IP: 194.44.192.---
Иван _ 09.11.2009 17:23
Палий был хорошим парнем пока не начал работать на бездарного Юща. А теперь он - обыкновенный запроданец. Критиковать власть действительно есть за что. Но только всю - включая и нашего Главного Сибарита. Если Палий этого не видит - то он слепой.
IP: 94.158.88.---
лидер1 _ 08.11.2009 23:09
Безграмотний кандидатишка, який веде дискусію на загальних опусах свого слабкого інтелекту!!! Ганьба української науки. Невдаха по життю!!!
IP: 95.135.200.---
lyudmilapetrenko3 _ 08.11.2009 22:56
Те що в медицині найбільша корупція це правда. Прості лікарі особливо сімейні у селах працюють без вихідних за 1000грн. а районне обласне центральне медичне керівництво шикують . а за чиї кошти мабуть не на 1000грн? Українці пропадуть. бо їх зумисно зробили неграмотними лохами, п"яницями, наркоманами. Хіба такий українець зможе спасти Україну Але кримінальна влада має все:армію міліцію КДБ А що маємо ми щоб їз ними боротися На одному патріотизму країну не збережеш. Так ї мало цих патріотів! біль
IP: 77.122.53.---
Yu2009 _ 08.11.2009 11:27
07.11.09 22:26___malga
Если во время войны не все села были оккупированы, это не значит, что ее не было.
IP: 80.84.190.---
Козарлюга _ 07.11.2009 23:39
2 svg2107
В отличие от прозрачной статьи Выдрина, не вижу в данной статье ни малейшей заказанности. Не валите с больной на здоровую.
Саша, я с Вами. Проблема в том, что нас - человек пятьсот на всю Украину.
IP: 213.227.203.---
malga _ 07.11.2009 22:26
Народ!!! Не верьте политикам!!! Эпидемии гриппа в Украине нет (или, если она есть, то находится в пределах нормы)!!! Я только что вернулся оттуда (Львовская обл, Ст. Самборский район). Уезжая позавчера из Киева выпросил в аптеке пять повязок, привез их обратно ни разу не надев. В Житомирской, Ровенской, Львовской обл. в повязках только гаишники и продавцы (и то не все поголовно). На вопрос об эпидемии местные откровенно смеются и говорят, что эпидемия - это у вас в Киеве у Тимошенко с Ющенко!!
IP: 194.6.197.---
intereco _ 07.11.2009 15:49
Влада бореться з корпцією (робить вигляд) і сама її створює. Те що робиться в окремих міністерствах, навіть, корупцією не назвеш - гірше звичайного рекету! Це жахлитво, куди вони штовхать країну... достатньо просто проаналізувати листи, розпорядження та рішення колегій - і все стане зрозуміло, якого маштаб сягнула корупція...
IP: .---
svg2107 _ 07.11.2009 11:32
Сашок накручував та не накрутив. Як заплатили так і написав. Скажи: завдання завалити ЮВТ - виконую... як можу
IP: 77.122.20.---
affes _ 06.11.2009 19:57
Пане Палій, посприяйте, щоб "інтелектуала"- Кислинського посадили на детектор брехні у незалежних експертів з міжнародним визнанням(наприклад, www.argo-a.com.ua). Я впевнена, що слідчі та громадськість може взнати багато цікавого завдяки поліграфу. Слід також перевірити всіх можливих фігурантів "справи педофілів" - Монтян, мамка, тих "поліграфістів", що "провели тест"(в них навіть не має визнаної у світі освіти) ... Всіх брехунів/дезінформаторів по цій справі - до кримінальної відповідальності!
IP: 109.104.182.---
navaho _ 06.11.2009 16:32
bachite yak tsya tema hvilyue narod , vibachte, ale navkolo skandaliv tsih moralynih pedofiliv po 300-400 komentariv, ot koli` navkolo tsih tvaryuk bude 29 komentariv a navkolo temi koruptsii 300-400 todi mozhe shosy pochne zminyuvatysya na krashe. problema v nas, a nasha
vlada tse zakonomirniy rezulytat, zhlobi vibirayut zhlobiv.
IP: 109.104.182.---
navaho _ 06.11.2009 16:07
v 2004, znaema kazala, budu golosuvaty za yanukovicha bo miy batyko krade metalobruht, a priyde uyzhenko de groshi krasti, priyshov uyshenko zlyakana bulo znayema zaraz perezhivae chto yuzhenko pide, vlasty zerkalynoe otrazhenie naroda, zakon vsego lishy pustoy zvuk ne stoyazhiy bumagi na kotoroy napisan i antribut dlya veshanya lapshi vneshnemu miru.
IP: 80.84.191.---
Козарлюга _ 06.11.2009 14:17
Статья прекрасная. Но запоздала на пару лет. Общества нет. Массовые ценности - ложные. Александр, посмотрите внимательно рекламные ролики, проедьтесь в метро. Там есть достойные образцы "новых идеалов".
Общество поразил и продолжает разрушать тот же вирус гниения.
