IP: 195.138.81.---
Kotia _ 23.10.2009 15:28
21.10.09 14:15___xltr
А зачем так мелко? Почему академии СБУ присваивать звание всего лишь гауптштурмфюрера СС? Куда лучше будет звучать академия СБУ имени рейхсфюрера СС Генриха Гиммлера. Это куда более достойная личность.@
Но ещё более достойная личность штадартенфюрер СС Макс Отто фон Штирлиц )))
IP: 93.88.52.---
заремба _ 22.10.2009 11:42
Вызывает только сожаление, что общество в который раз ПРОИГНОРИРОВАЛО мессидж Семена Глузмана. Тема им поднятая СВЕРХактуальна! Выход на "Свободу слава" получился скомканным, за отсутствием опыта. Полный "молчок" от соответствующих органов.Тем временем народ наш успешно( для соответствующего бизнеса) жует, намазывает и вкалывает фармпродукцию неизвестного происхождения, кормит себя и своих детей труппами новозеландских коров и зараженных сальмонеллезом американских кур. Во мутанты скоро вырастут
IP: 79.171.126.---
xltr _ 21.10.2009 14:15
А зачем так мелко? Почему академии СБУ присваивать звание всего лишь гауптштурмфюрера СС? Куда лучше будет звучать академия СБУ имени рейхсфюрера СС Генриха Гиммлера. Это куда более достойная личность.
IP: 213.160.136.---
ктн _ 21.10.2009 12:02
Семен Глузман відомий лікар і дисидент. Він завжди казав правду, за це і сидів у радянських концтаборах разом з іншими "інакодумцями" і борцями за волю України. Сумно з того що і досі при владі залишились ті самі пройдисвіти, які садили невинних людей тоді і наживаються на людському горі зараз. Звичайно, не можна давати імя чесної людини нечесній організації, яка не може розібратися з корупцією у своїх лавах, а тим більше - з корупцією в суспільстві.
IP: 88.81.231.---
qweasd2009 _ 21.10.2009 11:58
Шануймося автору.
Країна рабів і брехні спить. Купка "керманичів" любить такий народ. У третьому тисячолітті народ годують теплом, дешевим хлібом і шоу "невігласів" по ТВ. Автора не підтримає крик тисяч і тисяч професійних лікарів. Країна рабів та брехні не любить правди, вона байдужа до кращого життя.
IP: 77.52.59.---
d328 _ 20.10.2009 15:03
Уважаемый автор, (если только это не выдуманный персонаж) Неужели Вы не знаете, что помимо официального рынка лекарств, на Украине есть и неофициальный, где можно спокойно купить любые лекарства выпускаемые в мире, причем часто дешевле офифиальных. Если Вы честный и добросовестный врач, то просто информируйте пациентов о лучшем для них лекарстве, и они его спокойно найдут, не дав заработать чиновникам минзрава. У нас же рынок. Строгость сертификации компенсируется ее необязательностью.
IP: 192.168.14.---
CaHe4eK _ 20.10.2009 09:42
А за что сидел автор-то?
IP: 93.178.194.---
SF _ 18.10.2009 14:23
Треба думати на крок уперед.
Ім’я Романа - Тараса Академії давати треба.
Зрозуміло, що зараз це може викликати питання по невідповідності.
Але треба дивитися у майбутнє.
Цим ми перекреслимо зв’язок із КГБ. На майбутнє. Бо неможливо буде далі пов’язувати СБУ імені Шухевича з НКВД-КГБ-Ф4328СБ.
І абітурієнти деякі передумають поступати, якщо вони з чимось незгодні. І х.. з ними.
IP: 77.87.158.---
b77 _ 18.10.2009 13:11
Для пана Глузмана в наші політичні системі місці нема . Він не депутат , не радник і не директор інституту Совісті . Щось він розбалакався , може його виперти ?
IP: 77.52.246.---
янусь _ 18.10.2009 08:51
Семен Глуэман как всегда говорит правду; и о СБУ, и о Шухевиче, о солдатах УПА, которые воевали с кем угодно но никак не с евреями, и о преступниках в фармакологии.Беда в том, что мы так долго жили в условиях узаконенной лжи, что правду просто не воспринимаем.
