Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Ющенко-Янукович: "вонюча схема" на двох

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 188.163.34.---
obdolbaniy BOD _ 08.06.2010 01:02
ШАНОВНІ ОДНОЗВИВОЧНІ АВТОРИ І КОМЕНТАТОРИ ЦІЄЇ СТАТТІ! ПРОШУ ВРАХУВАТИ ЩО ТОЙ ШЛЯХ ЯКИЙ В.ЯНУКОВИЧ РОЗПОЧАВ ДО ЄВРОПИ Є ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ТИМ ФАКТОМ, ЩО УКРАЇНУ ВИЗНАЮТЬ ЯК ТАКУ У ВСЬОМУ СВІТІ, А НЕ ЯК КРАЇНУ ТРЕТЬОГО СВІТУ.
ДО ЦЬОГО НІ тимошенко НІ ющенко ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЮТЬ, ХОЧ ТАК ЦЕ АФІШУЮТЬ.

ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ, ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ЖИТИ В РОСІЙСЬКІЙ ІМПЕРІЇ , ТО НЕ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА СЛОВА ДВОХ КЛОУНІВ тимошенко і іудоюща! ВІРТЕ В ЯКУНОВИЧУ І МИ ПЕРЕМОЖЕМО ЦИХ НЕДОУМКІВ
IP: 82.207.113.---
KAV1979 _ 05.02.2010 15:25
Больше всего стыдно за то, что зная о таких фактах наш народ поддерживает Януковича и хочет посадить его на кресло президента!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Давайте дадим пиз.....ть более большими масштабами. Народ Украины -самый тупой, непредсказуемый, продажный, корыстный в мире. Что хочет -того и получит. Донецкая мафия уже близко!!!!! А ваш бізнес і гроші ще не наші!? Тоді ми йдемо до вас!!!
IP: 93.74.95.---
artemonn _ 05.02.2010 14:53
Партия Регионов всё берёт силой! Бандиты!!!
IP: 193.110.77.---
alexx-exe _ 26.12.2009 01:04
ЮЩЕНКО - ПОЛІТИЧНИЙ ІУДА

ХРОНИКА ПРЕДАТЕЛЬСТВ. (неполная)

В 2001г Тимошенко, будучи вице-премьером в правительстве бляЮщенко, находит дополнительно около 10 млрд гривен и выплачивает долги по з\п шахтерам и учителям.

В 2001г бляЮщенко сдает (в тюрьму) своего вице-премьера.

В 2004 г. Тимошенко на своих плечах вытаскивает этого больного (как оказалось - на всю голову) на пост Президента.

В 2005г бляЮщенко подписывает с Януковичем, сбежавшим в Россию и всеми уже забытым, «универсал»

В 2006г бляЮщенко назначает Януковича премьером.

В 2009г бляЮщенко, в сговоре с Януковичем, любыми способами «валит» страну и Тимошенко.

СНАЧАЛА ОН ПРЕДАВАЛ ПО ОДНОМУ - ТЕПЕРЬ ВСЕХ НАС ! ! !
IP: 194.44.62.---
БОД _ 03.12.2009 14:28
ШАНОВНІ ОДНОЗВИВОЧНІ АВТОРИ І КОМЕНТАТОРИ ЦІЄЇ СТАТТІ! ПРОШУ ВРАХУВАТИ ЩО ТОЙ ШЛЯХ ЯКИЙ В.ЮЩЕНКО РОЗПОЧАВ ДО ЄВРОПИ Є ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ТИМ ФАКТОМ, ЩО УКРАЇНУ ВИЗНАЮТЬ ЯК ТАКУ У ВСЬОМУ СВІТІ, А НЕ ЯК КРАЇНУ ТРЕТЬОГО СВІТУ.
ДО ЦЬОГО НІ тимошенко НІ янукович ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЮТЬ, ХОЧ ТАК ЦЕ АФІШУЮТЬ.

ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ, ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ЖИТИ В ЄВРОПЕЙСЬКІ КРАЇНІ, ТО НЕ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА СЛОВА ДВОХ КЛОУНІВ тимошенко і яника! ВІРТЕ В ЮЩЕНКА І МИ ПЕРЕМОЖЕМО ЦИХ НЕДОУМКІВ
IP: 95.133.88.---
Gorodnya _ 29.11.2009 18:50
Вонюча схема, як і самі вонючі ці політики. Хоч я януковича за політика не вважаю. Це явний продукт"совкового" перідоду, коли космонавти мали змогу "пропхати" отаких Вітьків на щабелі влади, а далі пішли в хід суто бандитьські методи. А оті руки, що нічого не крали, дозволяють красти отаким "януковичам". А валять свої брудні оборудни на Тимсошенко. Але вона і таке витримає. І гуртом заберемо і повернем державі її майно.
IP: .---
komok _ 01.09.2009 17:53
Стартовал новый проект!!! Возможность заработать деньги (3,6 /час) смотря видео-рекламу. При регистрации укажите код приглашения 000022lc300u. Проект начался 15 августа, регистрация бесплатная!!! Сайт intvideo.tv
IP: 92.113.232.---
редут _ 30.08.2009 12:37
1,2,3,4,5,вышли зайцы погулять!!!
IP: 94.179.1.---
menson _ 27.08.2009 10:35
Ю.Тимошенко виконала волю народу.
IP: 194.187.150.---
kurortnik _ 27.08.2009 07:41
Два безвольні прислужники олігархів. Їм народ не потрібний. Їм потрібна влада, з якою вони не знають, що робити, бо обидва маріонетки: один у США, другий у Росії.
IP: 91.193.164.---
rves _ 27.08.2009 00:58
Друзі !
"Єдине, що потрібно для Тріумфу зла - це щоб хороші Люди нічого не робили"
А єдине що може форум - це знайтися людям із спільними цілями,
Досить бути «кухонними та інтернет революціонерами» Приєднуйтеся до Громадської Організації «Рух В Єдності Сила» що не підтримує жодної прогнилої політичної партії. Ти потрібен нам, Ти потрібен своїй країні, Стань частиною СИЛИ Голова Комітету Галушко Володимир Анатолійович Тел: 360-16-14 моб:8 (067) 194 – 46 - 65
Наш Сайт.rves.org.ua

IP: 77.122.179.---
НЛО _ 25.08.2009 23:26
25.08.09 14:23 ___Vadim_nv
24.08.09 14:31 ___ВВК
А Юлька начинала с простых газовых схем, а нынче переходит на более сложные, оперируя всей ГТС страны! Ну и кто из них опаснее? Межыгирья хоть в стране остаётся, в отличие от ГТС, которая скоро станет опасней для страны, перейдя к России в обмен на поддержку Тимошенко на выборах.


Займись уринотерапией. Это у тебя лучше получится, чем пропаганда. Межигирье в стране, а газовую систему увезуть...
И молитву запиши. Потом шефу раскажешь.
- Шакал я паршивый... У детей деньги отнял. Детский сад ограбил.
- Какой культурный нашелся, а? А когда ты у себя там на колонке бензин ослиной мочой разбавлял, не был паршивым...
- То бензин, а то - дети!
IP: 91.193.164.---
rves _ 25.08.2009 21:41
Друзі !
"Єдине, що потрібно для Тріумфу зла - це щоб хороші Люди нічого не робили" А єдине що може форум - це знайтися людям із спільними цілями, Досить бути «кухонними та інтернет революціонерами» Приєднуйтеся до Громадської Організації «Рух В Єдності Сила» що не підтримує жодної прогнилої політичної партії. Ти потрібен нам, Ти потрібен своїй країні, Стань частиною СИЛИ Голова Комітету Галушко Володимир Анатолійович Тел: 360-16-14
моб:8 (067) 194 – 46 - 65 Наш Сайт.rves.org.ua
IP: 95.134.126.---
Фішер _ 25.08.2009 14:38
У багатій Америці білий дім державний , невже Україна така багата щоб дарувати крадіям будинки, дачі, землі, Тимошенко буде на висоті коли розірве це беззаконня, а депутати у РАДІ приймуть закон про службове житло яке не приватизується!!!
IP: 95.134.126.---
Фішер _ 25.08.2009 14:38
У багатій Америці білий дім державний , невже Україна така багата щоб дарувати крадіям будинки, дачі, землі, Тимошенко буде на висоті коли розірве це беззаконня, а депутати у РАДІ приймуть закон про службове житло яке не приватизується!!!
IP: 94.248.66.---
Vadim_nv _ 25.08.2009 14:31
23.08.09 21:53 ___Gы
А у тя есть хоть гектар земли? Нет? Ну и кто из вас тупорылее теперь?:))) А коалиция не состоялась по причине постоянной готовности Тимошенко к кидку. НУНС она неоднократно кидала, вот в ПР и не повелись, оказались умнее.
IP: 94.248.66.---
Vadim_nv _ 25.08.2009 14:23
24.08.09 14:31 ___ВВК
А Юлька начинала с простых газовых схем, а нынче переходит на более сложные, оперируя всей ГТС страны! Ну и кто из них опаснее? Межыгирья хоть в стране остаётся, в отличие от ГТС, которая скоро станет опасней для страны, перейдя к России в обмен на поддержку Тимошенко на выборах.
IP: 94.248.66.---
Vadim_nv _ 25.08.2009 14:20
Лучше бы взяли к рассмотрению более актуальную тему. Например, как это Кравчук после долгих лестных речей в пользу Тимошенко получил 50 соток в собственность в Конче-Заспе. А то тут понятно, что Тимошенко отъём Межыгирья приберегла под выборы, чтобы красиво на этом пропиариться, и показать, какая она классная. А вот её оборутки она припрятала.
IP: 92.113.135.---
редут _ 24.08.2009 15:59
у всех во власти морда в пуху ! люди ! объеденяйтесь в Народные Собрания и гоните Советскую власть с своей земли! творите жизнь по совести! если не вы то кто? иначе-Украине-хана!
IP: 195.216.210.---
ВВК _ 24.08.2009 14:31
Янукович починав з кражі шапок, а тепер значно подорослішав. І це не вважається злочином.Так що можна вибирати його президентом. "Може це й називається вор в законі?"
IP: 77.123.48.---
maclaud _ 24.08.2009 08:10
С Днем Независимости Украина!
http://playcast.ru/?module=view&card=945892&code=3125e6a56433a00778f72d737614333c13240b10
IP: 193.201.98.---
_ 23.08.2009 21:53
Януковичу давно пора на смітник історії. Проффесор тупорилий. А земельку, бач, загарбав... Кажуть, ніби коаліція не відбулась саме тому, що Януковичу не дали присовокупити до Межигір"я та прихватизнути ще я кабанячі угіддя. Ну й апетити у цього урки! А колись задовольнявся шконкою і січкою. Чи не пора повторити цей досвід втретє?
IP: 93.73.239.---
СловоМаргінесу _ 23.08.2009 21:32
___suspiria

