Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Молдовська війна за українців – Україна знову в стороні

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 10.06.2009 11:06
Moldova - rumuno-ukrajins'ka derzhawa. Jim sche bude nahoda samovyznachatysia!
I koly ce stane sia ne na koryst' okremoji moldovs'koji identychnosty, to bude rozpodil Moldovy mizh Rumunijeju ta Ukrajinoju.
IP: 93.74.46.---
Ibrahim2009 _ 05.06.2009 13:53
Молдовським "українцям" треба скоріше вливатися в румуно-молдовське суспільство і не морочити голову. Або дрбро пожалувать в Україну.
IP: 93.74.46.---
Ibrahim2009 _ 05.06.2009 13:50
testsss
IP: 95.135.142.---
намор _ 04.06.2009 19:02
04.06.09 09:54 ___Gincza Молодець. Підтримую
IP: .---
zhumak _ 04.06.2009 18:58
Гарний матеріал, дякую авторові.
IP: 95.133.54.---
vurdalak _ 04.06.2009 13:37
треба було не тормозити а приэднувати придністровлє...
IP: 95.133.169.---
Gincza _ 04.06.2009 09:54
Тупість нашого керівництва по відношенню до Молдови та Румунії вражає. Забувається один факт, що Румунія, програвши дві світові війни (в останній зіскочила у 1944 р., але це так) зуміла збільшити свою територію на 80%. Професіоналізм румунських дипломатів Україна відчула одразу після 1991 р. Постійне нагадування про пакт Молотова-Ріббентропа коштував багато нервів нашим дипломатам перед підписання великого договору. А Зміїний забули? Ото ж. В інтересах україни сильна Молдова, не інтегрована.
IP: 91.124.58.---
намор _ 04.06.2009 09:01
Так, в Україні є багато своїх нагальних проблем, ми маючи потужного ворога на сході та його агентуру в Україні, не можемо в себе вдома підняти на належний рівень українську мову. Але чому ми чекаємо на Київ? Івано-Франківська, Чернівецька та Одеська ОДА та громадські організації повинні працювати з українцями Молдови. Раніше Івано-Франківці це робили. Культурна та економічна співпраця були на високому рівні. Тож треба питати з губернаторів, а Київ мусить їм допомогти
IP: 91.124.73.---
Василевс _ 03.06.2009 23:25
Ні Тимошенко, ні Ющенко, ні Янукович ні фіга не розуміють і розуміти не хочуть, що таке Молдова. Там нашої державницької присутності нема. Там немає наших професіоналів. Треба чекати змін. Українці Молдови це далеко не ті українці, які живуть в Україні. З ними треба працювати значно більше. Бо вони нерідко стають зброєю в руках наших ворогів.
IP: 77.244.34.---
DON_VOVAN_ _ 03.06.2009 18:18
"Потім, не знаю чому, з 2006 року кошти, які стосуються фінансування освітніх програм були передані до МЗС. На сьогодні Міністерство освіти не отримує жодної копійки на освітні програми закордонних українців. Тепер усе це справа Міністерства закордонних справ України", – каже Людмила Божук.

Вот и весь х*й до копейки словам преза не словом а дилом (((
IP: 174.96.18.---
ХведорХ _ 03.06.2009 18:02
Молдова загалом і молдовська опозиція, зокрема, дивиться на Україну як на велетенську потужну державу, яка "обіймає" її кордони із трьох сторін. На державу, що є взірцем демократичних перетворень.

ВЗИРЕЦЬ ДЕМОКРАТИИ!!))))))))))))))))))))))))))))))Усался со смеху!!
IP: 193.41.187.---
саймон _ 03.06.2009 16:08
Молдовська опозицiя ставить за мету приеднання до "великоi " Румунii а потiм cпiльно з румунами i до Украiни претензii висунуть i не треба мати iлюзiй щодо т.зв.демократичноi Еуропи -вона так само розколюе i дiлить держави /Косово/ як i Росiя.
IP: 91.203.90.---
kyra _ 03.06.2009 14:26
Молдові краще за все обєднатись з Румунією і таким чином приєднатись до ЄС та звільнитись від тиску Росії. А захист етнічних українців у європі гарантовано європейськими законами. На Україну не варто сподіватись бо в Україні етнічні українці самі позбавлені прав на більший території держави, а телеефір, радіо ЗМІ України практично повністю русифіковані змін на краще годі очікувати враховуючи національний склад депутатів та основних кандидатів у президенти!!!