IP: 192.168.0.---
Snisvn _ 16.10.2009 15:38
В Винице психиатрическая больница имени Ющенко. Вот это действительно достойное звание.
IP: 77.52.215.---
trend _ 15.10.2009 23:30
Автору надо было предупредить читателя, что вдумчивое чтение cего способно нанести непоправимый ущерб рассудку. А Наливайченко надо поосторожнее с выбором имени заведения - никогда не знаешь, кто придет к власти. А вообще ситуация забавная: еврей Глузман как бэ вопрошает: достойна ли сия контора имени героя, резавшего его же соплеменников, как овец. Или это просто для придания социальной значимости? Првда в том, что мухи подаются отдельно от котлет.
IP: 91.124.98.---
крушнаціон _ 15.10.2009 17:47
Спасибі пане Глузман, Ви були і залишаєтесь порядною людиною , згадуючи Ваші доводи у Василя Підгородецького (1990р), де я разом з своїм татом , хотів дещо Вам перечити , а Ви так легко спрстовували наші позиції, своєю обізнаністю нашого майбутнього- хто стане пожинати плоди Влади на Україні . Ще раз многая літ Вам !!!
IP: 93.170.69.---
enesve _ 09.10.2009 17:18
Між СБУ, КГБ, НКВд можна ставити знак рівності. Так само як і за Сталіна можна було розтріляти людину, яка вкрала колосок пшениці, так само і тепер СБУ ловить корупціонерів низької проби ( маленьких чиновників) і кричить по всій Україні що зловили тисячного хабарника. А слабо довести справу Зварича до завершення, чи зловити на гарячому хабарників високопосадовців (депутатів, мерів, та інших). Перед законом всі рівні. А то як завжди є білі люди і є чорні.
IP: 82.207.74.---
crockOdile _ 09.10.2009 15:05
Наскрізні регресні вимоги громадян-сравжній удар по крохоборам і коррупції
IP: 77.123.35.---
m_a_x _ 09.10.2009 15:02
Когда речь идет о реальном бабле, никто никого не критикует. Деребанят все: и БЮТ и ПР и Секретариат и прочие. Как говорится, бабло побеждает зло.
IP: 82.207.74.---
crockOdile _ 09.10.2009 14:47
Актуальне питаннячко підняли. Скоро,скоро прийде справжня влада, і ми введемо всепроникливе право регресної вимоги громадянина до будь якого чиновника, начальника,директора,головбуха , виконавця, яке може бути зверненно не тільки на майно ,кошти державноЇ, приватної "контори"-організації,органу,але й БЕЗПОСЕРЕДНЬО НА МАЙНО ,КОШТИ ,ЗАРПЛАТУ БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО ВИНУВАТЦЯ вчинених протиправних,чи помилкових, зумисних, чи незумисних ДІЙ. Я думаю тоді і тільки тоді у багатьох НАСТУПІТ ПРОСВЄТЛЄНІЄ.
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 09.10.2009 14:28
Пане Семене!
Ви один з небагатьох відомих українців юдейського походження до яких я ставлюсь із повагою.
Але, вибачайте, Ваш допис ВАРТИЙ МЕНШЕ НІЖ КОМЕНТАРІ ___намор.
До СБУ справді ще дуже багато питань, але при чому тут назва академії.
Єдиний позитив Вашої публікації - це інформація, що СБУ має займатися лікарськими препаратами. Отже згодом, коли загальнополітичних питань до СБУ буде менше, варто зробити експертизу її дозвільної щодо лік.преп. політики і створити аналітичні лабораторії
IP: 95.135.146.---
tonis _ 09.10.2009 14:23
Cпасибі, п.Глузман. Ви написали правду і дійсно, Шухевича до цієї контори ліпити - позор! СБУ обслуговує владу бандитів і пройдисвітів, які безсоромно обкрадають Україну, а тому нічого Героям України робити в цій компанії.