И сонм продажных "критиков" в комментах - еще одно доказательство моей правоты, Александр
IP: 80.84.191.---
Козарлюга _ 06.11.2009 14:16
IP: 89.162.189.---
Аббадон _ 06.11.2009 14:15
IP: 77.244.40.---06.11.09 11:46 ___koroleva ))) а королева, то чего, говна?
у нас кризиса не будет,,кто говорил?
у нас посредников не будет,кто говорил?
при -30%экономики еще большей тенезации,с непесмотренным бюджетом, мы его ПЕРЕВЫПОЛНЯЕМ и это не популизм............можно узнать как это происходит?перевыполнение бюджета....
может юлю пора номинировать по экономике?
IP: 130.149.195.---
botwinner _ 06.11.2009 13:56
Згоден - еліта має НЕ ЗАГРАВАТИ з народом, "купуючи" виборців обіцянками та перетворюючи ПРАЦІВНИКІВ у ПІЛЬГООТРИМУВАЧІВ, а проводити необхідні для розвитку країни, часто непопулярні реформи. А людям - пояснювати необхідність цих реформ. Дивна реакція з боку ботів та фанів ЮВТ. ВАЮ ніхто не тут не пропагує, хоча лише він намагається "підтягувати" людей до розуміння необхідності непопулярних кроків (в його розумінні !). Не озираючись при цьому на електоральні втрати.
У ДРУГОМУ ТУРІ - ПРОТИ ВСІХ!
IP: 95.132.185.---
Konservator _ 06.11.2009 13:47
Всім хто стурбований приблемами грипу раджу подивитись:
http://video.komarovskiy.net/svinoj-gripp-doktor-komarovskij-v-efire-atn.html?cp=5
IP: 172.16.0.---
xbnfx _ 06.11.2009 13:05
В тому, що в нас є корупція винні москалі, котрих не добили при Конотопі.
Я в цьому впевнений.
IP: 193.46.66.---
IoannKo _ 06.11.2009 12:14
Після слів автора "Майже триста років по цьому світова історія оберталася навколо молодої Болгарської держави та її протистояння на рівних з Візантією" можна остаточно ставити хрест на його "писаннях".
У роботодавця Палія - великі проблеми. Хоча він (роботодавець), може, цого ще не усвідомив. Але платити зарплату неадекватові - то таки величезна проблема. Бо на виході не просто "нуль", але "мінус".
IP: 77.244.40.---
koroleva _ 06.11.2009 11:46
Автор- ставленник пасечника по всем вопросам, бегает по каналам и брызжит слюной, отрабатывая свою зарплату.
IP: 194.44.193.---
777888 _ 06.11.2009 11:16
Афтар даремно намагається знайту хоч якусь послідовність чи відповідальність у заявах ВОНИ. ВОНА постійно бреше, ВОНА - не Україна.
IP: 94.153.80.---
фронт_мен _ 06.11.2009 10:08
IP: 81.21.0.---06.11.09 04:51 ___Не_байдужий
не думаю, що мова йде саме про тоих лікарів, які отримують 700-800 грн. Те, що їм дарують чи додатково оплачують пацієнти і хабарем не назвеш.. Думаю, хабарництво процвітає саме там в медичній сфері, де з зарплатами все ок.. тільки з совістю не зовсім..
IP: .---
москаленко _ 06.11.2009 09:46
Головними причинами розкладу й загибелі держави вони назвали хабарництво, інтриги, пияцтво й зростання соціальної нерівності- в РОСІЇ тільки це і роблять!!! "наказав вирубати в Болгарії виноградники"- Горбатий вже рубав виноградники! Автор дурень-"Не позорь нацию"!
IP: 81.21.0.---
Не_байдужий _ 06.11.2009 04:51
Заробітна плата лікаря 700-800 грн. платять із затримками. Як жити без хабарів? Підкажіть,пане Палію.
IP: 92.112.172.---
neznajka2 _ 05.11.2009 23:00
05.11.09 22:07___borderlander
...Весь світ вже рік говорить і бореться з епідемією, але Юля точно знала, що грип (криза) "Україну омине" :(.
Так цей чудо "професіонал" рік тому казала, що і криза нас омине...
IP: 94.179.218.---
АмонРа _ 05.11.2009 22:14
А Палийка специалист по всем вопросам: завтра расскажет нам что нужно на ногах ходить, а не на руках например. Ющенковский говорящий какаду.
IP: 195.72.145.---
borderlander _ 05.11.2009 22:07
Задовбали вже ці підлеглі Уколова та Мєдвєдєва :(. Будь-яку розмову в срач переводять. Навіть не розуміють, що кожною своєю реплікою виказують своє нутро корупціонерів ;). Виявляється, що марлеві пов'язки в Україні могли з'явитись лише при умові позабютжетного виділення мільярду доларів для купівлі за кордоном :). А інакше - ну просто ніяк... І марлі в нас очевидячки немає, і робочих рук.
Весь світ вже рік говорить і бореться з епідемією, але Юля точно знала, що грип (криза) "Україну омине" :(.
IP: 60.191.89.---
SIM4 _ 05.11.2009 21:42
"Україні потрібне тотальне винищення корупції. Якщо це завдання за означенням не може стати порядком денним для політиків, .... це має стати порядком денним для суспільства."
Слова, одни слова... Настоящих буйных ведь мало, а гарант никак не похож на вожака.
Наши либералы хотят ждать, пока всё самоорганизуется, но когда петух клюнет, начинают кричать о решительных мерах. А уже поздно, пока ждали, поезд ушел. Надо было заниматься этим в 2004-м, а не валить теперь на плохой народ.
IP: 91.13.2.---
Wort _ 05.11.2009 20:56
Статья хорошая,но однобокая.
Надо было написать также о коррупции Ющенко и его окружения.
Эти сволочи все воруют и всё им мало.
IP: 99.234.96.---
ontario _ 05.11.2009 20:12
Розтявкався по повній програмі. Видно в барлогані добавили мзду. Де не появляється виставляє себе на посмішище.
IP: 95.134.244.---
_Leo_ _ 05.11.2009 19:53
ПАЛИЙ НЕ ЗНАЮ ЗА ЧТО ТЕБЕ ПЛАТЯТ НО ВОПРОС ?
Почему месяца полтора назад ТВОЙ ЮЩЕНКО наложил вето на решение КАБМИНА по закупке лекарств и медицинского оборудования ( реанимаций ) в сумме 800 млн ЕВРО ?
Я могу припомнить еще 1 вето на сумму в 1 млрд евро по поводу здравохранения "
ПАЛИЙ ТЫ КАК И ЮЩЕНКО ИГРАЕТЕСЬ СМЕРТЯМИ УКРАИНЦЕВ ! Таких как ты если бы увидел на улице дал бы тебе в рожу ! Вы за БАБЛО потеряли совесть со своим ЮЩЕНКО !
IP: 77.52.246.---
maximus555 _ 05.11.2009 19:10
никто и ничего не сделает , у них одних ментов сотни тысяч, не считая другие карательные органы, автору, вы наверное с другой планеты ,
IP: 92.113.170.---
Северянин _ 05.11.2009 18:54
Автору - Так что делаем ВАЮ невыездным по закону пока не рассчитается за все что нацарював со своим кланом? Ну хоть кого то для страху народу надо выдать.
IP: 95.133.139.---
Сергій_Трегубенко _ 05.11.2009 18:40
05.11.2009 16:56 ___, для УП
«Нам треба негайно вчинити, як цей болгарин.»
Написано красиво, але доки Ви не дасте відповідь на питання «Кому це нам?» і «Як саме ми маємо це вчинити?», доти написане Вами буде порожняком.
Полінувалися на цей раз, Олександр Палій. Слабенько.
:(
IP: 92.49.218.---
АГАСФЕР _ 05.11.2009 18:33
Диагноз поставлен. История болезни ясна. Нам остается, как всегда, - свобода выбора:
1.- Или мы способны, (поборов в себе животный страх раба перед сильным мира сего с руки которого кушаем хлеб с маслом), послать их ВСЕХ на хер, и саботировать ВСЕ распоряжения властей, в т.ч. - и ИХ, якобы, выборы;
2. - Или же продолжать тявкать из подворотни, в надежде продолжать получать объедки с барского стола – и не важно, чей это стол ибо имя ВСЕЙ этой камарилье одно - Мародеры на теле неньки-України
IP: 193.19.152.---
nitnatsok _ 05.11.2009 18:14
Як ВОНИ будуть боротися з корупцією коли виборчий список кандидатів в народні депутати формується на основі хабарів. Чим більший хабар - тим вище кандидат у списку. Все це яскраво описав Бродський на прикладі БЮТ - тут головний корупціонер - отримувач хабарів Юлія Володимирівна Тимошенко. У інших т.зв. партій-блоків аналогічно. Всі т.зв. партійні утворення це корупційні утворення.
IP: 194.44.142.---
Alexander2008 _ 05.11.2009 17:35
згуртувати, скерувати, надати позитивного сенсу. Ви бачите такого нагорі? Я - ні. То ж боюся, що людської стихії нам не минути. А кров змиває всіх - і правих, і винних, а потім нагору вилазять знову найгірші. Я не палкий прихильник ЮТ, але мені здається, що вона більше за всіх інших здатна вдосконалюватися. Принаймні за її дій можлива розвиткова стабільність, нехай і з серйозними вадами. ВЯ дасть лише регрес.
IP: 80.95.248.---
madonna007 _ 05.11.2009 17:34
А що зробив твій Ющенко, в якого ти закоханий безмежно (до виборів, щоправда закоханий, а там - побачимо, наскільки щирою була ця собача відданість)?
IP: 194.44.142.---
Alexander2008 _ 05.11.2009 17:28
Олександре, добра публіцистика, але слабка (чи, радше, недостатня) аналітика. Порядок денний політичної системи і порядок денний суспільства можуть співпадати саме в часи виникнення загроз, але порядок денний суспільства ніколи не стане пріоритетним, поки воно не убезпечить себе, обравши відповідних керівників. Допоки існує повністю відірвана від людей еліта, що тримає в руках легальні важелі управління, доти не бачити нам справжньої боротьби з корупцією. А суспільство на цю боротьбу хтось має