Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Марш, марш левой?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 19.09.2009 11:20
Упе. Пашэму не пэрэклали кароший стаття на шэлавэшеськый язик????
IP: 213.160.131.---
Silskiy_diadko _ 17.09.2009 19:02
Ні, не розуміють люди, що таке виробництво і що таке товар. Найголовніший товар це слово-бо за допомгою слова здійснюється вплив на людину, як палицею на природу. Головне виробництво розвинених країн-ідея лібералізму, з якого виготовляються права людини і відповідно весь економічний уклад. А в основі лібералізму лежить поняття свободи. Дайте людям інше, крім задоволення своїх потреб, розуміння свободи і будуть виготовлені інші права людини, а отже і всі суспільні відносини, в т. ч. власність.
IP: 217.111.0.---
Нахухоль _ 17.09.2009 12:21
Для сохранения государственности и движения в сторону либеральной демократии национальная идея должна звучать так:
Уважай государство и заставь государство уважать тебя: плати налоги и не плати взятки чиновникам!
А начать все же придется с изменения избирательной системы: долой партийные списки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 195.138.193.---
Serr _ 16.09.2009 14:48
Взагалі-то ліва ідеологія - це теж винахід ЗАХОДУ. У Росії вона звелася до ідеї божевільного посилення ролі держави не лише в економіці, а й у всьому суспільному житті, тоді як на Заході йдеться про посилення ролі громад і громадської власності (муніципальної, кооперативної, акціонерної), а не лише держави. А ще ж є й консервативна, поряд із ліберальною. А ще ж існує й такий собі "соціальний лібералізм" (виник на початку ХХ століття у Британії, потім "переїхав" до США у часи Рузвельта...).
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 16.09.2009 14:10
А вони вже потім й створюютьтакі умови, щоб ніхто розумніший чи чесніший за них і близько не потрапляв до влади - щоб не створювати конкуренцію собі ж. Те ж один з наслідків радянської системи - її не кращої половини.
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 16.09.2009 14:08
15.09.09 16:40 ___СловоМаргінесу
Нас не то що не пускають далі, а ми самі далі не йдемо.

Ну якщо про країну - то так. Але я про щось інше - про механізм оновлення влади. Зараз пробитися комусь новому туди просто нереально. І це ще при умові, що він повиненн би захотіти цього. В реальності люди чесні, роузмні і порядні просто й не хочуть йти у владу, бо добре розуміють що це таке.

От і доводитьс яивбирати не простотупих дебілів, а ще й найбезпринципніших з них.
IP: 212.25.19.---
Ernst_Raxarov _ 16.09.2009 11:27
У багатьох аспектах згоден з автором, особливо що стосується слів: "сегодняшнее состояние массового общественного сознания – это некий сплав" багатьох речей, які часто не узгоджуються одна з іншою. Єдине, у чому я б застеріг в тому числі і автора – від надлишкового романтизму. Адже коли ми кажемо, що ліві ідеї повинні забезпечуватися більшою роллю держави в економіці – сьогодні це означає більше влади некомпетентним і корумпованим політикам, чи не так?
Ернст Рахаров, оповідач з www.raxarov.net
IP: 80.91.180.---
ProstoUkr _ 16.09.2009 11:10
Автор-базікало і штовхач фуфла. Одна його посада про це говорить. Стаття НІ ПРО ЩО. Зате насмикано, без будь-якого зв'язку з назвою і з малопомітним зв'язком з текстом, цитат з 9 джерел (якщо Бориса і Булата Окуджав рахувати окремо). Просто Голохвастов: "Ежели человек образованний" і далі за текстом. Посилання на якусь російську книжку без автора, зато з назвою, видавництвом і роком видання - просто чудесно! Напевно, щоб всі захотіли купити. Або її автор сам А.Прохоренко "собственной персоной"?
IP: 93.73.239.---
СловоМаргінесу _ 15.09.2009 16:40
___ExAngel

Нас не то що не пускають далі, а ми самі далі не йдемо. Хто розумніші та роботящі-їдуть за кордон, а середнячки і нездари лишаються. Далі прийде черга середнячків і тоді лишаться самі нездари. Але до того іще багато часу пройде.

Інтелігенція в СРСР була "пролєтаріямі умственного труда".Мала втілювати в життя рішення з"їздів партій та пропагувати серед населення. Але ж інтелігенція має давати суспільству певні стандарти життя й мислення, а в СРСР то чкщо й проривалося-його гасили
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 15.09.2009 16:25
Забув додати - власне кажучи оце - ідеологыя СРСР-у, яка була спрямована на підтримку тільки тих, хто нічого не мав, по-суті на підтримку нероб, чи в крайньому разі хоч і роботяг, але не дуже розумних (таких, щоб не задавали зайвих питань) і була однією з причин його краху.