IP: 217.111.0.---
Нахухоль _ 09.10.2009 11:57
Слава богу, что мы начинаем понемного учиться говорить правду. В глаза, а не "шепотом, шепотом". Еще бы научиться требовать выполнения чиновниками своих обязанностей, а в случае невыполнения таковых - требовать к ответу.
IP: 213.227.202.---
Farhad _ 09.10.2009 11:48
З автором частково не згоден. "Контору" завжди не любив, так що присвоєння їй імені герра гауптмана Шухевича - схвалюю, так вона буде ще огиднішою.
А в справах медицини він правий на 100%! Ви ще гляньте, що робиться в галузі трансфузіології (переливанні крові)- це просто жах! Хто не байдужий і бажає щось робити, можу розповісти докладніше...
IP: 95.134.90.---
abessalom _ 09.10.2009 11:23
Горе нам: бідні, бо дурні, а дурні, бо бідні. Чи є межа підлості багатих і
владних людей? Питання риторичне - ясно, що немає!
IP: 194.44.63.---
Захисник _ 09.10.2009 10:56
Достойная ли СБУ звания Романа Шухевича?
Авторе, не СБУ, а академія СБУ.
СБУ повина реформуватися, але як швидко? Звичайно, що не швидко, бо кожна "багиня" буде її нагинати під себе. Виростає нове покоління і воно повино знати правду про сталінські репресії і роль НКВД-КГБ в знищені українського народу і не тільки українського.Настане час і служба в лавах СБУ стане почесним обов"язом патріотів України в захисті своєї Вітчизни.
А корупційні технології влади треба розкривати наполегливо,дякую.
IP: 95.135.173.---
намор _ 09.10.2009 10:43
То в цьому винен Наливайченко? А скільки корупціонерів треба посадити, який план, скільки треба побудувати нових тюрем, щоб заспокоїлись критикани? А може треба кожному з нас почати самим з себе, з свого оточення, в кінці кінців зі своїх дітей. Я вже чув таких, що звинувачували Ющенка, що не посадив бандитів в тюрми, але чомусь вони дивним чином замовкли, коли в слідчому ізоляторі за хабарництво опинився їх син. Не все так просто
IP: 95.135.173.---
намор _ 09.10.2009 10:42
були секстами чи “стрибками” і національноїю ідеєю там не пахне.З 1993 року туди почали набирати і дітей чиї родичі мають власний бізнес.Вихід один:розпустити СБУ,МВС,ГПУ,міноборони і т.д. та набрати нових людей,що самі не будуть красти.Пане Семене, а ви таких знаєте.Гірко,але це правда,не крадуть тільки ті,хто не має можливості.Ми прогниле суспільство,діти на першому курсі юрфаку навчились давати хабарі:за залік,за екзамен,а це завтрашні прокурори, слідчі,працівники того ж самого СБУ.(див далі
IP: 95.135.173.---
намор _ 09.10.2009 10:40
Пане Семене. А яку мету ви ставили перед собою пишучи цю статтю? Я бачу, що тут змішано “горох з капустою”. Чи потрібно присвоювати академії СБУ звання Р. Шухевича. Вважаю, що так. Це повинна бути Українська академія і виховувати молодь потрібно на українських ідеях. СБУ не бореться з корупцією? Давайте бути чесними самі з собою. Так в академію та й саме СБУ потрапляє в основному контингент людей, в котрих родичі працювали в КГБ, (див далі)
IP: 62.80.167.---
fima_g _ 09.10.2009 10:11
"volga
Це велике щастя, що в Україні є такі Великі Українці єврейського походження!
І як сумно спостерігати за сучасним Левком Лукяненком, Володимиром Яворівським тощо як хохлами українського походження, які освячуються своєю присутністю у ВР та словоблуддям все те, проти чого боролись Шухевич, Семен Глузман і колишній Левко Лукяненко..."
Спасибі,Семен Фішелевич!
