Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Як вуха махають грипозною свинею

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 10.1.1.---
zhumak _ 25.11.2009 21:04
Гарно, дякую авторові.
IP: 93.73.94.---
h-ha _ 25.11.2009 14:55
23.11.09 09:07 ___Sender
Enki: "по чьей вине мы оказались абсолютно не готовы к встрече с H1N1" - а разве не очевидно? По вине МОЗ и начальницы его
****
Главой МОЗ вообще-то является господин Князеви направленный туда лично Ющом по квоте НУ-НС - так что не надо ля-ля. И правильно Тимошенко сделала, что инициировала комиссию по проверке закупок МОЗ за 2007-2009 - потому что известно, что там работает представитель команды, в которой руки ничего не крадут
IP: 194.187.154.---
AbramMoiseevich _ 24.11.2009 14:17
Предлагаю ЮВТ обьявить о борьбе с зимой-в результате принятия экстренных мер уже к апрелю будет очевидный результат
IP: 194.44.207.---
тирол _ 23.11.2009 17:15
Текст коментаря набирайте тут
IP: 194.44.207.---
КАЯ _ 23.11.2009 17:00
Шановна, писати на віддалі, не знаючи про що - не компетентно, а можливо і злочинно(як в цьому випаду) .У нас на заході, ще до початку ''веску телевізійників '' з аптек змітались противірусні, а чому?,так ось - помирали наші знайомі і родичі, а така інформація поширюється швидко.До вашого відома офіційна цифра занижена в кілька разів. А політики цим скористались, при чому нічим не допомогли.
IP: 194.44.105.---
Gamlet _ 23.11.2009 13:21
22.11.09 17:34 ___Attbb
Я хочу посмотреть на всю эту шалаву, которая здесь Юлю критикует, во главе с автором, когда они окажутся в больнице в предсмертном состоянии с гриппом, и там будете философствовать и идиотские параллели проводить! ...
Только поздно будетІ
я буду ей всегда благодарен и буду голосовать только за нее.
=====
Бо дама з косою вже стоятиме над вами ...І прийде кара за такий вибір ....
і зраду Україні! БО ТІЛЬКИ ЮЩЕНКО - СПРАВЖНІЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПРЕЗИДЕНТ!
IP: 94.244.5.---
Enki _ 23.11.2009 11:08
Вот еще один вменяемый текст, от другого белорусского врача:
http://hvaroba.com/?p=3828
Проблемы те же, что и в Украине. Замечу, что у белорусских журналистов почему-то не возникло вопросов, кому выгодна паника и не пиар ли это. Может, потому что вменяемые.
Еще замечу, что украинским врачам не мешало бы поучиться честности и смелости у своих белорусских коллег.
IP: 194.44.178.---
Zlthn _ 23.11.2009 11:05
Ви собі думайте, як хочете але по Львівській області на сьогодніній день померло 94 особи від вірусної інфекції і це правда. У всіх померлих одинакова морфологічна картина. Ні за один рік стількі померлих не було. Прийдіть і запитайте в нас ( в морзі). це дійсно правда. Кожень день було додатково 4-5 грипозних розтини.
IP: 85.223.183.---
N2P _ 23.11.2009 09:31
Отличная статья. Нас имеют, как хотят.
IP: 94.244.5.---
Enki _ 23.11.2009 09:25
23.11.09 09:07 _Sender
Enki: "по чьей вине мы оказались абсолютно не готовы к встрече с H1N1" - а разве не очевидно? По вине МОЗ и начальницы его.

