Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Україна після виборів: горе переможеним?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 77.244.40.---
TresBien _ 19.11.2009 15:20
Можливо, Янукович обмовився. Хотів сказати, що після приходу до влади він заморозить усі вибори не на 5, а на 50 років. Втім, навіть якщо і лише на 5 (після 2004 апетит у Лідера зменшився), цей антивиборчий симптом видає розуміння, що те, як ПР буде виконувати свій власний закон про підвищення соцстандартів, людям не сподобається, і тому на вибори цих людей запрошувати не треба.
IP: 194.44.188.---
ILN_Ternopil_UA _ 17.11.2009 14:42
ПОліттехнології пані Юлі вже давно вичерпали себе. А Костенко - от хто найбільш наближений до простого народу.
IP: 217.112.209.---
corr _ 14.11.2009 23:16
Фраза "Є всім відомі кандидати-фаворити – це Віктор Янукович і Юлія Тимошенко" является ключевой?
Таблица http://strateger.net/Vibori_prezidenta_Ukraini_2010_Rejtingi_kandidatov#_Tabl гласит, что кандидаты "против всех"+"не определились" являются фаворитами. Такшо, цыпляток по осени. ...Нэтарапися.
IP: 194.146.230.---
ДмитроСГ _ 14.11.2009 04:00
глядя на остальных кандедатов хочется просто плакать, никакой адекватной, граммотной конкуренции Тимошенко....только грязные подкупы....и невероятные замуты.
IP: 194.146.230.---
ДмитроСГ _ 14.11.2009 03:56
Поддержка БЮТ, единое верное решение, они всегда додерживаются своих обещаний!! И делают все не ради своих интересов, а ради простых людей нас с вами.
IP: 194.146.230.---
ДмитроСГ _ 14.11.2009 03:54
После выборов жизнь людей изменится в лучшую сторону, потому что победит Юлия Тимошенко!
IP: 75.127.67.---
кригон _ 13.11.2009 20:14
Тимошенко - це найкращий вибір.Вона сильна особистість, в якої небуває безвихідних ситуацій, ця людина дійсно достойна стати президентом України.
IP: 94.230.200.---
777333 _ 13.11.2009 17:54
Текст коментаря набирайте тут
IP: 94.230.200.---
777333 _ 13.11.2009 17:32
этот урод кисилёв пишет только то за что ему забашляли. сегодня юля говно - завтра прохфесор -говно. да сам он чмо продажное
IP: 95.134.252.---
Ларуся _ 12.11.2009 22:15
Ще в серпні читала на http://www.oglyadach.com/news/2009/8/10/212335.htm статтю "Юлін галюциноген". Все справджується.
P.S. Ні перший, ні другий варіант нам не підходить - потрібен третій. І все залежить від нас...
IP: 95.134.252.---
Ларуся _ 12.11.2009 22:09
Ще в серпні читала на http://www.oglyadach.com/news/2009/8/10/212335.htm статтю "Юлін галюциноген". Все справджується...
P.S. Ні перший, ні другий варінт нам не підходить - треба, щоб був третій.. І все залежить від нас!!!
IP: 78.25.27.---
Kate53 _ 12.11.2009 12:58
Боже,Україну-збережи!!
IP: 77.52.225.---
Неюля _ 12.11.2009 12:38
Cталевар у домны грелся,
Дурью маялся шахтер,
На завалинке расселся,
Прохлаждаясь,комбайнер.
Часовой дремал на вышке,
А ученый за столом
Пыль сдувал с какой-то книжки,
Забавляясь баловством.
Стетоскопом врач игрался,
И рабочий у станка,
Пел,плясал и развлекался.
Все валяли дурака!
Все ударились в безделье,
Кто в разврат,а кто в веселье...
И пропала бы страна!
Если б,отдыха не зная,
Честных рук не покладая,
Глаз правдивых не смыкая,
И косы не расплетая,
Не работала Вона!
IP: 93.183.192.---
vubir _ 09.11.2009 21:11
Як на мене, то горе буде лише Тимошенко і БЮТ, якщо до влади прийде Янукович. Якщо ж навпаки президентом стане Тимошенко, то Янукович особливо від цього не постраждає і це свідчить про її лояльність і демократичність.
IP: 95.134.182.---
kolyuchka _ 09.11.2009 17:04
ПО моєму другий варіант набагато кращий за перший.
IP: 10.0.0.---
stbr _ 09.11.2009 15:30
Вибори будуть "свинячі" і бруд поллється як з свинарника. Тхне задовго до дня виборів. Чути поросячий вереск на кшталт -- "Вона працює", "Вона -- Україна". "Вона -- лідер", "Вона переможе" і т. д. З величезних, на весь фасад плакатів, позирає голова з косою: то усміхнена, то серйозна. На кожному кроці на плакатах вона, вона, вона і нікуди дітися від цього абсурду. На телеканалах знову вона, знову її заважають, знову їїї "не дають працювати", не дають "бідній" побороти грип, адже вона лікар!!!
IP: 93.74.112.---
krashing _ 09.11.2009 11:33
Авторові .
09.11.09 08:59 ___тібурон Підтримую.
Як на мене, то знак питання у заголовку статті просто недоречний. І Ви це знаєте краще за мене. Враховуючи склад і настрої нашої електоральної біомаси- вона дійсно голосуватиме виходячи з принципу:"свій"- "чужий".Це ментальність рабів. Але незалежно від результатів- країні гаплік і вже давно.Точку біфуркації вже перейдено. Гондурас відпочиває разом з Колумбією. Сало геть! Відтепер- банан-національний продукт у банановій республіці.
IP: 62.80.181.---
vicon _ 09.11.2009 11:01
Выберите правильный вариант отвечая на вопрос "Кто работает?":
-участковый врач принимая пациентов или ВОНА, демонстративно встречающая самолет?
-министр, который решает проблемы так, что о них даже никто не знает или министр, афиширующий движение каждого своего пальца?
- министр заявивший, что Украина перед кризисом или ВОНА, заявившая, что в Украине кризиса не будет?
- колхозник в поле или ВОНА , свозящая людей автобусами для массовки на своём же выступлении..... Дальше продолжать?
IP: 79.110.134.---
тібурон _ 09.11.2009 08:59
Автору: Правильніше було б : Україна після виборів: горе українцям. Без усяких знаків питань.
IP: 95.133.198.---
Gorodnya _ 09.11.2009 07:07
Пане Вадиме. Розробляйте краще версії для свого "куратора" Ющенка. Україна чітко визначилась, що це його "лебедина пісня". Він ще має надіє у змові із Януквочем стати премм"єром, але тільки оади цього потрібно зовсім не голосувати ні за одного ні за другого.
IP: 95.133.189.---
Vlad_NRG _ 09.11.2009 06:52
Очень жаль, что политборьбу сводят на противостояние двух тяжеловесов (при наличии еще пары-тройки энтузиастов, которые тоже, по сути, ничем не отличаются от основных двух и, скорее всего, примкнут к ним). У нас нет новых лиц, идеологически подкованных политических партий и общественных инициатив. Мы, в который раз, обречены выбирать политиков-секонд-хэнд
IP: 95.134.51.---
abessalom _ 08.11.2009 19:51
Зараз саме важливе - йти спокійно і чесно конституційним шляхом. Всі інші шляхи, які можуть придумати безчесні політтехнологи - від лукавого! Всі вони ведуть до ще більшої біди, з якої вже
вийти якогось там календарного числа не вийде! Так що, пане Вадим, гроші, звичайно, важливі, але є речі набагато важливіші! Які за гроші не купиш...
IP: 208.110.80.---
кригон _ 08.11.2009 18:10
IP: 95.109.166.---06.11.09 23:32 ___svatok1
Ніякого третього не буде, є Тимошенко і Янукович.Перемога буде за Тимошенко.Народ розуміє , що ця сильна жінка підніме нашу економіку, виведе країну із кризового стану, налагодить вигідні партнерські стосунки як з Європою, так із Росією.
IP: 93.74.112.---
tarot2009 _ 07.11.2009 12:00
07.11.09 09:57 ___неофит
Підтримую.
___kRO-брехливий щур, провокатор та шістка штабу ПР. До ворожки ходити не треба.Він отут тусується задля того,щоб сіяти розбрат між нами, з тим, щоб кремлівські поплічникі з ПР мали змогу і надалі реалізовувати геостратегічні плани Москви, щодо України.Шановні громадяни усіх націй- пошліть його всі гуртом у 3.14...у!
IP: 77.123.200.---
Ліберал _ 07.11.2009 10:36
Но для полной уверенности, что никому никогда не взбредет в голову сказать о нем правду, он приказал своим министрам произвести реформу словаря.
- Нужно изменить значение всех слов, - пояснил он. - Например, слово "пират" будет означать - честный, порядочный человек. Таким образом, когда люди будут говорить, что я пират, на новом языке это будет означать, что я порядочный человек.
- Клянемся всеми китами, которых видели, когда ходили на абордаж, - это прекрасная идея! - закри
IP: 77.123.200.---
Ліберал _ 07.11.2009 10:35
Довольно часто случается, что банда пиратов захватывает ту или иную страну в какой-нибудь части света. Завладев страной, Джакомон решил называть себя королем Джакомоном Первым, а своих людей он произвел в адмиралы, камергеры, сделал их придворными и начальниками пожарных команд. Разумеется, Джакомон издал закон, который обязывал всех называть его "ваше величество" под угрозой, что ослушникам будет отрезан язык.
IP: 94.244.177.---
неофит _ 07.11.2009 10:28
IP: 208.76.240.---06.11.09 21:14 ___Львів-753
Ні, я такого не хочу - краще вже в старому ходити і чекати коли нове і гарне пошиють.
Бо життя минає, а коли обернуся, то побачу, що весь час вибирала між лайна. Від такого себе поважати не буду.