IP: 193.238.195.---
09alex _ 09.10.2009 10:03
Согласно закону о СБУ,эта организация должна стоять вне партий и политики.В планах ее реформирования стоит задача переориентации ее в сторону контрразведки и не подменять собой милицию и прокуратуру.Потому решение Наливайченко конъюнктурно,как впрочем и вся проводимая ведомством историко-политическая пропаганда.Известно,что на выставках о голодоморе использовались фотографии сделанные в США в период Великого голода,а также голодающих Поволжья нач. 20-х гг.То есть была фальсификация истории .
IP: 62.122.207.---
Orko _ 09.10.2009 09:54
А статті Дмітрія Табачніка Глузмана нє зацепілі савсєм...
IP: 77.122.246.---
Vova_Ukraine _ 09.10.2009 09:34
А ваш черновецький, що не набирав до себе в правекс гебешників? Та навіть ви спілкуєтесь із "бувшими" жандармами з 5-ї лінії кгб ссср! АКАДЕМІЇ СБУ ІМ'Я ШУХЕВИЧА! Бо інакше за вашою єврейською логікою - потрібно забрати ім'я Шевченка з КНУ, бо бачте там страшнюча корупція (вступ від 5000 уё). Однак, погоджуюсь із тим що Наливайченко КРИШУЄ КОРУПЦІЮ В МЕДИЦИНІ !!! До речі, думаю, що ідею по назві ім'ям Шухевича то йому наполегливо підказали самі бандерівці - Ну немогла така ідея з'явитись у єврея
IP: 217.20.167.---
Юра2 _ 09.10.2009 09:32
_незнайка2
Завжди можна попросити постановити додаткове рішення.
IP: 92.112.211.---
vladshev _ 09.10.2009 08:11
Уважаемый Семен, Вы замечательный и смелый человек. Но в Украине все играют в бизнес по определенным правилам, и никто не может их изменить(к сожалению). В том числе и В.Наливайченко, СЬУ и другие.
Будем надеяться, что рано или поздно к нам спустятся с небес "инопланетяне" и сделают здесь все как нужно. Или варяги.
С уважением
IP: 94.248.79.---
Sol77 _ 08.10.2009 23:47
Черговий струс повітря від Семена Фішелевича. Фішелевичу, якщо щось знаєш - прізвища в студію, маєш факти - іди до прокурора. До речі, щось у Фішелевіча дуже багато компетентних друзів з СБУ ( не перше його похваляння). Ну а те, що Глузман може спокійно обливати брудом тих людей, до яких потім бігає за зарплатнею - це ні для кого вже не секрет. Гидко
IP: 92.113.130.---
neznajka2 _ 08.10.2009 21:18
08.10.09 18:48___Юра2
Воно, державне мито, зумисно встановлене так низько аби полегшити громадянам і юридичним особам доступ до суду. (Це викликає перезавантаженість адміністративних судів - але це вже інша тема)...
Людям держмито поветають, а мені ще не разу суд не призначив виплату судових витрат за виграні позови...: типа радуйся, что удовлетворили иск...
IP: 194.44.221.---
zedth _ 08.10.2009 19:06
Цікаво що ЄДИНЕ слово українською у автора прозвучало "вітчизняного" в абсолютно негативному змісті.
Питання до автора - ви українофоб? Для вас слово "вітчизняний" пусте й нерідне? А якщо сказати "отечественный" зовсім по іншому думки полетять?
Чи може ви думаєте що українська мова просто для галочки, для видимості? Для вашого відома - нею розмовляють, думають і люблять 20 мільйонів людей. Більше ніж в Угорщині, Словаччині... І ви своїм убожеством їх, - нас! ображаєте.
Дегенерат нещасний.
IP: .---
УПА-2 _ 08.10.2009 18:50
Шимоне, при чім тут Шухевич і дохторські діла з мафією всілякою та корупцією?
Ви злузуєте, Глузман?
IP: 195.144.28.---
Юра2 _ 08.10.2009 18:48
Воно, державне мито, зумисно встановлене так низько аби полегшити громадянам і юридичним особам доступ до суду. (Це викликає перезавантаженість адміністративних судів - але це вже інша тема).
