IP: 94.179.214.---
mmks _ 10.09.2009 09:35
Коли Олександр ІІ скасував кріпацтво, то Маніфест вимушено переклала україською, бо селяни не розуміл вєлікоруского. У синодально-оберпрокурорській церкві заборонено було не лише служити, а й ПРОПОВІДУВАТИ україською. Читаючи коментарі гостріше розумію, що перебування частини України у складі Габсьбурської монархії зберегло й розвинуло культуру. Окреме "фільданк" Марії-Терезії та греко-католицькій церкві, яку я у своєму новому романі називаю "еліно-католицькою.
IP: 95.132.67.---
abessalom _ 09.09.2009 23:14
Все правильно, але не все однаково переконливо. Наприклад, територіальна реформа,
непотрібність областей і їх керівництва, що хтось цих "старих" змете. Аналіз правдоподібний, але кульгає від ідеалізму. Згадайте, хто , де і коли реально опікувався "народом"? В тій же америці біля половини не охоплені медичним "захистом". А безробіття? Нещасних скрізь хватає, але не скрізь дозволено їх помічати. А наша здатність виживати у віках, це ж основа нашої розрухи: кожен за себе, забагато "козачків"...
IP: 87.255.14.---
newmoskal _ 09.09.2009 22:03
Две палаты на Украине? Не всё своровали?
Между кем палаты? Между русскими, русскими (говорящими на мове), десятком польских оккупантов и молодежью с промытыми мозгами?
В России палата федераций нужна для участия многонационального народа в управлении государством. Так в конституции и написано: "Мы, многонациональный народ Российской Федерации..."
IP: 87.255.14.---
newmoskal _ 09.09.2009 21:50
"разделена между двумя империями"
Не туда тянетесь. Тянуться надо к родине, т.е. к Руси. А Русь это три части, в единстве сила и цивилизация у нас общая. А австоро-венгрии это раскол.
Автор точно "альтернативно умный". Русский запрещен в церкви. Я под столом. Дурень, это традиция такая, как и сама церковь. Язык богослужения церковно-славянский, греческий. Не нравится, дуй к католикам, там за деньги можно от грехов откупиться, очень удобно.
"Далее Афганистан" А какого хера сейчас в Афгане делаете? Грузию забыли.
"Украинское государство опасно для украинского общества"
Здесь я соглашусь. Пока за пиндосские деньги власть разрывает русский народ на части, "государство украина" будет опасно не только для жителей окраины, но и для всего региона.
По Крыму спор закрыт. Немецкой газете Ющенко уже указал принадлежность Крыма.
IP: 87.255.14.---
newmoskal _ 09.09.2009 21:49
Если у вас такие "эксперты", тогда понятно сегодняшнее состояние "государства Украина".
За социализмом будущее. Статья похожа на вой пиндосов против социалистической системы здравоохранения, когда во всем цивилизованном мире здоровье - приоритет государства. Пиндосы отдали этот приоритет на откуп корпорациям, как результат - деньги делаются на здоровье и жизни, т.е. не лечат, а зарабатывают деньги (бедный Обама, его корпорации сожрут за соц.здравохранение).
Вот только то, что мы пытались построить в СССР, даже близко не похоже на социализм.
Ближе всех к социализмы подобралась Норвегия.
"украинство"
Вот насмешил, украинства нет даже на генетическом уровне, я уж не говорю об историческом.
Есть окраинские особенности русского народа. И чем раньше вы, "эксперты" начнете говорить правду, тем раньше закончится это недоразумение "польско-литовско-австро-венгерско-пиндосский" прожект по разрушению Руси.
IP: .---
тарелка _ 09.09.2009 13:52
Интервью.
- Виктор Федорович, а как вы относитесь к инициативам Президента по Конституции Украины?
- Очень положительно! Наконец-то я Конституцию почитаю.
IP: 94.158.80.---
citoyen _ 09.09.2009 12:50
Є питання до автора.Як зв'язатися?
IP: .---
Святая _ 09.09.2009 12:47
Так як гарант відкрив обговорення нової конституції, пропоную свій, «чесний» її варіант.
Оскільки у нас вже 18 років все суспільне життя в”яжеться навколо великих та дрібних шахрайств, то країну пропоную назвати «Республіка Шахраїна», посаду гаранта назвати «верховний аферист». Законопоняття нам будуть писати в Верховній Зраді, а. Суперечки будуть вирішувати в Верховному Комерційному Суді. І на кінець, національна ідея для цієї країни:«Чесно сплатив хабарі і побори – і спи спокійно!»
