Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Як Тимошенко закрила роти генералам

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 195.78.69.---
Hochol _ 13.01.2010 11:55
... Ганю ви хфайна і розумна дівка: але чому ви не задали питання про доцільність посередницьких структур по приготуванню їжі для солдат у віськах (усю дорогу у наших військах готували солдати), а от у самій українській армії стало не вигідно - адже, так можна більше капусти відмити..., і допустити таке міг лише бурят або якісь генерал з однією ізвіліною в голові (від фуражки)...
IP: 78.111.213.---
Gorj _ 08.11.2009 14:04
Вона вже напрацювала. Що всі керівники Мін. оборони втекли, рядові контрактники уходять зі Збройних Сил, хто за ганебне грошове забезпечення буде служити?! Бо їй на армію НАСРАТЬ!!!!
IP: 78.30.197.---
Sheva830 _ 15.10.2009 19:19
Армія і держава нерозривні, все буде гаразд. Юля знає що робить, все буде в порядку
IP: 91.209.201.---
Зем _ 14.10.2009 10:40
Зачем так грубо?! Закрыла рот, просто она озвучила реальные доводы!
IP: 92.113.209.---
lenkaangels24 _ 13.10.2009 08:10
Нехай турист-президент почне мандрувати Європою за власний рахунок!!!!! А державні кошти не витрачає на свої розваги!!!! Тоді й армія була б з харчами, та й за газ було б чим розрахуватися!!! Мандрівник - транжира!!!
IP: 92.113.209.---
lenkaangels24 _ 13.10.2009 08:09
Нехай турист-президент почне мандрувати Європою за власний рахунок!!!!! А державні кошти не витрачає на свої розваги!!!! Тоді й армія була б з харчами, та й за газ було б чим розрахуватися!!! Мандрівник - транжира!!!
IP: 92.113.209.---
lenkaangels24 _ 13.10.2009 08:06
Нехай турист-президент почне за свій рахунок мандрувати Європою, а державні кошти не витрачає!!!!!! Тоді й армія була б з харчами, й за газ було б чим розрахуватися!!!!!!!
IP: .---
yеl _ 10.10.2009 19:31
Текст коментаря набирайте тут
IP: 194.187.58.---
Dementor6 _ 10.10.2009 12:14
Народ, не позорьтесь....
druu - у государства нет денег на контрактную армию, за 500-1200 гр контрактником в армию пойдут только от безнадеги... Воровская система работает в аппарате МО - там гражданские в основном...

Morqk - нафиг категорию типо "українець-патріот", такие сейчас и разворовуют бюджет...

Солдат сейчас кормят хуже, чем кормили военные
IP: 91.202.0.---
druu _ 09.10.2009 14:39

Армии надо не деньги давать а систему воровскую поменять !!! Тимошенко предлагала предлагала уже полностью перейти на контракт и сократить численность военно служащих Но пока только палки в колёса!!!
IP: 213.231.31.---
Morqk _ 07.10.2009 14:53
Поки армією не буде керувати українець-патріот, толку не буде! Кошти розкрадаються! Кафедри військової підготовки при ВНЗ кують тисячами "офіцерів" запасу, не даючи можливості комплектувати армію грамотними призовниками. Негайно ліквідувати кафедри де ховають студентів ВНЗ від призову. Служити необхідно всім без винятку.
IP: 78.111.213.---
Gorj _ 07.10.2009 13:35
Шановні прихильники нашого премєр-міністра! Що конкретного доброго зробила для армії Ю.Т. . Мінистра оборони убрала, щоб краще працювати, незабаром вже буде півроку як Збройні Сили України без міністра - просто супер!!! Головнокомандувач он же Нач.Ген.штабу вже подав у відставку. Грошове забезпечення офіцерів, контрактників ЗС України з часів Януковича ніхто непідвищував. Відкрийте очі шановні, запитайте у хлопців хто хоче за копійки на контракт (800-1000 грн.) Хто за економіку відповідає?
IP: 92.113.229.---
Євпраксія _ 07.10.2009 13:31
Интересная личность Тимошенко! "Можновладці" всей страны стоят( ничего не делая) и наблюдают: утонет или нет? Помочь некому, только палки в колеса и на форуме обгадить! Да оскорбить пообиднее!
IP: 78.111.213.---
Gorj _ 07.10.2009 13:07
Для КМС!!! Почитайте будь ласка бюджет на 2009 рік., а саме видатки на Збройні Сили України! Порівняйте з 2008 роком! Нічого не змінилось, я вже не кажу за підвищення цін, інфляцію і т.п. Зараз в солдатських їдальнях працюють цивільні фірми, а не українські солдати які раніш чистили картоплю. А солдат - позаштатний кухар замість щоб стріляти варив кашу, крім цього військові прод.склади обкрадалися "тиловиками".
IP: 109.122.2.---
КМС _ 06.10.2009 22:28
Юля збільшила фінансування армії вдвічі.

