IP: 95.133.19.---
kolyuchka _ 28.10.2009 16:29
Шановні автори! Хотілось би побачити як би ви виконували свої обіцянки на тлі світової економічної кризи з Президентом-заздрісником та опозицією, що поставили собі за мету перешкоджати всьому доброму заради звеличення свого рейтингу
IP: 95.133.19.---
kolyuchka _ 28.10.2009 16:28
Шановні автори! Хотілось би побачити як би ви виконували свої обіцянки на тлі світової економічної кризи з Президентом-заздрісником та опозицією, що поставили собі за мету перешкоджати всьому доброму заради звеличення свого рейтингу.
IP: 91.209.203.---
пістоль _ 28.10.2009 15:42
Я скажу вам лише одне, що леді Ю. працює лише на благо народу і лише вона працює більше ніхто навіть пальцем не пошевелить.
IP: 91.209.203.---
пістоль _ 28.10.2009 15:38
Вона працює, ви навіть не сумнівайтесь. Вона працює за всих, поки інші піаряться, то вона працює на благо країни.
IP: 80.91.185.---
гЫп _ 28.10.2009 15:03
Одно правда в центре и прилигающих районах в субботу места не было, от"всенародно" прибывших проданных и мёртвых душ которые даже меньше чем за 33 серебреника продадут не только мать и родину, но и душу, хотя почти в се с крестами и почти все титульные граждане... Живёт каждый по принцыпу моя хата с краю, а как жопа загорится начинают скулить меня евреи обокрали, мне китайцы гавно продали, мне русские газ отключили... Имеешь то, что заслужил!
IP: 80.91.185.---
гЫп _ 28.10.2009 15:00
Лора, лора, ты лошица раз даёшь себя дурить, или ты как и тимошенко зряплату в конверте получаешь и недополученую пенчсию бабушки ты и воруешь своими недоплачеными налогами?
IP: 89.162.229.---
RHChP _ 28.10.2009 13:29
Вчора уряд Тимошенко позичив на 6 місяців грошей під 29,5% !!!
"ВОНА ПРАЦЮЄ" - 29,5% дохідність за державними облігаціями!!!
І ця дурепа, ще сміє звинувачувати НБУ у високій обліковій ставці в 10,25%!!!
ВОНА КРАДЕ - МИ ВІДДАЄМО!
IP: 93.73.12.---
лІто _ 28.10.2009 09:19
Я хочу, щоб сьогодні світило сонечко, а на вулиці сіро.
Винна Тимошенко!
Галіматья проплачених лузерів задовбала.
IP: 213.227.196.---
Лора _ 28.10.2009 01:36
Для 27.10.09 14:14 ___пістоль
Зачем муйню городишь? Кто получил акты на землю? БЮТовцы в Конче- Заспе? Ю.Т в свое время подняла зарплаты так называемой «элите» до 30 тыс. гривен, и народ это молча «проглотил».. Благодаря жЮльке сейчас госчиновник получает в день ровно столько, сколько заводской рабочий за месяц. Но «наш» чиновник наносит при этом больше общественного вреда, чем пользы. А вот «социалку» поднимать нельзя, считает Ю.Т., иначе биомасса зажрется и не будет содержать «хозяев жизни»
IP: 213.227.196.---
Лора _ 28.10.2009 01:27
Дело в том, что это сионистское кубло БЮТ уже давно работают на масонский центр (их предводитель в Израиле – Леви Леваев), откуда получают ссуды на лоббирование своих интересов в Украине. Посредником в переговорах является Г. Немыря. И чтобы отвлечь народ от этой информации, они будут проводить политику лжи .
IP: 94.153.125.---
balcerowicz _ 27.10.2009 22:17
"Але якщо "вона працює", то хотілося б таки знати – що вона робить?"
IP: 95.133.83.---
Svit_lana _ 27.10.2009 18:49
Якщо хтось із наших політиків і працює, то це – Тимошенко.
IP: 94.178.86.---
kolyuchka _ 27.10.2009 14:30
Шановні автори! Хотілось би побачити як би ви виконували свої обіцянки на тлі світової економічної кризи з Президентом-заздрісником та опозицією, що поставила собі за мету перешкоджати всьому доброму заради звеличення свого рейтингу
IP: 91.209.201.---
пістоль _ 27.10.2009 14:14
Вона працює, і це насправді відчувається. Тільки завдяки її зусилям люди можуть отримати безкоштовні акти на землю, тільки завдяки Юлі виплачуються пенції та соціальні виплати. І ще б вона зробила дуже багато, якби їй не заважали, а підставляли своє чоловіче пличе.
IP: 91.209.201.---
Зэм _ 27.10.2009 13:23
Если на Майдане собираеться больше 150 000 человек поддержать своего лидера, так значит он работает!!!
IP: 95.133.121.---
patap _ 27.10.2009 10:34
А як же,ПРАЦЮЄ!!! Кожен громадянин будує плани, дає обіцянки..., але жоден не несе відповідальності за їх невиконання, чи виконання через тривалий період часу, якщо виконання залежить не повністю від нього, виконанню перешкоджають події, які неможливо передбачити. Якщо стоять питання виконати власні обіцянки чи не виконати, а захистити родину що Ви оберете, пане журналіст??? Я б беззаперечно обрав родину!!! Проведіть паралель між простим громадянином з його родиною та Прем’єром з народом України
IP: 173.183.150.---
XA6AP _ 27.10.2009 01:44
....,,Насправді норми діючого закону не те що не дають можливості розвитку, вони здатні заблокувати діяльність будь-якої реально діючої громадської організації"...
