IP: 10.1.1.---
zhumak _ 04.12.2009 14:54
Влучно, дякую.
IP: 188.230.44.---
Слабий _ 04.12.2009 10:54
03.12.09 22:00 ___Candido
Прихильники ПР ще у січні 2005 р.не вважали і не вірили в те, що перші 2 тури були чесними, а третій був фальсифікований "Помаранчовими", і що Ющенка призначив президентом суд, а не народ, і що суд той був куплений американцями, - вони це лише лицемірно стверджували
і стверджують досі !
IP: 109.162.28.---
Candido _ 03.12.2009 22:13
Події 2005-2009 рр. показали, що є багато відмінностей між Ющенко, Януковичем та Тимошенко, але принципової різниці нема. Але є різниця у розкладах. Ті, хто хотів Януковича-президента, здебільшого, його ж і хочуть. Ті, хто хотів Ющенка, його вже, здебільшого, не хочуть, і мають сумнів щодо Тимошенко. Отож, шанси у Януковича великі. Ющенко це теж розуміє. І вже базікає про "українського прем'єра", маючи на увазі себе при Януковичу-президенті. Знайшов, кому вірити. Ющ мав все. І все просрав.
IP: 109.162.28.---
Candido _ 03.12.2009 22:00
Слушний час для нагадування. Але, нажаль, воно для тих, хто й сам пам'ятає. Прихильники ПР ще у січні 2005 р. вважали, що перші 2 тури були чесними, а третій був фальсифікований "Помаранчовими", і що Ющенка призначив президентом суд, а не народ, і що суд той був куплений американцями. А Ющенко своєю діяльністю підтримував такі погляди - нагороджував головних фальсіфікаторів, створював коаліцію з ПР, пропонував Януковича у прем'єри.
IP: 94.179.36.---
uzer27 _ 03.12.2009 11:16
Нажаль організатори зловживань на виборах не тільки не понесли покарання, а і не були названі, а тепер лідирують у президентських гонках. У кого тоді в руках був адмінресурс? У дважди несудимого.
IP: 80.243.144.---
Log _ 03.12.2009 10:29
В 2004 році під час виборів на кожній виборчій дільниці були спостерігачі від обох кандидатів. В Західній україні це були спостерігача які приїхали зі східних областей, якщо були порушення про які тут згадують, тобто голосування за других виборців, то де заяви , скарги на ці дії спостерігачів від Януковича? Небуло. Отже всі розмови про підтасування виборів в Західній Україні байки діда Панаса для програвших.
IP: 95.111.234.---
Ренегат _ 02.12.2009 21:35
Этот пиндосский выкормыш забыл видно,кто требовал,чтобы ющенко стал президентом и кто приложил к этому все ресурсы,от материальных до финансовых.Под дудку штатов все их еуропейские шестерки от сороса,валенсы и др. польско-литово-латышских прихлебателей толклись на майдауне,уговаривая кучму и народ "шоб победил ющенко".А всяких нарушений было с обеих сторон полно,но почему то суд только в одном случае назвал их существенными,именно. чтоб не признать результаты второго тура,когда победил Янукович
IP: 77.122.157.---
sapience _ 02.12.2009 18:58
Згадайте,коли Юля заявила про 3000 незаконно приватизованих підприємств,які слід повернути державі, нервова реакція президента однозначно свідчила про його прихильність до «прихватизаторів».Остаточно він «злився в екстазі» з ПРдонам у вересні 2005,підписавши горезвісний меморандум і де-факто амністувавши фальсифікаторів.Але це вже було офіційним завершенням його гріхопадіння.Цікаво було б знати справжні мотиви його вчинків.Це й була б справжня аналітика,а так вийшло дійсно просто нагадування.
IP: 77.122.157.---
sapience _ 02.12.2009 18:57
Шановний пане Ігорю, ви дійсно нагадали відомі факти, що наразі більше ніж актуально. Але оскільки ви представляєте АНАЛІТИЧНИЙ центр «ВІДКРИТА політика», ми мали право чекати від вас саме АНАЛІЗУ цих фактів з точки зору ВІДКРИТОЇ політики. На жаль, цього не сталося, а шкода. Хотілося б знати, чому Ющенко фактично з першого дня свого президентства взяв курс на зближення з тими, кого напередодні називав бандитами і обіцяв тюрми,що його спонукало до цього (див. далі)
IP: 195.5.41.---
uprava _ 02.12.2009 18:31
___незграба
Да сколь велики бы Ваши буквы не были - все обман и подтасовки.
И Вас бесит именно это.
Какаими бы благими намерениями не прекрываться - преступления есть преступления.
Виноваты обе стороны.
В равной степени.