IP: 195.60.174.---
Djadja _ 09.09.2009 01:05
=Ё1: ___Djadja
Зачем лукавить?=
Я не лукавлю, потому что я сам за однопалатный парламент. А справку привёл лишь для того, чтобы сказать автору, что 2-палатные парламенты вовсе не от лукавого, как он пишет, а вполне нормальное явление. Я как-то считал и постил - сколько на одного нардепа приходится населения страны. Сейчас цифр не помню. Но примерно получалось так, что если ВР привести к нормам других стран, то у нас должно быть 150-250 нардепов.
IP: 62.141.53.---
akceptor _ 09.09.2009 00:12
Так часто буває, що те, що колись вивчалось, швидко вивітрюється з голови, не залишаючи там й сліду. Подібне трапилось і з автором, що колись виявляється вивчав Маркса-Леніна. Бо за ними такий документ, як конституція- це біблія того класу, що переміг у боротьбі за владу. І нічого більше. То ж напишіть хоч 1001 варіант проектів, а прийнятим буде той, що влаштовує олігархів. Ось чому вся фракція Ющенка проголосувала за Кучмині поправки до конституції у 2004р. Хоч Сам не голосував, будучи у Раді?
IP: 62.141.58.---
lancet _ 08.09.2009 23:16
Я єсть народ, якого держави сила
Ніким ізвідана ще не була...
Так, здається, також буде правильно, на жаль...
Продукувати одну конституцію за другою- означає весь пар державотворення випустити в гудок. Є така баєчка, що найкращу книгу, конституцію у нашому випадку, можна написати лише на найкращому папері, найкращим пером, найкращим чорнилом, найкращим автором і, звичайно, для найкращої нації-цивілізації. З найкращою нацією ми визначились, здається,- що далі? Україна-Арена? Ми- гладіатори?
IP: 77.122.172.---
Ё1 _ 08.09.2009 21:57
___Djadja
Зачем лукавить?
1. Великобритания — палата лордов имеет минимум полномочий (и lfkmit теряет их)
2. Россия и США — не тот размер, вы не находите? Кроме того, обе страны имеют федеративное устройство.
4. Франция — двухпалатный парламент — явление исторически обусловленное
5. ФРГ — двухпалатный парламент — вообще бред. Парламентом сами немцы считают только Бундестаг. Бундесрат — фактически орган при кабинете министров, т.к. в бундесрат не избиаються а назначаются люди из кабмина.
IP: 78.137.13.---
vlod_cherkasy _ 08.09.2009 20:51
Бач, чого захотіли - оприлюднити земельний кадастр! До нього немає доступу навіть міський голова, а не то що пересічний громадянин.
IP: 77.123.152.---
sapience _ 08.09.2009 20:31
08.09.09 16:07 ___Log
… хотілось побачити дійсно обговорення цього варіанту Конституції, тобто що саме в ній погане, а що добре, в якій статті приховані загрози, а то все бла-бла-бла. Винесений для обговорення варіант від Ющенка, правда був варіант від ПР-БЮТ, який тишком хотіли пропхати, та не вийшло, так от давайте його обговорювати, правда конкретно, по статейно …
Про конкретні вади Конституції від Ющенка можна прочитати тут http://www.pravda.com.ua/news/2009/7/20/98578.htm
IP: 92.113.72.---
_ксеня_ _ 08.09.2009 19:47
Ющенкові нема чого робити, то він вигадав собі нову забавку - переписувати Конституцію. Тут економіку рятувати треба, людям роботу й заробіток дати, гривню втримати наплаву. Так ні ж, легше гратися в демократію, ніж допомагати уряду, українському народу здолати кризу. А простим людям вся ця політика ні до чого, їм дай хліба, до хліба, впевненість у завтрашньому благополуччі. На жаль Ющенко цього не розуміє, не хоче розуміти, або й не може вже...
IP: 195.60.174.---
Djadja _ 08.09.2009 17:17
= Автор: Дві палати – від лукавого=
А если подумать?
1. Великобритания — двухпалатный парламент (Палата лордов и Палата общин)
2. Россия — двухпалатное Федеральное Собрание: Совет Федерации и Государственная Дума
3. США — двухпалатный парламент Конгресс (Сенат и Палата представителей)
4. Франция — двухпалатный парламент (Сенат и Национальное собрание)
5. ФРГ — двухпалатный парламент (Бундесрат и Германский Бундестаг) (формально парламентом считается лишь Бундестаг).
