IP: 217.25.199.---
_Наталі_ _ 20.11.2009 11:29
Команда Костенка має стратегію політично-економічного відродження України.
IP: 77.120.47.---
ПОЛЬКАЛЬВIВСЬКА _ 19.11.2009 18:54
Ну не нужен нам Президент ..синоним - диктатор. Переизбрать парламент, расстрелять по суду всех нынешних кто не вошел в новый, вернуть Львов и польские земли Польше, а Крым - России, не менее чем с компенсацией по 30 млрд евро за каждый обьект, установить институт двойного и более гражданств..и жить спокойно и строить нашу Украину.
Сравните пенсии-Украина-40 евро, Россия-150 евро, Москва -200 евро. А цены в супермаркетах одинаковые! У нас теперь коммуналка выше пенсии..
Алекс Мамба
IP: 92.112.21.---
Ларуся _ 19.11.2009 18:25
___Сергій_С
"..Автор Ігор Попов, заступник глави секретаріату президента України, представник президента у ВРУ..." Цікаво,СП колись придумає щось корисне для країни...
Розплющіть очі... "ВОНА - госпожа разруха!!!!!" (А Ви наївне ягнятко?)
IP: 95.133.185.---
Svit_lana _ 19.11.2009 18:04
Так, епоха популізму завершена. Президент і його команда повинні мати «холодний розум, гаряче серце, чисті руки».
IP: 194.44.125.---
Сергій_С _ 19.11.2009 18:01
"..Автор Ігор Попов, заступник глави секретаріату президента України, представник президента у ВРУ..." Цікаво,СП колись придумає щось корисне для країни,а то складається враження, що крім обливання брудом Юлії Володимирівни на підставі якихось своїх статистик,прибічники Ющенка більше ні на що не здатні...
IP: 10.39.0.---
prft _ 19.11.2009 13:36
19.11.09 03:12 ___Alexander_II
Продовження 3
«Надувати мильну бульбашку обіцянок далі неможливо».
Ха-ха. Погано ви знаєте нашого прем’єра!
Ну й що, що вона бреше – зате як гарно, нам подобається! Ну й що, що привела бандитів у владу – вона жінка, ми її прощаємо! Ну й що, що назвала нас біомасою – ми й є біомасою!!!"
100%. Ось уже 19.11.09 07:10 ___НЛО незабарилось цю тезу підтвердити
IP: 77.122.179.---
НЛО _ 19.11.2009 07:10
___Alexander_II
Поговорив - і досить, пане Наполеон. Або в палату, лікуватися - або складай речі і готуйся до виходу. Всім балоганівцям потрібно застовбити місця на біржі - у літак не візьмуть ні вас, ні Попова. Тому доведеться на громадські роботи - підмітати вулиці.
І облиште стару звичку цупити олівці та ручки. Мітла та граблі в карман не ввійдуть, санітар може і віддухопелити.
IP: 89.252.9.---
Alexander_II _ 19.11.2009 03:15
Продовження 4
Дякую автору за статтю.
Респект.
IP: 89.252.9.---
Alexander_II _ 19.11.2009 03:12
Продовження 3
«Надувати мильну бульбашку обіцянок далі неможливо».
Ха-ха. Погано ви знаєте нашого прем’єра!
«Якого президента у відповідь на ці виклики обере український народ, покаже час»
Український народ обере Юлю. Ну й що, що вона бреше – зате як гарно, нам подобається! Ну й що, що привела бандитів у владу – вона жінка, ми її прощаємо! Ну й що, що назвала нас біомасою – ми й є біомасою!!!
IP: 89.252.9.---
Alexander_II _ 19.11.2009 03:04
Продовження 2
«Політика урядової команди була зрозумілою: прожити в борг цей важкий рік, і таким чином "пересидіти" кризу. Проте боргів уряд набрав аж занадто багато».
Треба брати, поки дають, а потім нехай Андрійович думає, як викручуватись перед народом.
«Пересидіти кризу не вдалося. Її просто пересунули на рік наперед і зробили набагато гострішою. Урядова команда помилилася. І вона буде за це відповідати».