Не придумывайте себе мифы))
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 02.12.2009 18:25
___незграба
Тепер про підтасовки. Звісно, вони були. Були СПОНТАННІ, неорганізовані, від дуже великого бажання окремих людей якось протидіяти СИСТЕМНИМ підтасовкам на Сході.
Просто ошеломительный 3,14здец!!!!!!!!!
Когда человек убивает другого человека НОЖОМ, а другой - ЛОПАТОЙ - судят обоих при прочих равных условиях на одинаковые сроки.
ВЫ ВИДИТЕ РАЗНИЦУ МЕЖДУ ДВУМЯ СЛОВАМИ. НАПИСАННЫМИ БОЛЬШИМИ БУКВАМИ?
IP: 195.5.41.---
uprava _ 02.12.2009 16:22
Кому интересно - можно убедиться:
http://www.cvk.gov.ua/pls/vp2004/wp0011
"Хід голосування" - "по Україні" - "станом на 20.00" -
саме ці цифи я навожу.
И хочу вас, ___zzzzz, спросить - с каких пор "голосование паспортами" разрешено?
В этом и есть вранье.
IP: 195.39.211.---
roma-44 _ 02.12.2009 16:15
Ни стыда, ни совести у этой власти и у их адвокатов! Пять лет жизни и развития страны эта оранжевая банда бросила коту под хвост. Горлопаны, брехуны и воры оказались способными только на устройство грязных шоу из кармана людей и своих заокеанских благотворителей! Подкаблучники и предатели, интриганы и балаболки способны только разорить страну, а не управлять государством. Думаю,что народ в конце концов разберется. Обидно, когда нас, граждан страны, источник
власти, держат за идиотов.
.
IP: 78.25.39.---
Surgeon _ 02.12.2009 16:00
Тим, хто має сумніви в об'єктивності Верховного Суду, слід нагадати про те, що Янукович теж подавав до суду (за допомогою швейцарських ! адвокатів) і суд програв. Трансляції судових засідань можна було бачити у прямому ефірі.
IP: 195.5.41.---
uprava _ 02.12.2009 15:50
В том-то и дело - не перевираю. 70-74% - это по Украине в целом, за счет Одессы (68%) и пр. А по областям именно так, как я написала - только что смотрела...
И я не защищаю ни того, ни другого, только привожу официальные цифры.
Межгорье.....А вас не смущает 12 официальных резиденций Президента Украины - сегодня нищей и униженной?
"Кого угодно, только не Янек" - это не позиция, по такому пути мы уже прошли - и что получили?
IP: 93.73.61.---
zzzzz _ 02.12.2009 15:37
"02.12.09 13:26 ___uprava? Зачем Вы перевираете данные явки в западных областях, идите на сайт ЦВК и увидите 70-74%, безусловно на западе паспорта голосовали, как и на востоке за сибирских труженников, но МАССОВЫЕ мероприятия (поезда, карусели, фальшивые бюл. , лазанья в сервер ЦВК и т.д.) были организованы Донами под предводительством премьера Януковича, который, вместо того, чтобы сидеть, лезет в президенты, вот в чем позор Украины! Кто угодно, только не этот вор, который украл наше Межиг.
IP: 195.5.41.---
uprava _ 02.12.2009 15:34
Цифри с офіційного сайту ЦВК. Я нагадаю:
"Стихійно і неорганізовано", коли майже все доросле населення у закордонному відрядженні -
Тернопільська - 87,81%, Львівська - 85,22%, Волинська - 85,73%, Івано-Франківська - 85,63%..
І задля порівняння "організовано" - Донецька - 83,85%, Луганська - 83,51%..., коли майже все доросле населення присутнє..
Різниця велика?)))
Я не бачу.
IP: 77.122.179.---
НЛО _ 02.12.2009 15:26
Всі добрі...
IP: 95.109.132.---
кова _ 02.12.2009 15:25
Товарищ Жданов! Я бы назвал Вашу статью по-другому: "Треба нагадИти". То, что произошло в 2004-м, - это спотворення выбора народа Украины Вами и ВАШИМ президентом (не могу написать с большой буквы, т.к. не соответствует литере). Гадко, низко и подло.Извините, но от Вас дурно пахнет (видно кариес от подаренных американским папой конфет).
IP: 192.168.1.---
незграба _ 02.12.2009 14:13
"02.12.09 13:26 ___uprava
Я говорю лишь о том, что 80-90% явка на западе - вранье.
И следовательно результаты - подтасовка.
Вы сами это прекрасно понимаете."
Звідки Ви взяли ці цифри? Про 90% ніхто і не говорив. Я пам'ятаю макс 70% на Заході.
