IP: 62.80.181.---
vicon _ 11.11.2009 11:40
IP: 95.133.236.---10.11.09 17:10 ___Svit_lana
Найпростіше – критикувати, а спробуйте працювати в такому режимі, як Прем’єр.
__________________
НАЙПРОСТІШЕ - ТРИНДІТИ ЩО "ВОНА ПРАЦЮЄ" . А ДЕ РЕЗУЛЬТАТИ ТІЄЇ "ПРАЦІ" ?????
35% ПАДІННЯ ПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВАУ 2009 РОЦІ??? У СВІТІ СПАД 3-5 % ТОМУ НЕМА ЧОГО КИВАТИ НА КРИЗУ.
IP: 95.133.236.---
Svit_lana _ 10.11.2009 17:10
Найпростіше – критикувати, а спробуйте працювати в такому режимі, як Прем’єр.
IP: 217.112.209.---
corr _ 10.11.2009 08:09
Чого варті українські політики - ми знаємо і тому не переймаємося їхніми глюками. Незаангажований погляд на проблему грипу і корисні поради від одного з кращих педіатрів України, будуть корисними: http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html
Бо хоч деякі пройдисвіти і немилосердно піаряться на заразі, але грип все-таки є. Знання- сила! ;)
P.S.
Уряд надав харків'янам марлю з Держрезерву для пошиву масок. Марля - 1972 року випуску, розсипається, брудна і замокша.
IP: 77.122.87.---
vicon _ 09.11.2009 21:03
Выберите правильный вариант отвечая на вопрос "Кто работает?":
-участковый врач принимая пациентов или ВОНА, демонстративно встречающая самолет?
-министр, который решает проблемы так, что о них даже никто не знает или министр, афиширующий движение каждого своего пальца?
- министр заявивший, что Украина перед кризисом или ВОНА, заявившая, что в Украине кризиса не будет?
- колхозник в поле или ВОНА , свозящая людей автобусами для массовки на своём же выступлении..... Дальше продолжать?
IP: 77.123.24.---
Пересічна_громадянка _ 09.11.2009 16:27
09.11.09 15:45___Мастерок
Продовження:
Рівні умови для кандидатів в президенти – непоганий демократичний принцип в передвиборчому змаганні, якщо ми кажемо про демократичну Україну.
IP: 77.123.24.---
Пересічна_громадянка _ 09.11.2009 16:22
09.11.09 15:45___Мастерок
Можливо і так! Не всі проти Юлії Володимірівни, але будьте об’єктивним – вона також як її попередники використовує адмінресурс. Добре було б змінити в цій країні методи передвиборчої боротьби.
IP: 91.209.201.---
Мастерок _ 09.11.2009 15:45
Тимошенко победит и мы для этого сделаем все!
IP: 195.177.125.---
Кальянова _ 09.11.2009 11:28
Как заставить обычного украинца внимательно наблюдать за предвыборными действиями кандидатов в Президенты? Правильно, нужно объявить карантин.....
http://www.warto.com.ua/rus/blog/
IP: 94.248.73.---
advocat_1985 _ 09.11.2009 11:25
Тимошенко має найбільше шансів на перемогу! вона справді працює! працює для нас.
IP: 62.80.181.---
vicon _ 09.11.2009 10:55
IP: 95.132.86.---
menson _ 09.11.2009 10:26
Сильний конкурент на пост Президента України, Ю.В.Тимошенко не вигідний, як В.Ф.Януковичу ,так і В.А.Ющенку, тому вони об'єдналися, щоб спільно діяти проти неї об'єднаними зусиллями.
IP: 77.123.24.---
Пересічна_громадянка _ 08.11.2009 23:36
08.11.09 22:02___Stark1
«Ну а нинішня ситуація ще раз доводить: українці звикли бути рабами».
Не рабами, а законослухняними громадянами.
IP: 91.202.146.---
Stark1 _ 08.11.2009 22:02
Ги. Мені смішно.
Про руйнування держави і "паплюжну молодь" писав ще Арістотель.
Ну а нинішня ситуація ще раз доводить: українці звикли бути рабами. Дай їм владу і свободу слова - один одного згризуть, оббрешуть, обізвуть.
шановні, візьміть чаю, додайте туди нашої української малини і розслабтесь перед монітором.
Адже на відміну від світу, ми спостерігаємо за цим цирком із перших рядів :):).
