IP: 93.183.192.---
smex _ 21.10.2009 22:08
Не розумію навіщо так детально обсмоктувати цю тему. Невже Янукович носить дешеві костюми, чи його годинник по коштовності поступається прикрасам Тимошенко?
IP: 193.109.167.---
дівчинисько _ 21.10.2009 20:27
to ___ExAngel
бачу, мій комент створив невеличкий ажіотаж.. приємно, що мене цитують. Та шкода, що звинуватили безпідставно..
сорі, але від своїх слів не відмовлюся. Я - жінка і мені імпонує вигляд і відношення Юлі до свого обліку. згодіться, саме після неї жінки у верховній раді почали розуміти, що жінка-політик може виглядати жіночно та елегантно. Перші леді при перших президентах України - було жалюгідненьке видовище порівняно з інш. країнами.
IP: 72.167.36.---
вуйко_з_полонин _ 21.10.2009 19:16
Повна маячня! До чого тут одяг Тимошенко, чи ви вважаєте, що в мішковині правити зручніше? Тимошенко дійсно гідний кандидат на пост президента України!
IP: 95.133.52.---
Svit_lana _ 21.10.2009 18:53
Ми віримо! Тимошенко переможе!
IP: 95.133.206.---
altsena _ 21.10.2009 17:53
Починаю читати і думаю "писав мужик".Точно!!! Я вгадала.Коли ви кричите "Тікайте,БАБА за кермом!", то що вже і казати про Юлю, яка рветься керувати величезною махиною-Україною.Страшно???Вона стане президентом і наведе ладу в Хаті.Як справжня Баба!!!А то прямо якась Статева дискримінація. Манікюри да Одежки їх дратують.
IP: 95.133.206.---
ALKAPONE _ 21.10.2009 17:43
В етой статии чюствуетса страх, страх перед тем что украиной может править женщина, а я щитаю что она в силах поднять Украину "на ноги"!
IP: 95.133.206.---
ALKAPONE _ 21.10.2009 17:08
Значить так. Стаття то може й хороша, але в ній відчувається, на мою думку, страх, страх перед тим що жінка може стати президентом і "тримати в своїх руках" владу. Ця стаття свідчить про те що що Юлія тимошенко може, і гадаю всетаки стане президентом.
IP: 92.112.26.---
тимофей2009 _ 21.10.2009 14:39
Навіщо так злословити щодо вбрання Тимошенко? Їй що, у фуфайці треба на людях з"являтися? Тим більше під час прийняття присяги, якщо її, дасть Бог, вибире народ Президентом?
IP: 92.112.26.---
тимофей2009 _ 21.10.2009 14:16
оооооо
IP: 10.15.150.---
zoV _ 21.10.2009 13:21
20.10.09 21:29 ___X7
По моему эта статья просто завуалированный наезд на Тимошенко, она красиво одевается - да, и что?
Це й справді "наїзд" - неприкритий і з претензією на дотепність. Якщо немає причини для критики, то її вигадують. Ось тепер причепилися до стилю і одягу Юлі. Ні за що ні про що - просто так!
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 21.10.2009 08:32
Упс, соррі, кажись wtq бот був з іншої команди...___
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 21.10.2009 08:30
20.10.09 17:39 ___vicon
20.10.09 17:01 ___ExAngel
Впевнена, що "встрєчают по одьожкє" ніхто не відміняв...
І де в 17.01 в мене є таке повідомлення, яке Ви цитуєте!? Ще й в жіночому роді? Я чоловік ніби-то, наскільки пам"ятаю. Брився он зранку. На лиці. ))) І зараз вони знову почнуть розказувати, які вони оппупенно розумні, і що в них ботів немає..)))
Хи-хи, два рази...))
IP: 92.113.197.---
lenkaangels24 _ 21.10.2009 08:17
По-перше Юлія Володимирівна звичайна українська жінка, а всім відомо, що найкрасивіші саме українські жінки. По-друге, саме українські жінки сильніші за чоловіків, а Тимошенко приклад для всього світу, вона сильна, мудра, розсудлива, щіра. По-третє, досить вигадувати дурниці, та заважати працювати нашій Прем"єрці!!!!!!!
IP: 95.133.53.---
Volodymyr_Myr _ 21.10.2009 02:24
слухав Костянтина Матвієнка на одному ефірі(хоча телік майже не дивлюся). Він там був разом с Семеном Глузманом. І пан Глузман сказав,що у нашій країні просто надто багато ідіотів. На заклик бути коректним, він відповів,що ,як лікар-психіатр,має право на діагностику. Так от, пане Костянтине , про яку змістовну площину у країні, де правлять ІДІОТИ??????