Чи вам шановні ,,писаки" щось не покрутолось? Тож ЮВТ очолює ЕКЗЕКУТИВУ, а ви чепляєтесь ЛЕГІСЛАТИВУ і хочете щоб читач почав гавкати на вітер ? З вашого ,,труду" розумієтся що хтось заплатив за вашу неправду. Соромно дивитися на таку таку правду-УКРАЇНСЬКУ ПРАВДУ?
IP: 94.153.200.---
Candido _ 26.10.2009 21:19
26.10.09 10:19 ___9931 "Украине нужна прививка..."
Боюсь, не помогут Украине ни прививки, ни припарки. У нас развалены охрана правопорядка, здравоохранение, образование, культура, сельское хозяйство, инфраструктура городов и сел и т.д. У нас в руинах также общественная мораль. И это не результат атомной войны или деятельности ЮВТ, это началось более 20 лет назад, а может, и раньше. Мир в это время шел вперед. А мы не только не стояли на месте. Мы падали. Попробуй теперь поднимись и догони.
IP: 94.153.200.---
Candido _ 26.10.2009 21:03
26.10.09 11:44 ___ділок "...Україну вона одна піднімає на ноги, більшість займаються виборами."
Та невже вона одна? Та чи й піднімає? І чи справді має намір? А навіть, якщо має намір підняти, чи спроможна, і чи з того краю береться?
Не слід піддаватися на ентузіазм, який нам намагаються навіювати політики. Вони брешуть, усі без виключення. Україна для них не мета, а інструмент, а ми - взагалі витратний матеріал.
IP: 77.120.128.---
Xar-rai1 _ 26.10.2009 14:19
Не смотря на кризис в стране, правительству Ю.Тимошенко удается держать Украину на плаву. Как бы то нибыло, но страна живет и работает..
IP: 10.85.5.---
ExAngel _ 26.10.2009 13:10
А Ви впевнені, що ми все ще на плаву?
IP: 62.80.181.---
vicon _ 26.10.2009 13:10
IP: 95.134.207.---26.10.09 10:36 ___ARMAGEDON ВОНА-Працює, ВОНА-це Україна ___________________
НЕ ОБЗИВАЙТЕ УКРАЇНУ ВОНОЮ !!!!
IP: 92.49.254.---
advocat_1985 _ 26.10.2009 12:51
ну звісно, що всіх обіцянок виконати було неможливо. не варто забувати, що прем'єрство Тимошенко випало на час кризи--більшість зусиль пішло саме на це. і недарма! Тимошенко вдалося втримати країну на плаву в час кризи!
IP: 92.49.254.---
advocat_1985 _ 26.10.2009 12:27
Нині, щоб організація могла діяти як всеукраїнська, а не в межах певної області, необхідно реєструвати осередки в більшості областей, тобто мати одразу 14-15 структурних підрозділів та не менше 40 засновників.
це логічно! інакше, вона не може називатись всеукраїнською!
IP: 65.18.193.---
ділок _ 26.10.2009 11:44
Тимошенко -працює, тому, що тут знати, якби нічого не робила було б видно, Україну вона одна піднімає на ноги, більшість займаються виборами.
IP: 79.171.124.---
Стрелок_в_Бок _ 26.10.2009 11:38
Народ! К нашему несчастью працюе не тільки ВОНА, но працюють и ее противники! И все против нее, против Украины, против нас! Кто за них проголосует, «або хворий або падлюка".
IP: 95.134.207.---
ARMAGEDON _ 26.10.2009 10:36
ВОНА-Працює, ВОНА-це Україна
IP: 80.91.178.---
9931 _ 26.10.2009 10:19
Украине нужна прививка под названием ЮВТ! И если организм живой и здоровый ( в лице ее граждан), тогда Украину, немного потемпературит, что и наблюдается сейчас по накалу страстей. Затем должны наступить здоровые рефлексы: рвотный и «жидкий стул», через которые Украина очиститься от такой заразы как ЮВТ. И будем нормальный иммунитет. И будем жить. В противном случае Украине как державе будет полный АУТ. Будет территория с населением «ХОХЛЫ».
IP: 194.50.85.---
центуріон _ 26.10.2009 10:09
Заголовок не відповідає смислу статті та викладеним фактам. Та й в описаних фактах вина Верховної Ради. А ви ж самі бачите, як працює ВР. Автор спрацював під відповідне замовлення. Тому це знову чергова булька .
IP: 91.200.180.---
0071 _ 26.10.2009 08:04
Тимошенко, чи не економічно-соціальний "прорив", а справжній політично-економічний НАРИВ, який скоро вибухне!
Тільки тупі та не розумні люди можуть вирити таким пройдисвітам, як Тимошенко, Янукович, Ющенко, Литвин, Кучма, Кравчук, Тігіпко, Богословська, Вітренко, Мороз та інші ФІГУРАНТИ ЗНЕДОЛЕННЯ ТА ФІЗИЧНОГО ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ!
ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВЛАДИ, ЦЕ НЕ ТОДІ, КОЛИ ВСІ ЗЛОДЮГИ ТА КАЗНОКРАДИ БУДУТЬ ПРОДОВЖУВАТИ ЖИРУВАТИ ТА БЕНКЕТУВАТИ , А ЦЕ ТОДІ, КОЛИ КОЖЕН ОТРИМАЄ "ЗА ТРУДИ СВОЇ"!
Сторінки:
← Попередня
Наступна →