Не буде. Наша Юля краще за всіх уміє переводити стрілки. Відповідатиме ВАЮ.
IP: 89.252.9.---
Alexander_II _ 19.11.2009 02:58
Продовження 1
«І мабуть найголовніше – за рік боротьби з кризою країна так і не побачила Програми боротьби з кризою»
Наша Юля весь час працює. Її не до якихось там програм. Програми нехай гарант пише. А Юля робить конкретні справи – випрошує гроші у МВФ!
«Ставка була зроблена на режим ручного оперативного управління. Ставка програна».
Розвалити економіку – це ще не означає програти, бо розваливши, можна знайти винного (Ющенка, наприклад) і… виграти!
IP: 89.252.9.---
Alexander_II _ 19.11.2009 02:54
До автора.
Дозвольте вам конструктивно оппонувати. Ось кілька тез:
«Причин є кілька.
Перша – в Україну таки прийшла рік тому світова економічна криза, яку ми чомусь не чекали…»
Не «чомусь», а «тому що» пані прем’єр, якій тут дехто дуже вірить, запевняла, що Україну криза не зачепить.
«Проте головною причиною падіння стали все таки суб’єктивні чинники – невдалі кроки уряду»
Але ж уряду завжди хтось мішав – то зрадники-депутати, то «любі друзі», а найбільше – Ющенко Віктор Андрійович.
IP: 93.73.94.---
харт _ 19.11.2009 00:55
Автор зібрав всі останні маразматичні заяви Ющенко та не досить логічно виклав їх у цій статті, тому стаття вийшла тупа, хоча мабуть Ющенко залишився задоволеним....
IP: .---
Drava _ 19.11.2009 00:25
Очередной бред от СП, при чем не очень оригинальный. И каким боком этот бред стыкуется с названием вообще не понятно. Уши заказчика этого бреда видны невооруженным глазом
IP: 195.248.234.---
oleksandrk1 _ 18.11.2009 20:30
___ПОЛЬКАЛЬВIВСЬКА Львів споконвічно українське місто. У мене багато друзів у Львові. Ви, мабуть, погано читаєте енциклопедії. А українці у Львові - чи не найукраїнськіші з усіх українців. Не применшуючи українськості українців Харкова, Севастополя, Херсону. А взагалі закрадається думка, що ви не та(той), за кого себе видаєте. Акцент какой-то подмосковный.
IP: 195.248.234.---
oleksandrk1 _ 18.11.2009 20:25
І не соромно? Звичайний чорний піар. Я думав, ці технології залишилися в далекому минулому.
IP: 195.248.234.---
oleksandrk1 _ 18.11.2009 20:23
Ющенко каже одне, а робить - інше. Коли народу потрібні гроші на лікування, він підвищує видатки.
IP: 195.248.234.---
oleksandrk1 _ 18.11.2009 20:21
Хорошим хвалитесь, пане представник Президента! А Ющенко хоч пальцем поворушив? Єдиний, хто хоч щось у цій країні робить - це прем'єр-міністр.
IP: 80.234.92.---
петруша _ 18.11.2009 18:09
Попов понаписував під диктовку Ющенка нісенітниці та ще й постарався відбілити президента – але усі знають справжню ціну і першому, і другому…
IP: 87.106.82.---
сим_сим _ 18.11.2009 18:06
"Президент має бути готовим до проведення реальних економічних реформ" – ось тут Попов правий – Ющенко не був готовий взагалі працювати і нічого не зробив, тільки почав перед самими виборами говорити про реформи. А Тимошенко реально робить те, що можливо при шаленому спротиві президента, і буде все робити для країни, коли стане президентом.
IP: 216.224.124.---
лир1 _ 18.11.2009 18:05
"Вибудувана під вибори піраміда соціальних обіцянок, які виконати просто неможливо" – і це ющенківський Попов говорить, звинуваючи владу? Але підписав закон про підвищення соцстандартів саме Ющенко!
