Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Янукович. Махінації на ринку нерухомості

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 193.110.77.---
alexx-ex _ 29.12.2009 17:14
Проголосуй за одного из Викторов – второго получишь бесплатно!
IP: 109.162.21.---
лазарь _ 13.12.2009 21:23
все пізнається в порівнянні!"!! Криштальної 4есноти людина:)
IP: 91.214.84.---
georgefromua _ 10.12.2009 00:35
Автор статті у декількох твердженнях помилився:
1. "Швидше за все, цей "скромний" презент Януковичу було зроблено, коли він в перший раз працював прем'єр-міністром". Договір дарування від 8 липня 2008 (див. п.2 договору купівлі-продажу)
2. "У попередніх деклараціях за 2005-2006 роки площа його квартири на вулиці Січневого повстання становила 140-162 квадратних метри". В деклараціях не вказується, що це площа саме цієї квартири. Там окремо адреса проживання, а окремо площа квартири у приватній власності. Тобто це можуть бути різні квартири, тим більше у 2005-2009 квартира на Січневого повстання Януковичу не належала (див. попередній пункт).

Тим не менше цікава схема... Жила людина у чужій квартирі 3 роки, потім їй цю квартру дарують, а через місяць він її "вигідно" продає не осанній людині з оточення.
IP: 81.173.150.---
Kharkiv321 _ 09.12.2009 23:37
Так що, иiт бомж тепер?
IP: 94.248.85.---
Vadim_nv _ 09.12.2009 22:24
Мне кажется, людей гораздо больше интересуют величина их зарплат и уровень цен в магазине, чем махинации с межигорьем - никто из нас от того, что его вернут государству, богаче всё-равно не станет. А вот Юля, прикрывшись этой темой, ненужных вопросов избежит.
IP: 193.169.134.---
Hiller _ 09.12.2009 16:38
Пусть Луцик у Юли проверит что там она у себя нарисовала? Да Янукович по сравнению с Юлей просто ребенок!
По крайней мере он не скрывал своего имущества! А вот у Юля на 6 особняках сидит
IP: 193.169.134.---
Hiller _ 09.12.2009 16:38
Пусть Луцик у Юли проверит что там она у себя нарисовала? Да Янукович по сравнению с Юлей просто ребенок!
По крайней мере он не скрывал своего имущества! А вот у Юля на 6 особняках сидит
IP: 193.169.134.---
Hiller _ 09.12.2009 16:36
Пусть Луцик у Юли проверит что там она у себя нарисовала? Да Янукович по сравнению с Юлей просто ребенок!
По крайней мере он не скрывал своего имущества! А вот у Юля на 6 особняках сидит
IP: 91.203.63.---
alexnikon _ 09.12.2009 16:33
ЮРАША БРАВО!!!НАДО БЫЛО,ОТ ИМЕНИ ВСЕГО НАРОДА,ЭТОЙ ГЫДОТИ-ЮЩЕНКО ,В РОЖУ ПЛЮНУТЬ....И ЯЗЫК У ЭТОЙ МРАЗИ -НЕДОТРАВЛЕННОЙ НЕОТВАЛИТСЯ,КОГДА ОН ГОВОРИТ СВОИМ ЧЁРНЫМ РТОМ,,МОЯ НАЦИЯ,МОЙ НАРОД...МНЕ СТЫЛНО ,ЧТО В МОЕЙ СТРАНЕ,РОЖДАЮТСЯ ТАКИЕ ОБСОСЫКАК КУЧЬМА -ЮЩЕНКО-ЯНУКОВИЧЬ-ЯЦЫНЮК-ТИГИПКО И ТД
КОГДА УЖЕ МОЙ НАРОД ,СДЕЛАЕТ С ЭТИМИ НЕЛЮДЯМИ-ТО ЧТО РУМЫНЫ СДЕЛАЛИ С ЧАУШЭСКУ???ПРОСНИСЬ НАРОД!!!! ТЕБЯ ЕБУТЬ-НАРОД,И ОЧЕНЬ ЖЁСТКО....
ОПОМНИСЬ -НАРОД!!!
Відповісти | З цитатою
IP: 195.95.211.---
МаксимС _ 09.12.2009 14:06
Ось тобі, ХАМЕ епіграма на тебе від "Злого":

Тупе хамло – бандитське рило, яке годиться лиш на мило,
Підстрелений яйцем в Карпатах, засів у вкрадених палатах.