Полностью согласен.Но когда наши журнарасты типа истеричного Лямца и этой УНПэшной дамочки начинают разводить бодягу -"кто из наших политиков "заказал" под выборы для своего пиару свиной грипп" -а СМИ тиражируют их бредни, начинаешь бояться за страну.Неужели не ясно, что на H1N1 после всего отпиариться не дано никому.Рейтинг будет только в минус.
IP: 93.127.78.---
Sender _ 23.11.2009 09:12
Attbb: "Юлия Владимировна сохранила многим жизнь" - маленькое уточнение: это она сказала, что сохранила. У тебя объективные доказательства, что твоей жизни в течении этого месяца что-то угрожало? Хотя ... если ты ходил на октябрьский митинг по выдвижению её в кандидаты...
IP: 93.127.78.---
Sender _ 23.11.2009 09:08
jason-u: "точно такие же цифры показали эпидемии прошлых лет" - кроме продаж лекарств, которые подскочили до годовых объёмов за три недели
IP: 93.127.78.---
Sender _ 23.11.2009 09:07
Enki: "по чьей вине мы оказались абсолютно не готовы к встрече с H1N1" - а разве не очевидно? По вине МОЗ и начальницы его
IP: 94.244.5.---
Enki _ 23.11.2009 08:52
23.11.09 02:21 ___НЛО
Единственный раз, когда с вами соглашусь.
Грипп пришел таки нехилый. Можно также почитать комменты врачей к блогу белоруса на другом сайте:
- http://smi2.ru/redirector/?go=http://tolstonogov.blog.tut.by/2009/11/15/vesti-s-polej-glazami-uchastnikov
А дура-авторица, чем ставить под сомнение очевидные вещи и искать черную кошку в темной комнате, лучше б задалась вопросом: по чьей вине мы оказались абсолютно не готовы к встрече с H1N1.Или хотя бы пошла стопами Соболева
IP: 77.122.179.---
НЛО _ 23.11.2009 02:21
23.11.09 01:39 ___jason-u

А ты вот это прочти - может , понравится? Себе захочешь в семью...
http://hvylya.org/index.php?option=com_content&view=article&id=2282:---l----------r&catid=4:2009-04-12-12-01-18&Itemid=10
Блог белорусского врача: «В общем, шансов выжить от свиного гриппа у пациентов не много»

Представляю, что было бы, если бы в школах и вузах не объявили карантин...
IP: 195.69.245.---
jason-u _ 23.11.2009 01:39
Attbb...Как по мне, лучше паника...
Как по мне, ты просто рядовой зомби, каких, к сожалению, пока много в нашей стране. Ты, мазохист, наверное, испытываешь оргазм, когда Тимошенко со товарищи дерут тебя и в хвост, и в гриву ежедневно и ежечасно - ты свято веришь, что это они делают тебе на пользу... Я не извращенец, поэтому мне дики эти "прелести". Раскрой глаза и убедись, что точно такие же цифры показали эпидемии прошлых лет, может тогда поймёшь истинную причину действий Тимошенницы.
IP: 91.204.60.---
Cekcot _ 22.11.2009 23:35
Attbb...Юлия Владимировна сохранила многим жизнь, я буду ей всегда благодарен и буду голосовать только за нее.

Аллилуя! Сердешний! тепер ти маєш, мабуть, імунітет на все своє, що поки залишається, життя від усієї "холєри", від якої ударними темпами сьогодні так само, як від модифікованих вірусів інфлюенції, мре місцеве населеня - СНІД, туберкульоз, онкологія, пияцтво та наркоманія... Повинен залишитись тільки один! Щастя тобі і надалі!
IP: 193.93.218.---
Attbb _ 22.11.2009 17:34
Я хочу посмотреть на всю эту шалаву, которая здесь Юлю критикует, во главе с автором, когда они окажутся в больнице в предсмертном состоянии с гриппом, и там будете философствовать и идиотские параллели проводить! Только поздно будет. Как по мне, лучше паника, все на свете лучше, чем смерть человека, и за то, что Юлия Владимировна сохранила многим жизнь, я буду ей всегда благодарен и буду голосовать только за нее.
IP: 212.92.253.---
vivaldi _ 22.11.2009 16:53
2
IP: 109.122.4.---
wanted _ 22.11.2009 13:21
22.11.09 12:53 ___sem41
Щиро співчуваю, це дійсно проблема. Але чи має до цього відношення грип?
Україна давно вже перейшла епідемічний поріг по туберкульозу, люди мруть, але це чомусь не викликає такої гострої занепокоєнності. Можна назвати ще кілька захворювань, страшніших за грип. Тож наше життя для політиків не головне...
IP: 109.122.4.---
wanted _ 22.11.2009 13:14
Хочу напомнить еще один неполиткорректный штатовский сериал - "Месть без предела". Сюжет заключается в том, как люди обиженные судебной системой, сильными мира сего самостоятельно (без государства) восстанавливают справедливость. Довольно поучительно в нашей тупиковой ситуации. Только один канал однажды решился его показать. В сети есть.
IP: 188.230.26.---
sem41 _ 22.11.2009 12:53
Паніки звичайно багато,фармація на цьому заробила, але пані автор може пояснить чому така кількість хворих на пневмонію.Може пояснить чому люди помирають з згорівшими легенями.Може вона знає як лікувати їх,бо лікарі толком не знають. Пашталакати язиком не проблема,особливо якщо то тебе не зачепило,а коли три тижні з пневмонією лежиш,при тому що ніколи не мав проблем з органами дихання то виглядає не так комічно.
IP: 77.122.207.---
Mirmik _ 22.11.2009 12:43
___gordana
Вы правы, мой ребенок переболел в начале октября, в классе из 18 детей присутствовала половина, и все молчали. А теперь после паники, по уч. программе будут, как голопом по Европе.
IP: 77.120.207.---
Exor _ 22.11.2009 12:33
О свята простота! 90% налякані та нічого не знають за цей грип.- Різниця в тому що ті хто знають (лікарі) - налякані. Щодня вмирає 10-20 людей не від інфаркту, старості чи травм.
IP: 95.135.74.---
Овід _ 22.11.2009 11:20
Браво, пані Ірина! Очевидно, що серед журналістів є ще ті, хто не продався "косатій" пані і пише ПРАВДУ, за яку загинуло значно більше, ніж від свинячого грипу!!! Бережіть себе, Ви потрібні читачам
IP: 78.25.40.---
gordana _ 22.11.2009 09:02
Продовження.Бригада лікарів прийшла до школи робити дітям щеплення,чого ми, вчителі, не допустили. Висновок:ніхто не відстежував поширення грипу, до вказівки ВОЗ не дослухалися. Чия вина?. Однозначно МОЗ, Добре, що піднялася паніка(скоріше журналістська), це заставило людей задуматися про своє здоров'я, бо поки грім не гряне, хлоп не перехреститься. Відкрилися дуже гарні махінації з закупівлями ліків і апаратури. А що політики цим скористалися, то хіба би були дурні, не використати чудовий піар!
IP: 78.25.40.---
gordana _ 22.11.2009 08:48
Пригадую, в кінці серпня на одному з освітніх сайтів була інформація проте, що нав чання в школах може не розпочатися в зв'язку з насуваням пандемії грипу. Інформація була від ВОЗ. Особистомені було смішно. Але працюючи в школі, можу також сказати, що рівень захворюваності дітей у вересні був набагато вищий. Пік захворювання на ОРЗ був в середині жовтня .В класах, де 30 учнів було, 5-6 дітей. Приміщення не опалювалисяУправління освіти, санстанція робили вигляд, що все добре.
IP: 77.120.16.---
Heinrich _ 22.11.2009 03:27
Дуже зворушливо виглядає це кілька разів повторене "Всі забули про артеківський скандал, хоча ми постійно про нього всім нагадуємо".

Авторко, як ви так захоплюєтесь конспірологією, поміркуйте краще ось про що.

28 лютого 1999 р. ваш бос оголосив себе головою Народного руху України, здійснивши таким чином розкол НРУ.
Через 3,5 тижні, 25 березня 1999р. в автокатастрофі загинув голова НРУ Вячеслав Чорновіл...

Але ж ці дві події ніяк між собою не пов"язані, хіба ні?
IP: 77.120.16.---
Heinrich _ 22.11.2009 02:42
Сайт Всесвітньої організації охорони здоров"я:

http://www.who.int/csr/don/2009_11_03/ru/index.html