IP: 92.112.21.---
mamma _ 18.05.2010 13:55
Нормальне відео. нічого зазорного не бачу - всі крики навколо нього, як завжди, виявилися порожніми балачками.
IP: 194.44.158.---
Баст _ 12.05.2010 20:54
Прикольне відео. ПРАВДИВЕ
IP: 194.82.50.---
KvakinGena _ 12.05.2010 18:17
ну і шо ж тут скандального?
проста жінка нервує перед виступом...
Кеша і Гоша хруярили під коксом частушкі з матюгальніками і так і продовжують "Впереди планетЫ ВСЕЙ"!!!
IP: 91.208.154.---
1223 _ 19.06.2009 15:37
Текст коментаря набирайте тут
IP: 10.15.46.---
patrician _ 18.06.2009 13:25
12.06.09 15:33 ___Roma41 Тому звинувачувати Ю. Тимошенко в тому, що вона вела перговори з Януковичем - це абсурт.
Рома,хоч ти і сорок перший,але пишеться АБСУРД. А що таке абсурд ти знаєш? Це те чим ти займаєшся на цій гілці :))))
IP: 10.15.46.---
patrician _ 18.06.2009 13:20
16.06.09 17:52 ___Shrek2 ... Народ за ЮЛЮ.
А цей народ Шрек-2. Показово)))))))))
IP: 193.41.60.---
ViYGog _ 18.06.2009 11:19
А кто-нибудь обратил внимание,как она крестилась-
всей ладонью,всеми пальцами и по край груди...Чистейшая показуха
современных атеистов-тобиш "верующих"...
IP: 80.243.144.---
Shrek2 _ 16.06.2009 17:52
Юля наш президент.
Народ за ЮЛЮ.
IP: 93.72.144.---
Єва _ 15.06.2009 22:10
Наєм і давно ти став продажний, як той редактор каналу? Прочитала статтю , подивилась відео і ніякого криміналу та страху зі сторони Юлі непобачила.Стаття розрахована на тих хто читає заголовки.А ЮВТ молодець і переможе вона на виборах.
IP: 192.168.1.---
Nixx _ 15.06.2009 16:11
Гнати давно вже її треба із влади, а то такої держави як Україна скоро не стане ...... Ганьба Тимошенко!!!
IP: 195.3.134.---
ambassador_lg_ua _ 15.06.2009 16:09
хотя ролик говорит только ободном - юля человек, а кидалово, хоть и от депутата януковича, - всегда нервы
IP: 195.3.134.---
ambassador_lg_ua _ 15.06.2009 16:07
редактор конечно сволочь продажная, за 30 серебренников гото в душу продать. Это не швобода слова, такие включения продавать , это ему в передачу - грязное белье.
IP: 195.3.134.---
ambassador_lg_ua _ 15.06.2009 16:01
ф я з цього роліку побачив те, що юля вірить в бога. значить не все ще втрачено, побарахтаємося
IP: 195.3.134.---
ambassador_lg_ua _ 15.06.2009 15:36
___zvnV
Я не зрозумів Тимошенко
та й не намагайся, не тужся. бережи здоров"я
IP: 212.3.111.---
zvnV _ 15.06.2009 12:27
Я не зрозумів Тимошенко зоставила мрії про ГКЧП по українські чи ні.Чи все ще мріє про відсторонення народу від виборів, бо зрозуміла що на цей раз народ не купити ні обіцянками ні коштами !!!
IP: .---
svetlojar _ 15.06.2009 11:07
Спасибо за статью. теперь стало все понятно, а то уж начал воноваться. Теперь ясно как все было. Юля молодец. Это действительно единственный политик, который хоть что то пытается сделать. а от ошибок никто не застрахован. особенно мучил вопрос, неужели она не понимает, что теряет избирателей. то что она шла осознанно на этот шаг только добавляет уважения к ней, как к политику.
IP: 95.133.140.---
valex_s _ 14.06.2009 17:11
УП у своїй проплаченій ненависті до Тимошенко вже перетворилася на філію сайту "Наша Украіна" - кому цікаво, глянте.Серед сотен статей жодної про досягнення Ющенка (бо нема), а усі - про підступну Юлю. А УП перевершила -розмістила на головній сторінці у новинах Києва на сторінках про жіночі МВС та про паркування на газонах банер з рекламою мерзеннійшого міксту відеозвернення Тимошенка, пересипаного матом "а ля Добкін"! І це журналістика?
IP: 62.64.124.---
Glory _ 14.06.2009 12:42
Известный приём --- сочинить фразу-цеплялку,
рассчитанную на тех,
кто читает только заголовки и судит о людях и событиях с чужих слов.
Никакого драматизма и надрыва в словах "Пропало всё!"
мне услышать не удалось.
IP: 94.153.116.---
Муса _ 14.06.2009 11:21
НАДЗВИЧАЙНВ ПІДЛІСТЬ, ВИКЛЮЧНИЙ ЦИНІЗИ ТА ОСОБЛИВА ЗУХВАЛІСТЬ - ОСЬ ЧИМ ХАРАКТЕРИЗУЮТЬСЯ УСІ ГІЛКИ ВЛАДИ В УКРАЇНІ НА ЦЕЙ ЧАС... АЛЕ, ВИХІД Є! І НА НЬОГО ТРЕ ЗВЕРНУТИ УВАГУ... Усі реальні рекомендації з подолання фінансової, соціальної, політичної та конституційно-правових криз - у відкритому листі адвоката МУСІЄНКА, що на сайті kat.in.ua
IP: 94.153.116.---
Муса _ 14.06.2009 11:19
НАДЗВИЧАЙНВ ПІДЛІСТЬ, ВИКЛЮЧНИЙ ЦИНІЗИ ТА ОСОБЛИВА ЗУХВАЛІСТЬ - ОСЬ ЧИМ ХАРАКТЕРИЗУЮТЬСЯ УСІ ГІЛКИ ВЛАДИ В УКРАЇНІ НА ЦЕЙ ЧАС... АЛЕ, ВИХІД Є! І НА НЬОГО ТРЕ ЗВЕРНУТИ УВАГУ... Усі реальні рекомендації з подолання фінансової, соціальної, політичної та конституційно-правових криз - у відкритому листі адвоката МУСІЄНКА, що на сайті kat.in.ua
IP: 194.146.231.---
енисей _ 13.06.2009 16:50
Интересно, где єтот народ в Украине, который
за БаГиНей пойдет??????
