IP: 95.134.93.---
Гуцул_Рахів _ 29.04.2011 01:33
Сука він просто який над нам українцями просто глузує!
IP: 95.135.30.---
juristka _ 08.10.2009 22:11
Добрий радник у Генерального прокурора України. Чи не тому в органах прокуратури під різним приводом ухиляються від розгляду викладених громадянами конкретних фактів про порушення службовцями деяких центральних установ держави Закону України "Про боротьбу з корупцією". Мабуть, деяких прокурорів те, що Україна займає перші місця в світі по корупції також не колишить.
IP: 93.72.133.---
Expert0007 _ 01.10.2009 21:37
Та хто б сумнівався, комуняцький недобиток!
IP: 10.254.1.---
sagredo _ 01.10.2009 15:07
Дуже хочу, щоб текст цього інтерв'ю увійшов до підручника для середньої школи. Як свідчення епохи і взірець громадянської позиції. Просто текст. Без жодних коментарів упорядників підручника. Щоб діти самі вирішували, яку дорогу їм обирати.
"Я вам аналіз фіксірую, хвакти показую..."
(М. Потебенько)
IP: 93.178.214.---
_серый61 _ 25.09.2009 23:38
ВИХРЬ - мне до одного места По_ _ бннько, но если ты кого-то попрекаеш в косноязычии,то сам на те-же грабли не наступай. Сам-то читал, что наваял? Так кто после этого бык ? Вчі украінську мову ! ! !
IP: 77.52.250.---
Неюля _ 25.09.2009 14:05
А на 70-річчя Потебенько отримав від президента Ющенка орден Ярослава Мудрого.
Мабуть все згідно з прейскурантом...
Ой важкі пішли часи в України-неньки, колись були Потебні, тепер потебеньки.
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 19.09.2009 12:37
Якби Р.Шухевич був живий і довідався про такого хероя України, кинув би свою нагороду Ющу у пику!!!
Йусченко вже не буде през, але певності, що Йуля довнеде до кінцясправу теж нема.
ЗАПАСАЙТЕСЬ ТЕРПІННЯМ БРАТИ-СВІДОМІТИ
IP: 77.87.158.---
bobbox _ 18.09.2009 17:08
Треба вичистити до 70% нашої єліти , і аж тоді можна сподіватися , що ми будемо гідно жити .
IP: 95.132.112.---
Родіон _ 18.09.2009 10:55
Вражає те, як ця людина могла бути стільки часу Генпрокурором, оскільки мова його інтервю в жодному випадку не схожа на мову юриста.
IP: 10.105.8.---
Вихрь _ 18.09.2009 10:37
Для таких як потебенько зрозумілим може бути тільки суд Лінча. Навіть людина, що жодного дня не відвідувала школу, розмовляє набагато краще, ніж цей високопоставлений бичара. І таких же при владі і зараз великий відсоток. Згадуючи румин і чаушеску, на 100% солідарний з руминами.
IP: 194.44.192.---
Иван _ 18.09.2009 09:03
17.09.09 09:37 ___Львів-753
17.09.09 09:05 ___Иван
___Зваживши на вашу риторику, сумніваюся, що ви були б кращим на місці Потебенька, тобто, прокурора.
Дорогенький ты мой Львиве-753 имени галицкого судьи Зварича. Вы бы уже молчали. Понадевали вышиванки и на словах за неньку боретесь, а на самом деле ворюги еще те - похлеще донецких бандитов.
IP: 217.112.209.---
corr _ 17.09.2009 19:21
Писать о Гонгадзе тяжело, наверное. Спасибо за статью, Сергей.
IP: .---
podobed72 _ 17.09.2009 16:41
Текст коментаря набирайте тут
IP: 195.137.203.---
asdyfa _ 17.09.2009 15:39
какая страна - такие герои!
IP: 195.20.96.---
Умберто _ 17.09.2009 14:41
ПотЕбенько: "я на х..ю вєртєв вашого Гонгадзе, вашу справу і ваш євпропеський суд по всім вашим правам"
IP: 195.20.96.---
Умберто _ 17.09.2009 14:36
Квинтессенция отечественного мусоризма.
IP: 77.52.247.---
put _ 17.09.2009 14:18
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=9
IP: 194.242.116.---
Сваха _ 17.09.2009 14:11
Ордена Ярослава Мудрого Потебенці малувато! Вын повинен стати першим лауреатом Державної премії імені віктора Ющенка за видатні досягнення у політичній проституції та особистий дебілізм
IP: 82.207.88.---
неофит _ 17.09.2009 13:57
IP: 194.146.230.---17.09.09 12:01 ___Бегемот69
В духе Лещенко. Это обязанность журналиста приводить "причесывать" окончательный текст интервью в соответствии с литературными нормами.
Внимательнее читай статью. Там сказано -
Під час розмови Потебенько вимагав не перекручувати сказане, а цитувати дослівно. Що нами і зроблено.
