Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Тимошенко шукає підтримки в Балоги та Коломойського

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 192.168.3.---
Ukrainian26 _ 09.06.2009 10:50
«Збудуємо Велику Українську стіну навколо ВРУ»

09.06.2009 року о 17-00 біля огорожі Верховної Ради Україні буде закладено підмурки Великої Української стіни заввишки 2 метри методом «народного будівництва», аби таким чином ізолювати злочинну владу від суспільства. Закладання 1-ї цеглини муру є початковим етапом будівництва і превентивним заходом, котрий може бути подовжено у будь-який день з достатнім розмахом.

«Воля Народу»(80668470006) http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=112&t=770
IP: 193.84.90.---
paparaciy _ 07.06.2009 13:19
Говорю ж всі статті заказушні!!!
відверта брехня
IP: 95.111.238.---
джорджбу _ 06.06.2009 21:43
ПЕРШИЙ МУЛЬТИК ПРО ШИРОКУ КОАЛІЦІЮ "ГОМОСЄКІ І ДРОВОСЄКІ" http://ebitda.com.ua/articles/1176.html
IP: 93.72.248.---
atlet _ 06.06.2009 15:34
"..Наш сегодняшний враг – свора человекоподобной нелюди,.
За этой сворой нет вообще ничего – ни Родины, ни истории, ни культуры.
У них нет ни человеческих понятий, нет своей земли, нет ни совести, ни чести.
Все, что у них есть – это краденая земля, краденые деньги и куча оружия.
Наш враг – свора жирной пидарасни, с какого-то перепугу решившей, что круче их никого на свете нет и что они отныне могут строить всю страну на подоконнике.."

ВОТ ТАКАЯ ЦИТАТА..
IP: 77.122.65.---
airdolph _ 06.06.2009 10:19
Мультипартиям ЮВТ предлагает разумную альтернативу войти в её блок как будущую партию в двухпартийной системе. Ширка это способ выроботки правил этой системы - будущим двум мегапартиям на основе БЮТ и ПР держать друг друга под контролем и шаг за шагом сообща реформировать законодательное поле под сдержки и противовесы. По новым в будущем правилам ни у кого не будет шансов узурпировать власть или валять дурочку и ничего не делать. Дуальность электората, которая вопреки презу - дала о себе знать!
IP: 95.134.206.---
Gelen _ 06.06.2009 00:17
Даже в период экономической рецессии квалифицированные сантехники с большим
опытом работы и своим инструментом на дороге не валяются...
IP: 91.195.156.---
big_girl _ 05.06.2009 18:36
___Kipish
шановний! дозволь тобі об’яснити дещо, зважаючи на твою моральну убогість! Є такі речі, які за гроші не купиш. в даному випадку - це політичні погляди та ідея! Мені тебе шкода якщо таких в тебе немає або вони таки куплені! Тому не суди по собі!
IP: 194.242.116.---
Сваха _ 05.06.2009 14:56
Яка ж блядь Луценко! Хоча чому ще дивуватися. Я к ітому, що педик Арьєв за ширку
IP: 193.254.234.---
ЮщенкоВітя _ 05.06.2009 12:44
Любі друзяки! Балогу не чіпать! я сказав! він поки ще мій корефан! це все для преси! Ми ще подуркуєм!!!! хі-хі-хі
IP: 89.105.248.---
Kipish _ 05.06.2009 12:42
petro_7

Ну, коментатори теж платні сидять...
Щоб цілими днями писати
"Юля (Ющенко, Янукович, Яценюк....) - молодець !" - теж матеріальний стимул потрібен
IP: 95.111.203.---
petro_7 _ 05.06.2009 12:31
05.06.09 12:19___Kipish
.............
.............
це ти для приколу пишеш чи за гроші?
.............

За деньги здесь пишет, только Лещенко
IP: 89.105.248.---
Kipish _ 05.06.2009 12:19
big_girl
"Це наклеп і брехня. З бандитами Тимошенко не працює! Те, що вона всіх закликає обєднатися, ще не говорить про її бажання залучати мафію! " -
це ти для приколу пишеш чи за гроші?
Якщо за гроші, до добре подумай, бо за ті кілька копійок, що тобі зараз дали, завтра заберуть ВСЕ !!!
IP: 91.195.156.---
Real_O _ 05.06.2009 12:17
Це все здогадки журналіста. Мирова з Януковичем хоча й звучить дивно з огляду на колишнє ворогування, але такого «посліднього» бандита до коаліції Юля точно не допустить
IP: 91.195.156.---
yasmin _ 05.06.2009 12:16
В широкій коаліції не місце бандитам! Тимошенко цього точно не допустить!
IP: 91.195.156.---
big_girl _ 05.06.2009 12:16
Це наклеп і брехня. З бандитами Тимошенко не працює! Те, що вона всіх закликає обєднатися, ще не говорить про її бажання залучати мафію!
IP: 91.195.156.---
ukrayinochka _ 05.06.2009 12:16
Те, що Юля пішла на обєднання з колишнім супротивником, зовсім не означає, що вона може піти на співпрацю з бандитом
IP: 91.195.156.---
lady _ 05.06.2009 12:15
Це замовлена противниками широкої коаліції стаття, направлена на дискредитацію БЮТ
IP: 192.168.1.---
струмок _ 05.06.2009 11:55
Скажу так, час створення "ширки" уже дійсно настав. ТОму, що не може надалі продовжуватись цей безлад, що твориться в парламенті, ці пезперервні пікетування трибуни та безпідставна словесна перепалка. Потрібно нарешті зупинитись та оглянутись назад, що ми залишаємо своїм дітям та онукам. Потрібно найшвидше струсити з себе ярмо Ющенківшини і продовжувати жити далі. Україна заслуговує на щасливе майбутнє. Україна ще жива
IP: 194.44.241.---
vikalla33 _ 05.06.2009 11:48
Мутант вводи пряме президентське павління!!! Тобі люди довірили свої дол і- чого чекати?
IP: 192.168.1.---
жукоріз _ 05.06.2009 11:33
Якщо чесно поглянути, то сьогодні допомога потрібна і самому Балозі з коломойським. Тому, їм потрібно на сьогодні вирішити, чи ідкть вони з Тимошенко, чи залишаються з невдахою Ющенком
IP: 192.168.1.---
молот _ 05.06.2009 11:29
Тимошенко потрібно консолідувати сьогодні всі політичні сили в одну могутню команду і тільки тоді це може дати Україні позитивний результат
IP: 93.180.250.---
apaм _ 05.06.2009 11:02
Тимошенко - політичний труп.
IP: 93.180.250.---
нeофит _ 05.06.2009 11:00
Банду Тимошенко-Губського під суд!
IP: 212.42.88.---
Merlin_Monro _ 05.06.2009 10:56
Выход всегда есть и шанс нельзя упускать. Так что у Украины есть возможность выйти на новый уровень отношений!
IP: 212.42.88.---
Mariane _ 05.06.2009 10:40
Сейчас в стране кризис, и нужно принимать кардинальные решения, для того чтобы что то изменить. Необходимо в первую очередь объединяться!
IP: 212.42.88.---
Irysik _ 05.06.2009 10:35
Тимошенко в змозі справитись з проблемами сама, але краще коли з тобою команда і разом добиватись результатів!
IP: 195.5.63.---
6491 _ 05.06.2009 09:12
Автор - дезінформатор! І це є його роботою, мабуть гарно заохоченою!
Сторінки:      Попередня      Наступна