Єханурики розтягли ті кошти по карманах. Купуючи в своїх фірм яйця по 17 грн./дес., гречку по 15грн./кг., виплачуючи разову допомогу генералам по 500тис.грн.

Тому сьогодні солдати голодні.

Хто винен?

Хай буде проклята Анна Бабінець, її замовники, а також її діти. Амінь.
IP: 88.81.234.---
Просто _ 06.10.2009 13:45
Уважаемые комментаторы старательно "забывают", кто у нас в стране Главнокомандующий и кто неет ответственность за "деятельность" МО. Понимаю, главное громко и злобно кричать про виноватую невестку вслед за ющенками-януковичами.
IP: 213.160.128.---
valeval _ 06.10.2009 09:50
Шановні коментується стаття, а не генерали військові чи президент.
А якщо опиратись на документ то – ВОНА БРЕШЕ!!!
IP: 92.49.192.---
BPN _ 05.10.2009 20:59
Що ви хочете. Вона ж працює! Але вона нічого не робить для армії. Тому що боєздатна армія їх не потрібна.
IP: 193.200.84.---
panna _ 05.10.2009 18:37
В отношении комментов о том,по какой причине идут в армию. Много ребят из семей малообеспеченных, кот. таким образом избавляют семью на время от "лишнего рта"(не страшное ли это последствие работы "працьвитой"?!)!
А офицеры? Так вот, как это ни банально, многие из них имеют и честь, и совесть и верно служат профессии "Родину защищать" в отличие от горлапанов- патриотов, умеющих только орать "Юля- так!"(А лучше бы попытались проанализировать рез-ты "працьовитой"!)
А кормить лучше свою армию...
IP: 78.111.213.---
Gorj _ 05.10.2009 18:37
Вона працює та ночі неспить, думає кого з українських "мегасуперзірок" під свій червовий прапор купити!!! Яка там армія з її проблемами. Грошей армії і так богато виділяють, трішки більше ніж Узбекским Збройним Силам.
IP: 193.200.84.---
panna _ 05.10.2009 18:17
"Всё это было бы смешно, когда бы не было так грустно!" :комменты людей, кот. далеки от армии! Рты надо всем закрыть, кто против "працьовитой" с огромной разрушительной силой и талантом интригантки!Всем- хлопать в ладоши и кричать "vivat"!ЧтО она создала,кроме благополучия своего и прихвостней за время у власти?! А спорить с её апологетами и не стОит: такого безграмотного и косноязычного электората, как у неё - нет ни у кого! Её лапша- для "биомассы"!
IP: .---
mpd _ 05.10.2009 09:13
А военнослужащие никогда и не были ее электоратом...
IP: 193.84.90.---
excub _ 04.10.2009 20:34
evseny, vfvf .... мои юные тупорылые друзья! Но не здесь за Юлю агетировать, при нынешнем положении армии, к которой вы не имете никакого отношения, посты здесь не уместны. Военнослужащих можно вычеркнуть из ее электората.
IP: 92.113.169.---
evseny _ 04.10.2009 15:22
Юлька , самая лучшая ! Пора навести порядок среди алегархии и долой коррупцию! Воровство должно наказываться!
IP: 77.122.201.---
vfvf _ 03.10.2009 21:36
Люди добрі, невже ви не бачите де гроші-ваші,наші, державні?!
Тимошенко прагне це змінити, та більше не хоче ніхто! Тільки вона, і чесні українці,патріоти своєї країни. Крім зазомбованих....
Сторінки:      Попередня      Наступна