IP: 195.138.81.---
Kotia _ 24.11.2009 16:05
___nd65 ___bayda2000
Ну і нащо ви жбурляли бісером перед НАВІТЬ НЕ СВИНЕЮ, а якимось кром (певно лайном)
IP: 77.239.179.---
кRO _ 14.11.2009 00:31
.
Шановний bayda2000
Не треба шахраювати
Україна багатонаціональна і багатомовна країна
Тому, примусове українство є нацизмом
Що ж до Росії,то мене цікавить наша ситуація. а не їхня
Це типова манера наших нацюків
Точно як в СРСР на будь який закид відповідали
"А зато в Америке негров вешают"
Так само і наші нацюки
спочатку паскудять громадянам України
а потім починають розводити теревені що в Росії "негров вешают"
І Ви туди ж
Щоби це паскудство припинити
Я буду голосувати за Януковича
.
IP: 91.201.144.---
bayda2000 _ 13.11.2009 23:06
___кRO
Все,досить демагогії.Якщо користуватись вашою "логікою",то нацистами є уряди більшості країн світу,в яких одна державна мова.Ви б краще захищали з палким завзяттям права на рідну мову українців та більшості національних меншин в Росії.
А за великим рахунком ,то такого нацизму,велико-імперського шовінізму,реваншизму,антисемітизму,проявів расизму,імперіалізму як у Росії,ніде в світі нема,хіба ще в США .
Читайте Дзюбу "Інтернаціоналізм чи русифікація?",Куркова"Улюблена пісня космопо
IP: 77.239.179.---
кRO _ 13.11.2009 14:06
Шановний bayda2000
Не всі,хто
"з сильним почуттям націонал-патріотизму " є нацистами
Але нацистами є,наприклад,ті зних,
хто дискримінує російськомовних городян
Силою забороняє їхнім дітям освіту рідною мовою тощо
Так само,
не всі,хто домагається жінок мерзотники.
а тільки ті, хто робить це силою
Тут різниця між спокусником і гвалтівником
Або між націоналістом і нацистом
Тому,Вакарчук очевидний нацист
Щоби припинитити дискримінацію російськомовних
я голосуватиму за Януковича
а потім за ПР
.
IP: 91.201.144.---
bayda2000 _ 12.11.2009 21:50
для___кRO
Не маю часу вести з вами полеміку,та й ви постійно підмінюєте одні поняття іншими:людей з сильним почуттям патріотизму обзиваєте нацюками,денаціоналізацію(а фактично русифікацію) подаєте як денацифікацію,царського сатрапа Валуєва робите ледь не героєм,а міністра освіти-патріота Вакарчука,якого ви мізинця не вартуєте, - нацистом і т.д. і т.п.
Відносно російського вікна в світ для України,то воно,якщо ви не знаєте,було 300 літ через грати(#)
І ще багато чого ,та жаль "букаф"
IP: 77.239.179.---
кRO _ 11.11.2009 22:14
.
Шановний nd65
Не меліть дурниць.
Реальне нацистське лайно все одно тхне,навіть,якщо робити вігляд, що лайна нема.
Це все одно, що сказати,що, якби не Нюрнберг,то ніхто би не узнав про холокост
Або,якби не"вороженьки",то ніхто би не узнав про Волинський геноцид УПА
Нацисти реально і офіційно позбавили російськомовних співгромадян їхніх прав
Регіонали бачили,до чого йде
Бо нацисти завжди ділять людей на гатунки.
Регіонали були праві
Щоби це виправити
будемо голосувати за Януковича,
потім за ПР
IP: 94.178.103.---
nd65 _ 11.11.2009 20:32
_кRO
До цього ніхто і не знав що в країні є ділення. Не знав би й зараз, як би не ви на ваш Янукович. За ті бігморди йому у нормальному суспільстві була би дорога на третью ходку до тюрми... та облишимо як англіці кажуть you speak in circles тоб-то ви розмолвяєте кругами а це вже не цікаво і нудно.
