Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Скажи мені, рахівнице...

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 95.69.200.---
KOBASS _ 07.09.2009 20:53
"Якщо свої фірми побудують за два мільйони – на українській рахівниці в економіці два мільйони будуть". Наївний чоловік. "Свої фірми" - то означає що будувати будуть ті самі турки, але мільйон - туркам, а ще мільйон - на Кіпр, для "своїх".
IP: 94.153.3.---
авторВС _ 07.09.2009 19:06
05.09.09 16:46 ___Exitus
„Прочитав. Так і не зрозумів - "а сказать-то чаво хотелЪ?"
Для собливо недотумкуватих, автор бажав сказати приблизно наступне
05.09.09 16:55 ___Taraslt
„Уже було хотів воювати за прогрес проти рахівниць, але побачив внизу ОУН і зупинився. Почитав щераз. Не про те пише автор, що спершу здалось.
Не компютери винні, що їх використовують не для добробуту. Нажаль за допомогою них обраховувати людей стало набагато простіше і з більшими кінцями у воду, ніж на простих рахівницях „
Петру респект, а для тих хто свідомо корчить з себе дурня: на квуй
IP: 95.135.192.---
tonis _ 07.09.2009 13:10
П. Петре, всі прості люди в Україні бачать - мафія при владі, тому таке і твориться... Грабунок іде народу і всі політичні партії, в т.ч. і Ваша ОУН цьому активно сприяє, бо якби мали совість і честь - давно б уже протестували патріоти. Мовчать офіційно, тихенько про себе лаються на владу..., і теж щось стараються вкрасти у Держави, бо інакше б не вижили. От і вибори нового "Дона Аль Капоне" не загорами, всі злодії затусувались - аж із шкури вилазять, брешуть людям та один на одного... На вила!!
IP: 192.168.168.---
Mechanic _ 07.09.2009 10:26
----------
Згадую, дід мій при Совєтах на сесію раз в три місяці їздив на два дні. Один день на сесію, другий – по музеях, концертах водили.
----------------------
Після такого вони ще можуть теперешніх депутатів називати кнопко-давами? Звезли, проголосували за щось написане невідомими дядями яких вони в очі не бачили і все.
Зараз набагато краще в цьому плані, навіть в той час коли блокують.
IP: 94.231.189.---
Taraslt _ 05.09.2009 16:55
Уже було хотів воювати за прогрес проти рахівниць, але побачив внизу ОУН і зупинився. Почитав щераз. Не про те пише автор, що спершу здалось.

Не компютери винні, що їх використовують не для добробуту. Нажаль за допомогою них обраховувати людей стало набагато простіше і з більшими кінцями у воду, ніж на простих рахівницях. А депутати?Та вони грошей зовсім не рахують-так багато мають.

Тримати народ бідним-це запорука влади обдирачів. Не компютери а сліпоту свою викиньмо.

"Де моя робота?"
IP: 95.109.176.---
Exitus _ 05.09.2009 16:46
Прочитав. Так і не зрозумів - "а сказать-то чаво хотелЪ?"
IP: 194.44.190.---
paolla _ 05.09.2009 15:52
правильно в основному-а висновки які?При існуючій політсистемі,кого б не обрали- нічого не зміниться.
IP: 92.112.51.---
Андрей-с-Востока _ 05.09.2009 12:46
___bmi
Это Каминь стебётся над нами. Озеро слёз и горькие воспоминания о прежних временам (когда Украина была в СССР). Ещё недоволен, что счёты заменены компьютерами, правда, народ так и не научился ими пользоваться. На УП большинство авторов только тем и занимаются, что проливают слёзы, а что дальше?
Все эти Пётры Камени мечтают об одном - чтобы пришёл великий лидер, за которым они пойдут. А хрен им! Хорошо, что такого лидера нет: теперь каждый имеет возможность научиться думать самому.
IP: 88.173.42.---
romafr _ 05.09.2009 12:25
А простий народ (Ви, я) залишимось з гулькою під носом. Не вірите, запитайте у приватних виробників ел. енергії, запитайте як вони витоптували кабінети власників обл енерго, щоб їм продати ел. енергію, думаю вони сплюнуть і вам розкажуть
IP: 88.173.42.---
romafr _ 05.09.2009 12:20
Мені також не зрозуміло, як держава виробляє електроенергію, а інший приватник її продає. Природньо, якщо приватник володіє обл енерго, то будь який інший приватник чи держава яка виробляє ел. повинна з ним домовлятись про продаж своєї продукції. Тоді власник обл енерго може диктувати свої ціни на закупку, які аж ніяк не будуть вигідні для виробника і плавно пошле шукати кращого покупця. Тоді про які міні гідро, вітряки, когенеративні установки ми говоримо??? Чи буде розвиватись цей ринок.
IP: 192.168.48.---
bmi _ 05.09.2009 12:16
одне з двох... , або провокатори стібаються над дядьком , або - ... рація на бронєпоєздє...
IP: 194.44.26.---
ЄС _ 05.09.2009 11:39
Скажіть,а українці стали вже такі технологічно освідченні,що можуть позволити собі відказатись від сучасної техніки: компютерів та моб. телефонів?
Давайте тоді ще відкажемось від сучасних автомобілів,бо хтось-десь їх не так ,,як треба,, використовує,а пересядемо на фіру з конями.
Знов починаються ті селянсько-меланхолічні думки,як на поч. XIXст.?
Та саме легше від всього відказатись.
А ви адаптовуйтесь,опановуйте і вдосконалюйтесь.
IP: 93.180.239.---
none_smilodon _ 05.09.2009 09:36
автор - сферичный графоман у вакуумі.
IP: 217.202.211.---
wi2 _ 04.09.2009 23:38
Duge vlhno,i virno.Yaki dii?
IP: 77.122.229.---
читателль _ 04.09.2009 22:28
м-да. таке шароварне бидло, як автор, самим своїм існуванням робить гігантську послугу всім ворогам україни. яка, втім, все одно буде нормальною модерною державою.
IP: 92.112.52.---
Андрей-с-Востока _ 04.09.2009 21:30
04.09.09 20:34 ____kv
Старый ОУНовец плачет по Советской Украине.
Если это правильно, то мне стыдно, что мои земляки (в вашем лице) побрабатывают московскими провокаторами.