IP: 93.73.249.---
vmv8 _ 08.11.2009 21:17
Тимошенко не потрібні такі засоби для перемоги на виборах - вона і так найкраща і щодня доводить це своєю працею!
IP: 77.123.24.---
Пересічна_громадянка _ 08.11.2009 20:54
08.11.09 17:10 ___Candido
Продовження
На перше місце я би поставила питання про духовне виховання нашої еліти. Добре було б, щоб в їхніх ліцеях було введено предмет Христіянської етики, який розроблено для молодших класів. Декілька років тому, 100 шкіл м. Києва взялися викладати цей курс.
IP: 77.123.24.---
Пересічна_громадянка _ 08.11.2009 20:53
08.11.09 17:10 ___Candido
Згодна з Вами, але гадаю, що серед дітей нашої еліти є щасливі виключення. Ось таких можно навчати.
Як ви відноситеся до освіти двох нижче приведених закладів?
Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України
http://www.ipiend.gov.ua/?mid=1
Единбурзька Бізнес Школа університету Геріот Ватт та Інститут політичних наук http://mba-ukraine.com/Default.aspx
IP: 93.73.249.---
vmv8 _ 08.11.2009 20:20
Навіть представники місії ВООЗ оцінили роботу уряду як стратегічно правильною і вчасною.
IP: 93.73.249.---
vmv8 _ 08.11.2009 20:17
Тимошенко спрацювала, як завжди, швидко, розумно і без паніки. Це дієва допомога народу і медикам.
IP: 10.15.133.---
Nadlen _ 08.11.2009 19:42
Все, кто поддерживает "Тимомоху", у того действительно начнется "свинячий" и "птичий" грипп. Раскройте свои глазки, либо маски оденьте и на глазки и на все остальное куда только можно одеть марлевую повязку.
IP: 194.44.98.---
Ліна1975 _ 08.11.2009 19:27
Які ви люди, дурні.
Одним таміфлю по 68 грн, яке коштує насправді 30 євро не обійдеться. Бідним в лікарню попадати не можна: висмокче всі гроші. там треба медикаментів на тисячі.5630
Да не готові ми були до того, не готові.
IP: 93.73.249.---
luck _ 08.11.2009 18:38
Тимошенко показала своими действиями что является лучшим претендентом на пост президента! Никто больше не сможет поднять Украину и восстановить благополучие простых украинцев!
IP: 72.167.36.---
вуйко_з_полонин _ 08.11.2009 17:46
08.11.09 17:04 ___кригон
Вона й цей раз оздроїла наші лікарні протягом 48 годин! Зараз в кожній лікарні є необхідний запас ліків для боротьби з епідемією.
IP: 72.167.36.---
вуйко_з_полонин _ 08.11.2009 17:43
IP: 208.110.80.---08.11.09 17:15 ___кригон
Працювати необовязково, нехай хоч незаважають. Тимошенко сама добре справляється.
IP: 72.167.36.---
вуйко_з_полонин _ 08.11.2009 17:41
Такі кандидати, як ВОНА та ПРОТИВСІХ тільки позорять нашу країну, над цим насміхаються в усьому світі. Тільки з таким амебеподібним президентом, як Ющенко, могло таке статися. Від довів демократію до абсурду! Тимошенко, ставши президентом України, припинить будь-які знущання над інститутом президенства!
IP: 94.153.165.---
Candido _ 08.11.2009 17:22
08.11.09 16:27 ___АндрійКо_Ш: "... почати лікування країни із залучення СБУ та прокупатури."
За тим, як розпочиналася паніка, легко бачити прийоми, типові саме для СБУ. Напівінформація спочатку на двох ТВ каналах. Хай ті, хто побачив, передадуть іншим, та ще щось від себе додадуть. На другий день на всіх каналах - Караул! Епідемія! Люди дохнуть, як мухи! Уряд нічого не робить! - типовий прийом СБУ.
А хто дає накази СБУ? Пан Верховний Головнокомандуючий, за сумісництвом, Президент України.
IP: 208.110.80.---
кригон _ 08.11.2009 17:15
Думаю,якби всі так старанно працювали для країни як Тимошенко, то наше життя було б набагато краще ніж є.