IP: 77.239.179.---
кRO _ 11.11.2009 20:07
.
Так, що nd65
регіонали в 2004-му були праві
Принаймині тоді,
коли звинуватили нацюків
в намірі поділити громадян на гатунки
Нацюки прийшли до влади і видали дискримінаційні галицькі укази
Укази Вакарчука точная копія Валуєвського указу
Тільки Валуєв був імперський чиновник в 19 сторіччі
а Вакарчук міністр країни в 21-му сторіччі
Тобто галичанин 21 сторіччя на порядок дурніший за петербуржця 19-го сторіччя
За Валуєвим стояли вигоди імперської культури
А за Вакарчуком тільки дурість
.
IP: 77.239.179.---
кRO _ 11.11.2009 20:01
.
Шановний nd65
Ви напевно забули, про що були ті бігборди
Або Ви шахраюєте
Бігборди ПР були про те
"Як виглядає Україна з точки зору нацистів"
1-й гатунок - україномовні регіони Галичина тощо
2-й гатунок - жителі центральних регіонів
3-й гатунок російськомовний Схід
Зараз щось такеє і сталося, що пророкували регіонали
Російськомовних віднесли до другого гатунку
Позбавили прав
Російськомовних дітей та молодь
позбавили можливості отримувати освіту
та поступати до ВУЗів на рідній мові
.
IP: 91.124.246.---
nd65 _ 11.11.2009 19:32
_кRO
"І все таки я голосуватиму за Януковича і ПР
Зараз головним питанням для країни є припинити поділ громадян на гатунки"
Ви все-ж таки вмієте розвесилити людей. Хіба то не ваш Янукович і його присні услали країну бігбордами всій країні, за мапою країни яка ділить громадян на три сорти????
З цього випливає у НАТО і ЄС Янукович вступав, для російськомовних нічого не зробив, ділив країну на три сорти. За що ж за нього голосувати? Навіть Ющенко більше для вас зробив бо вступ в НАТО провалив...
IP: 77.239.179.---
кRO _ 11.11.2009 19:14
.
.Шановний nd65
І все таки я голосуватиму за Януковича і ПР
В 2004-му я голосував за Ющенка, потім за НУНС
Бо головним вважав збереження Єдиного податку,
проти якого виступали БЮТ і ПР
В результаті НУНС таки відстояла ЄП від зазіхань Тимошенки.
Зараз головним питанням для країни є припинити поділ громадян на гатунки
Об"єднання народу
Також уже треба почати денацифікацію української політики
Задля цього я роблю ставку на Януковича і ПР
Ради цьог я буду голосувати за Януковича.
.
IP: 94.178.85.---
nd65 _ 11.11.2009 19:06
Шановний __кRO Уточнюю питання. КОЛИ, ЩО і В ЯКИЙ СПОСІБ СПРОБУВАВ зробити Янукович для ваших російськомовних???? Чи хоча б для проформи він та його ПР пробували винести питання про статус мови на ВР чи там щось інше?
Не для того іде Янукович у владу, щоб своиїм виборцям-лохам щось добре робити. У нього, та його присних є інші завдання забеспечити себе та своїх родичив та друзів... а там хай хочть згорить ця країна.
IP: 77.239.179.---
кRO _ 11.11.2009 18:59
.
Шановний nd65
По перше, нема іншого способу
припинити дискримінацію російськомовних городян, крім, як
проголосувати за Януковича.
По друге, у Януковича жодного разу
не було достатньої кількості голосів
Згадайте, що він з 2004-го в опозиції
Тому. доведеться проголосувати за нього двічі
Перший раз проголосую за Януковича президента
Другий раз проголосую за Партію Регіонів в Раду
.
IP: 94.178.85.---
nd65 _ 11.11.2009 18:41
Ну це вже смішно. Особливо про Януковича :)))))
А скажіть мені шановний КОЛИ, ЩО і В ЯКИЙ СПОСІБ зробив Янукович для ваших російськомовних???? От програму вступу в НАТО та ЄС він приймав було!!! А щось про російскомовних (до яких і я належу за проходженням та місцем мешкання) він не турбувався, коли був при владі, а він при владі був більше ніж будь-який інший прем'єр-міністр.