Урка, твій дім - ТЮРМА .
IP: 217.20.182.---
neo-nila _ 09.12.2009 12:02
Який жах! І ця "православна" людина приймала причастя на святій горі Афон! І молитви перед камерами читає! Шановна Ганно Герман! І Вам не соромно казати людям, що Ви поважаєте цю людину і що всі ці мільйони йому багаті друзі подарували? Чи може ви поважаєте один одного само за те, хто більше вкрав у народа, заради якого ві "працюєте" і взагалі живете?
IP: 213.169.77.---
ТВН _ 09.12.2009 10:34
В принципе, договор действительно несколько странный.
1. Отсутствует ссылка на доверенность.
2 В штампе нотариальном отсутствует указание на установление личности поверенного.
3. Удивляет такая цена БТИ (п.4) - 33 млн грн. Честно ни разу подобного за 20-ти летнюю практику и близко не встречал не встречал.
4. П.15 - никаких проблем не вызывает.Яныку якобы подарили квартирку в браке, но это его личная собственность по СК и не требуется при отчуждении согласия супруги. Об этом он и заявляет.
Обратите внимание продаёт не первую квартиру. Поэтому в декларации как минимум должна отразится стоимост и первой квартиры или, как вариант - указанная сумма (2 млн)и есть доход за первую квартиру. Налог действительно 5% от цены сделки, т.к. не первый раз в году продаёт и уплачен до оформления, если таковое было
Ошибка в статье - в декларации указываются квартира, которая на момент составления декларации не продана
смущает необъяснимо высокая стоимость квартиры в справке-характеристке БТИ
IP: 193.33.236.---
sergkk _ 09.12.2009 09:10
для xomenko

прочитайте внимательно п.4 договора
ну а п.15 договора вообще полный бред
а проверить счет в сбербанке не проблема для БЮТ
так что скорее всего это фальшивка
IP: 91.203.140.---
dem4-enko_ _ 08.12.2009 22:44
Це тільки шматочок вершини айсберга їх крохоборства. З такими прибутками у них вистачає совісті
ще і матеріальну допомогу з бюджету гребти. СВД проситься до роботи!!!!!!!
IP: 93.73.44.---
xomenko _ 08.12.2009 20:15
sergkk _

А кто вам сказал , что БТИ оценивает и устанавливает цену продажи ? Бти даёт только свою цену оценечную с которой берут базу обложения пенсионным збором ПРИ УСЛОВИИ, ЧТО ЦЕНА ПРОДАЖЕ НИЖЕ ОЦЕНЕННОЙ БТИ. А продавец вправе продать хоть за 100 млн.
По поводу вот доверенности , то не скажу.. читайте иниструкцию Минюста о нотариальных действиях - там не обязательно в договоре указывать реквизиты доверенности. Сам нотариус смотрит её , оценивает правомочность и делает себе копию.
IP: 194.145.199.---
nik19 _ 08.12.2009 20:05
тебя первого
IP: 193.164.130.---
Butcher0 _ 08.12.2009 18:35
Модератору

Настаиваю на блокировании ников платников

Если не поможет
закрыть комментарии

на главной странице отдельно поблагодарить Семиногу и Тимошенко
IP: 94.248.48.---
osobennaya _ 08.12.2009 18:30
Тимошенко уже надоела визжать про Межигорье,пусть лучше с педофилами разбираются
IP: 193.33.236.---
sergkk _ 08.12.2009 17:23
Вы все должны понять что договор подделка ну не может БТИ оценить квартиру в 33млн а нотариус удостоверить сделку без доверености если кто не верит посмотрите свои договора кто продавал или покупал по доверености я против бандита но к сожалению все это неправда а жаль......
IP: 194.44.125.---
ІванЮ _ 08.12.2009 16:22
Янук - це супер! Крав, краде і буде красти. Вже й забуває скільки нагріб. І не має вирішального значення чи стане президентом чи ні.
IP: 95.132.102.---
100%Realist _ 08.12.2009 16:02
Стоит Янукович перед зеркалом,смотрит на себя и говорит,---какое я всетаки чмо,уххх какое чмо.....подходит его жена и говорит,----Витя сколько я тебе уже говорила,не ЧМО,а МАЧО !!!

