Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

З життя державної еліти: маєток Володимира Литвина

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 95.134.203.---
SU_X _ 03.12.2009 20:02
Шановні, почніть з себе. Якщо ВИ чесні, виховуєте чесних та порядних дітей, тоді й життя навколо Вас буде гідне людського. Де б не починалась корупція, вона завжди закінчується біля Вас або Вами підтримується.
IP: 10.1.3.---
batki _ 18.09.2009 09:03
17 Благотворящий бедному дает взаймы Господу, и Он воздаст ему за благодеяние его.
(Притчи.19:17)
Українські багатодітні батьки!Об”єднаємось і не допустимо на наступних виборах ні ющенківців, тимошенківців, яценюків,януковичів,литвинів,симоненків,тарасюків!Боже бережи нас від тягнибоків,тiгібко,богословських, симоненко!Тобі Господь, слава і хвала!Допоможи нам у нашому виборі, амінь!Українські батьки ви з нами ?!
Боже я молю за Україну, Боже молю Тебе за людей. http://play.ukr.net/videos/show/key/68fa6e0e3ba6b240d7a97aa3b1801fd7/
Марія та Опанас
IP: 77.52.36.---
Неюля _ 17.08.2009 21:58
Таких відморозків ми обираємо і самі вони не зміняться. Тільки виносити разом з кріслами і на смітник...
IP: 95.132.35.---
alissaflint _ 04.08.2009 13:34
интересно, а назвал ли Пукач - Литвина как заказчика?...
IP: 95.132.164.---
Paganini_22 _ 03.08.2009 14:14
І коли це вже припиниться оцей блуд політиків, говорять одне, роблять інше. З такими народними обранцями ми ніколи з ніщити не виліземо, а ще в більшу яму будем скочуватись! І де той політик, який це все зупинить.
IP: 95.132.164.---
Paganini_22 _ 03.08.2009 14:14
IP: 95.132.164.---
Paganini_22 _ 03.08.2009 14:09
І коли це вже припиниться оцей блуд політиків, говорять одне, роблять інше. З такими народними обранцями ми ніколи з ніщити не виліземо, а ще в більшу яму будем скочуватись! І де той політик, який це все зупинить.
IP: 95.132.164.---
Paganini_22 _ 03.08.2009 14:08
І коли це вже припиниться оцей блуд політиків, говорять одне, роблять інше. З такими народними обранцями ми ніколи з ніщити не виліземо, а ще в більшу яму будем скочуватись! І де той політик, який це все зупинить.
IP: 95.132.164.---
Paganini_22 _ 03.08.2009 14:07
І коли це вже припиниться оцей блуд політиків, говорять одне, роблять інше. З такими народними обранцями ми ніколи з ніщити не виліземо, а ще в більшу яму будем скочуватись! І де той політик, який це все зупинить.
IP: 95.132.164.---
Paganini_22 _ 03.08.2009 14:05
І коли це вже припиниться оцей блуд політиків, говорять одне, роблять інше. З такими народними обранцями ми ніколи з ніщити не виліземо, а ще в більшу яму будем скочуватись! І де той політик, який це все зупинить.
IP: 95.132.164.---
Paganini_22 _ 03.08.2009 14:05
І коли це вже припиниться оцей блуд політиків, говорять одне, роблять інше. З такими народними обранцями ми ніколи з ніщити не виліземо, а ще в більшу яму будем скочуватись! І де той політик, який це все зупинить.
IP: 213.231.33.---
Андрей _ 02.08.2009 21:28
Дешёвка Литвин Вовка! Как и весь остальной украинский политический сброд, впрочем:-(
IP: 10.15.142.---
taras23 _ 02.08.2009 14:44
Кого цікавить широкий спектр новин, то заходьте!

http://posulka.at.ua/index/0-28
IP: 93.180.215.---
багряний _ 02.08.2009 09:18
Вава ще ця су...а, хто в 70-80ррбув сиксотою і продавав своїх близьких . В Марченко : вчора зустрів ЛВВ,питає що роблю . чим займаюсь ..., знову мною зацікавились сатрапи ...А його участь в ділі Гонгадзе , а діяльність братика на границі - кожен тиждень везуться хабарі з погразастав, а поведінка його дівчат і т. д. Така людина не може бути порядною ніколи , в неї я щось від меншовартості, вона хоче це перекрити своїми власними амбіціями . Думаю весь народ не обманеш. Сиксот є сиксотою все.
IP: 91.200.180.---
0071 _ 02.08.2009 07:31
"УКРАЇНІ ПОТРІБЕН ЛИТВИН"!?