Вас наняли як рекламу Януковичу тут, але ви більше схожі на антирекламу :)))
IP: 77.239.179.---
кRO _ 11.11.2009 17:11
.
Шановний nd65
У мене своя істина
а у Вас Ваша
Але є факти.
Це
офіційна заборона російськомовній
молоді поступати до ВУЗів
рідною мовою
Заборони російськомовним
дітям навчатися рідною мовою
(В російськомовному Києві 0,5% рос.мовних шкіл)
Щоб припинити
дискримінацію російськомовних городян
Я голосуватиму за Януковича!
А Ви за кого хочете
.
IP: 95.134.190.---
nd65 _ 11.11.2009 16:19
_кRO
Оскільки ви тут не для того, щоб находити істину и дискусіях, судячи з усього ви тут працюєте бігбордом Януковича :)
а тому більше звертатись до вас не буду. Пропоную і іншим ігнорувати вас, бо не їстина для вас важлива. Прощавайте!!!
IP: 77.239.179.---
кRO _ 11.11.2009 15:59
.
Далі, nd65
"Кто не говорит на языке страны, в которой живет,тот илі гость,или оккупант"
1.Рідна мова мільйонів українців російська
2.Мало хто і що говорив.
Он нацист Донцов сказав,що панувати повинні нордичні укри. а укр.бидлота має їм коритися.
І що з цього.Чи це значить,що треба розшукати тих нордичних і їм підкоритися?
Отже,знову 2 "помилки" на одне Ваше твердження
І під кінець.
Я громадянин
І я маю право вибрати Януковича,
щоби він припинив
дискримінацію російськомовних городян
.
IP: 77.239.179.---
кRO _ 11.11.2009 15:49
.
Шановний nd65
У кожному Вашому твердженні по 2-3 логічних або фактичних помилки
Наприклад:
"полноценным вы станете,когда будет говорить на языке страны,в которой живете"
1.Про повноцінність це лише Ваша точка зору
2.Російська мова-мова 72,5% сімей
Отже 2 помилки на 1 речення
Або
"Я стал обащться на укр.языке в рос. среде и получаю от этого удовольствие."
Те ж саме міг би сказати будь який гей, пропагуючи свій спосіб спілкування
Далі
.
IP: 94.178.67.---
nd65 _ 11.11.2009 15:28
Для _кRO
Почитав тут ваші пости і зрозумів, що ви тут не для того, щоб находити істину и дискусіях, а тому більше звертатись до вас не буду. Тому не стільки для вас, скільки до інших російськомовних хочу звернутись и сказати, що не має такого народу як російськомовні. Не ваша вина що таку мову вам нав'язали. Російська мова не робить вас ні росіянами ні українцями. А виводить за межі і того і іншого народу у якийсь субетнос. Народ є, коли у нього є мова.
IP: 94.178.85.---
nd65 _ 11.11.2009 15:18
Для __абапер
"объясните, пожалуйста, означает ли все сказанное Вами что, например, я, как разговаривающий на русском языке, не являюсь полноценным гражданином Украины?"
Я тоже родился и вырос в русскоговорящей среде и проживаю в Крыму, однако стал обащться на украинском языке и получаю от этого большое удовольствие.
"Кто не говорит на языке страны, в которой живет, ото либо гость, либо оккупант, либо у него не порядок с головой". Это сказал кто-то из французских писателей и очень мудро подметил!
IP: 95.134.190.---
nd65 _ 11.11.2009 15:14
Для __абапер
"Уважаемый nd65, объясните, пожалуйста, означает ли все сказанное Вами что, например, я, как разговаривающий на русском языке, не являюсь полноценным гражданином Украины?"
Вы являетесь гражданиномом Украины со всеми вытекащими правами и объязанностями. Однако полноценным (прежде всего для самого себя!!!) вы станете, когда будет говорить на языке страны, в которой живете. Не сможете сами, то хотя бы своих детей научите языку этой страны.