IP: 94.153.165.---
Candido _ 08.11.2009 17:10
07.11.09 23:24 ___Пересічна_громадянка
Ви праві про те, що іншого шляху немає. Але чи поділяє ці погляди наша "еліта"? А її друге покоління, яке жирує та гасає на дорогих авто у стані сп'яніння, та вбивае людей зовсім безкарно, поділяє? Вони ще вірять, що можуть вичавлювати з нас усе, доки ми здохнемо, а потім втекти на Захід, де у них рахунки в банках та маєтки у столицях, чи на березі моря. І освіта у них специфічна - Лєнін, Партія, Комсомол, банда злодіїв, зона.
IP: 208.110.80.---
кригон _ 08.11.2009 17:04
Насправді Тимошенко турбується про народ і намагається зупинити пандемію грипу.Вона закуповує ліки і вакцину, щоб під час другої хвилі захворювання ми були озброєними в боротьбі з грипом.
IP: 195.42.130.---
АндрійКо_Ш _ 08.11.2009 16:27
В ситуації з грипом потрібно перечитати блог Юрія Костенка - він правильно реклмендує почати лікування країни із залучення СБУ та прокупатури. Можна буде знайти багато відповідей про походження епідеміологічних настроїв.
IP: 93.73.249.---
luck _ 08.11.2009 15:08
Не пойму при чём здесь политика - Тимошенко спасает человеческие жизни, её действия признаны правильными во всём мире, а вот некоторые свои сородичи этого никак не признают!
IP: 93.73.249.---
luck _ 08.11.2009 13:43
У людей всегда есть выбор! Но почему-то как бы не сложилась ситуация, виновата как обычно только Тимошенко.. Так лучше ей вообще ничего не делать как и все остальные?
IP: 109.122.8.---
Sashha _ 08.11.2009 13:22
http://www.krizis.co.ua/main_ukol.php"Я уколов не боюсь, - у меня нет ни мозгов, ни инстинкта самосохранения! "
http://nasledieroda.narod.ru/ ПОДГОТОВКА К ВЫЖИВАНИЮ - ВАША ГЛАВНАЯ ЗАДАЧА СЕЙЧАС!
Кому и зачем нужна глобальная пандемия? (И поголовная вакцинация)
http://www.imperiya.by/club4-6553.html Читаем и думаем (пока еще дают думать).
IP: 93.73.249.---
luck _ 08.11.2009 12:53
Тимошенко нужно отдать должное за то, что она сделала для людей во время борьбы с вирусом! Она большая молодец!
IP: 93.73.249.---
luck _ 08.11.2009 12:46
Тупо заказная статья! Не надоело журналистам УП столько дерьма лить на Тимошенко? Ну даже за такие деньги, которые им платят её оппоненты? Совесть иметь нужно, а ещё лучше ею пользоваться!
IP: 94.153.60.---
фронт_мен _ 08.11.2009 00:48
to 07.11.09 22:12 ___malga
перестаньте копіювати цей коментар у всі статті!
Я радий, що вам трапилися такі веселі львіяни, які сміялися... але насправді ситуація не така вже й радісна.
Те, що у нас не було культури профілактики і захисту себе від ГРЗ і т.д. - не означає, що це правильно.
навіть сезонний грип - це не жарти. Саме тому уряд приділяє цьому стільки уваги.
IP: 72.167.36.---
вуйко_з_полонин _ 07.11.2009 23:29
Яку мету переслідував автор? Вкотре осквернити Тимошенко чи послабити пильність громадян? Те що епідемія на Україні є - це факт! Діючий премєр саме так повинна була повести в цій ситуації, чи вона повинна була покинути всій народ на призволяще?
IP: 77.123.24.---
Пересічна_громадянка _ 07.11.2009 23:24
07.11.09 20:49___Candido
Продовження
Іншого шляху не має у нашої еліти, як полюбити народ цієї країни, при наймі в другому поколінні (більше чекати - опасно), тобто виховувати своїх дітей такими, що дійсно будуть керувати нашою країною в найкращих духовних традиціях христіянської моралі.
IP: 72.167.36.---
вуйко_з_полонин _ 07.11.2009 23:18
В будь-якому випадку, таку інформацію не можна замовчувати. Ті часи скінчилися! Ми маємо право знати, що коється внашій державі, особливо коли це стосується нашого здоровя. Премєрка все вірно зробила.
IP: 72.167.36.---
вуйко_з_полонин _ 07.11.2009 23:16
Громадяни, тільки без паніки, без паніки
Повна дурня! Дуже добре, що влада попередила людей про небезпеку! Попереджений, значить озброєний!
Сторінки:
← Попередня
Наступна →