В нас же це тепер стало однією з причн, що не пускають нас далі.
IP: 92.113.139.---
Эсс _ 15.09.2009 15:02
Кто автор эпиграфа?
IP: 95.133.175.---
БартСімпсон _ 15.09.2009 14:53
Топтання гівна з серйозним виразом обличчя
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 15.09.2009 14:52
Ідеології для інтелегенції не було тому, що СРСРО робив ставку на тих, хто сам працювати не хотів. Не підтримував продуктивні шари населення. Що бачимо і зараз
IP: 93.73.239.---
СловоМаргінесу _ 15.09.2009 14:29
Потім, у нас радянську ідеологію було підмінено звичайними примітивними гаслами типу: "Геть комуністів", "Бандитам тюрми" (наче то не встановлює Кримінальний Кодекс), "нагодувати пенсіонерів" і т. ін. Але ж ідеологія є не для широкого загалу, а для соціально відповідальної верхівки та інтелігенції. Інтелігенція ідеології не отримала (лише гасла типу "підвищити зарплату"), а верхівка також отримала сигнал гасельного типу "кради сам і давай красти іншим".
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 15.09.2009 14:29
15.09.09 14:18 ___унікум
В статті купа тез, не підкріплених аргументами і фактами. Наприклад:
"те, кто задает идеологический тон в Украине, являются представителями крупного капитала".
Не підкажете, про кого це?


А Ви їх що самі не знаєте, чи що? Сходіть на головну сторінку УП - всіх і побачите
IP: 93.72.248.---
Uylenspiegel_2009 _ 15.09.2009 14:26
15.09.09 14:21 ___ExAngel

не п...ть, якщо не знаєте.


15.09.09 14:22 ___ExAngel

мені вже все пох...!
IP: 93.72.248.---
Uylenspiegel_2009 _ 15.09.2009 14:25
15.09.09 14:20 ___СловоМаргінесу

Правильно сказал Кучма: "Страну вы уже про...бали".
IP: 93.73.239.---
СловоМаргінесу _ 15.09.2009 14:24
Щодо "відпочинку" людей від ідеології, а за радянських часів що, усі були такими вже ідейними. Та 80% ідеологія була по-барабану, тому радянська влада часто й змінювала свій стратегічний курс, знаходячи всьому ідеологічне обгрунтування у працях Леніна. Пригадується розповідь одного актора про день поховання Сталіна як його вразило, що у той день вулицею ішли двоє чоловіків й не обговорювали як жити далі без вождя, а як фарбувати стіни, латати штани тощо.
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 15.09.2009 14:22
15.09.09 14:06 ___Uylenspiegel_2009
Многоуважаемый (-ая), дайте мне высказаться, пожалуйста, имейте терпение выслушать до конца!


Ви заваджаєте іншим користувачам!
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 15.09.2009 14:21
15.09.09 14:00 ___Uylenspiegel_2009
Психические расстройства чаще всего встречаются среди бедного малообеспеченного населения.

Наскількия пам"ятаю психіатрію, такої заледнсоті немає. Більшість психічних хвороб має або спадкову причину, або залежить від ситуації.

Від півня життя залежить інше - те, наскільки людина піддається впливу (зомбуванню), але там найбільш залежними тежє є не бідні, а люди середнього достатку
IP: 93.73.239.---
СловоМаргінесу _ 15.09.2009 14:20
15.09.09 13:41 ___Uylenspiegel_2009

Та не грішіть на гетьманів. Для них створити незалежну державу було настільки ж реально як для Вас, маючи у приватній власності 6 соток землі, проголосити її незалежною державою й добитися визнання незалежності від РФ та США. А гетьман був для польського короля чи російського царя чимось типу громадянина України, котрий прагне ті сотки отримати й мати на них "автономію" в межах правового поля України.
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 15.09.2009 14:20
15.09.09 14:08 ___kab А он становится Булатом к середине опуса....
IP: .---
Track _ 15.09.2009 14:19
Что хотели то и получили.

Хотели свободы с голым задом и чтобы ветер в волосах - получили!
Хотите еще - американцы идут к вам!

Промышленность уничтожена, наука уничтожена, социальная сфера уничтожена.
Вокруг разруха, но зато демократия и рай для спекулянтов различного пошива.

Даешь 100% демократию и независимость к концу следующей пятилетки!!!!!!!
IP: 213.169.72.---
унікум _ 15.09.2009 14:18
В статті купа тез, не підкріплених аргументами і фактами. Наприклад:
"те, кто задает идеологический тон в Украине, являются представителями крупного капитала".
Не підкажете, про кого це?
IP: 93.72.248.---
Uylenspiegel_2009 _ 15.09.2009 14:14
всем дворникам моей страны посвящается...

Вы, думаете, приземленно
они метлою метут?
Делают дело скромно,
И чего-то всё время ждут?

Неправда, опять чьи-то враки!

Утрут они нос всем поэтам!
Ведь праведной жизнью живут...
Чтобы курносым Светам
Чистый прокладывать путь.
IP: 93.72.248.---
Uylenspiegel_2009 _ 15.09.2009 14:13
всем дворникам моей страны посвящается...


Утром проснётесь - и чисто,
В вашем дворе-переулке,
Астры алеют лучисто,
Пахнут свежие булки...

И солнце радостней светит,
И звонче звенят воробьи,
когда горожан окружают
красивые лики земли.

Цветут на лужайках ромашки,
Со студёной водою ручьи,
И мчатся из рук пятиклашек
В синюю высь журавли!
Сторінки:      Попередня      Наступна