IP: 83.170.196.---
maxfil _ 11.11.2009 09:44
111
IP: 77.239.179.---
кRO _ 11.11.2009 09:40
.
Шановний bayda2000
Поведінка наших нацюків щодо російськомовної культури городян
точно така, як у вуйка в тому анекдоті, пам"ятаєте?
"--- Вуйку, а чого це ви березу спилюєте,
вона ж добра?
--- А щоби не прийшов москалі і не сказав, що тут його родіна"
Тільки зараз ці селюки не березу пиляють,
а спалюють свій єдиний дерев"яний дім
і будують тимчасову солом"яну хатинку
Тому я й кажу,що дерусифікація це не тільки розкіл
а й прямий шлях до економічної руїни
і (між іншим) втрати незалежності
.
IP: 77.239.179.---
kRO _ 11.11.2009 08:52
.
Шановний bayda2000
Я вже вивчив
Англійську
На черзыі китайська
Щодо російськоі
Російська мова та культура будуть для українців
вікном у світ найближчі 50-100 років.
Цього досить
Будувати зараз солом"яну хатинку українізації
і руйнувати ще міцний і добрий дерев"яний дім російської культури
це дурість і шлях до руїни
Казати про вади дерев"яного дому
у порівнянні з кам"яним західним домом
є дурість
Бо кам"яний англомовний дім не наш
Англійську мову українцю тяжко вчити
А російська уже є,рідна
IP: 91.201.144.---
bayda2000 _ 10.11.2009 23:23
10.11.09 16:02 ___кRO
В згаданих філософських олусах є багато раціо , хоч і вних дається шанс Україні.
Але якщо ви такий апологет цих теорій,то не гайте часу, біжіть вчити китайську мову,
а не пропагандуйте мовну(чи любу іншу)експансію Росії,бо за цією теорію вона теж не має перспективи
IP: 77.239.179.---
кRO _ 10.11.2009 16:02
.
Шановний oleksandrk1
Я теж вважаю об"єднання України доброю справою
Але почати треба із оновлення
на базі стратегічного ребрендінгу
Бо старий бренд "Україна" заганьбили
і ззовні і всередині країни
наші дикі дикуни - галицькі сільськінацисти
Найкращою назвою для оновленої країни є
"Восточно-Европейская Республика"
Тому,що назва
1. "Восточно-Европейская Республика" єднає нас з Європою
2. Перекреслює комплекси меншовартості
3. Забезпечує єдність країни і добрі і добрі відносини між народами
.
IP: 195.248.234.---
oleksandrk1 _ 10.11.2009 15:45
Дуже гарна стаття, історію треба знати, і світову теж. Афтар молодець. Об"єднання України теж вважаю свої громадянським обов"язком. Перш за все об"єднання в Українській православній церкві, особливо Київського патріархату. Але це вже окрема тема.
IP: 195.248.234.---
oleksandrk1 _ 10.11.2009 15:42
kRO, скільки вам платять? Ви самі свої пости читали? "Бла-бла-бла, голосуватиму за Януковича". Адміністратори, таких банить треба!
IP: 195.248.234.---
oleksandrk1 _ 10.11.2009 15:41
kRO, скільки вам платять? Ви самі свої пости читали? "Бла-бла-бла, голосуватиму за Януковича". Адміністратори, таких банить треба!
IP: 193.19.85.---
абапер _ 10.11.2009 13:07
Уважаемый nd65, объясните, пожалуйста, означает ли все сказанное Вами что, например, я, как разговаривающий на русском языке, не являюсь полноценным гражданином Украины?
IP: 77.239.179.---
kRO _ 10.11.2009 12:48
.