То ти рекомендуєш залишитися в СТАРОМУ ЛАЙНІ???
IP: 94.244.177.---
неофит _ 07.11.2009 09:57
Шановні, що ви витрачаєте час і сили на те ЧМО, що назвало себе ___кRO ? Невже ви не бачите, що воно або дибіл, або (більш вірогідно) ПРОВОКАТОР. Якщо те ЛАЙНО ДИБІЛ, то з ним розмовляти немає сенсу, бо воно нічого не зрозуміє. А якщо той викребок ПРОВОКАТОР, то розмовляти з ним ще менше сенсу. Щоб ти йому не говорив, воно буде гнути своєї, бо за те йому платять, то ціль його провокації. І малозаселені території в цього мудака стануть незаселеними.І з тундри щезнуть люди.
БРОСЬТЕ СИЗИФОВ ТРУД..
IP: 208.76.240.---
Львів-753 _ 06.11.2009 23:51
06.11.09 21:28 ___kod321
Ссылку читала? Это для меня достаточно реальный вариант. И он оставляет надежду.
Остальные же из области иллюзий.

___ Я за тобою не встигаю.
Зупинись - зайці змінюють забарвлення лише раз на зиму:)))

І що це таке:
*Тимошенко - не Ющ - Яценюк должность получит. *

А Тимошенко не отримала?
IP: 95.109.166.---
svatok1 _ 06.11.2009 23:32
Понимающий это мужик Вадим Карасев. В статье он намекает, что решать будет "третий", а за того третьего будет народу, кстати, больше, чем прогнозируется. И этот третий спутает все карты. А еще, будучи с Востока, понимает, как важна для Украины идея Сильной державы, что мало просто того, чтобы людям жилось хорошо, ведь слишком много положено было на строительство империи, которую у нас забрали. Лет 5-7-10 утряска, а потом, думаю, появится тот, кто объединит европейскость, украинизм и империализм.
IP: 77.122.15.---
унікум _ 06.11.2009 23:12
06.11.09 09:42 ___suspiria
СОТ для Украины, нt нужна, особенно в кризисе И куда какой вырос экспорт?
А импорт вырос, при активном участии БЮТ, -добивают собственное сх. Хер они ложили на страну.

Криза не вічна. А куда виріс експорт завдяки заходам Ющенка – та в США ж і ЄС. Какой – та металу ж та зерна. Завдяки чому в перед кризою непогано зростали зарплати і доходи бюджетів.
А от БЮТ справді ставив підніжки експортерам, бо Тюлька спирається на імпортерів.
IP: 77.122.15.---
унікум _ 06.11.2009 22:57
06.11.09 21:23 ___замун
Тимошенко встигає робити все, знаходить час для вирішення усіх проблем, яких зараз дуже багато в країні .

Та час то знаходить, а такої дрібниці, як марлеві маски в достатній кількості, не кажучи вже про ліки для хворих, знайти не може.
Ось ми їй присвітимо 17 січня. Хай далі шукає в опозиції. Якщо не в підпіллі. Разом з своїми мисливцями на людей та гвалтівниками дітей.
IP: 77.122.15.---
унікум _ 06.11.2009 22:55
06.11.09 14:07 ___Глузд
На пьедестал победный обязательно взойдет ОНА.

Є давня істина: хто їде па конклав папою, той повертається з конклаву кардиналом. Це Янукович у 2004 уяснив на всю котушку. Уяснить і Тюлька.
Сторінки:      Попередня      Наступна