Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Сергій Ратушняк:Я врятовую країну від яценізму

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 78.25.28.---
зневірений _ 18.11.2009 21:04
Згадаймо історію Жидів різали запорізькі козаки, гайдамаки. Жидів виганяли з багатьох
країн світу в тому числі і з Єгипту, про що описано в Біблії. А зараз ми на своїй землі боЇмося вимовити вголос слово ЖИД. Якщо так піде і далі то Жиди нам зроблять
ХОЛОКОСТ. І це буде у недалекому майбутньому.
Браво Сергій Ратушняк! Так тримати! Справжня УКРАЇНА з тобою!
IP: 78.25.28.---
зневірений _ 18.11.2009 20:43
Нарешті у нас появився справжній кандидат у президенти. Слава Сергію Ратушняку !
Ющенко жидівський холуй а його Катерина шпіонка з ЦРУ
IP: 94.244.153.---
kolibelniy _ 13.10.2009 09:09
Сьогодні на Україні побудований відвертий єкономічний расизм-геноцид словян іудеями. Єкономічний простір держави "розписаний" на іудеїв. А всі інші-раби найманці. Провідниця цього тель-авівського сіонізму є жидо-вірменка тимошонка. Так званий україномовний вишиванковий сіонізм. і кров тут ні до чого. Як і тягнибок, який є потомком жидів-шинкарів. Він такий же українець як ми ізі кацмани. Тому сьогодні всі словяни впевнено кажуть Геть жидівський геноцид з Української землі!!!!!!
IP: 65.18.193.---
моськау _ 12.10.2009 19:56
Мене обурює, що в нашій країні існують такі собі члени суспільства. НЕма різниці Яка кров тече в жилах людини, головне - щоб вона залишалась порядною людиною. Невже Тягнибок вважає , що за нього проголосують виборці , бо він на 100% українець? сміх! Тимошенко -ось кого вибере люд, як би там хто не примішував в її кров єврейську, російську , чи ще якусь.

IP: 94.244.153.---
kolibelniy _ 04.10.2009 19:41
Семь миллионов понесли деньги в меняльную лавку. Эти деньги перекочевали куда-нибудь в Индию или Израиль, переменив при этом фамилию хозяина. Потом этот хозяин фактически тот же Памбухчян на эти деньги покупает Криворож-Сталь или Одесский припортовый и тех лохов, которые ему дали вклады, заставляет на себя работать за копейки. Коррупция, законы, на нары-всё это чушь для идиотов. А семь миллионов тупых и жадных лохов в стране- вот ЭТО КАТОСТРОФА!!!
IP: 78.25.14.---
VLK _ 24.09.2009 22:35
кто прикрывает и „отмывает” (Ваш случай) жуликов-банкиров, президентом не быть! Хватит!