IP: 213.130.25.---
hobit _ 17.09.2009 13:55
патебенька - Гнида совковая, гореть тебе ваду !!!
IP: 194.44.63.---
1zxc _ 17.09.2009 13:33
Професор Зореслава Ромовська була права коли говорила про нього "позор Львівського університету"
IP: 94.178.116.---
Avler _ 17.09.2009 12:32
Шкода, що про це нахабне бидло будуть знати і обговорювати лише Інтернет-користувачі...а повинні знати всі українці! Принаймні, кому не все рівно. І справа не в тому, що вбили журналіста і насрали на свободу слова - так само можуть вбити і ваших близьких, а потім сказати, що таких вбивст -тисячі і "я не повинен все знати" і "ця справа мене не колишить"!
Робити треба щось! Хоча б розклеїти по всіх усюдах його бидляцьку пику з відповідними коментарями - і нехай підігрівається народний гнів!
IP: 109.87.65.---
dolboyob _ 17.09.2009 12:05
Для любителів лозунгів "данілич - прасті" треба читати це інтервю не менше трьох разів і смакувати відповіді. Хоча я б не демонізував чувака. Можливо, що він не є гіршим за середній рівень огидності звичайних українських службовців. Коли я захожу в УВС чи в районо, то мене шпиняють. Але якщо зприїде чувак на "каєні", то встануть по стійці "смірно". А тут якийсь Гонгадзе щось там написав... Та нах він мені нужєн... Чувак чесно відповів. Ми живемо в цьому. Просто на Потебеньку це добре видно.
IP: 194.146.230.---
Бегемот69 _ 17.09.2009 12:01
В духе Лещенко. Это обязанность журналиста приводить "причесывать" окончательный текст интервью в соответствии с литературными нормами. Когда Ющенко говорит "не ходе" или "не робе", то в УП эти слова гаранта передают на литературном украинском. Мерзкий и скользкий человечишка этот Лещенко. Что касается сути дела, то до сих пор не предоставлено убедительных доказательств, что тело в Тараще принадлежит Гонгадзе. Про череп лучше не вспоминать.
IP: 194.44.209.---
agno _ 17.09.2009 11:59
потебенько -хохляцька бидлота. Місце його на нарах разом з пукачем,кучмою, проффессором і іже з ними. Жаль українця Гонгадзе. Нам не потрібен Піночет нам вистачило б і Степана Бандери . Слава Героям!
IP: 77.244.40.---
TresBien _ 17.09.2009 11:39
Вот нам всем простой вопрос – при каком следующем президенте шансы на полное расследование убийства Гонгадзе будут наиболее высоки? Простой вопрос. Янукович автоматически выпадает по очевидным соображениям. Яценюк, отягощённый электоральными вливаниями Пинчука, не сможет повернуться против зятя своего спонсора. Ющенко = Мюнхенский сговор с кучмистами. Не очевиден ли ответ, в таком случае? Расследованиe убийства Гонгадзе может реально состояться лишь при президенте Тимошенко.
IP: .---
слух _ 17.09.2009 11:12
- Мене ця справа абсолютно не колишить.- Після таких слів надо пасть рвать бівшему генпрокурору.Он же дармоед жирів за кошти народні, а обосрал Україну своим расследованиеим и прислужництвом на весь світ. Слід нагадати єтому "діду"ст. 121 Конституції України (п.4) - на Прокуратуру України покладаються - нагляд за додержанням законів, повязаних із забезпеченням особистої свободи громадян. Його ж судити треба, а не інтервю брати.
IP: 93.183.238.---
zvirobi _ 17.09.2009 10:40
Один лише вислів
«Мене ця справа абсолютно не колишить.» (та чуже життя)
Вбивство на вашій совісті.
Переконаний, що ви були вкурсі тих злодіянь влади частиною якої були самі. За інших обставин ви б не втрималися в кріслі злочинної групи можновладців. Ваша вина, що ви допустили цькування, переслідування, не дали захисту та вбили ЛЮДИНУ.
«Тому що в день приходять сотні заяв, і я не повинен їх знати.»
Якщо не повинен знати то чому повинен сидіти у кріслі... Це проблема сьогоден
IP: 93.183.238.---
zvirobi _ 17.09.2009 10:34
Один лише вислів
«Мене ця справа абсолютно не колишить.» (та чуже життя)
Вбивство на вашій совісті.
IP: 77.222.150.---
Щорс _ 17.09.2009 10:05
Що ви як діти малі.накинулись на діда. Доречі незважаючи на особливості мови нормальний дядько як на прокурора - довелось спілкуватись пару раз.А вся ця історія простенька операція ФСБ з резидентом Медведчуком , другом нашої мадам, щоб напаскудити репутації України...І Колю в це підв"язали, "Україну без Кучми" профінансували через місцевих провокаторів, Ющенка у відставку відправили, СДПУ(о) запанувала на Банковій...А ви до діда присікались...