Тепер про підтасовки. Звісно, вони були. Були СПОНТАННІ, неорганізовані, від дуже великого бажання окремих людей якось протидіяти СИСТЕМНИМ підтасовкам на Сході. Розумієте різницю між двома словами, виділеними великими літерами?
IP: 91.197.48.---
Vaka _ 02.12.2009 13:28
фронт_мен
це ви так намагаєтесь підвищити відвідуваність свого сайту??"
Ні, шановний. Це так вчать(ся) розрізняти фішинг. Так вчать(ся) не бути довірливим лохом.
Ви маєте бути вдячним за науку. І ніколи не ходити туди, куди Вас запрошує на цукерку добрий дядечко.
IP: 195.5.41.---
uprava _ 02.12.2009 13:26
_syusik
Да нет, не пропаганда.
И Майдан я не отрицаю.
Я говорю лишь о том, что 80-90% явка на западе - вранье.
И следовательно результаты - подтасовка.
Вы сами это прекрасно понимаете.
IP: 91.124.65.---
syusik _ 02.12.2009 13:23
дивно, якось вийшло - злочини є, а злочинців немає і судячи зі всього їх імена невідомі до цих пір. На мою думку, "вор должен сидеть в тюрме", ну аякщо перефразувати - "фальсификатор должен сидеть в тюрме". Безнаказаність породжує впевненість у тому, що будь який закон можна порушувати, а за це нікому нічого небуде, навіть в даному випадку, коли порушуються одні з самих основних прав громадян - на вибір свого майбутнього.
IP: 94.231.33.---
Sasha333 _ 02.12.2009 13:19
Ситуация накаляется. Быть ли третьему туру? http://iperp.org.ua/news/chi_bude_reinkarnacija_majdanu/2009-12-01-10
IP: 93.74.105.---
фронт_мен _ 02.12.2009 12:47
02.12.09 08:15 ___Коцаба
шо за бридоття?? це ви так намагаєтесь підвищити відвідуваність свого сайту??
звинувачення як мінімум безпідставні.
моргання очей може бути викликане енною кількістю причин, серед яких і банальна виснаженість, що цілком логічно в даній ситуації.
не займайтесь провокаціями!
IP: 93.74.105.---
фронт_мен _ 02.12.2009 12:40
to 02.12.09 11:51 ___nuarika
якраз тоді треба було використовувати момент і поки "железо горячо" діяти..
під хвилею емоцій і подій, які ніким не були заплановані чи передбачені, можна було навести порядок в країні.
Але гасла залишились гаслами, люди залишились на посадах, тим самим підтвердивши впевненість всіх корупціонерів в тому, що їм нікол нічого не грозить..
IP: 91.197.48.---
Vaka _ 02.12.2009 12:27
uprava
Давайте будем честны"
Давайте. О честности написана и данная статья. То, что говорите Вы - пропаганда, которая проходит и проходила для российских граждан, которые видели по ТВ пустую площадь Майдана. Но нелепа для очевидцев. Так что, хотя бы перед собой, давайте будем честны.
IP: 91.124.65.---
syusik _ 02.12.2009 12:24
можна запідозрити керівника країни, який не покарав (хоча б умовно!!!) фальсифікаторів і порушників закону на всіх рівнях, і не провів люстрації - в тому, що йому такий прецедент не вигідний - може самому треба буде скористатись такими ж методами. А люди зрозуміли, що для України - це норма, тому тепер підкуп виборців - це вже не страх, не ганьба, а нормальний життєйський процес...багно!!!
IP: 195.5.41.---
uprava _ 02.12.2009 12:15
так что даже в период своего "высочайшего" рейтинга и максимального доверия избирателей, рейтинг Ющенко был не более 25% от числа проголосовавших (и реально и "из эвропейских стран" , т.е. 15-20%, включая приписки)).
Давайте будем честны сами перед собой))
IP: 195.5.41.---
uprava _ 02.12.2009 12:12
все вранье - от начала до конца.
все подтасовки одинаково имели место с обеих сторон - это факт. Никогда никто не поверит, что все заробитчане дружненько вернулись из италий-португалий-польш проголосовать за своего кандидата. Куча бабушек и студенты - и весь электорат....
Они сейчас сами об этом рассказывают - езжайте, спросите людей ...
И второй факт, который не отрицает никто - ни одна сторона, ни другая - половина людей, проголос. за Ю, голосовали не за него, а против Янека!
IP: 91.197.48.---
Vaka _ 02.12.2009 12:06
Log
"не потрібно видумувати нових постулатів"
Звичайно. Тому треба було робити традиційно - виконувати обов"язки лідера. Інакше, скажіть, нащо ми його обирали? А тепер чуємо, що народ, бач, не такий, чогось не зробив. Але ж сказано: кесарю кесареве. Кесарь - то вітрило і ми йому дали вітер, та ще й який, а що ж отримали? Дрейф невідомо куди чи по-просту - ентропію. Такий от патрійот, наш оперетковий кесарь.