НЕ НА МАЙДАН ПОТРІБНО ЙТИ, А У КОНЧА-ЗАСПУ - РОЗКУРКУЛЮВАТИ ЦИХ ВИРОДКІВ!
IP: 92.113.137.---
Северянин _ 31.07.2009 22:15
На гілляку ... і в степ! А що можна з такими робити ще?
IP: 204.248.24.---
cato _ 31.07.2009 21:07
Stat'ya potryasaet--Vovka Litvin sebe otorval bol'she vsekh iz politikov, pri etikh chestnykh glazakh, statuse akademika i bespodobnoi pricheske. Chisto Al'khen iz "Dvenadtsati stul'ev." Goluboi vorishka. deklaratsiya, konechno, na 60 tys. hr., ne bol'she. A doma, konechno, za gonorary postroeny. Eto ne elita, a pozor "suspil'stva." Takogo net ni v odnoi tsivilizovannoi strane, gde est' zakon, a ne immunitet ot nego. Litvin, konechno, immunitet sohranit do groba. Pozor sisteme ukr-grabezha.
IP: 95.132.116.---
Krutynis _ 31.07.2009 20:01
Так побежите за их всех голосовать, чтобы на ваше вышло. Из-за азарта. Я говорю вам - сидите дома.
IP: 93.180.213.---
imk _ 31.07.2009 17:13
голубой воришка

ШО сказать? дерьмо как и все

мабуть вже відболіла йому Україна.. чи ще болить?.. може замало?..

так хто кому потрібен?..
IP: 92.113.97.---
update _ 31.07.2009 15:12
ЯСКРАВИЙ ПРЕДСТАВНИК СВОЄЇ ЕПОХИ -
із грязі в князі виперлось, З СЕЛА ВТІКЛО, А З НЬОГО ВОНО НЕ ВИЙШЛО І НЕ ВИЙДЕ, АДЖЕ МИСЛИТЬ "шлунковими" категоріями - "НАЦАРЮЮ 100 РУБЛІВ І ВТІЧУ"...
НА ПРЕЗИДЕНТСЬКУ ПОСАДУ, НАЦАРЮВАТИ "ТИЩЩЮ".
IP: 95.134.85.---
нквс _ 31.07.2009 12:42
Всю ту ср-у еліту потрібно вирізати вистрілювати вивішувати випалювати каленим залізом.їх і їх виплодків.до сьомого коліна.немає на них вже терпцю.анафема їм.
IP: 62.80.163.---
nikola2 _ 31.07.2009 12:01
31.07.09 11:52 ___незграба
от і я маю на увазі ту ж саму територію... 7 га.. оформлена на матір Литвина.. колишній студентський табір.. а зараз прекрасна садиба з міськими комунікаціями... за які такі заслуги вони таке собі нагрібають... і ніхто не звіряє отримані задекларовані доходи і майно яким вони володіють на міліони...
IP: 192.168.1.---
незграба _ 31.07.2009 11:52
Під Українкою мені показували на величезну територію, обгороджену подвійним парканом, з собаками, що вільно бігають у просторі між тими двома парканами, в лісі на березі Дніпра, і казали, що то- садиба Литвина. Це правда? Хто знає?
Найбільше мене чомусь вразили саме собаки.
IP: 195.137.203.---
asdyfa _ 31.07.2009 10:02
І в якому ж місці у тебе болить Україна, ге, падлюка? Мабуть у тому ж, що і в остальних наших обранців-зас-ців!Ми самі їх обрали?А як їх не обрать?Наївно вважати, що наші голоси щось вирішують, нажаль, вирішують тільки гроші!
IP: 62.80.163.---
nikola2 _ 31.07.2009 09:45
А ще кажуть, що у Литвина є маєток на 7 га, який розташований в м. Українці на березі Дніпра (саме там піарився Литвин, коли в ополонці взимку купався). А раніш там був табір для відпочинку студентів... але навіщо тисячам студентів відпочивати, якщо там може жити один Литвин.. а земельна ділянка оформлена на маму спікера...
Такі артисти при владі, що оскара для них мало.. і як так можна всіх дурити. то мабуть у них така місія на землі.. а в наступному житті Литвин мабуть буде віслюком в Іраці
IP: 192.168.0.---
Контрафакт _ 31.07.2009 09:26
Володьку на мило...
IP: 192.168.0.---
Контрафакт _ 31.07.2009 09:20
На отих СХІДЦЯХ що він виступає треба його повісити.
IP: .---
sansanichd _ 31.07.2009 09:05
)))))))))))))))) банальна замовна стаття, не цікаво. передвиборча гонка вивертання грязної білизни оголошено відкрито. Такого можна накопати про кожного з наших любих високопосадовців. Давай щось більш серйозніше!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Бо це єдина людина яка справляється з цим збіговищем "депутатів" і хоть троху їх заставляє працювати
IP: 81.21.0.---