IP: 195.234.69.---
Muzikaa _ 01.07.2009 22:32
Авторе прийми мої вітання.
Прийми також і порцію критики і порцію натяку ...
"От демократии к тоталитаризму" - http://www.hrono.info/statii/ilin_demtotal.html
"О чувстве ответственности", воле, духовности и не только ... - http://www.hrono.info/statii/ilin_otvets.html
IP: 77.52.26.---
put _ 01.07.2009 11:18
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 77.239.179.---
кRO _ 30.06.2009 19:54
.
Шановний МаксимС
Ви не зрозуміли
Оновлена назва:
"Восточно-Европейская Республика"
це те. з чого можна почати оновлення краіни.
щоби збудувати ефективну демократію
"Восточно-Европейская Республика"
гарна назва для такого проекту
В цій назві я бачу
1.Шанс на суттєве оновлення країни
2.Відхід від більшості пунктів розбрату,від поділу громадян на гатунки за мовою чи культурою чи титульністю
3.Європейську приналежність і цінності
4. Погляд у майбутнє замість копирсання в минулих образах
.
IP: 195.95.211.---
МаксимС _ 30.06.2009 19:30
Дивні москИТИ-кроВОПИВЦІ ! Чому вас ваші матері не задушили ще в колисці? Не було б так їм зараз тяжко. Де таких запроданців продукують? В яких ФСБешних лабораторіях? "Восточно-Европейскую Республику"!? А краще квитки у Западно-Сібірскую таким покидькам як ви. Бажаєте? Будуть!
IP: 77.239.179.---
кRO _ 30.06.2009 13:44
.
Шановний імітатор крo із латинсько. літерою "o"
Це тому, що щодо розбудови "Восточно-Европейской Республики"
Ви - упереджена людина ;-)
.
IP: 192.168.0.---
крo _ 30.06.2009 13:23
Мовчав би краще... "Природня річ"...
Ти - плід протиприродного кохання і ніхєра в таких речах нє панімаєш.
IP: 77.239.179.---
кRO _ 30.06.2009 13:17
.
Шановний імітатор крo із латинсько. літерою "o"
Коли пишете "геополітик №1",то певно маєте на увазі
проект розбудови "Восточно-Европейской Республики"
Але це ж це дуже очевидна і дуже природня річ.
для цього досить бути просто неупередженою людиною,
а не якимось мудрим "геополітиком №1"
.
IP: 192.168.0.---
крo _ 30.06.2009 12:44
до кRO
Самозванці йдуть до сраки.
Лікар казав, що з усіх наших особистостей я - найкращий.
І геополітик №1 - знову таки я.
Всєм малчать!
IP: 77.239.179.---
кRO _ 30.06.2009 12:18
.
О, з"явився мій нацюк-імітатор-"кR0" із нулем замість літери О
Привіт ;-)
.
IP: 77.239.179.---
kRO _ 30.06.2009 12:17
.
Шановний шарман
"Восточно-Европейская Республика" це, можливо,
єдиний шанс відійти від самовбивчого "свій-чужий" або "Свій до свого по своє",
яким би паскудством теє "своє" не було
І перейти до"ефекктивно-неефективно" чи "добре-погано".
Тому, чим швидше ми перейдемо від нинішнього казна-чого до розбудови демократичної "Восточно-Европейской Республики", тим скоріше
IP: 192.168.0.---
кR0 _ 30.06.2009 11:51
kR0, kRO, кро... Ми - Стецькі!!!
Як би нас всякіє нєдорослиє галіцкіє нацюкі-сєлюкі нє називали.
Разом з "DirOr" та іншими "Историчками" ми нарешті перейменуємо Вашу державу так, як нам хочеться!
І нехай нас пиздять санітари
на своєму будемо стоять!
IP: 77.239.179.---
kRO _ 30.06.2009 09:58
Щановний харло
Я бачу. що Вам легше жити в світі казок,
ніж учитися і дорослішати
Оті Ваші
"від Сяну до Дону,
Івасик-Телесик,
Україна-колиска європейських народів
скоро знайдемо скарб Полуботка і
центр народів Европи"
Це усе для підлітків і дитинних селюків,
які хочуть чуда і чарівної халяви
замість праці і навчання
.
IP: 213.227.217.---
шарман _ 30.06.2009 08:23
кRO
"Восточно-Европейская Республика"
КРО, мне кажется, я нашел источник Вашего неиссякаемого вдохновения!
В сталинские времена в СССР передовым стахановско-мичуринским методом стратегического ребрендинга (не путать с инбридингом!) была выведена новая порода собак!
Немецкие овчарки за сутки превратились в ВОСТОЧНО-ЕВРОПЕЙСКИХ!
Мне кажется, именно этот блестящий успех советского собаководства и окрылил Вас.
Признайтесь, уважаемый КРО, не тут ли зарыта Ваша СОБАКА?
IP: 78.111.16.---
DirOr _ 30.06.2009 08:04
Да, вы, батенька автор - русофоб.
Жаль, до сих пор читал вас с удовольствием. А тут оказывается: мировой светоч добра - Америка, а империя зла (по прежнему) - Россия. Наличие которой все не дает нам (Украине) жить как следует.
Ах и ох!
Так надо сразу и писать, чтоб всем все было ясно. А то аналитика....умные мысли... хи-хи.
Харьков НЕ с вами...
IP: 93.180.239.---
харло _ 30.06.2009 00:42
кRO
- Боюсь, що Ви, зі своїм українофобством до здійснення своїх солодких мрій , кRO, не доживете - загойдаєтесь... Десь все одно проявитесь як "фото"... Посмієтесь на кутніх: за "селюків," за "нацюків", за братів моїх галичан (Сомалі), мерзений. За те, що сієш смуту серед українців, вводиш іх в оману. А в той час твоя Мекка(Раша) думаю вже стане улусом, (чи як там), Сибірського ханства - куди її з успіхом приведе (і вже веде!) Великий Кормчий товаріщ ліліПутін !!!
IP: 193.27.0.---
nemec _ 29.06.2009 23:56
Допоки не постане політична сила, яка фінансово буде утримуватись на внески своїх членів і ніяких анонімних пожертв "добрих дядьків", до тих пір ніхто не буде захищати наші інтереси., Як би не хотілось порівнювати з бізнесом, але ситуація схожа - наймаючи кращий менеджмент отримуєм кращий результат. Ми не повинні чекати, коли прийде гарний керівник, ми повинні їх самі шукати, запрошувати, вчити нових і послати старих. Але понад усе- це ціль, до якої ми хочемо прийти.
IP: 95.133.180.---
ХІХІХІ _ 29.06.2009 23:27
1. Як піднятись з колін відповідь шукати не в США і РФ а в тих хто це зробив Прибалтика та Східна Європа 2. Розумної економіки яка балансує між ринком та планом в нас немає конституції теж 3. Зрозуміло автор копає в правильному напрямку а активізація коментаторів сексотів це підтверджує 4. Автору успіхів
IP: 77.247.26.---
navaho _ 29.06.2009 23:26
kRO__ Дурень ти і не лічишься, я по моему внятно написал , від окупаційної влади комуняк і бандитів а щоб тобі було зрозуміліше то проти нинішньої влади і зваричів воспітанніков Совєтской власті, не займайся словоблудієм демагог.
Автору дякую за адекватну статтю , ковток свіжого повітря.
kRO__ Лічись , в тебе параноя.
IP: 194.44.123.---
ursus1727 _ 29.06.2009 21:29
_кулемет1 до Львова - хіба що в гості. а тікати??? Ви в себе вдома! кому злишите козацьку землю? восточноєвропейцям-пісуаровцям? та ні. так не буде. при потребі ми до Вас під*їдем. і не тількі зі Львова.
IP: 92.112.28.---
Андрей-с-Востока _ 29.06.2009 19:42
С революцией в Украине не получится. А вот либерализм, о котором я говорю, либеральные преобразования просто необходимы, чтобы завершить этот самый переход от совковой модели экономики к рыночной, и от совкового общества к цивилизованно-либеральному.
Семиволос прав: без либеральных реформ будем иметь вечно живой совок, электорат будет кормиться популистскими обещаниями в духе псевдосоциализма. Но нынешнее правительство не имеет видения и политической воли для таких реформ - вот беда.
IP: 86.44.134.---
Dezdechado _ 29.06.2009 18:12
То, пане, говорити - не мішки тягати. "Помаранчева революція була не такою". Про що це ви? У нас в Україні зовсім не залишилось людей честі. У нас навіть поняття таке рідко згадують. Звідси уся біда. Хіба не лідери тієї революції обдурили свій народ і зкурвились усі до одного.
Поляки, чехи і литовці не розбавлені цього поняття. Вони мають національну гордість. Нам до них ще як мінімум два століття "раком"...
IP: 86.44.134.---
Dezdechado _ 29.06.2009 18:10
То, пане, говорити - не мішки тягати. "Помаранчева революція була не такою". Про що це ви? У нас в Україні зовсім не залишилось людей честі. У нас навіть поняття таке рідко згадують. Звідси уся біда. Хіба не лідери тієї революції обдурили свій народ і зкурвились усі до одного.
Поляки, чехи і литовці не розбавлені цього поняття. Вони мають національну гордість. Нам до них ще як мінімум два століття "раком"...
IP: 77.239.179.---
кRO _ 29.06.2009 17:36
.
Шановний кулемет1
Згоден із Вами.
У Львові із екологією краще ніж в Запоріжжі.
.
IP: 93.72.81.---
кулемет1 _ 29.06.2009 17:26
кро - тебе в малоросию, а не в ввр. потому как ввр - это и нынешняя украина, и беларусь и еще с десяток соседних стран. они ведь тоже в восточной европе находятся. думаю, вряд ли они согласятся в наш совок лезть. а малоросия - в самый раз! тока вот беда, я, например, туда не хочу. если будет раздел страны - уеду во львов. все же лучше, чем даже родное запорожье, из которого я родом. а вы стройте "свое самое доброе и для себя", если, конечно получиццо. в чем я лично сомневаюсь...
IP: 77.239.179.---
кRO _ 29.06.2009 16:41
.
"Восточно-Европейская Республика"
Це буде наступний крок у переході
від самовбивчого "Свый до свого по своє"
("Сомалієць до сомалійця по сомалійське")
до позитивного ефективного "Добрий до доброго по добре"
.
IP: 77.239.179.---
кRO _ 29.06.2009 16:36
.
Шановний navaho
Доки україномовні злочинці,типу судді Зварича чи Шухевича
будуть вам ближчими за
російськомовних Миколу Амосова чи Сергія Корольова
Доти ніяких суттєвих змін на краще не буде
Бо і Захід і(меньшою мірою) Схід
і кожна партія чи клан чи культурна група
будуть сповідати "Свій до свого по своє"
замість "Добрий до доброго по добре"
Щоби цей самовбивчий порядок зламати,
треба негайно повернути повні громадянські права
російськомовним городянам
"Восточно-Европейская Республика"
.
IP: 212.92.247.---
navaho _ 29.06.2009 16:25
кRO_ Розумію вас, бо це входить в антагонізм з вашим поглядом на майбутній розвиток України під егідою ,,вєлікого і могучєго,, , тільки тут ви чомусь про це не пишете, бо це буде
виглядати біля цієї статті як схрещєння їжака з медведем, пропоганда це одне, а спасіння держави від окупаційної влади комуняк і бандитів геть друге, тому я б вам радив по старій памяті не лізьте сюди зі своїми ,,порадами,, бо вас тут ніхто не зрозуміє і виглядатимете тут
смішним.
IP: 77.239.179.---
кRO _ 29.06.2009 14:57
.
Це як із ногою,що неправильно зрослася після перелому
Каже Семиволос:
--Давайте тую ногу(Україну) ще раз зламаємо
Питає кRo
--А чи знаєте. як потім правильно зробити?
Відповідає Семиволос:
--Не знаю як правильно. але зараз недобре і якось воно потім буде.
Каже кRo:
--Буде ще набагато гірше.
Піздній совок був білою смугою у порівнянні із 90-ми,хоча "москалі перестали їсти наше сало"
Кучмізм був білою смугою у порівнянні із померанчизмом,хоча...
А що буде після наступного перелому?
IP: 77.239.179.---
kRO _ 29.06.2009 14:07
.
Автор бігає по Інтернету із істеричними криками
"Хочу насильства! Хочу р-р-революцію!"
В Киргизії була вже оковита революція.
І що?
В Грузії була теж.
І що?
В Україні була помаранчова.
І що?
Тая улюблена автором р-р-р-еволюція нічого не гарантує
крім злиднів, насильства, кровопролиття і періоду (ще більшого) занепаду.
Бо ми не чехи.
І із-за р-р-р-р-еволюції на чехів не перетворимось.
А ось бардак і кривавеє лайно гарантовано.
.