Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Реквієм за майбутнім?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 189.72.230.---
Tchipka _ 17.10.2009 05:26
Jalh.Prohnoz ,ne duje veselyiy.Ya ie odnym iz tykh - shcho khoche jyty v Ukraiini.I viriu shcho takykh yak ya, shche ie bahato.Ne mojna opuskaty ruky i vpadaty u vidchaiy.Peremohty sebe - tse maie buty pershoiu peremohoiu!
IP: 89.252.25.---
cowperwood _ 16.10.2009 22:04
Повністю підтримаю автора. Дякую за статтю. Погоджуюсь, що суспільство недорозвинене. Задайте кожний собі прості питання: чи припинив (ла) я палити в грмомадьских місцях (особливо на спорт- та дитячих майданчиках та переходах), чи припинив(ла) порушувати Правила дорожнього руху, чи поважаю я чужу та суспільну власність, чи тягну все що погано лежить? чи зробив(ла) я щось, щоб вулиці, парки, ліси нашої країни стали чистішими? Хотілося щоб було якнайбільше позитивних відповідей - АЛЕ НЕ ПОМІТНО
IP: 212.90.187.---
Математик _ 15.10.2009 15:00
2 Карина7: "В случае победы Тимошенко на выборах не надо будет лить слещы и писать реквиемы. Будущее нашей страны будет светлым" -- НУ ТЫ И ДУРА.
Истерчика уже победила -- она премьре. Именно поэтому мы поем реквием нашему будущего.
К счастью, на выборах преза ей ничего не светит -- будет либо Янек, либо Яценюк.
IP: 212.90.187.---
Математик _ 15.10.2009 15:00
IP: 212.90.187.---
Математик _ 15.10.2009 14:59
IP: 77.123.74.---
Gammadion _ 15.10.2009 11:32
Да уж ...
как всегда мнение, без какого-либо конструктива, без единого предложения.
Да и зачем делать какие-либо предложения, их ведь будут критиковать, глядишь и авторитет автора пострадает.
Так чем автор лучше тех про кого он пишет?
IP: 91.124.234.---
Карина7 _ 15.10.2009 11:28
В случае победы Тимошенко на выборах не надо будет лить слещы и писать реквиемы. Будущее нашей страны будет светлым
IP: 93.170.68.---
minikok _ 15.10.2009 11:16
Як в одному тексті згущено негатив, так на противагу в іншому можна вмістити весь позитив, і тоді буде баланс. Дивлячись у калюжу, крім брудної води, ми ще бачимо відблиск зір. Статистика боляче вражає, однак не є приводом посипати голову попелом. З іншого боку шалено радіти теж не можемо, хіба що починати маленькі зміни кожен із себе
IP: 192.168.1.---
васcя_ _ 15.10.2009 10:43
14.10.09 21:59 ___Diable
ага, типа космической "молодой команды"
IP: 10.1.4.---
kapitan62 _ 15.10.2009 10:36
Песимістам добре жити - накаркають, у випадку виправдання почуваються гордо, а у разі помилки - ніхто і не згадає.Ми живемо не так вже й погано, а через років пять будемо жити нехай трохи, але краще. Почитайте прогнози 1999 року - ми ж зараз мали б бути взагалі у безвісті, але живемо краще!
Треба не сльози лити, а просто жити і працювати, у своїй країні і з своїм народом. Інших у нас нема і не буде. І не надіятись на "вивчених у Гарвардах" - їх у нас тисячі, а не сотня, а толку?
IP: 194.44.193.---
Галма _ 15.10.2009 10:13
Народ має ту владу, яку заслуговує!
IP: 77.123.249.---
Арій _ 15.10.2009 03:51
"Якщо б в 2005 році на навчання закордон виїхали 100 спеціально відібраних молодих людей, то вони б ось-ось мали повернутися, і їхні знання та навички неабияк допомогли б в боротьбі з кризою."

Автору що - 15 років?
IP: 77.122.3.---
Elis _ 15.10.2009 00:41
d328 : "Суспільство довело свою нерозвинутість".
Це не суспільство винне, а влада,яка дбає лише про пакування і самозбагачення.
Сьогодні про всю владу, у т.ч. й опозицію, можна сказати так, як раніше говорили про працівників радянсткої торгівлі - скільки пропрацював - стільки ж років ув'язнення заслуговуєш. Слід додати, що наша влада працювала як на війні - рік за три. Тому єдиний вихід - ГЕТЬ УСІХ НА СМІТНИК ІСТОРІЇ! Для початку, а потім все помножити на 3 і по етапу на ЖОВТІ ВОДИ!
