IP: 93.74.106.---
Spirito _ 30.06.2009 16:04
4. Не важко здогадатися для чого потрібна неузгодженість в законах. Вони будуть агітувати нас, а ми маємо агітувати їх. Демократія. Мир вам.
IP: 93.74.106.---
Spirito _ 30.06.2009 15:57
3.Чи відмовляться виконувати свої функції інші органи...Держава-теж організм.Тому мають бути виписані і ухвалені норми відсторонення від влади нерядивих політиків,депутатів,держслужбовців.Бажано до виборів.Ті,хто претендують на найвищі державні посади,мають уміти працювати в команді і поважати народ.Можна спробувати узгодити владу по образу і подобі Святої Трійці.Творіння не вище Творця.(Будьте досконалі,як Отець Небесний)Якщо буде бунтувати-створить хаос чи диктатуру.Найгірше-знищить все.
IP: 93.74.106.---
Spirito _ 30.06.2009 15:47
2.Треба еволюціонувати.Політики без держави і народу-ніхто і ніщо.Вони герої тоді,коли є держава,народ і гроші в державній казні.Можна в законах виписати кожен крок держслужбовця.Виконувати будуть?!Якого розподілу повноважень вони хотять?Давайте візьмемо для прикладу людський організм.Якщо розділити тіло чи то по хребту,чи впоперек,і хтось по-окремо на свій розсуд буде керувати цими частинами,то чи зможе нормально функціонувати організм.Чи,наприклад,почнуть конфліктувати нервова і кр-на системи.
IP: 93.74.106.---
Spirito _ 30.06.2009 15:38
Ні для кого не буде новиною те,що у нас проблема з виконанням законів-совість мовчить.Людей весь час забалакують,бо їм бракує знань з держави і права.І ніякої можливості контролювати владу.Але не варто швиденько писати Конституцію "на коліні".Винести зараз на референдум питання по формі правління-це все одно,що кидати монетку чи кубик.Як упаде.Про імперативний мандат варто забути.Людина створена вільною.Вільна людина знає,що її свобода закінчується там,де починається свобода іншої людини.Треба
IP: 77.52.251.---
put _ 29.06.2009 12:25
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 93.72.248.---
atlet _ 29.06.2009 01:14
народ них....я не знает о ни о процессе производства денег в двухуровневой системе ....ни о том что по грёбаному законодательству любимая держава доглжна КАЖДОМУ!! каждому украинцу БЕСПЛАТНО!! землю - 2 га под ОСГ + 25 сот. под строительство + 12 сот. под сад + 10 сот. под дачу + 1 сот. под гараж.......ни о том что нехер ДЕПОвклад в банк нести а можно КРЕДИТ банку давать на своих условиях...и после всего скулит что жить плохо..
раз живете как стадо значит большего не стоите
IP: 194.146.230.---
Хозарин _ 27.06.2009 00:24
26.06.09 23:54 ___suspiria
Та, мабуть, у тому селі мало залишилося здорованів, що вміють тримати в руках рушниці. Не той дух. Не Галичина. Інакше тому Лозинському лишилося би недовго ходити по "власному" лісі.
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 26.06.2009 23:54
26.06.09 22:43 ___Хозарин
Так уже ж было.
Забыли?
Никакого толку не будет, народ так же как вон с Лозинским, хозяйном района, гребанным уродом, ходить и втыкать - сопли в рот. Вместо того, что бы пидара этого вздернуть в ЕГО, БЛЯДЬ, ЛЕСУ.
Традиции украинского народу...
IP: 194.146.230.---
Хозарин _ 26.06.2009 22:43
Народ відчуватиме себе спроможним втручатися у дії можновладців лише тоді, коди буде обирати "своїх" (тобто по округах, за мажоритарною системою) народних депутатів. І вимагати час від часу звіту про діяльність (скажімо, раз на півроку). І мати право негайно позбавити депутата мандату (а отже, і недоторканості), якщо той забуде про свої передвиборні обіцянки. Хай тоді зі шкіри вилазять, догождаючи виборцям, а не своїм партійним босам. Це буде за давніми традиціями українського народу.
IP: 82.144.202.---
фуга _ 26.06.2009 22:36
.06.09 19:02 ___suspiria
Вы не правы - за нее проголосовали адийоты с уфо - ему оставалось только расстрелять всех, как царь Бориска. Из танка. Одного...
Но и последствия были бы такие же.
Вернее, намного хуже.
Бо Укр - не РФ
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 26.06.2009 19:02
Предлагаю другое решение - каждому президенту по электрическому стулу.
Каждый приложил свою корявую ручонку к превращению страны в ЕвроСомали и теперь первые два, как цирковые ослы скачут по ток-шоу и пес-конференциям; а третий, любимец майдана, приведший к власти деструктора мирового масштаба Великую Багиню ( всю в белом) борется то с ней лично, то с системой ( перекрученной по его милости) в целом.
А народ - втыкает, кто же мля, будет лучшим президентом в будущем?
Следующий(ая) - такое же г
IP: 91.124.99.---
abessalom _ 26.06.2009 17:37
"И вечный бой! Покой нам только снится!"
"...давно одна напасть для всех определилась: идёт война за ВЛАСТЬ, а не за СПРАВЕДЛИВОСТЬ!"
"Зачем тебе, народ, такой судьбы напасти? Война да голод, кнут да гнёт, самоуправство
власти!" М. Дудин. О нас сказано, правда?
IP: 91.202.128.---
Ледащо _ 26.06.2009 17:22
Тактика замість стратегії. Думки про власну владу, а не про державу. Звідси й ідеї конституційних змін у шкурних інтересах. Кожен чинить відповідно до власного рівня.
IP: 212.1.106.---
1925 _ 26.06.2009 15:41
Кожному Президенту копняка під мяке місце, а особливо Ющенкові, який в такі не легкі часи замість того щоб допомагати кабміну виводити країну з кризи фігньою займається
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 26.06.2009 14:21
Автор натолкнула на мысль - а не дать ли президенту "рать" - с полдюжины вице-президентов? Из них парочку - первых? Может, это все упростит? А то вон какие коалиционные муки вместо простенькой шестой статьи....
IP: 94.248.0.---
indiecoder _ 26.06.2009 13:50
Краще б увага була приділена іншому - а саме, чому парламент вже стільки років уникає публічного обговорення питання змін до конституції.
Хіба не з метою укладення кулуарних домовленостей і перекроювання влади під себе без участі громадськості?
І в такому випадку, що більше відповідає інтересам нації:
1) демократичне обговорення публічно внесеного проекту Ющенка чи
2) 300 голосів для прийняття кулуарного проекту олігархічних кланів?
IP: 94.248.0.---
indiecoder _ 26.06.2009 13:39
Як можна казати, що 1+1 дорівнює 3?
В одному абзаці стверджується, що Ющенко почав говорити про Конституцією в 2009 році, а кількома рядками нижче, не акцентуючи на цьому уваги, наводиться правдивий факт, що Ющенко ще в 2006 році підняв питання про прийняття нової конституції.
Чотири роки - більш ніж достатній час для ухвалення конституції. Але автор воліє маніпулювати з метою обгрунтування своєї основної тези про схожість мотивів усіх президентів.
Краще б увага була приділена іншому
IP: 174.96.18.---
ХведорХ _ 26.06.2009 12:51
Казлы! На выборы Бандюковича!!Он вам КАЗЛОТА покажет как мешать ЕМУ! жить!
Межгирья уже спижжено ! На очереди ВСЯ!! Украина!