Днепропетровские вкладчики Укрпромбанка
IP: 78.25.14.---
VLK _ 24.09.2009 22:33
украинской, чтобы во главе украинской общины в Армении пребывал жулик и преспокойно и безнаказанно обездоливал каждую десятую семью страны, а рядовой член этой об-щины с ножом пошёл в армянское кафе (Марганец помните?) и убил там армянина?
Поэтому мы Вам советуем - возьмитесь за наше дело, и начните с простого и полезного для страны поступка, который она поймёт сразу и поддержит Вас:
Памбухчяна на нары!
Мы уверены, - и сделаем всё для этого, - ни одному из тех, кто при
IP: 78.25.14.---
VLK _ 24.09.2009 22:08
Это ведь крах страны.
Вы что, - не знали кто такой Памбухчян? Почему же он у Вас значится подписантом под „Зверненням” на последней странице Вашей агитки? Почему Вы тем самым делаете из этого негодяя эдакого „борца” за справедливость?
Неужели Вам, г-н Яценюк, непонятно, что эти „приходьки” Памбухчяны и им подобные, их наглость и безнаказанность и являются, на самом деле, главным приводным ремнем нацизма.
Вы можете, г-н Яценюк, представить себе ситуацию, аналогичную ук
IP: 78.25.14.---
VLK _ 24.09.2009 21:57
своих „коллег”, укравший у нас, по разным оценкам, более $1млрд. Уверены нормальное следствие даст больший результат.
Всего жуликами–банкирами (плюс „Надра” и др.) ограблено около 7-ми миллионов граждан страны, а с семьями это половина её населения. Остальная же половина с ужасом ждёт когда их ограбят завтра другие банки. И не мировой кризис тому причина, а безвластие в стране, безнаказанность преступников и повальная коррупция во власти.
Вы что, г-н Яценюк, не видете этого? Э
IP: 78.25.14.---
VLK _ 24.09.2009 21:55
отписки, средства массовой информации перекрываются Властью и т.д. и т.п. Но, г-н Яценюк, нас очень много и все мы избиратели. Поэтому уже одно то, что Вы бывший банкир, делает Ваше участие в выборах бессмысленным. Вам, как и любому претенденту на президенство, может помочь только одно - немедленная посадка всех жуликов-банкиров на нары в СИЗО, при условии Вашего личной и результативной инициативы. И первым там (на нарах) должен оказаться Ваш друг А.Н.Памбухчян, несомненный „чемпион” среди свои
IP: 78.25.14.---
VLK _ 24.09.2009 21:47
неизмеримо больший чем тот Ратушняк.
На наших глазах и на глазах всего мира происходит беспрецедентное (и по наглости и по масштабу) ограбление народа Украины банковской мафией.
КАЖДЫЙ БАНКИР ЕСТЬ ЖУЛИК, - сказал в своё время Пабло Пикассо и был абсолютно прав. Но ему ещё повезло, - он не имел дела с жуликами-банкирами современной Украины.
Наши обращения к Властным стуктурам Украины замалчиваются, наши заяв-ления в суды и прокуратуру имеют ответом молчаливый саботаж и о
IP: 78.25.14.---
VLK _ 24.09.2009 21:42
Ответ граждан Украины на обращение Яценюка
к гражданам

Г-н, Яценюк! Мы, ассоциация вкладчиков ТОВ „Український Промисловий банк” г.Днепропетровска, ознакомившись с Вашей предвыборной агиткой „Против нацизма” не можем не заявить Вам следующее:
Пафос Вашей агитки призывающей бороться с „Ратушняччиной” впечатляет. Но неплохо бы для Вас было с таким же пафосом встать на борьбу с „Памбух-чянщиной”, которая нанесла вред, гражданам ВСЕЙ Украины ВСЕХ националь-ностей, неизмерим
IP: 91.123.159.---
kolibelniy _ 16.09.2009 01:18
Так такий точно буде Гриценко як і шабесгой ющенко. Так же само від іудейської секти-партії, яка фінансується від порхатих міняльних лавок. Хоч він у вишиванці, хоч ні! Треба щоб був ПРЕДСТАВНИК СЛОВЯНСЬКИХ ТЕРИТОРІАЛЬНО-ВИРОБНИЧИХ ОБ ЄДНАНЬ. Щоб затверджував в державі владу виробничіх відносин Українських громад. А не владу порхатої міняльної лавки.
IP: 80.84.184.---
рашпиль _ 12.09.2009 10:44
Окрім Гриценка в Президенти пхаються всі не українці
І вся це нечисть верещить що вони буудуть про нас дбати! ПЕРШИЙ ТУР НЕОБХІДНО ПРОВАЛЮВАТИ! На виборах викреслювати всіх для того, щоб полвина бюлетеней 1 були недійсними. ТОДІ нове висунення, в яке перші бандюки вже не попадуть.
Іншого шляху нема!
IP: 91.123.159.---
kolibelniy _ 12.09.2009 09:00
Та не репетуйте Ви так. Усі ЗА. Але найголовніше, щоб на троні були словянські виробничо-правові відносини. Щоб кожна словянська сім мала часточку економіки своєї Держави у вигляді акцій нафтогазу, обленерго, корисних копалин, лісу, футбольного клубу, міського та загороднього транспорту. І щоб управління ціми акціями здійснювалось територіальними громадами, А не "порхатою сектою-партією. От тоді порхаті зникнуть з наших територій. А інакше, того хто на троні або усунуть або куплять.
IP: 80.73.6.---
xxxxxxxxxx _ 10.09.2009 10:42
Ратушняка на ТРОН , кто ЗА?
IP: 80.73.6.---
xxxxxxxxxx _ 10.09.2009 10:41
Ратушняка на Трон, кто ЗА?