Шановні krashing, bayda2000 і протон
Спробуйте прочитати
на сайті у непересічних львів"ян
2 статті Сергія Дацюка
1. "Місце України у майбутньому світі"
http://www.ji.lviv.ua/n45texts/daciuk-matvijenko.htm
Тут можна читати,починаючи з середини, із прогнозування долі України
2. "Чи стане Україна цивілізацією"
http://www.ji.lviv.ua/n39texts/dacyuk.htm
Там досить багато букаф,
але воно того варте ;-)
.
IP: 93.74.112.---
krashing _ 10.11.2009 12:24
09.11.09 21:46 ___nd65
Шановний!
Ну навіщо Ви витрачаєте сили на дискусію з kRO-шизофреніком і платним комісаром ПР? Це безрідний ординець просто заводить Вас. Це його робота. Дони найняли його майже на халяву. Він виконує план і відпрацьовує свої тридцять серебреників. Лікі йому вже не допоможуть.З ним можно розмовляти тільки мовою АК-74.
IP: 91.201.144.---
bayda2000 _ 10.11.2009 11:50
IP: 195.248.187.---10.11.09 08:48 ___протон
Повністю підтримую Вас та інших Громадян,яких на УП більшість. А підлих провокаторів (кRO та інші),що сидять постійно на сайті,як той вірус,бо відробляють тридцять срібняків,слухати неварто. Бо це дійсно "безрідне лайно",таке ж смердюче,як і рідне - лозинські і зваричі.
IP: 192.168.1.---
протон _ 10.11.2009 11:39
Звертаюсь до УКРАЇНЦІВ, як до свідомих членів культурно-біологічно- духовної спільноти: не витрачайте свої сили на даремно - працюйте на УКРАЇНІЗАЦІЮ неукраїнської влади!!!
IP: 77.239.179.---
кRO _ 10.11.2009 09:10
.
Шановний протон
Кажете,"Голосуймо за УКРАЇНЦІВ",
мовляв, Янукович білорус,
а Тимошенко казна хто?
Але у нас уже були
3 чистокровні
президента-українця
Кравчук
Кучма
Ющенко
У нас уже є
депутат Лозинський і
суддя Зварич
Чого Вам іще треба?
Де ви знайдете ще чистіших за цих?
Може із Вашим закликом щось не в порядку?
Може він знову приведе до тієї ж халепи?
Зараз Україні потрібне
справжне народовладдя (демократія)
Для цього треба припинити розкіл народу
Для цього голосуватиму за Януковича
IP: 192.168.1.---
протон _ 10.11.2009 08:48
Братове! Не забувайте притчі про гарус! Ви даремно витрачаєте свій час і інтелект на усіляке хохло-малороійське і відверто ординське безрідне лайно. Нам би зараз зосередиитись на виборах, бо вся ця наволоч зажене нас в кут і таки покаже хто в домі хазяїн. Голосуймо за УКРАЇНЦІВ і Бог дасть - не доведеться будувати Великий Український Мур!
IP: 77.239.179.---
кRO _ 10.11.2009 08:25
.
Пам"ятаєте, nd65
Точно, як у Вашій маячні
у концтаборах Рейху
"етнічний жид забовязан" вмерти негайно
"етнічний слов"янин забов"язан" до скону працювати на німецького пана
"етнічний німець забов"язан" керувати цим процесом
Тому,що Гітлер чи дурний нацюк вашого штибу рішає,
що "забов"язані" робити "етнічні лисі" і що забов"язані "етнічні волохаті"
Але російськомовні сім"ї
мають право
за свої власні податки.
навчати своїх дітей
рідною російською мовою
Тому голосуватиму за Януковича!
..
IP: 77.239.179.---
kRO _ 10.11.2009 08:13
.
Шановний nd65
Пищете, що людина сама ідентифікує себе, як росіянина чи українця.
Тоді та ж сама людина має право ідентифікувати себе,
як україномовного росіянина чи російськомовного українця.
А усі ті Ваші "етнічний укрвїнець повинен"
прибережіть для концтабору, типу німецького,
якщо вам удастся такі концтабори впровадити.
.