IP: 94.179.28.---
nuarika _ 02.12.2009 11:51
01.12.09 20:58___фронт_мен
як міг Ющ нормально собі жити, не виконавши основних постулатів майдану, не покаравши своїх прямих "недоброжелателей" і залишивши їх надалі при держ. апараті??
А якби їх покарали, Ющенка звинувачували б узурпації влади й розправі над політичними конкурентами. І хто зна, що гірше. Хотя те, що Ківалова призначили ректором Одеської юр. академії, а Колєснікову дали звання героя України, в моїй голові не вкладається...
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 02.12.2009 11:44
02.12.09 11:40 ____новий
Нажаль організатори зловживань на виборах не тільки не понесли покарання, а і не були названі, а тепер лідирують у президентських гонках. У кого тоді в руках був адмінресурс? У дважди несудимого.
У кого был админресурс в западных областях? У Яника, что ли?
Уже даже не смешно.
Вот ментальность, которая позволит сейчас стать президентом ЮВТ, чей лозунг - "Друзьям все - врагам закон".
IP: 94.178.116.---
_новий _ 02.12.2009 11:40
Нажаль організатори зловживань на виборах не тільки не понесли покарання, а і не були названі, а тепер лідирують у президентських гонках. У кого тоді в руках був адмінресурс? У дважди несудимого.
IP: 80.243.144.---
Log _ 02.12.2009 11:37
__Vaka Шановний не потрібно видумувати нових постулатів. Адже те,що Ви навели в оригіналі: Патриотизм - последнее прибежище негодяев" І це явно не постулат. Мене завжди дивує бажання людей когось посадити, наказати, і що саме цікаво негайно, не обовязково з доказовою базою. Так само і по виборах. кримінальні справи були, були покарані. Так "шістьорки". але тільки по них були докази. тих хто їм наказував вони не здали, жити всі хочуть.
IP: .---
Julia_N _ 02.12.2009 11:09
так, не було покарано нікого з цих шахраїв... Ющенко - дурень!
IP: 95.132.246.---
smakota _ 02.12.2009 10:37
Так фальсифікацій не було під час виьорів, але як обманути народ....
IP: 194.44.18.---
suspiria _ 02.12.2009 10:34
К чему эти воспоминания? Самоутвердиться?
Может пан Жданов прояснит, каким образом явка в Львовской и Тернопольской областях, регионов с наибольшим количеством гастрбайтеров, приближалась к 100%?
И вообще, лучше бы и не вспоминать ту вакханалию ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА, которая привела страну сегодня к повальной нищите и маразму.
Где еще в какой стране мира премьер хвалится тем что выплачивает пенсии напрямую кредитами МВФ??? И миллионы балбесов кричат ей "Уря!" за это.
Изумительный 3,14здец...
IP: 91.197.48.---
Vaka _ 02.12.2009 10:01
Ющенко - классический, хрестоматийный пример известного постулата "национализм - последнее прибежище негодяев". Его трнындёж о патриотических ценностях на фоне реального попирания и опошления этих самых ценностей, напоминает варваров, которые в сражениях гнали перед собой те самые святыни - детей и женщин. Такому вопиющему противоречию слов и дел могли бы позавидывать самые кондовые коммунисты или регионалы, трендящие о соцстандартах на фоне пренебрежения деградации собственных резерваций.
IP: 217.147.162.---
ОГОГО _ 02.12.2009 10:00
У нас не Америка, где уходящего Президента называют "хромой уткой". Во время выборной компании действовал полновлавластный Президент Кучма и именно его выбор между двумя Викторами оказался решающим - остальное было делом, как говорят, "техники".
IP: .---
слух _ 02.12.2009 09:53
Пушкін О.С.: Владики!Вам венец і трон дает Закон, а не прирора.Стоите више ви Народа,нол вечно више вас Закон,
На жаль Ющенко не піднявся више підрахуя - той же мозг і руки, які нічого не крали.
IP: 195.225.113.---
tuzovsky _ 02.12.2009 09:51
Vaka, да, именно так, и он же теперь на плакатах рассказывает как у нас все хорошо, что мы помним нашу "культурну спадщину" и т д. Но больше всего бесит, что он хвалится 300-ми с чем-то миллионами зарубежных инвестиций.... ))) И ГДЕ ОНИ??? Это оказывается вложения иностранцев в банки, для которых теперь, чтоб вернуть их владельцам, мы берем много-миллиардные кредиты ( информация взята от сюда - http://rmse.ru/statistics )
Сторінки:
← Попередня
Наступна →