IP: 94.248.92.---
КДВ _ 08.11.2009 13:31
Маємо Президента, який твердо, рішуче і послідовно піднімає, зокрема, національну гідність простого українця.Все, що робить нічим не відрізняється від УНПенівських засад.То в чому ж справа? Чому костенківці не можуть поступитися в такий важливий для України час своїми амбіціями?Костенко не мав права висувати себе на пост Президента, дроблячи у своїх симпатіях національно- орієнтовані сили.Про це повинні були заявити і люди, названі у статті. Щодо Тягнибока, то повністю підтримую автора
IP: 95.133.68.---
Kanamena _ 07.11.2009 18:01
Головна думка статті - "Ми двадцять років нічого не робили, не вміли і не вміємо працювати з натовпом, мямлимо, гриземося, брешемо і продаємося оптом та вроздріб Тюльці - але Тягнибок п-рас!" Голосуйте за них! Та всю НДП і НРУ треба перестріляти - просто з милосердя. Якщо за вас не голосують - ідіть .............. Це просто і ясно - на ... Який би не був той таки Тягнибок, але він хоч щось вміє, а вам, інвалідам інтелектуальним, місце на звалищі.
IP: 194.79.21.---
Тревор _ 07.11.2009 14:19
"Можлива альтернатива правому популізму" - назва і головне питання статті - а відповіді немає. Це теж істотний недолік, мд.
Тягнибок - чудовий зразок "націоналіста" для московського ТВ - ненавидить євреїв, росіян, поляків (коротше всіх, крім себе коханого) - гидко за стіл посадити.
З роллю справляється блискуче - за те його і фінансують.
А альтернатива тягнибоківству проста - особистий політичний проект.
У нас всі партії - особисті проекти - навіть КПУ і Свобода, щоб там хто не говорив...
IP: 194.79.21.---
Тревор _ 07.11.2009 14:09
Дякую автору - багато в чому згоден.
Трохи критики - Ющенко - "правий" президент? На мою думку - центрист з яскраво вираженою соціалістичною економічною програмою (як і всі наші горе-політики).
УНП, РУХ і КУН - це напіпривиди-напівтрупи, яких гальванізують під вибори, щоб вони робили видимість української присутності (вибачте за жорсткість). Ці лузери погоди не зроблять - надто вони вже довго, наполегливо і послідовно продавали український інтерес за тепле місце у владних коридорах.
IP: 91.124.19.---
Beznazvy _ 07.11.2009 01:42
Зміст статті загалом зрозумілий, проте жодної спроби дати відповідь, окрім намагання, не має. З погляду політичної методології матеріал слабкий і створює відчуття психотерапевтичної писанини. Складається враження, що Автор ну так вже вболіває за Україну, що гоьовий говорити не структуровані думки в голос. Думку Автора можна поділяти лише у випадку, якщо щиро вірити, що зміни на краще з необхідністю повязувати з появою дійсно патріотичною політичною силою.
IP: 193.111.51.---
Дінара _ 06.11.2009 16:15
кг/ам. автор просто обзавидувався послідовності, харизматичності та красі Олега Тягнибока.
IP: 91.209.11.---
nastik_житомир_UA _ 06.11.2009 13:19
Кожен обирає того,хто ближчий йому по духу, навіть по характеру. Мені також більш імпонує виважена, конструктивна позиція УНП. Радикалізм більш підходить для того,щоб щось ламати. А конструктивізм - щоб будувати. Україні потрібно і те,й інше...
IP: 91.209.11.---
nastik_житомир_UA _ 06.11.2009 13:12
Навіть в коментарях прихильники Свободи показали свою НЕТЕРПИМІСТЬ. Що,іншої думки,окрім вашої,не може бути? Чому людина,яка є прихильником певної партії не може висловити свою думку? Чому ви називаєте це заказухою і продажністю? Адже автор не кривить душею - це його власна позиція.
