IP: 95.133.235.---
ronnik _ 05.12.2009 13:06
Яйценюк набрался цитат и поз у национал-революционеров. Недостает только гебельсовской хоризмы и френча военного пошива... . Сколько "детей и внуков" породил на нашу голову Л.Д.Кучма ? И все б...я патриоты.
IP: 213.130.18.---
СтепанС _ 04.12.2009 16:26
А за "не умеют работать - пусть на ферме работают" в цивілізованій країні він би сам писав заяву на звільнення................
IP: 213.130.18.---
СтепанС _ 04.12.2009 16:23
Він збирається вирішувати проблеми (закручувати гайки) як під час збою системи "Рада":
"Пусть пишут заявления об увольнении. Если не умеют работать с компьютерами, пусть на ферме работают", - заявил Яценюк.
Цікаво, хто був винен?
"Произошла проблема с карточками новых 11 депутатов" ...
Якщо добрали нових депутатів, то потрбіно спочатку внести зміни базу карточок +, можливо, перезавантажити систему, а не зразу ж голосувати... і хто тоді винен?
IP: 194.44.98.---
WinJet _ 04.12.2009 16:07
ФРОНТ ЗМІН - ось та сила, яка може закрутити гайки в цій державі!!!
IP: .---
23vbn _ 04.12.2009 13:11
___rom4ik
от Ви написали "У Яценюка правильный ход мыслей. У него хоть думалка работает! И вообще он большой молодец!"
якщо Ви розумієте хід його думок то будь-ласка поясніть вислів який красується на ряді його плакатів, а саме "я йду на війну з корупцією"
в моєму розумінні війна має на меті або захоплення, або знищення. так що саме він хоче?
IP: 95.132.110.---
MOJLDOBAH _ 04.12.2009 09:51
Гайковий ключ те лише для гайок, але й для здачі в металолом
IP: 95.111.216.---
Пузирь111 _ 04.12.2009 08:54
Я одного не пойму, почему никто не обращает внимания на то, что нами правят ЕВРЕИ ??? Задайте себе вопрос: "Почему с паспорта убрали графу "национальность"?" Лично я за тоталитарный режим. Пиночет наводил порядок в Чили 12 лет и как итог - страна ожила, и весь народ ему благодарен. Вот что то подобное должно быть и у нас. Кто такой Яценюк? Грамотный и хитрый еврейчик, которому на нас украинцев глубоко наплевать. Ему "ДИКО ПОРУЛИТЬ ОХОТА".
IP: 91.124.208.---
-doss- _ 03.12.2009 18:53
02.12.09 19:47 ___Єва
А за Тягнибока всі знають,
ну че
аргументированый ответ, что тут и говорить то)
зы.
Тарас Черновил тоже нащадок репресованого батька, токо толку 0.
IP: 193.239.143.---
Оушен _ 03.12.2009 12:18
Я думаю, що нам всім вже давно пора задати собі одне питання: Чи ми хочимо рухатися далі ??? Якщо хочемо,... то я вважаю Фронт змін зовсім не поганий варіант нової політичної сили, яка по-перше має дійсно гарні ідеї, а по друге, і саме головне, все більше і більше набирає прихильників серед всіх прошарків населення...Критикувати, легше, чим чітко заявити свою позицію і завждиї її відстоювати...
IP: 195.72.159.---
Ice_sky _ 02.12.2009 22:35
У Юли - пол-страны в кармане, вторая половина - у Януковича. Так что Яценюку ничего не остается, как работать и еще раз работать
IP: 95.133.254.---
fima_g _ 02.12.2009 21:04
Не вельми шановні любителі голослівних звинувачень,особливо рахувати чужі гроші,хоча у цьому випадку цікавість виправдана.Але ж треба читати "матчасть" і перш за все декларацію про доходи кандидата,самі не розумієтесь -запитайте у профі-скільки коштували акції "Аваля".Але краще подумайте,якби було щось не те у декларації -Юліні "орли" вже б давно зїли б з "Га"лошами.