IP: 77.120.16.---
Адоний _ 14.10.2009 23:30
Все - истинная правда... жаль.... будем бороться...
IP: 77.52.243.---
d328 _ 14.10.2009 22:51
_____Суспільство довело свою нерозвинутість.

Не общество, милый автор, а государство оторвавшееся от общества и реальности. В остальном Вы к сожалению правы.
Как прав и ___НБ. Единственный путь сломать эту гнилую власть ментов и бандитских депутатов, это всем вооружиться против самой власти. Налоги не платить. Их все равно стырят.
IP: 77.122.147.---
ruppor _ 14.10.2009 22:46
Даа з моніторингу мережі схоже за Мінсітра взялись і спитають сурово: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/1028/ Так йому і треба!!!! Бездарам немо чого робити на міністерських посадах!!!
IP: 77.122.147.---
PRAVDOVID _ 14.10.2009 22:29
так дуже сумні факти, але здебільшого сумна статистика є наслідком некомпетентного, безвідповідального менеджменту посадовців вищої ланки. І Якщо говорити про наведний в статті випадок то за провалений рік молоді можна дякувати особисто міністру Павленко та його заступникам. Слушні запитання до Міністра де молодіжний Центр? де заходи передбачені Указом ? Нічого не зроблено, і непомітні навіть зусилля!!! доречі від молоді вже є відповідні оцінки і дії http://mpravda.com/?lang=ua&pubId=46845
IP: 77.122.147.---
PRAVDOVID _ 14.10.2009 22:26
так дуже сумні факти, але здебільшого сумна статистика є наслідком некомпетентного, безвідповідального менеджменту посадовців вищої ланки. І Якщо говорити про наведний в статті випадок то за провалений рік молоді можна дякувати особисто міністру Павленко та його заступникам. Слушні запитання до Міністра де молодіжний Центр? де заходи передбачені Указом ? Нічого не зроблено, і непомітні навіть зусилля!!! доречі від молоді вже є відповідні оцінки та дії: http://www.mpravda.com/?lang=ru&pubId=467
IP: 95.132.176.---
postfactum _ 14.10.2009 22:02
А що ми мовчимо про рік молоді? Павленко завалив роботу по цьому напрямку і це очевидно. Сидить на спорті, де мільярдні бюджети. А молодь зі своїми копійками йому нецікава. Не кажу вже про корупцію, яку він там розвів чи дозволив розвести!
На молодь забили! Залишається сподіватися, що молодь не заб'є на цю країну!
IP: 91.124.90.---
Diable _ 14.10.2009 21:59
"Якщо б в 2005 році на навчання закордон виїхали 100 спеціально відібраних молодих людей, то вони б ось-ось мали повернутися, і їхні знання та навички неабияк допомогли б в боротьбі з кризою."
Тоді б вони точно заснувал б свою "японію" і чомусь віриться, що це був би чудовий край - рай.
IP: 150.254.240.---
che _ 14.10.2009 21:49
Не знаю хто цей Терновий, але стаття добра.
Справді в Україні мало хто думає про перспективу,
а ті хто при владі -- це люди, які не здатні мислити сучасними категріями
через погану освіту та викривлену жадобою до грошей мораль.
Якщо не зявиться, точніше народ з низів не виштовхає наверх,
нову політичну силу з авторитетними нескорумпованими та високоосітченими
лідерами, ТО нас повинен хтось (Росія ?) поглинути.
Справді, відстала країна з великою територією і населенням Європі НЕ потрібна
IP: 95.111.225.---
dovkolenko _ 14.10.2009 21:24
з АК і з задоволенням стріляють у жителів сусіднього району, де щодня сотні людей вмирають просто від голоду чи нестачі води. У нас таки, слава Богу, без цього! Так, ми втратили багато,живемо у політичн.хаосі і з купою соц.ризиків. Але ми обов’язково виживемо і збережемо цю країну!
IP: 95.111.225.---
dovkolenko _ 14.10.2009 21:19
"да не спешите вы нас хоронить.."!!!
Стан поганий, але не"реквіємний".Зовнішній борг США трильйони дол. і нічо'.Нам виплачувати борг з зарплати?Зміст?Якщо сер.зплата 1,5тис.грн.*20млн.працюючих=30млрд.грн.-всього 5% ВВП!
Відносно демографії-останніми роками кількість народж.зростає,к-сть розлучень зменш.природний приріст ще відємний,але виправляється.Дитсадочки заповнені.
Так, проблем маса, але все ж ми не Сомалі чи Буркіна-Фасо,де ВІЛ-позитивних не 0,3%, а 20-30%, де діти з 10років ходять
Сторінки:      Попередня      Наступна