В упор не вижу. Только шавкачи и лаючи из БЮТки.
IP: 95.132.5.---
abessalom _ 13.06.2009 12:51
Підлість, підступність, брехливість - за такі речі треба карати. Є елементарна
етика поведінки людини. По суті нічого, але як роздули! Всі люблять зраду, але ніхто не любить зрадників. Партії наші ніби створені для війни і конфронтації.
"Кращі" представники - Герман, Богословська, Шуфрич. І Савік Шустер як головний організатор цієї брудної і дуже шкідливої війни. І богаті недоумки,
що платять гроші за ці "собачі" бої на телебаченні. Це вже хронічна хвороба.
Заборонити на період виборів хоча б.
IP: 93.183.252.---
vagabond _ 13.06.2009 12:03
12.06.09 19:19 ___Shrek2
Юля держись.
народ за тебя.
---------------------
Народ не за Юлю, а за себя.
За Юлю только быдло, еще называемое биомассой.
IP: 62.141.37.---
S-а-s _ 12.06.2009 20:52
Выходит, что никто из украинских политиков кроме Тимошенко на данный момент не готов жертвовать своими амбициями и интересами ради олигархов.
IP: 93.72.175.---
S-a-s _ 12.06.2009 19:38
Выходит, что никто из украинских политиков кроме Тимошенко на данный момент не готов жертвовать своими амбициями и интересами ради страны.
IP: 80.243.144.---
Shrek2 _ 12.06.2009 19:19
Не понимаю. Что плохого тут. Ну сказала что пропало на суфлере... так все бы так сказали.
Юля держись.
народ за тебя.
IP: 77.123.216.---
Прохор12 _ 12.06.2009 18:43
ДА УЖ ЛУЧШЕГО ПРОЗВИЩА НЕ ПРИДУМАЕШ ЧЕМ ТО ЧТО ТИМОШЕНКО СЕБЕ ПРИДУМАЛА И ДАЛА
"ВСЕ ПРОПАЛО"
АХ ТЫ НАШЕ "ВСЕ ПРОПАЛО"
А НАРОД ТО ПРИЧЕМ?
IP: 93.73.132.---
Марлен_ _ 12.06.2009 17:23
12.06.09 16:04 ___Bogdan25
Тимошенко іде в президенти, і вона однозначно перможе!!!!
Бо в іншому випадку "все дійсно пропало"........
Безсумнівно! Тимошенко чітко і ясно пояснила мету свого президентства. У ЮВТ є найголовніше - бажання і можливість перетворити Україну на сильну економічно розвинену європейську країну. Ніхто, крім неї, не в силах цього зробити.
IP: 91.207.210.---
Bogdan25 _ 12.06.2009 16:04
Драматизм полягає в тому, що тільки Тимошенко готова пожертвувати власним рейтиногом заради протистояння кризі, заради добробуту населення!!!
Янукович і його команда так і не змогли поступитись власними амбіціями. Гадаю, що останні події дадуть можливість українцям реально оцінити, хто дбає про них, а хто про власні інтереси!!!
Тимошенко іде в президенти, і вона однозначно перможе!!!!
Бо в іншому випадку "все дійсно пропало"........
IP: 91.207.210.---
1925 _ 12.06.2009 15:59
Те що зміни до Конституції 2004 року мають багато недоліків і діючий владний механізм потребує вдосконалення - це незаперечний факт. Зміни, які пропонувала ПР, і які так інтенсивно приписують БЮТу, можуть мати вкрай негативні наслідки для України. Хотілося б сказати, що БЮТ і її лідер Тимошенко ніколи не підтримували недемократичні положення від ПР і відстоювали необхідність реформування судової системи, правоохоронниїх органів з метою боротьби з корупцією в цих структурах!!!
IP: 91.207.210.---
Вітряк _ 12.06.2009 15:44
На жаль, Тимошенко не вдалося зламати пустих амбіцій Януковича і переконати його об"єднатись для спільного протистояння кризі. Дуже шкода, що з усієї політичної еліти, тільки Тимошенко реально намагається працювати і боротись з кризою!!!!
Шкода, що багатьма українцями так легко маніпулювати за допомогою технологій, які сьогодні використовують наші політики, які просто кидають в маси брехливу інформацію!!!
IP: 91.207.210.---
Horton _ 12.06.2009 15:38
Досить негативно, на мою думку, виривати слова з контексту і трактувати їх, як собі захочеться. Таким чином можна переписати усю теорію і практику світової політики!!!
Для Тимошенко як розумного, розсудливого політика ще нічого не пропало, як у цьому нас переконує автор. Варто просто оцінити її позитивні досягнення як прем"єра і всі зрозуміють, що вона є тією особистістю, яка заслуговує на те, щоб бути Президентом України.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →