Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Танці на гробах

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 95.134.69.---
Konservator _ 30.11.2009 10:41
Не погана стаття. Але багато чого не досказано. Не варто нічого приймати з Іудиних рук.
IP: 77.123.24.---
Пересічна_громадянка _ 29.11.2009 20:36
У мене страждали від голоду тільки ті родичі, які були на території південної України, а ті, хто жив на території ізмаїльської області, що в той час була під юрисдикцією Румунії, голоду не знали. Це також свідчить про свідоме знищення українського народу, особливо селян.
IP: 93.180.222.---
харло _ 27.11.2009 23:04
І мені його сину, завжди ситому, чиї нерви не торкнулися всих тих жахливих подій, так хочеться старого приголубити, стерти, профільтрувати його пам"ять від тих жахів...
А ще краще якимсь чудодійством перенести ту пам"ять у голови таким козлам як ти nehrych, як suspiria, як ти Liss т. іншій нечисті які як влучно написали брати Капранови "Танцюють на гробах" великомученника Українського Народу!
Хоч мовчіть - духовні потомки кровожерливих московських, та й доморощенних виродків комуняк

IP: 93.180.222.---
харло _ 27.11.2009 22:46
Переляканим підлеглим він сміливо повторив команду пояснюючи, що цей ешелон відправляється як допомога французькому народові у якого теж нестача провіанта.
- Ви солдати-переможці фашизму, чи зможете ви жити з цим злочином-байдужості у своїх душах?! Погляньте на нещасних наших з вами братів та сестер, конаючих батьків та матерів! Я роблю так за сумлінням! Виконуйте!
..." Можна лише здогадуватись про долю того офіцера"- міркує батько... "Як зараз на очах. Пам"ятаю"... І мені сину так хочеться
IP: 93.180.222.---
харло _ 27.11.2009 22:26
IP: 194.44.128.---26.11.09 17:01 ___nehrych
- ...Болградський р-он, батько-фронтовик продовжує службу в СА. Їх полк який дислоцирувався в Румунії на той час відправленний в Болград (бесарабія ) на допомогу в колгоспи(авторота)... Біля залізничної станції йде формування ешелону з хлібом... По території прилеглій до станції купи голодних, вмираючих людей. Жах! Молодий капітан з орденами на груддях (фронтовик!) дає команду підлеглим відчинити двері вагону і дозволити голодним взяти хліба(зерна
IP: 93.180.222.---
харло _ 27.11.2009 22:14
IP: 194.44.128.---26.11.09 17:01 ___nehrych
- 1933 рік . Південа Бесарабія.Румунська окупація: неврожай, бідність селян, розпочинається голод. У рідному батьковому місті Кілія на людних місцях стоять військові похідні кухні: величезні котли в яких парує каша. Скудна, без достатньої кількості потрібних для смаку компонентів. Люди голодні, сірі, виснажені підходять їх пригощають - окупанти...
Це в пам"яті хлопчака який потім став моїм батьком...
1946 рік. Та ж південа Бесарабія, Болградськи
IP: 93.180.222.---
харло _ 27.11.2009 21:58
IP: 194.44.128.---26.11.09 17:01 ___nehrych
- якось при зустрічі ...
...Старенька теща повільно розсказує, як і хто з її однолітків-односельців вмирав з пучком бур"яну в дитячому ротику... Як їздили дядьки-комуняки на чолі з заїзжими чужаками з залізними палицями, зі зброєю і шукали, і відбирали, і вигрібали - невмолимі як дияволи...
Знали ті дітки де не можна було ходити - з"їдять... Як кидали сусідів ще живими на підводу між трупи... Хто винен?! Міркуй своєю дурною башкою, телепню!
IP: 93.180.222.---
харло _ 27.11.2009 21:40
IP: 194.44.128.---26.11.09 17:01 ___nehrych 4. Тот, кто говорит, что ГЕНОЦИД БЫЛ, ответте, кто его устроил!
САМИ СЕБЕ!!!

- Мої коріння теж в Одещині... Живий, ще й дуже живий мій Батько якому 85 років; жива теща 83-річна, при доброму розумі та пам"яті, хоч на відміну від батька зовсім не цікавиться ні політикою, ні історією... Але теща - це мій клад! Не засміченний кладезь трагічних подій 32-33, 41-45 років на Київщині ! Яб тобі, Цапе-nehrych відповів, мерзость кацапська якось при зуст
IP: 95.132.13.---
Liss _ 27.11.2009 14:35
Последняя фраза вашего текста ярко показывает степень вашего лицемерия и внутренней агрессии.
"Не может из одного источника течь горькая и сладкая вода"
И не удивлюсь, что при такой бесплодности Ющенка как президента, здоровенный монумент голодомору понадобится потомкам для записи имен ныне страдающих и умирающих маленьких украинцев.
IP: 95.132.13.---
Liss _ 27.11.2009 14:30
Последняя фраза вашего текста ярко показывает степень вашего лицемерия и внутренней агрессии.
"Не может из одного источника течь горькая и сладкая вода"
И не удивлюсь, что при такой бесплодности Ющенка как президента, здоровенный монумент голодомору понадобится потомкам для записи имен ныне страдающих и умирающих маленьких украинцев.
IP: 10.1.200.---
СловоМаргінесу _ 27.11.2009 13:49
26.11.09 20:51 ___suspiria

Тоді для Росії немає нічого ліпшого як визнати Голодомор геноцидом винятково українського народу. Претензії Україна не заявляє і заявити чіткого правового механізму не існує, а захист від претензій зі сторони своїх громадян буде залізобетонний.
IP: 10.1.200.---
СловоМаргінесу _ 27.11.2009 13:46
26.11.09 20:51 ___suspiria

То проблема основна не в цьому. Ніхто і не сподівається отримати від Росії компенсацію за Голодомор. Навіть як дуже захочемо то правового механізму того зробити просто не існує.
Проблема у категоричній відмові Росії визнавати цілеспрямовані злочинні наміри сталінського режиму щодо українців і росіян також. Тому я тут і писав про визнання голоду геноцидом і російського народу також. Можливо Росія боїться, що росіяни вимагатимуть компенсації від своєї держави?
IP: 95.109.189.---
Fist _ 27.11.2009 08:15
Меморіали або просто звичайні хрести в місцях поховань жертв Голодомору потрібні - це не потребує доказів...
Потрібно вести мову про інше - як саме і ким витрачаються бюджетні кошти...
Знову - відкати, схеми "ти-мені, я -тобі", банальні крадіжки...
А вже за це треба садити
IP: 77.122.238.---
Bondar-rossoneri _ 27.11.2009 02:46
Самое интересное сто коммуны некогда этого не признают потому что они были постоянно сыты и именно по этому они до сих пор полненькие!А про ПР и говорить нечего они как были зеками не знающими свою историю так ими и остаются!А то что они говорили про свинюшник это в первую очередь не уважение к себе и своим предкам!А зачем нам те кто нас не уважают?
IP: 95.133.10.---
ronnik _ 26.11.2009 23:06
Капрановы , не уподобляйтесь Ющенку . Не стоит на публику демонстрировать скорбь. В память о замученных надо реально, помогать тем , кто сейчас , при этом "гаранте" голодает. Вы при желании таких найдете много. ...А набирать баллы на чужих костях , как В.А.Ю .не надо. ...Удивительно . Одел человек вышиванку , заныкал партбилет - и уже украинский патриот. Интересно, Вас не тошнит от всего этого цинизма и лицемерия ?
IP: 95.133.10.---
ronnik _ 26.11.2009 23:05
Капрановы , не уподобляйтесь Ющенку . Не стоит на публику демонстрировать скорбь. В память о замученных надо реально, помогать тем , кто сейчас , при этом "гаранте" голодает. Вы при желании таких найдете много. ...А набирать баллы на чужих костях , как В.А.Ю .не надо. ...Удивительно . Одел человек вышиванку , заныкал партбилет - и уже украинский патриот. Интересно, Вас не тошнит от всего этого цинизма и лицемерия ?
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 26.11.2009 22:34
26.11.09 21:45 ___ерофей
Кто мешает??????????????
IP: 89.21.78.---
ерофей _ 26.11.2009 21:56
_lancet
Але чи є там серце? Нема, бо якби було, то за 5 років щось таки зробило б для маленького, нині сущого українця.
_______________________________________________________________________
Зробили чи ни для маленького украинця щось...-це ще питання..
АЛЕ СТАВИТИ ПИД СУМНИВ ПАМЬЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ--П А С К У Д С Т В О..
ПАНОВЕ!!!!
ПРШУ
НЕ БУДЬТЕ П А С К У Д А М И !!!!!
IP: 89.21.78.---
ерофей _ 26.11.2009 21:45

__suspiria
че от нас надо?
______________________________________________________
Тебя ж братья Капрановы ПРОСЯТ-БУДЬ ЧЕЛОВЕКОМ""""""""""""""""""
Не МЕШАЙ НАМ ПОМНИТЬ СВОИХ УБИЕННЫХ ПРЕДКОВ
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 26.11.2009 20:51
26.11.09 20:40 ___СловоМаргінесу
Давайте на примере.
Коммунальная квартира 70 лет назад. Один сосед терроризировал своих соседей по квартире и кого-то там замочил. Через 70 лет потомки убитого соседа требуют от потомков соседа-убийцы покаяний. Квартира, правда, уже давно разделена, у всех разные входы и 70 лет прошло, никто ни сном ни духом и ничего собственно и не помнит.
Вот потомки и думают - че от нас надо?
IP: 10.1.200.---
СловоМаргінесу _ 26.11.2009 20:40
26.11.09 18:39 ___suspiria

То Ви ж самі тут в коментарях писали, що Росія є правонаступником лише у питанні боргів і нерухомості СРСР за кордоном.
Хоча місце СРСР в ООН за Росією вже є визнанням її правонаступником Радянського Союзу.
Але не в тому справа. Справа в очищенні й збереженні пам"яті. А як немає документів, котрі прямо доводять, що робили геноцид саме росіяни щодо українців то чого тоді так боїться Росія?
IP: 192.168.1.---
протон _ 26.11.2009 19:55
ДЛЯ ГРУЗДЬОВ!

???!!!
IP: 77.122.148.---
m-oz _ 26.11.2009 19:46
26.11.09 18:59 ___suspiria
за Уралом.... прекрасно живут и себя чувствуют сотни тысяч украинцев

Що означає "прекрасно чувствуют"? вони розвиваються як етнос? мають національні школи, вузи, пресу? Чи асимілюють?
Вони "прекрасно асимілюють"? Причому за Уралом значно швидше, ніж в Аргентині, чи Канаді
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 26.11.2009 19:00
Ненависти во мне нет.
Жалость к глупости перевешивает.
IP: 192.168.1.---
lancet _ 26.11.2009 19:00
Зверніть увагу: ті, хто заперечує факт Голодомору в Україні, зазвичай виглядають досить вгодованими.
___Народна мудрість? Якого це народу мудрість? Хтось знає?
А що робиться насправді? Насправді розрили могилу посеред України й тепер одні живі намагаються зіштовхнути туди інших живих, а другі, поклавши руку на серце, здобути політичний капітал. Але чи є там серце? Нема, бо якби було, то за 5 років щось таки зробило б для маленького, нині сущого українця.
А хто і коли засипле ту могилу?
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 26.11.2009 18:59
26.11.09 18:49 ___протон
А еще много чудес стало за Уралом.
Где прекрасно живут и себя чувствуют сотни тысяч украинцев. И кстати, зарабатывают там неплохо и на родину не собираются.
И в Канаде, США, Аргентине тоже живут сотни тысяч потомков галичан, умотавших из бабуси-Австрии.
А вот с потомками индейцев намного все хуже. Мало их. Спиваются и вымирают в самой дэмократичной стране. Мочили их предки Бушей и Тейлоров.
IP: 192.168.1.---
протон _ 26.11.2009 18:55
Для груздьов...
Читайте уважно ком., і не тільки мої.
Може попустить, якщо з ненависті не паралізує.
IP: 192.168.1.---
протон _ 26.11.2009 18:49
Про голод в Росії.
Науковець із США, індіанець за походженням, Д. Мейс ретельно вивчав Голодомор 32-33рр.
Переїхав до України, одружився з українкою, став українцем.
Сумістив карти етносів рос. Імперії і постраждалих від голодомору регіонів СССР. Сталося
ЧУДО - терени розселення малоросов рос Імп і вимерлих районів співпали. Це що, випадковість?! А на Кубані і Зеленому Клину раптом не стало ні укр. учбових закл. ні видавництв ні всіх культурно-просвітних закладів.
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 26.11.2009 18:43
26.11.09 18:27 ___протон
РФ есть правопреемница СССР в части долгов и кредитов. А также имущества СССР за рубежом. А какое отношение современное правительство России имеет к коммунистическому режиму, который прекратил свое существование в год получения Россией и Украиной независимости, не подскажешь?
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 26.11.2009 18:39
26.11.09 18:31 ___СловоМаргінесу
Именно так. И пример Германии, выплачивающей евреям и гастрбайтерам, никого не вдохновляет. И кстати, Турцию тоже.
Хотя нет никаких документов, указывающих на умышленное уничтожение именно русскими украинцев. А по полякам их навалом.
Вы ж видите -типичный пример :26.11.09 18:27 ___протон
Никто не знает, что можно ждать от очередного Огрызка, который может и 10000 кв.км. шельфа подарить, а может и по судам затаскать.
IP: 10.1.200.---
СловоМаргінесу _ 26.11.2009 18:31
26.11.09 18:16 ___suspiria

Грузинам ми нічого не зробимо. Навіть як росіяни поставлять пам"ятник Сталіну то ми можемо лише пообурюватися тому. Інша справа чому Росія протестує проти визнання Голодомору геноцидом українського народу? Здійснювали його як росіяни так і українці, причому як в Росії так і в Україні й Казахстані. Метою є вшанування пам"яті загиблих. Чи Росія боїться претензій на компенсацію як правонаступник СРСР?
IP: 192.168.1.---
протон _ 26.11.2009 18:27
Для особо продвінутих євробізов.

РФ є правоприємницю СССР!
Питання Є?
Думаю у людей з інтелектом вищим АМЬОБИ їх не має бути!
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 26.11.2009 18:16
___СловоМаргінесу
Проблема заключается в следующем.
Последний съезд КПСС и последний генсек КПСС СССР Горбачев признали факты уничтожения миллионов граждан СССР режимом коммунистов и извинились.
Сегодняшняя Россия имеет такое же отношение к уничтожению украинцев, русских, казахов, бурят и т.д и т.п. в 1932-33 годах в СССР, как и сегодняшняя Украина.
Это была другая страна, другие руководители, и это было 70 лет назад.
И Сталин - грузин, и памятник ему так в Гори и стоит.
Где нота протеста?
IP: 93.180.199.---
novation _ 26.11.2009 18:16
26.11.09 17:01 ___nehrych

2. Нажми Ctrl+F, введи "геноцид"... ну, і де він у статті?
Та суть не в назві. Мільйони людей загинули, і пам'ять про них має бути живою і трепетною
3. На Волині,наприклад, люди чули про біду, і десятками підвод везли зерно на допомогу..Але на кордоні з УРСР червоні їх завертали, сміючись "нет никакого голода".
А взагалі, запитай себе: якщо в західняків з їх бідними гірськими і дерново-підзолистими грунтами голоду не було, то..метрові чорноземи гірші?????
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 26.11.2009 18:16
___СловоМаргінесу
Проблема заключается в следующем.
И Сталин - грузин, и памятник ему так в Гори и стоит.
Где нота протеста?
Сторінки:      Попередня      Наступна