IP: 93.73.117.---
Єва _ 02.12.2009 19:47
Я колись хотіла стати членом "Свободи", я нащадок репесованих батьків, але коли познайомилась ближче, охота зразу відпала. Для всіх рядових :хліба не треба ідею давай, а для себе ненаглядних все чим не гербують наші високоповажні депутати і чиновники( звичайно не рядові). Запитайте тернопілян як в них править "Свобода", і що вони для них обіцяли і що зробили? Сміття смердить аж до Києва, а вони не можуть інвестора підібрати, мало відкату дають, а німці взагалі не дають.Панове по ділах їх судіть
IP: 93.73.117.---
Єва _ 02.12.2009 19:39
doss
Та шо ви говоритє! Яценюк з 10 років займався підприємницькою діяльністюі і прямо в Крим попав в міністерство фінансів.Це ж треба така розумаха! А ви не пробували попасти на держслужбу без знайомств і покровителів? Попробуйте як складеться ваша кар"єра. А за Тягнибока всі знають,
666
Юля плутовка как попала на Лукьяновку все ее милионы и квартиры пропали. Все , что осталось на родных все и осталось.Зачем сейчас все переписывать обратно? Да у нашего ни одного чиновника ничего нет.
IP: 93.73.244.---
warpeace666 _ 02.12.2009 18:29
02.12.09 18:02 ___Єва
Вы путаете харизматичность с истеричностью. А откуда у Юли, фактически, сотни миллионов, если юридически согласно декларациям у неё ничего нет - нет бизнеса, нет счетов, нет недвижимости! Она премьер-бомж. Так по документам.Юля плутовка талантливая, что называется от дьявола.
IP: 91.124.208.---
-doss- _ 02.12.2009 18:20
02.12.09 18:02 ___Єва
Від свого слова не відступає. А Яценюка запитайте де він набрав мільйонів будучи на держслужбі з 23-х років.
он в 18 лет уже занимался предпринимательской деятельностью, и уже тогда начал собственно адекватную карьеру, ту же википедию почитайте
IP: 91.124.208.---
-doss- _ 02.12.2009 18:16
чето не пойму, откуда разговоры про то что Тягныбок будет агитироватькакто связан с Януковичем
пруфлинки может кто-то предоставить, или это так чисто языком почесать?
IP: 93.73.244.---
warpeace666 _ 02.12.2009 18:16
Какая "контрреволюция"? Контрреволюция, как и революция, пластиковой и виртуальной не бывает! КОНТРРЕВОЛЮЦИЯ МОЖЕТ БЫТЬ ТОЛЬКО РЕАЛЬНОЙ! А для этого, для начала, должна быть реальной избирательная компания. Яценюк же свою кампанию сделал мало того, что пластиковой и виртуальной, так ещё и крайне безвкусной, неудачной.Он перепутал технологии своего карьерного роста - с технологиями самостоятельного политического плаванья. Здесь тех друзей, кто тянул нет!Да ещё в качестве политического лидера.
IP: 93.73.117.---
Єва _ 02.12.2009 18:02
lenny_vitz
rom4ik
панове, я ніколи не писала брехні і не збираюсь , писати зараз.Список підтримки регіоналів , я всетаки в подруги дістану( написаний рукою керівника штабу).Із двох зол всетаки Тимошенка менше зло.ЇЇ більш поважають за кордоном як Яника.Команду вона свою буде міняти як пить дати( я так думаю).Вона дуже харизматична.Від свого слова не відступає. А Яценюка запитайте де він набрав мільйонів будучи на держслужбі з 23-х років. Вам стане все ясно.Він не міг мирити ВР, а тут вся країн
IP: 62.80.167.---
fima_g _ 02.12.2009 17:30
...а Хоменко допоможе "резьбу" поновити,так що декому закрутить під самі м-д-б.А взагалі п.Арсенію є що людям пропонувати,це не популізм полумяних комсомольців і олігархо-економістів від Волги і до Тігіпка.
IP: 79.171.126.---
Юлезомби _ 02.12.2009 14:33
"закручування юльок нада обьявлять!!!" - та достаточно будет одну Юлбку закрутить и все
IP: 109.86.143.---
rom4ik _ 02.12.2009 14:28
___Єва
Правда в том что Тимошенко и Янукович это зло!
IP: 109.86.143.---
rom4ik _ 02.12.2009 14:25
У Яценюка правильный ход мыслей. У него хоть думалка работает! И вообще он большой молодец!
IP: 79.171.126.---
Юлезомби _ 02.12.2009 14:18
На фоне бесполых мессиджей других кампаний у Яценюка хотя яркая кампания
IP: 193.200.32.---
lenny_vitz _ 02.12.2009 14:10
(продовження)
...Яценюк дуже впевнено і поступово рухається до президентства і раз за разом спростовує всі закиди до нього: казали "його спонсує Фірташ" - і де той Фірташ? Казали "немає команди" - є партія, і є команда - дуже потужна і прозоро сформована. "Немає позиції" - позиція проголошена зі всіх принципових питань, дуже чітко і зрозуміло на відміну від інших. "Немає програми" - проголошений план модернізації країни, прописані кроки. Яценюк не розчаровує, це Юлька крутить заїжжену платівку
IP: 193.200.32.---
lenny_vitz _ 02.12.2009 14:05
___Єва пише: "Люди де ж правда??????"
Де завгодно, пані Єво, але не в вашому коментарі. Дуже типовий проплачений коментар. Тільки-но Юля зрозуміла, що Яценюк - потужний суперник для неї, вона стала бити Арсенія по двох фронтах: для люмпенів вигадала його єврейство, проплатила кампанію бидло-Ратушняка; а для думаючих людей, яким цей скандал огиден, зарядила казку про "Яценюк подавав надії, але розчарував". При всьому тому, Яценюк дуже впевнено і поступово рухається до президентства і раз за разом
IP: 93.73.117.---
Єва _ 02.12.2009 13:43
Я дуже розчарувалась в молодому політику Яценюку. Скажу чого: Приїхала в західний регіон на свою батьківщину. В мене подруга керує місцевим штабом ПР, щоб не їхати до виборів за кордон( гарно платять),Я прийшла до відчаю коли почитала список партій ( 6 шт. ) в т.ч. Противсіх, Богусловська, Фронт змін,навіть Свобода які підігрують зараз ПР і в другому турі будуть агітувати за Януковича.Бо Янукович менше зло від Тимошенко.Люди де ж правда??????
IP: 94.231.33.---
Sasha333 _ 02.12.2009 13:18
Ситуация накаляется. Быть ли третьему туру? http://iperp.org.ua/news/chi_bude_reinkarnacija_majdanu/2009-12-01-10
IP: 95.132.57.---
fireo _ 02.12.2009 12:49
Та хай угомониться він - перемога йому не світить. Для перемоги йому потрібно щось перш за все зробити для народу. Та й цього буде мало. Адже народ все бачить і робить висновки.
IP: 77.91.149.---
Xapic _ 02.12.2009 10:39
та з такими руководітєлями вже пора політику откручування голів починать.
довели країну до прірви і ще мало - підштовхують далі.
IP: 77.91.149.---
фатима _ 02.12.2009 10:36
_pigeon
Ой, - кричит с трибуны кролик Сеня - не держите меня. Я сейчас что-нибудь сделаю.
Ой-ой, нам так страшно, - отвечают волки позорные Ющ и Янык, - -
тимошку забыл. она от ужаса подсела на кокс и находитса на грани нервного срыва)
IP: 195.5.125.---
pigeon _ 02.12.2009 09:21
Ой, - кричит с трибуны кролик Сеня - не держите меня. Я сейчас что-нибудь сделаю. Только не знаю еще что именно. Ой-ой, нам так страшно, - отвечают волки позорные Ющ и Янык, ухмыляясь.
IP: 77.52.209.---
Вася_Пупкін _ 02.12.2009 01:22
Непоганий президент вийде з Яценюка - але років через 5, тому що він занадто лояльний до олігархів ))а зараз країні потрібен жорсткий, але чесний и справедливий президент, який палаючим мечем порубає корупціонерів а решта буде боятися - отже, тільки Олег Тягнибок може зупинити олігархічних вилупків - страшну злу космату відьму Юльку Капітельман і зека Янека))
Олег Тягнибок-справжній українець і патріот, який не зрадить і не продасть своїх виборців ні за брудні гроші олігархів, ні за посади ))
IP: 61.32.46.---
bambom _ 01.12.2009 22:26
Яценюк – "державник"??? Переплутав – він не державник, він – мажор по життю... і тільки на це й годиться…
Сторінки:
← Попередня
Наступна →