J,jchfnm dc
IP: 80.73.6.---
xxxxxxxxxx _ 10.09.2009 10:40
Ратушняка на Трон, кто ЗА?
IP: 91.123.159.---
kolibelniy _ 09.09.2009 23:59
Зовнішність в Ратушняка типово тюркська. Іудейських рис фактично немає. Тим більше не суттево якої він національності, якшо каже правду. Пане Сергію! Нашою козацькою громадою за чесність та мужність в боротьбі з іудейськім ігом Вам присвоєно козацький орден "За лицарську звитягу" третього ступеню. А також право носити козацький лицарський герб з девізом "Ратушняк Відважний". Отаман Окремого козацького полку. kosak_polk@ukr.net Слава Ратушняку Відважному!
IP: 193.243.159.---
dolly _ 09.09.2009 12:30
Интервью доверия не вызывает совершенно. Была недавно в Ужгороде - грязный, обшарпанный городишко с ужасными дорогами. Наверно все деньги идут на выборы бессменного мера. А как на внешность, Ратушняк 100% еврей. Я не вижу в этом ничего ужасного, но ему видимо этот факт не очень нравится.
IP: 95.133.234.---
Вітроу _ 08.09.2009 08:53
Підтримую Ратушняка і підпишусь під кожним його словом. Тримайся, друже! Дай, Боже, витримати тобі цей удар від жидівської наволочі. Українці врешті прозріють і зрозуміють за кого треба голосувати. А такі сучки, як та стриптизерка, яка продає своє тіло, продасть за три копійки й душу не тільки жиду, а й самому чорту.
IP: 99.37.225.---
anatoliy1010 _ 07.09.2009 23:48
Ratushnyak eto JLOBYARA I POZOR UKRAINSKOY NASII. ON PROSTO FASHIST !! IZ ZA TAKIX KAK ON I NE LUBYAT UKRAINSEV !! IZ ZA TAKIX KAK ETOT YARIY ANTISIMIT EVREI I POVTIKALU Z UKRAINI. I SKORO TAM EVREEV MOJNO BUDET UVIDET TOLKO V MUZEYAX . POZOR TA GANBA TAKIM IDIOTAM I NELYUDAM KAK SERGEY RATUSHNYAK. RATUSHNAK ETO POZOR UKRAINSKOY NASII !!
IP: 77.120.80.---
Yurgen _ 05.09.2009 22:10
Яцек - кролик малахольный, Ратушняк - мой президент, маладца!!!
IP: 79.138.242.---
kolomak _ 05.09.2009 15:10
Текст коментаря набирайте тут
IP: 195.200.64.---
шерил _ 03.09.2009 19:13
Мені цікаво- цей Ратушняк хоч іноді у дзеркало дивиться?! Хоча ничого дивного - у всі часи найбільшими антисемітами були саме євреї, саме так, як зараз - Тягнибок, Ратушняк...
IP: 91.123.159.---
kosakpolk _ 01.09.2009 22:22
Шановний пане Ратушняк! Наша козацька громада Вас повністю підтримує! Хлопці! Хто за створення словянського трибуналу, за фізичний та економічний геноцид проти словянської націїї, пишіть на адресу: kosak_polk@ukr.net. Словяни! Эднаймося проти жидівського іга!!!
IP: 91.123.159.---
kosakpolk _ 01.09.2009 22:17
Після жидівського заколоту проти словян 1917 року жиди заволоділи 90% словянського єкономічного (життевого) простору.. Та розпочали нечуваний досі фізичний та економічний геноцид проти словянського єтносу. Терміново треба створити словянський трибунал на кшталт Нюренберзького під керівництвом Ратушняка та піддати трибуналу жидів яценюків, тимошенок, пінчуків, коломийських та всіх інших за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, шляхом ведення єкономічного геноциду проти словянської нації. Хто за
IP: 91.123.159.---
kosakpolk _ 01.09.2009 22:02
Браво Ратушняк! Геть дьволообраних від влади! Треба зробити три речі. Перестати нести гроші в міняльні лавки-банки. 2. Перестати сплачувати в міняльних лавках данину податки жидам. Створити місцеві, районні, обласні козацькі штаби, як виконавчу владу. підпорядкуватися цім штабам Там відкрити безвідсоткові козацькі фонди, куди вносити податки. І жид зникне з України.
IP: 95.133.27.---
kudr _ 30.08.2009 23:16
Все это хорошо. Хто в шубе ходил ....
Не теряйте время просматривая новости.
Предложение для всех.
Стартует новый проект! Возможность заработать деньги смотря рекламу. Не упустите свою возможность заработать! Сайт intvideo.tv при регистрации укажите код приглашения 00001y3x200o .
Спешите, проект начался 15 августа.регистрация бесплатная!!!
IP: 91.200.180.---
0071 _ 30.08.2009 19:41
Оце так бомба!
У Ратушняка мати - єврейка!