IP: 82.207.74.---
crockOdile _ 06.11.2009 12:03
Сьогодні За винятком Свободи у українців немає реальної позитивної альтернативи. а СПОКОЙСТВІЄ-має позитив тільки на кладовищі..Вже 18 років маємо досвід продажного болотного спокойствія
IP: 10.104.0.---
Миланка _ 06.11.2009 11:14
Тягнибок був депутатом двох скликань, а не одного. То по перше. А по друге за часи своєї депутатської діяльності зробив більше користі ніж ціла толерантна фракція УНП в кількості 24 овочів. А фініш статті взагалі вбив наповал. "А це вже ґрунт для створення нової партії. Єдиної, сильної і переможної!" Отакі ви всі і є переможні, націонал демократи, оплакувальники тяжкої долі України. "Свобода" скоро стане партією-переможцем. Тернопіль то лише перший дзвіночок. А УНП і Ко будуть завжди переможеним
IP: 77.242.168.---
Бухенвальдконсервен _ 06.11.2009 11:13
Креатив Гівно/Автор Мудак
IP: 194.44.63.---
lomykamin _ 06.11.2009 10:52
Яка нормальна сила (ліва чи права) буде підтримувати політика з 5% рейтингом? Лідер, який на свої вибори не консолідував ВЛАСНУ партію марнує гроші платників податків і зусилля лояльних патріотів. Чому, власне кажучи, Свобода повинна підтримувати Ющенка, розуміючи, що результатами такої підтримки скористається Порошенко і ко?
IP: 194.44.63.---
lomykamin _ 06.11.2009 10:40
Автор полінувався навести довідки про лідера потужної політсили, знаючи про критику, яка його чекатиме у випадку проколу... Тим більше у час виборів :)) В Українії справді є плутанина ідеологічних традицій. Праві - це консерватори за означенням європейської традиції. В Україні консерватори - комуністи і соціалісти, але традиція називати правими - національноспрямованих :) Щодо Свободи - в українському розумінні - вона ПРАВА, в європейському - не сформована позиція. :))
IP: 77.90.252.---
zzoo _ 06.11.2009 10:37
На одному з голодувань тебе точно не було (про причини промовчу).
IP: 93.74.7.---
Печерський _ 06.11.2009 10:09
І не треба тут всі ці плаксиві нацдемівські прийомчики вживати - "я ж такий українець як ви.." і т.д. Не пройдуть прийомчики, бо краще розкажіть, за скільки ваша рідна партія УНП продала у коаліцію Джоджика і скільки хоча за те, щоб його з коаліції висмикнути :) розкажіть-розкажіть, не соромтеся, поділіться передовим досвідом європейської толерантної політики.
IP: 93.74.7.---
Печерський _ 06.11.2009 10:03
Автор, краще дайте відповідь по суті - чому ти пишеш в статті відверту нісенітицю і брехню (про обрання Тягнибока у ВР за списком Нашої Уркаїни та ще "за квотою УНП"), а також розшифруйте, що ви маєте на увазі під "радикалізмом і популізмом" "Свободи" - бо це, я так бачу, ваш єдиний закид цій силі. Бо я так розумію, що якщо ти продажний політичний соплежуй - то це, з точки зору УНП, толерантна європейська політика, а якщо ти говориш правду і не соромишся її - це "радикалізм" і "популізм".
IP: 188.230.2.---
OlehYaskiv _ 05.11.2009 22:10
Шановні колеги! Ваші агресивні коментарі підтверджують мої найгірші сподівання. Облиште "копання" про якісь замовляння. Автор не лише член УНП, але також активіст Пласту з часу його відродження, активіст Студен. Братства, учасник обидвох студентських голодувань на граніті, засновник першого осередку Руху на своєму фак-ті, учасник акції "Україна без Кучми", подій біля пам. Шевченкові 2001р., не кажучи вже про "ланцюги", "майдан". Вам цього мало, щоб повірити, що я українець і зрозуміти чого хочу?