IP: 93.72.161.---
X7 _ 20.10.2009 21:29
По моему эта статья просто завуалированный наезд на Тимошенко, она красиво одевается - да, и что? Неужели она должна выглядеть иначе?
IP: 94.244.177.---
неофит _ 20.10.2009 19:42
IP: 199.34.122.---20.10.09 09:24 ___Львів-753
___ Що ви з тим благословенням Папи носитеся. Він всіх благословляє, хто біля нього знаходиться - така робота в Папи. Звичайний світський візит Тимошенко до глави Католицької Церкви
Інша справа, коли б Тимошенко сповідалася в нього, причащалася - це б говорило про її ОЧИЩЕННЯ,
А тоді б ти говорила, що вона НЕ ТАК ОЧИСТИЛАСЯ, бо Папа католик....
IP: 62.80.181.---
vicon _ 20.10.2009 18:33
IP: 95.109.140.---20.10.09 18:06 ___cfif200660
Ю.В. правільно робить, що красиво вдягається. Зустрічають по одежі....
Цілком згоден. Та "провожают по уму " теж залишається в дії..... тож проведем її якнайшвидше, подалі та назавжди. Україна заслуговує на те, щоб ця жіночка нарешті ( починаючи з 1993 року) відірвалася від державного корита.
IP: 95.109.140.---
cfif200660 _ 20.10.2009 18:06
Ю.В. правільно робить, що красиво вдягається. Зустрічають по одежі....
IP: 172.16.3.---
petrovich_2576 _ 20.10.2009 17:54
Якийсь маразм....
Вішається лапша про переможницю....! Все вирішено...?!
Навіщо тоді вибори? Претиндентів набагато більше!
А ці "так звані лідери", краще б не приймали участі у виборах взагалі.
Правлять, поперемінно, державою вже пять років і все гірше та гірше....
А Президент дрімає...
IP: 62.80.181.---
vicon _ 20.10.2009 17:39
20.10.09 17:01 ___ExAngel
Впевнена, що "встрєчают по одьожкє" ніхто не відміняв...
Цілком згоден. Та "провожают по уму " теж залишається в дії..... тож проведем її якнайшвидше, подалі та назавжди. Україна заслуговує на те, щоб ця жіночка нарешті ( починаючи з 1993 року) відірвалася від корита.
IP: 62.80.181.---
vicon _ 20.10.2009 17:12
Памя`таю як у 2004 році Тимошенко скаржилася, що вона отримала "важку єкономічну спадщіну"....цікаво чи може вона ( ВОНО) тепер заявити що передає наступнику добру спадщину.??? Адже та спадщина яку вона отримала у 2004 році є манною небесною у порівнянні з тим, що "наспадкувала" ця жіночка.
У 2004 році ріст ВВП 12% -у 2009 падіння 25% (1місце у Європі) . Оце є спадок який ВОНО напрацювало на додачу набравши кучу боргів і розпродав найкращі підприємства країни. Хай бог милує від неї Україну!!!
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 20.10.2009 17:01
Ось, будь-ласка:
"19.10.09 23:00 ___дівчинисько
вже задовбало, шо кожен раз наїжджають на Юльку за вбрання!! Вона є обличчям нашої країни (як і будь-який інший політик). І особисто мені надзвичайно приємно, що представник нашої країни є стильною сучасною жінкою, завжди елегатно та вишукано одягненою!
Впевнена, що "встрєчают по одьожкє" ніхто не відміняв..."
Ще пошукати? Чи можде самі в штабі навчитеся хоч щось роузмне писати, хоча б слово в слово одні й ті ж коменти не повторювати?
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 20.10.2009 16:58
оце:
IP: 78.30.226.---20.10.09 12:25 ___antoxa
вже задовбало, шо кожен раз наїжджають на Юльку за вбрання!! Вона є обличчям нашої країни (як і будь-який інший політик). І особисто мені надзвичайно приємно, що представник нашої країни є стильною сучасною жінкою, завжди елегатно та вишукано одягненою!
Впевнена, що "встрєчают по одьожкє" ніхто не відміняв...
І те, що убло раніше. якщо встигну - зараз теж знайду. Аналогічно і по інших коментах - поторюються іноді слово в слово
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 20.10.2009 16:56
Cоррі, глюк, не хотів. А тепер подивіться на оце:
IP: 78.30.226.---20.10.09 12:20 ___antoxa
Ну не кажіть, було б на словах, коли б все тільки говорилося, а не робилося, це вже ви заганяєтесь. Будьте справедливимми нарешті і визнайте роботу ЮВТ. Бо ж кажу, заангажованість вами керує, коли ви не хочете визнавати реальних речей, а лише критикуєте.
Абсолютно те ж повідомлення, слово в слово, тільки інший нік і в інший час. Це що, по Вашому?
Сторінки:
← Попередня
Наступна →