100%
IP: .---
karas35 _ 17.09.2009 09:59
потебенько - подлец высшей пробы! Будь он проклят вместе со всем своим выводком!
IP: 212.22.201.---
Linter _ 17.09.2009 09:53
Когда чудище Франкенштейна в образе Януковича сипит, - все плохо, плохо, плохо. Хочется вспомнить, а когда хорошо было. И эта статья, возвращает меня в то близкое-далекое прошлое. И страшно становится. Не повторят ли вампирчики от ПР этот ужас. Старая советская бюрократия - номенклатура, как Дракула возрождается, даже после прижиганя и забивания осинового кола, периода Майдана.
IP: 91.214.32.---
Nicola_ _ 17.09.2009 09:50
Поки такі пі...и будуть при владі, нічого в нас не нормального не вийде в Україні.
Пора їх до стіни ставити!!!
IP: 67.159.44.---
львів-750 _ 17.09.2009 09:43
17.09.09 09:26 ___ExAngel
___watchdog_ IP: 67.159.44.---
Your IP address is 67.159.44.0
City: Chicago
Country: United States
Continent: North America
Time Zone: CST
Круто! Сторожовий пес живе в Чікаго. Ніколи б не подумав, що там такі неосвічені люди живуть. Ну добре б там - на півдні США, там ліміти повно, але щоб в Чікаго?
__ А гляньте на мій IP. А я у Львові. Не шукайте проблем, де їх нема :))
IP: 67.159.44.---
Львів-753 _ 17.09.2009 09:37
17.09.09 09:05 ___Иван
Получается, что мы - быдло и не заслуживаем ничего лучшего. Ведь не случайно нашу "элиту" составляют воры, убийцы, аферисты и лгуны и такие вот ... прокуроры. В нормальной европейской стране это чмо в лучшем случае объявляло бы "встать суд идет". Или где-нибудь тихо догнивало бы на нарах.
___Зваживши на вашу риторику, сумніваюся, що ви були б кращим на місці Потебенька, тобто, прокурора.
IP: 91.124.220.---
ОБЖДичка _ 17.09.2009 09:17
16.09.09 22:10 ___krabat-m -----------Що ви як діти малі.накинулись на діда
Да, уважаемый krabat-m, нужно признать, что на таких старых пеньках все и держится. Как бы не брызгала слюной молодая поросль.
IP: 194.44.192.---
Иван _ 17.09.2009 09:05
Получается, что мы - быдло и не заслуживаем ничего лучшего. Ведь не случайно нашу "элиту" составляют воры, убийцы, аферисты и лгуны и такие вот ... прокуроры. В нормальной европейской стране это чмо в лучшем случае объявляло бы "встать суд идет". Или где-нибудь тихо догнивало бы на нарах.
IP: 194.44.214.---
siga4 _ 17.09.2009 08:41
Пасечник , не трогай долар!
Будем судить всем миром!!!
До границы не добежишь!!!
Хто не пам'ятає минулого, той не має майбутнього!
А минуле, це- фінансова афера з АКБ "Україна", де головний бухгалтер Держави- комуніст Ющенко, приймав активну участь, разом з Митюковим та Пинзеником!
Минуле, це - "героїчна" афера з газом, де Тимошенко, під дахом Лазаренко, провертала свої газові та нафтові афери!
Минуле, це казнокради- Кравчук та Кучма, політичні пройдисвіти- Мороз та Симоненко,
IP: .---
Alex_LoL _ 17.09.2009 08:09
Суцільні відмазки на конкретні питання - я- не я, і кобила не моя. І, взагалі, цим Гонгадзе уже дістали - звичайний писака, якого мало хто знав, та ще й бабій, на час вбивства уже пішов від дружини. Тут мажори людей давлять як тих курей, а СБУ шукає документи про Голодомор, менти кришують ятки, а генпрокурори не вилазять з відпусток.
IP: 24.141.208.---
Andriyko777 _ 17.09.2009 02:23
Браво Ющ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Цей старий ЙОЛУП - ПОЛУДУРОК заслуговуе на звання Героя УкраIни!!!!! Коли вже Господь нам дасть трохи МУдрост1
IP: 212.178.23.---
DmytroTrue _ 17.09.2009 00:46
От всей этой мерзости надо избавиться!
Проголосуйте на сайте http://tvoy-vibor.com.ua
Они должны знать наше мнение о них!
Проголосуй сам и сообщи о сайте друзьям и знакомым!
IP: 91.203.27.---
zhuk1 _ 17.09.2009 00:34
І цього гамнюка другий гамнюк нагородив орденом України ! Обох підарів на гіляку !
IP: 212.178.23.---
DmytroTrue _ 17.09.2009 00:07
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=9
Сторінки:
← Попередня
Наступна →