Якщо вірити висловам Ратушняка і не робити не яких висновків на предмет чесності його промови, то скажу так: бідний-бідний український ХОЛОП! Не має в тебе не розуму не освіти! Котрий раз наступаєш на граблі!

Це ж потрібно повірити містечковому олігарху - Ратушняку, повірити в його чесність і відданість народу? Дурні холопи! Таки Ратушняки, щоб вони не мовили, ВІРЯТЬ тільки грошам!
IP: 91.193.164.---
rves _ 29.08.2009 18:23
Пока так называемые Украинские политики ездят по миру и просят денег и разрешения у масонских лож,стать Украинским президентом А не спрашивают у нас с Вами Думайте сами кого они будут защищать??? Украинца, которых они открыто, считают ГОЯМИ(и не кто, поэтому поводу нечего не говорит) Или своихпокровителей?????
С Уважением:
Голова Громадської Організації «РУХ В ЄДНОСТІ СИЛА»
Тел: 360-16-14
Моб: 8 (067) 194-46-65
Наш Сайт.rves.org.ua/
IP: 77.122.146.---
Juiceman _ 29.08.2009 03:42
До прочтения даже не знал кто такой Ратушняк. Теперь я его зауважал. Чтобы настолько смело называть этих уродов ихними именами... красава!
IP: 80.73.6.---
xxxxxxxxxx _ 27.08.2009 14:02
Кто и для чего и для кого сделал кризис?
IP: 80.73.6.---
xxxxxxxxxx _ 27.08.2009 13:59
Кто так жестоко распял Исуса Христа?
IP: 80.73.6.---
xxxxxxxxxx _ 27.08.2009 13:55
Ратушняка на трон кто ЗА?
IP: 195.47.212.---
005000 _ 27.08.2009 13:26
Ратушняк прав.
IP: 91.193.164.---
rves _ 27.08.2009 01:01
Пока так называемые Украинские политики ездят по миру и просят денег и разрешения
у масонских лож,стать Украинским президентом А не спрашивают у нас с Вами
Думайте сами кого они будут защищать???
Украинца, которых они открыто, считают ГОЯМИ(и не кто, поэтому поводу нечего не говорит)
Или своих покровителей?????
С Уважением:
Голова Громадської Організації «РУХ В ЄДНОСТІ СИЛА»
Тел: 360-16-14
Моб: 8 (067) 194-46-65
Наш Сайт.rves.org.ua/
Сторінки:      Попередня      Наступна