Чому позивач вимагав лише визнання свідоцтва недійсним, без збитків - не ясно. Але в кожному випадку це його, позивача справа. Суд не має права вийти за межі позовних вимог.
Ось і виходить, що єдиний доказ проти українського правосуддя виявився в п.Гінзбурга нічого не доказуючим. А шкода...
IP: 195.144.28.---
Юра2 _ 08.10.2009 18:45
Адміністративний суд розглядає, очевидно, лише адміністративні позови, тобто - позови до держави і їїї органів. У цьому випадку справа йшла про визнання недійсним свідоцтва про реєтсрацію лікарсього засобу. Іншими словами, спору про збитки (про гроші, іншими словами), не було. Лише - чи дійсне свідоцтво, чи ні.
Згадані "судові видатки" - то не збитки! То витрати позивача на ведення справи в суді. В даному випадку - державне мито. (продовження)
IP: 195.144.28.---
Юра2 _ 08.10.2009 18:42
З великою і глибокою повагою ставлюся до п. Гінзбурга. А все ж, змушений зробити йому закид в слабій юридичній підготовці. Точніше, в намаганні писати про речі, в яких його, загалом дуже широка і глибока, компетентність залишає бажати кращого.
Так от, за визначенням, адміністративний суд, рішення якого читав вельмишановний Автор, позовів до приватних підприємств не розглядає. Іншими словами, стягнути нічого з винної компанії в принципі не міг. (продовження)
IP: 193.41.60.---
volga _ 08.10.2009 18:35
Це велике щастя, що в Україні є такі Великі Українці єврейського походження!
І як сумно спостерігати за сучасним Левком Лукяненком, Володимиром Яворівським тощо як хохлами українського походження, які освячуються своєю присутністю у ВР та словоблуддям все те, проти чого боролись Шухевич, Семен Глузман і колишній Левко Лукяненко...
А наливайченки? Пожаліймо... Дуже далеко до Шухевича... Гра на публіку подібно до покровительниці... Хочеться гам-гам, то й батька продам... Але ж чи це вже людина?
IP: 24.202.197.---
redbizkit _ 08.10.2009 18:08
Якщоб Наливайченко ввів в наукову раду своєї академії Вас, пане Семен, а також Пришляка, Бессараб, Мамчура або їх побратимів по зброї і таборах, то я б міг подитись з таким присвоєнням імені Шухевича для академії.
IP: 95.135.240.---
Epikur _ 08.10.2009 17:53
Зі статті я не зрозумів до чого тут Шухевич? Автор розповідає про кричущі злочини в медицині. Щоправда, не називає конкретних імен, можливо в іншому разі Наливайченко би мав поле для діяльності. Хоча якщо корупціонери дають гроші у фонд Чумаченко, то шанси нульові. Але иптання Шухевича і перейменування ніякого відношення до цього не має.
IP: 91.124.247.---
Roman-RO _ 08.10.2009 17:50
Где же логика - недавно Глузман призывал всех поголовно прививаться, в т.ч. вакциной от индийских умельцев, а теперь ему не нравится индийское же лекарство! Нет ли тут расизма или ксенофобии?
IP: 95.133.240.---
Сергій_Трегубенко _ 08.10.2009 17:42
Дякую, пане Семён.
Завжди з цікавістю читаю Ваші дописи. Як тільки побачив назву матеріалу, відразу згадав про корупцію. Ви, в матеріалі, про те ж.
Мабуть їхню академію дійсно варто назвати «імені найвищого в світі рівня продажності чиновників та бездіяльних спецслужб». Розумію, звучить не дуже, зате 100% відповідає дійсності. Й ім’я патріотів не ганьбитиме.
Ще раз дякую за матеріал. Якщо є змога, пишіть частіше – дуже не вистачає таких високоморальних статей.
IP: .---
Nonparel _ 08.10.2009 17:33
Спасибо, Семен Фишелевич. Один в этом поле тоже воин.