IP: 88.79.103.---
kex _ 05.11.2009 20:50
І останнє: не дивлячись на те, що Ви тут говорите про те, що "треба" чи "не треба" для "толерантного європеїзму в Україні", можете вже зараз змиритися з тим, що в Івано-Франківській області наступні вибори до місцевих рад закінчаться точно так само, як закінчилися у Тернополі. Це вибір людей, і у них є право на місцеве самоврядування. А це якраз і є суттю демократії, як на мене.
IP: 93.74.5.---
Братчик _ 05.11.2009 20:50
Ось з "України молодої" про Олега Яськіва:
"старший науковий співробітник Фізико–механічного інституту ім. Карпенка НАН України, віце–президент обласної Ліги інтелектуальної творчості, багаторічний член УНП Олег Яськів" (http://www.umoloda.kiev.ua/print/84/45/42020/). Нацдеми грьобані, а ще під незаангажованих підлаштовуються
IP: 88.79.103.---
kex _ 05.11.2009 20:44
Далі. Чому я особисто буду підтримувати "Свободу"? Та тому що, не зважаючи на надто великій зацикленості на гуманітарних і традиціоналістських аспектах, це - єдина сила, яка має необхідну динаміку розвитку і "волю до життя". Таким чином, якщо я хочу якихось змін на краще в своїй країні, це, на мою думку, єдиний вихід. Та ж сама "УНП" - це, даруйте, пенсіонери, які мені як молодій людині просто не підходять. Я хочу динаміки, цілі, а не "євротолерантності". Крім того,ви вже свій шанс втратили в 90
IP: 88.79.103.---
kex _ 05.11.2009 20:39
Очевидно, шановний автор має велике відношення до УНП, тому так сильно намагається подати щось "замішане" на цій партії як нашу єдину "європейську, толерантну, бла-бла-бла..." достойну ідею.
Але я не про це. Так, Ви правІ в тому, що є деякий ризик маргіналізації "Свободи", навіть у випадку підтримки до 40% населення, в сенсі того, що решта 60% будуть абсолютно не сприймати священність символів, які "проштовхує" ця партія.
Але: з економічної і політичної точки зору підтримка буде до 90%.
IP: 76.16.228.---
Ростиславko _ 05.11.2009 20:16
Той же лідер "Свободи" Тягнибок, який у далекому 2002 році вперше потрапив у парламент за списком блоку "Нашої України" за квотою УНП, зараз критикує Ющенка і проводить свою "особливу націоналістичну ідеологію".
*****
Яка квота? Про що ти пишеш, писако замовний?.. Олег Тягнибок двічі балатувався до парламенту по багатомандатному окрузі на Львівщині...Як пишеш заказуху, то хоч фактами оперуй!!!
IP: 76.16.228.---
Ростиславko _ 05.11.2009 20:09
Дуже прикро, що активіст УНП замість того, щоб щось активно робити зі свого боку пише відверту заказуху в намаганні переманити електорат до "поміркованіших", пост-номенклатурних і екс-комсольських елементів у своїй партії. Це честі вашій силі не додає, і просто демонструє ваше невігластво, однобокість та дріб'язковість. Сумно... І, сподіваюсь, що вам ще ззовні грошенята ніхто за цю писанину не підкидав...
IP: 76.16.228.---
Ростиславko _ 05.11.2009 20:07
Дуже прикро, що активіст УНП замість того, щоб щось активно робити зі свого боку пише відверту заказуху в намаганні переманити електорат до "поміркованіших", пост-номенклатурних і екс-комсольських елементів у своїй партії. Це честі вашій силі не додає, і просто демонструє ваше невігластво, однобокість та дріб'язковість. Сумно... І, сподіваюсь, що вам ще ззовні грошенята ніхто за цю писанину не підкидав...
IP: 213.154.219.---
Іскандер _ 05.11.2009 19:51
Тягнибок - надія України! Нехай йому щастить. А стосовно статті - "Собака бреше, а караван іде!"
IP: 95.111.165.---
tuskarora _ 05.11.2009 19:40
Свободу з Тягнибоком зараз фінансує Коломойський, - це в тісних розмовах говорять вже самі не рядові свободівці! І їм відверто допомага влада в приватизації націоналістичної виключності. Все це не наці, а продажні тварі, ж/д-ка підтанцьовка.
А непотребу такого понабирали в передчутті проходження в парламент, що... Помітна й провокативність в діях Свободи: гукнути "Москаля на палю!" - це не означає націоналізму, ідейності та мети будувати сильну багату українську Україну
IP: 98.222.40.---
Веселка _ 05.11.2009 18:32
Та які ви націоналісти, приспані раби в 12 коліні? Свобода вас лякає? Маєте щастя, що не живете в часи Бандери. Тоді таке лайно, як ви і ваші замовники, відкрито називали лайном, а не завуальовували в гарні довгі назви, як ото "націонал-демократи і т.д.
Драчі-срачі-павлички і решта тих рабів з УНП і РУХу змарнували всі дані Богом шанси. Бо нічого не робили, окрім того, що так як ви - сильнішого брудом поливали та облаштовуали особисте життя власних родин.
Ганьба рабам!
IP: 77.90.252.---
осінь _ 05.11.2009 16:59
І ще. Виваженим патріотом (наскільки це можливо в такій страшній для України та її національного самоствердження час є сьогодні наш Президент. Це цілком усвідомлюють всі костнки, яценюки, гриценки та іншиі А Тарасюк - це просто гидкий підбютівець, який грає на руку дешевій авантюристці "Вона".
IP: 95.135.93.---
УГВР _ 05.11.2009 16:55
Повністю підтримую Олега. Місце "Свободи" на КРАЙНЬОМУ правому фланзі української політики.
IP: 77.90.252.---
осінь _ 05.11.2009 16:24
Прочитавши це подумалось: кожному авторові слід починати зі слів: я належу/симпатизую такій-то партії, і тоді всі "внутрішні" виверти тексту стануть на свої місця. А Костенко - це людина, яка розколола Рух (метод сумнозвісного Бандери) і НІЧИМ НІДЕ не відзнавчилася. А те, що я також за національні інтереси (як і Костенко, приміром) не дає мені право лізти в президенти.
IP: 91.210.109.---
samaposobi _ 05.11.2009 15:45
Можливо, місія Тягнибока і полягає в тому, щоб дискредитувати праву ідеологію. Бо нашим правоцентристським партіям (УНП, НУ) сьогодні не вистачає харизматичного лідера, який озвучував би їхні програми. Тягнибок намагається взяти своєю епатажністю.
IP: 91.124.25.---
tonis _ 05.11.2009 15:22
Добра ідея для об*єднання патріотів в єдину команду для перемоги на виборах...
IP: 95.133.139.---
Сергій_Трегубенко _ 05.11.2009 14:45
Написане автором має сенс. Але я б його тезово виклав так:
Сьогодні в Україні тоталітаризм. Ідеологія і тоталітаризм несумісні – різна орієнтація, одна на ідею, інша на вождя. Потрібно переходити до демократії і розвивати ідеології, в першу чергу - невідому в Україні праву.
:)
IP: .---
Vlad_iz_Kharkova _ 05.11.2009 14:31
У автора каша в голове. Это Яценюк с Тимошенко сдвинулись в либеральную сторону? С новой индустриализацией и раздачей тысячи?Это Тягнибок правый? Национал-социалист всегда считался левым. И в ВР в 2002 он прошел по 1-мандатному округу.
Правых партий в Украине нет. Ест ьэлементы правизны у УНП и НУ, но и только. Правую пратию предстоит создать.
IP: 192.168.8.---
igorrkkk _ 05.11.2009 13:05
Нехай "Свобода" наведе порядок у Тернополі зі сміттям, землею, свавіллю чиновників і міліції та іншими побутовими проблемами а вже тоді на цьому прикладі йти в парламент і на посаду президента( а про Крим та мову поговорити можуть багато...).
IP: 195.60.174.---
Max_Chernigov _ 05.11.2009 12:52
Согласен с автором.
IP: 193.43.95.---
Orturcheg _ 05.11.2009 12:52
Ющенку вдалося те, чого не змогли зробити ні Кавчук ні Кучма - практично знищити праві сили - він їх очолив. НСНУ такі ж ліберали, як і інші, щоправда після виборів парію чекає або доля попередніх пропрезидентських партій - забуття, або очищення, шляхом відтоку більшості "патріотів" до наступного владного корита.
IP: 95.132.1.---
Віо _ 05.11.2009 12:38
Автор свідомо повторює штамп, широко поширюваний у засобах масової інформації, про міфічний „радикалізм” ВО „Свобода”. Проте у чому він полягає, та навести приклади не може. Це мені нагадує 2004 рік, коли комуно-кучмісти намагалися приклеїти штамп – „нашисти” до блоку Наша Україна. З вищенаведеного можна зробити висновок, що Яськів, у своїй статті, підспівує антиукраїнським силам.
IP: 77.239.179.---
кRO _ 05.11.2009 12:35
.
І про політичні типи автор шахраює
Цю тему чесно висвітлив Дацюк у своїй чудовій статті
про "Кінець національної ідеї"
тут http://www.ji.lviv.ua/n39texts/dacyuk.htm
.
IP: 77.239.179.---
kRO _ 05.11.2009 12:28
.
Автор шахраює та пересмикує,
отже, яка до нього віра
Наприклад, я російськомовна людина
Схиляюся до ліберально демократичних європейських цінностей
Не вважаю за доцільне якеєсь там приєднання до Росії
Але і наших придуркуватих нацюків ні за що не підтримаю
Яка може буте "демократія",коли росїйськомовних громадян країни
тії нацпати об"явили другим гатунком, заборонили навчати дітей рідною мовою
Отже і про "демократію" нацюків не тре брехати
Демократія і етнічно-мовний націоналізм несумісні
IP: 94.153.63.---
авторВС _ 05.11.2009 12:12
У автора присутня певна ідеологічна плутанина. Протиставляючи так званих правих , під котрими він розуміє лише націоналістів так званим малоросійським лібералам, він на хвильку забуває, що справжні ліберали по своїй суті ідеологічно завжди були правими, а от націоналісти бувають, як лівими, так і правими. І nе що він називає малоросійським ліб-змом, ніщо інше як скалок концепції Ліберальної імперії розробленої російськими ж лібералами.
І отой вакуум, котрий сьогодні утворюється на правому фланзі українського політичного спектру швидше за все і буде заповнений силою, котра буде сповідати саме лібералізм, котрий, якщо до того часу буде остаточно розроблена ідеологія українського ліберального націоналізму, саме так і буде називатися
IP: 77.123.72.---
xoma_n _ 05.11.2009 12:03
У автора проблеми або з головою, або з пам"яттю :)
"...Тягнибок, який у далекому 2002 році вперше (!!!!!) потрапив у парламент за списком блоку "Нашої України" за квотою УНП...." - знаки оклику мої.
ВПЕРШЕ Тягнибок потрапив до ВР у 1998 році, вигравши вибори по119-му виборчому округу Львова. І не просто вигравши - набравши 39,5% голосів (наступний результат - 13,8%). http://www.cvk.gov.ua/pls/vd2002/webproc0v?kodvib=1&rejim=0
Невже автор розраховує, що ніхто не знає адресу сайту ЦВК?
IP: 93.74.5.---
Печерський _ 05.11.2009 11:53
"Успішний" та "інтелігентний" автор статті хоч би матчасть трохи повчив перед тим, як писати всяку єресь проти "Свободи".
Тягнибок вперше потрапив до парламенту не 2002, а 1998 року, і жодного разу він не йшов у ВР за списком (тим більше за "квотою УНП"), а обирався лише як мажоритарник.
IP: 193.22.140.---
Aaliyah _ 05.11.2009 11:27
Погоджуюсь, що друга категорія у різних пропорціях проживає у будь-якій країні. Однак першої категорії у нормальній державі бути не повинно!
Истинная правда!