IP: 93.73.39.---
perepadya _ 10.11.2009 01:32
Авторе, Ви що? Жахнулися? Перечитайте перший абзац своєї статті! Виникають сумніви не тільки у Вашій політологічній освіті, а й у здоровому глузді взагалі. Це все одно, що марити тим, що перемога у Другій світовій має вважатися трагічною і ганебною, бо коштувала життя кільком десяткам мільйонів. Крім того, суто історичні факти, викладені у статті, не відповідають дійсності. Сумно. Ви усвідомлюєте, що Вас поставили на першу шпальту одного з найпопулярніших ЗМІ України?? Зніміть статтю...
IP: 94.178.118.---
nd65 _ 09.11.2009 21:46
Шановний __Кро.
Вибачте це у вас нацисьтка маячня, яка немає ніякого відношення до того, що я сказав. Етнічні росіяни самі себе ідентифікують так такы, ніхто їх не вимагає відних такого, графа у паспорті навідь відмінена. Так я і не почув від вас відповіді ЧОМУ ЕТНІЧНІ УКРАЇНЦІ І ІНОЗЕМЦІ МАЮТЬ НАВЧАТИСЬ МОВОЮ ІНШОЇ КРАЇНИ???? If you don't understand Ukrainian you may reply me in Englihs, which you claimed you knew.
IP: 77.239.179.---
кRO _ 09.11.2009 21:06
.
Шановний nd65
Ваші штуки про
"етнічні росіяни мають право"
та
"етнічні українці забов"язані"
це нацистська маячня
Бо ніхто не знає, як відрізнити перших від других.
Ще спробуйте поділити людей на етнічних лисих і етнічних волохатих ;-)
Пам"ятаєте, як Гітлер забирав по слов"янських країнах білявих світлооких дітей і робив із них "етнічних німців"
Такая ж самая маячня в голові у наших нацюків із Вами включнро.
Намагаєтесь із допомогою заборони на рідну мову зробити "справжніх українців"
.
IP: 94.178.118.---
nd65 _ 09.11.2009 20:50
Для __КРО І не переймайтесь так дітьмі. Навіть в Криму, де я мешкаю дітям розуміти й спілкуватись на мові країни в якій вони живуть вже не проблема. І не смішіть т ут людей своїми заявами ро Януковича. Коли той був при владі то він НІЧОГІСІНЬКО не зробив для російської мови, не зробить і зараз, бо у нього плани забезпечити себе та своїх присних, а не турбуватись про своїх виборців-лохів.
IP: 94.178.118.---
nd65 _ 09.11.2009 20:49
_кRO
Кро, не змішуйте поняття будь ласка.
Етнічні росіяни мають безумовне право на російськомовне навчання. АЛЕ! Тільки етнічні росіяни. Російськомовні українці ЗАБОВ’ЯЗАНІ вчити мову свого народу бо інакше вони так і залишаться російськомовним населенням. Тобто населенням без батьківщини і мови, віри і моралі. МОВА – ЦЕ І Є НАЦІЯ. Як що вже Бог дав комусь народитись українцем, то він їм має бути, а стане він їм лише тоді, коли буде розмовляти мовою народу, бо умові й сконцентровани дух народу
IP: 195.58.248.---
ьбббь _ 09.11.2009 20:25
Трошки пройшовся по тексту. текст серьозний , для розумних хлопчиків, а я простий українець з рос. прізвищем який живе в скаліченній Україні і хоче щоб моя Україна була би схожа на Угорщину, Польщу, Чехію ( я там бував), країни Балтії (чув та читав) чим на страшну для мене Росію. А коли ми станем схожими на них то можна і по теоріям розвитку світу подискутувати нашим дітям. А поки на мій погляд смішно з свиним рилом в калашний ряд лізти, глобальні питання розглядати.
IP: 213.130.19.---
IndependentView _ 09.11.2009 19:13
KRO. Ваше прізвище (Дацюк) однозначно вказує на Ваші галицькі коріння. Не важко жити?
IP: 77.91.128.---
mf _ 09.11.2009 19:03
_KRO - я поддерживаю вас
IP: 77.91.128.---