А статья - полный деструктив и многократно повторенная банальность. Как рыба изо всех сил открывает рот, но не может произвести ни звука, так и Каминь: сколько бы звука ни производил, но не может ни на что повлиять или изменить. Так зачем засоряет интернет?
А стенаний скоро будет всё больше: украинская нация стареет.
IP: 92.249.111.---
_kv _ 04.09.2009 20:34
To 04.09.09 19:31 ___Андрей-с-Востока

Вы не Андрей-с-Востока, а Дятел-с-Востока. Мне стыдно, что мои земляки бывают такими неадекватными.
Все правильно пишет автор!!!
IP: 92.112.52.---
Андрей-с-Востока _ 04.09.2009 19:31
Дедушка скатывается в маразм.
IP: 10.78.0.---
kod123 _ 04.09.2009 16:34
Нормальная статья!
IP: 192.168.48.---
bmi _ 04.09.2009 15:45
не за совком чоловік сумує... Болить йому цей жах ,в цій країні , в Україні... Більшість коментів - совки... Тіпо , нє любім ми слабих , шта жаліюцця на нєсправєдлівасть...При совку було - не вкрав - день пропав...А тепер , якшо не просто розштовхуєш ближніх, а крєпко б"єш , та прімазуєшся до більш крупних , салідних ворюг - це ти в струє , в тємє , саврємєнний , навіть гламурний...І нікакіх сєнтімєнтав , патріатізм- ета шта ? , нє забівайтє мінє бакі...
IP: 92.113.194.---
ukr1977 _ 04.09.2009 15:26
Прочитав статтю до останньої літери. Велике спасибі автору за гарні думки. З'явилася врешті решт надія, що націоналізм переродиться у розумний патріотизм і всі разом таки зробимо ми свою державою щасливою і заможною.
IP: 10.---
Auberg _ 04.09.2009 15:04
автор - дурень. як немилі йому комп"ютери - то хай друкується у газєтках , які за радянщини звалися на кшталт "Червоне Зажоп"я" а тепер - "За вільне Зажоп"я". Якщо йому таке миле недодепутацтво радянської влади - хай подивиться, до чого воно призвело - це ті самі 450 морд.й не треба розповідати - "от как раньше харашо била", хєр там. Європа рахувала на арифмометрах, а ми - на щотах, у Європі були лікарі, а в нас - знахурки, які виливали переляк та сояшниці..та й далі..
IP: 192.168.179.---
xirtic _ 04.09.2009 15:01
>04.09.09 13:14 ___Dmytro_Dnipro
>Націоналіст ностальгує за совком. Дивина...

Совок і є, до того ж думки звязно висловлювати не вміє. "Згадую, дід мій при Совєтах на сесію раз в три місяці їздив на два дні. Один день на сесію, другий – по музеях, концертах водили. [...] Скільки ж коштував для держави мій дід-депутат? Якби віддати все зароблене дідовим депутатством майно нинішнім "народним" – мабуть, прийняли б за приниження."

Повернулася б історія по іншому, зараз би "Слава КПСС" кричав.
IP: 95.135.249.---
Тарас1010 _ 04.09.2009 14:53
Текст коментаря набирайте тут
IP: 94.178.59.---
Roman-RO _ 04.09.2009 14:47
Нічого собі, цікава статейка вийшла!
Справа таки не в ПіСі, коні не винні - подивіться, скільки розвели бюрократії на державному рівні та й у виробництві! Он пенсійні фонди в містах позаймали будинки горкомів партії. Ті не жалілися, що їм в тих будинках мало місця, а цим "пенсіникам" ВЖЕ мало. Яка там сила-силенна їх сидить! Цікаво, скільки з того фонду йде на утримання апарату?
IP: 195.80.231.---
ОХ _ 04.09.2009 14:24
Не скигли, Петро. Це не личить члену ОУН.
IP: 95.133.29.---
Сергій_Трегубенко _ 04.09.2009 14:08
Дякую, Петро Камінь. Розумно написано.
IP: 192.168.168.---
Mechanic _ 04.09.2009 14:05
Совок совком - турки побудують за мільон і вивезуть, наші за два і залишать. Наші візьмуть два - один туркам за роботу, інший в офшор :)

А текст для УП він на машинці набирав, чи від руки писав?
IP: 212.92.242.---
navaho _ 04.09.2009 13:37
Все вірно. Потрібно думати як змінити ці порядки, підключайтесь до аудиторії, в цьому є перевага компютера, звертатись до мільонів .
IP: 213.154.212.---
Dmytro_Dnipro _ 04.09.2009 13:14
Націоналіст ностальгує за совком. Дивина...
IP: 88.81.236.---
RYA _ 04.09.2009 13:02
Сподобалося, згоден.

Тільки шо поробиш!?