IP: 194.242.102.---
нафаня _ 18.11.2009 17:13
Дякую за статтю. Все вірно. сподіваюсь, що до влади прийде той кандидат, який виправдає всі сподівання громадян України.
IP: 93.74.161.---
antic _ 18.11.2009 13:28
___ПОЛЬКАЛЬВIВСЬКА
а чё так мелко? если уж резать по проклятому прошлому, то начинать надо с екатерины. крым и сев. причерноморье - татарам и туркам. полякам - галицию, подолию и большую волынь. румынам, венграм ... в общем ясно. а украине? украине хватит запорожья. а чё, в самом деле украинцы - они только в великом лугу да холодном яру и обитали. всё остальное - быдло. так что я за: львов - польше (только, чур, не говорить потом "заберите обратно")
IP: 77.120.47.---
ПОЛЬКАЛЬВIВСЬКА _ 18.11.2009 12:59
Выиграет тот кадидат в президенты, который воспользуется демократией и предложит Украине не быть "Тюрьмой Народов", особенно польского и российского. Вот его лозунги:
1. Вернем Львов Польше-проклятое наследие Совитов
2.Вернем Крым России-восстановим историческую справедливость!
3. Объединим народы Украины под национальным, а не националистическим флагом!
ALEX MAMBA. LWOW
IP: 77.120.47.---
ПОЛЬКАЛЬВIВСЬКА _ 18.11.2009 12:54
Про Львов-любая энциклопедия покажет что до войны в нем жило 90 % поляков, 3 % еврееев и 7% украинцев, занятых в основном на обслуге и подсобных работах, Львовский университет имен Яна Казимира, куда украинцев не брали и прочая.Речь идет просто о восстановлении исторической спарведливости..надо вернуть Польше то что у нее отобрали Совиты.. предлагаю инициативу и проявить добрую волю к братскому народу ALEX MAMBA, гражданка Украины польского происхождения, юрист, знаю 5 языков, ук,.р,п,англ,исп
IP: 93.74.161.---
antic _ 18.11.2009 12:53
что меня больше всего удивляет, так это умение говорить обо всем, обходя суть проблемы. всё, что автор говорит, верно. но это следствия. а причина проста: а) износ и необновление основных фондов (как элемент обновления, новые технологии), б) глубокая деградация трудовых ресрсов (грамотного инженера, квалифицированного рабочего когда видели?).
смею заверить, что эти факторы никакими политиями уже не исправить. пиздец, как говориться, подкрался незаметно. каждый за себя один бог за всех!
IP: 77.120.47.---
ПОЛЬКАЛЬВIВСЬКА _ 18.11.2009 12:50
В Миде Украины и Польши, во Львовской Раде скопилось более 30.000 заявлений на возврат отобранной у поляков Совитами недвижимости-квартир, домов, земель.. почему не дают ходу этим заявлениям и не возвращают награбленное Совитами? Или на Украине уже нет прав частной собственности и права на жилье? Все документы у поляков достоверны..живы даже еще прямые владельцы, не только наследники... Вернем награбленное Совитами законным владельцам! Докажем что оранжевая революция состоялась ! ALEX MAMBA
IP: 10.46.60.---
Hana _ 18.11.2009 12:32
Стаття дуже гарна і правильна, незважаючи на те, хто її написав. Нажаль, дуже сумнівно, що до влади в результаті прийде людина, яка зможе це виконати.
IP: 93.74.112.---
kuzy _ 18.11.2009 12:02
Авторові.
Раніше я відносився до Вас з симпатією. Ви робили корисну, але на жаль, у нас, безнадійну справу. Ставши голосом бидлуватих рогулей- Ви, як на мене, зробили помилку. Звичайно, якщо для Вас гроші це аргумент і головний мотив, якщо Ви вмираєте з голоду і замерзаєте у холодній кімнаті, - то продовжуйте далі.Але подумайте- трохи часу ще э! Cujusvis hominis est errare; nullius, nisi insipientis in errore perseverare!(Цицерон)
Сторінки:
← Попередня
Наступна →