IP: 10.0.0.---
Wasserfall _ 08.09.2009 17:11
08.09.09 12:57 ___Юра2
Макартур привіз на авіаносці конституцію, показав де підписати, і - о чудо! Через якісь 20 років Японія - друга держава по рівню ВВП. Про таку "окупацію" можна лише мріяти
______________________________
Ну, звісно, японська нація та її культура до цього економічного дива ніякого відношення не мають...
IP: 195.3.133.---
ambassador_lg_ua _ 08.09.2009 17:08
а ще в ній ніхто не розбереться крім великих спеців, і це теж погано.
IP: 195.3.133.---
ambassador_lg_ua _ 08.09.2009 16:54
а ще в ній погано те, що коли її почне читати звичайна людина, то фіг там разберешься, що вони мали на увазі.
IP: 195.3.133.---
ambassador_lg_ua _ 08.09.2009 16:46
а ще в ній погано те, що коли її почне читати звичайна людина, то фіг там разберешься, що вони мали на увазі.
IP: .---
Кобец _ 08.09.2009 16:42
Дуже правильна стаття! Украънцы все одно будуть жити!
IP: 195.3.133.---
ambassador_lg_ua _ 08.09.2009 16:41
а ще в ній погано, що вона робиться бігом до виборів
IP: 195.3.133.---
ambassador_lg_ua _ 08.09.2009 16:41
а ще в ній погано, що не виконується та що є
IP: 195.3.133.---
ambassador_lg_ua _ 08.09.2009 16:40
08.09.09 16:07 ___Log
Шановний авторе, хотілось побачити дійсно обговорення цього варіанту Конституції, тобто що саме в ній погане, а що добре
те й погано, що 99% населення також її в очі не бачила, а през називає це народним обговоренням
IP: 141.76.177.---
baydarom _ 08.09.2009 16:38
Хочу погодитися з автором відносно дворівневої системи влади. Влада на місцях повинна належати громадам, а Адміністрації повинні займатися інфраструктурними комплексними питаннями. В Україні зараз багаторівнева система, навіть важко сказати скільки всього рівнів має. І Уряд, і ОДА, і Облради, і райради, і селищні ради. Це лише створює можливості для коріпції. І звичайно запровадження Ай Ті технологій - ну від цього нікуди не дітися. Інакше корупцію не подолати.
IP: 80.243.144.---
Log _ 08.09.2009 16:07
Шановний авторе, хотілось побачити дійсно обговорення цього варіанту Конституції, тобто що саме в ній погане, а що добре, в якій статті приховані загрози, а то все бла-бла-бла. Винесений для обговорення варіант від Ющенка, правда був варіант від ПР-БЮТ, який тишком хотіли пропхати, та не вийшло, так от давайте його обговорювати, правда конкретно, по статейно, а не в загальному вона погана бо від Ющенка, чи від Тимошенко...
IP: 94.248.47.---
advocat_1985 _ 08.09.2009 15:43
08.09.09 14:17 ___аффа
Ющенко только исчет способи,что би он смог оставаться жить в этой стране
после выборов,а за пять лет так ничего не сменил.
бо, дорвавшись до влади, вирішив наповнити свої кишені
IP: 192.168.0.---
Muzikaa _ 08.09.2009 14:29
08.09.09 14:25 ___mmks
Невже це автор завітав? Якщо так - то особисті вітання Вам за Вашу роботу.
Чи згодні Ви з коментарем 08.09.09 13:11. Дякуватиму за відповідь.
IP: 94.179.248.---
mmks _ 08.09.2009 14:25
Не можу збагнути чому на цьому тексті підглюячує сайт. Що стосується моєї "совкової освіти" то я справді отримав якісну освіту у Київському політесі, де викладали саме марксись-ленінську філософію. Що, втім, не завадило мені вивчати історію як самоук. Я не обіймаю жодної посади у державних установах.
IP: 77.122.199.---
аффа _ 08.09.2009 14:17
Ющенко только исчет способи,что би он смог оставаться жить в этой стране
после выборов,а за пять лет так ничего не сменил.
IP: 77.122.199.---
аффа _ 08.09.2009 14:13
Педалирование темы конституционных изменений, рассчитано, на то, чтобы
действующий президент по максимуму сохранил за собой объем власти .