Ну як всюди куди оком кинь жопа то хоч міністра маємо красивого. Хай око радує. Він іще Євро-2012 нам організує. Зафутболимось.
IP: 67.159.44.---
асс _ 23.08.2009 19:12

23.08.09 18:18 ___львів-750
жидівським прихвостням слова не давали.
IP: 194.44.241.---
львів-750 _ 23.08.2009 18:18
23.08.09 17:06 ___асс
23.08.09 15:00 ___Unique
Верх ідіотизму - це рідкотверезий пролєтаріят і тупе колгоспне селянство у великій політиці.
Тут - причина. Все інше - наслідки......
...Та як оказалося наша найбільша біда від пасічників.

__А можливо, через таких неуків, як ти?
IP: 67.159.44.---
асс _ 23.08.2009 17:06
23.08.09 15:00 ___Unique
Верх ідіотизму - це рідкотверезий пролєтаріят і тупе колгоспне селянство у великій політиці.
Тут - причина. Все інше - наслідки......
...Та як оказалося наша найбільша біда від пасічників.
IP: 67.159.44.---
асс _ 23.08.2009 17:03
министру Павленко по поводу отношения его министерства к такому положению дел и связанному с этим состоянию здоровья молодежи,...
Та балаган печеться тільки за свою собачу щкуру.
IP: 67.159.44.---
асс _ 23.08.2009 17:01
23.08.09 15:49 ___testimone
Ось як державні службовці старанно та завчасно святкують День незалежності.....
Зате Ющенко за наш кошт посвяткує на славу.
IP: 93.175.225.---
testimone _ 23.08.2009 15:49
Буквально півгодини тому став свідком такої ситуації: два сержанти ДАІ у формі, при табельній зброї, тобто під час виконання службових обов'язків, купляли пляшок 10 горілки, місткістю 0,7, трішки якогось їдла, дві пляшки пива та купу одноразового пластикового посуду. Ось як державні службовці старанно та завчасно святкують День незалежності.
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 23.08.2009 15:46
23.08.09 15:00 ___Unique
В совке не было такой рекламы пива и сигарет, как сейчас. Когда школьники лет с 8-ми начинают покуривать под порогом школы и посасывать пивко.
Разве такое можно было себе предствить во времена СССР?
На мой вопрос доблестному министру Павленко по поводу отношения его министерства к такому положению дел и связанному с этим состоянию здоровья молодежи, тому чему он лично должен уделять основное внимание - он ответил, что не может на это влиять. Нахер он такой красивый..
IP: 95.135.205.---
Unique _ 23.08.2009 15:00
23.08.09 12:11 ___Djadja

Анти-алкогольну пропаганду, так затребувану суспільством, я вже порадив "Біолі".
Здоровим бути модно.
А таких "модних" - не так вже й багато. Алконезалежних.
І залежність - як радянська традиція ("Не п'ють тільки хворі". Можна подумати, що ті, що п'ють, в принципі можуть бути здоровими...)

Верх ідіотизму - це рідкотверезий пролєтаріят і тупе колгоспне селянство у великій політиці.
Тут - причина. Все інше - наслідки.
IP: 188.40.74.---
teri _ 23.08.2009 13:14
23.08.09 11:29 ___zbzs
Міністерство екології з радянських часів належало мафії, зокрема атомної енергетики. ...
а тепер на ньому наживаються Фірташі і його покровителі.
IP: 188.40.74.---
teri _ 23.08.2009 13:14
23.08.09 11:29 ___zbzs
Міністерство екології з радянських часів належало мафії, зокрема атомної енергетики. ...
а тепер на ньому наживаються Фірташі і його покровителі.
IP: 188.40.74.---
teri _ 23.08.2009 13:13
23.08.09 11:50 ___hrad
Ця та аналогічні статті розширяють інформацію "who is who"..
Тому наш президент обов'язково буде Тимошенко.
Сторінки:      Попередня      Наступна