Ви, Володимире, торкнулися дуже небезпечної теми.
IP: 94.74.71.---
Вавілон _ 26.06.2009 11:08
як на мене, то дуже забагато "мотлоху пишномовниху сентенцій"...а в чому мальчік?
IP: 85.134.150.---
Dezdechado _ 25.06.2009 20:15
Ніцше вже давно про це все писав. Тому не потрібно переливати з пустого в порожнє.
Москалі зі, знанням справи, винищували на протязі століть українську еліту. Тому людей мислячих в Україні, таких, що не зкурвились, практично не залишилось. Професуру стару гонять на пенсію, а нових викладачів вибирають за лояльністю, а не професійною придатністю. Студент пішов зовсім не той.
Перспектив у України зовсім ніяких.
Окрема вдяка президенту - імпотенту.
2004 дійсно був останнім шансом....
IP: 85.134.150.---
Dezdechado _ 25.06.2009 20:06
Ніцше вже давно про це все писав. Тому не потрібно переливати з пустого в порожнє.
Москалі зі, знанням справи, винищували на протязі століть українську еліту. Тому людей мислячих в Україні, таких, що не зкурвились, практично не залишилось. Професуру стару гонять на пенсію, а нових викладачів вибирають за лояльністю, а не професійною придатністю. Студент пішов зовсім не той.
Перспектив у України зовсім ніяких.
Окрема вдяка президенту - імпотенту.
2004 дійсно був останнім шансом....
IP: 192.168.1.---
fayermark _ 25.06.2009 17:01
_Володимир Калуга: І чим більше таких банкнот накопичилося в руках людини та етносу, тим, звичайно, вони ближчі до Великого Архітектора, Деміурга Всесвіту, Ієгови, Адоная, Саваофа.
Невже Ви вірете в цю гностичну нісенітницю? Я вважав що Ви про Мамону. Там де Ви кажете про сучасний "цивілізованій" світ (себто громадянський, мегаполісний) скоріше за все Ви мали на увазі секуляризований світ. Саме секуляризація є причиною розщеплення на "Я" і "не-Я". А треба з'єднатися з Творцем через Святі Тайни
IP: 77.122.148.---
m-oz _ 25.06.2009 15:25
Совершенно верно, "зневіра". "Что делать интеллигентному человеку, когда бандиты пришли к власти?".
Мое видение перспективы такое: после выборов: президент Янукович, вечный премьер Тимошенко, а страна Украина исчезает как реально независимое государство.
IP: 77.122.148.---
Лавлайс _ 25.06.2009 15:16
"власної обираності", перепрошую, зається, краще "власної обраності"
IP: 193.93.48.---
Яролюб _ 25.06.2009 15:01
Автор стоїть на вірному шляху до пошуку істини та напевно її скоро знайде. Можливо Вам будуть корисні ,мої чотири правила , які мені допомагають знайти відповідь на любі питання, які час від часу виникають в нашому житті. Ось вони:
1. В житті все просто.
2.Відповідь завжди знаходиться на поверхні, спробуй її побачити
3. В житті все логічно.
4. Творець світ створив гармонійним.
Щасти Вам в пошуку!
IP: 95.133.27.---
Сергій_Трегубенко _ 25.06.2009 14:03
Роздуми сподобалися, Володимир Калуга розвиває думки у вірному напрямку. Сподіваюся, що досить швидко вони викристалізуються у більш лаконічні і довершені форми.
Автору побажання творчих успіхів.