IP: 95.133.64.---
turok-ne-kozak _ 08.09.2009 13:55
Головне питання - як це робити? Які шляхи і методи? Як у класиці угро-фінських звіроловів "Что делать?". На жаль, суспільство інертне, лідерів я, особисто, не бачу. Можливо, Тягнибок... Але, на жаль, він все ж не В'ячеслав Чорновіл. Та й за Чорновіла не так багато свого часу проголосувало. Так що питання залишаються: хто очолить, що робити?...
IP: 77.122.199.---
аффа _ 08.09.2009 13:40
это у Ющенко предвыборные технологии – ничего более, причем
«списанные», с 2004-го года.
IP: 77.122.199.---
аффа _ 08.09.2009 13:36
пролонгувати, бодай на короткий термін, формальне перебування на посаді президента Віктора Ющенка та перерозподілити преференції – переважно корупційні......
Але завдяки Тимошенко і при підтримці народу цього НЕ станеться.
IP: 77.122.199.---
аффа _ 08.09.2009 13:34
обсуждение вариантов редакции Основного закона от Ющенка не реально улучшить Конституцию и привлечь в «соавторы» народ, которому до нее дела нет.
IP: 94.178.95.---
korin3 _ 08.09.2009 13:14
у цілковитій відповідності до законів діалектики, наступними у черзі за кирдиком тепер стоять держави капіталістичні. Тобто, майже усі, які є зараз у світі.
От таким бездарям у нас раздают должности и портфели.
Не понял ты диалектики, не понял ты ошибку Маркса и бесполезно тебе объяснять, что "держави капіталістичні", западные демократии "у черзі за кирдиком тепер" не стоят.
А все из-за твоего тупого совкового образования - не кап. - соц. диалектика, это пропаганда, а совсем другое
IP: 192.168.0.---
Muzikaa _ 08.09.2009 13:11
Щодо поточної оцінки ситуації – згоден, але – нічого нового і є пробіли.
Щодо пропозицій, вибачте поправлю: пробувати щось робити – так треба і негайно. Але пробувати треба і щось інше – інакше порівнювати не буде з чим. Ідеала ніхто не знає і не повинен знати: як і за рахунок щого стане краще.
Окремий респект автору за акцент на здатності українства швидко змінюватися і пристосовуватися до будь-чого – і це той «кінь» на якому українство їхало та зможе проїхати по цивілізаційних дорогах.
IP: 10.0.0.---
__zlyj _ 08.09.2009 13:02
Принцип однієї законодавчої палати Є НЕПРИЙНЯТНИМ.
Не може ВР приймати закони сама для себе - так ми ніколи не позбудемось
пільг і абсолютної недоторканості депутатів.
треба розділити Контитуційні закони і всі решту між двома палатами
IP: 217.20.167.---
Юра2 _ 08.09.2009 12:57
Окупація Японії американцями була "найнесприятливішим режимом"!? Повна маячня. Особливо, якщо порівняти з окупацією України Совєтами чи німцями.
Макартур привіз на авіаносці конституцію, показав де підписати, і - о чудо! Через якісь 20 років Японія - друга держава по рівню ВВП. Про таку "окупацію" можна лише мріяти.
Автор вдало коментував візит патріарха Кирила. А в конституційній теорії показав повне невігластво. Може, краще було б, аби кожен займався своєю справою?
IP: 94.153.182.---
всехихнах _ 08.09.2009 12:32
Все предложения автра заслуживают пристального внимания. Не раскрыт главный вопрос- в какой способ это все реально осуществить? Нынешняя быдлоэлита,добровольно,никаких изменений посягающих на их возлекорытное,властное положение не допустит.
IP: 195.189.215.---
eternal _ 08.09.2009 12:32
ля ля тополя -все что делает ющ плохо а почему плохо - потому - воды много аргуметов ноль короче стандартная бютовская заказуха
IP: 194.44.193.---
777888 _ 08.09.2009 12:14
Останнім часом Ющенко нагадує Титана, який намагається зруйнувати стіну зговору янучар з БЮТом, виплекану досвідченою рукою кума Кремлядських Карликів Медведчука. Лише нова Конституція може нейтралізувати ієзуїтські штучки Каїна української політики, який під час революції зміг проштовхнути до Конституції майбутню можливість маніпуляції Україною.
IP: 10.1.1.---
кулемет1 _ 08.09.2009 12:09
практично повністю підтримую! дуже слушні зауваження щодо організації влади - особливо електронного документообігу, референдумів та голосувань. відеоконтроль і повна звітність влади - теж конче необхідна. одне питання - хто і як це буде робити? а головне - де взяти на це бабло?