Так вот, мачо он и в Африке мачо !!! Я просто ржу когда такой клоун имеет шанс стать президентом !!!
IP: 91.200.52.---
марганец _ 08.12.2009 16:00
Ну и представляете себе ,что это будет за президент! Аферист и ворюга! Но самый прикол в том ,что всем контролирующим органам до этого нет дела ,а самому Яныку глубоко пофиг на них и на нас что мы тут думаем!
IP: 95.132.102.---
Darkin _ 08.12.2009 15:47
Це лише в нас мільйони людей можуть вірити в те, що ,,ПРОФЕССОР,, може щось корисне для країни зробити. Люди відкрийте очі та зрозумійте вже-----крав,краде,а ви даєте можливість красти і далі .Ви що хочете щоб його ,,квартирою,, стала вся країна !!! Доки будуть ті хто довіряють свою долю в руки яника,він буде в шоколаді,а народ в багнюці !!!
IP: 91.203.63.---
alexnikon _ 08.12.2009 15:24
Заповідні поля, заповідні луки,
Для життя в Україні найкращі умови.
Але як же мені ти даєшся взнаки -
Межигір’я чудове, Межигір’я чудове.

Працював, мов той віл, - кільканадцять робіт!
Не купляв ні собі, ані жінці обнови,
Всі квартири продав, щоб придбати собі
Межигір’я чудове, Межигір’я чудове.

Я тут струсів завів, клуб для гольфа і сад,
Пацанів запросив на відверті розмови.
Нестор важко зітхає і заздрить Рінат -
Межигір’я чудове, Межигір’я чудове.

Коли я був прем’єр – не ловив тоді гав,
Тож базар хай фільтрує та Юлька бомжова,
І не сміє казати, що нібито вкрав
Межигір’я чудове, Межигір’я чудове.

Ганці Герман потрібно тепер наказать,
Щоб заткнула роти журналюгам фуфловим!
Бо ні в якому разі не хочу віддать
Межигір’я чудове, Межигір’я чудове.
IP: 194.145.199.---
nik19 _ 08.12.2009 13:56
LOT-1 - у. Сначала --рассказывать,обьяснять,разоблачать,убеждать,раскрывать глаза и т.д.и т.п..Потом удалять, вырезать,обрезать,вычеркивать и т.д. и т.п.И аж потом если не понимает - собирать бабки на ки....а и уничтожать.Другого нам не оставляют такие хамы...
IP: 95.133.169.---
LOT_1 _ 08.12.2009 13:55
В любой цивилизованной стране НАШЛОСЬ БЫ СРАЗУ !!! ДЕСЯТЬ ЮРИСТОВ,КОТОРЫЕ НА ТАКОМ МАТЕРИАЛЕ ЗАХОТЕЛИ БЫ СДЕЛАТЬ СЕБЕ КАРЬЕРУ. ПОСТАРАВШИСЬ СНЯТЬ ЯНУКОВИЧА С ПЕРЕГОНIВ

Но только не у нас

Потому мы никогда не станем Европой. Бкдкм всю свою жизнь гнить в СОВКЕ.

"СОВОК ДЛЯ ЛЮДЕЙ"
IP: 194.145.199.---
nik19 _ 08.12.2009 13:42
alkiev - у и vadim - у. Какая "легализация капитала" путем занижения стоимости? Он что элементарных законов не знает? Подарки госслужащим - не более налоговой соц.льготы - 260грн. А подарки в 33млн и ложная ифа. в деларации (занижение в 12раз стоимости проданной квартиры) - это уже ПРЕСТУПЛЕНИЕ и тянет на несколько лет параши. Он так привык жить - считать себя неприкасаемым - богом. А вы отрабатывайте бабки и выкручивайтесь за него.
IP: 194.145.199.---
nik19 _ 08.12.2009 13:08
Будучи премьером он отрымав в подарок квартиру в 33млн, и сразу же ее продал, это не ЗЛОЧИН?
IP: 95.133.131.---
LOT_1 _ 08.12.2009 12:52
advokat_X _


"А НАС-РАТЬ" !!

Отвечают Вам Партия Регионов и еще 30-40 % ее избирателей

Какие предлагаете действия в такой ситуации, ув. advokat_X _
IP: 213.160.140.---
advokat_X _ 08.12.2009 12:43
Продовження:
-----------
Стаття 14. Вимоги щодо прозорості інформації у приватній сфері
1. Не є конфіденційною та не може становити комерційну або банківську таємницю інформація про:
1) розміри, види благодійної та іншої допомоги, що надається фізичним та юридичним особам чи одержується від них особами, зазначеними в пунктах 1 - 2 частини першої статті 2 цього Закону;
2) розміри, види винагороди, що одержують особи, зазначені в пунктах 1 - 2 частини першої статті 2 цього Закону, а також правочини, пов'язані з одержанням подарунків цими особами або близькими їм особами.
IP: 92.113.134.---
chuler _ 08.12.2009 12:40
chuler 08.12.09
Если в таком документе человек не в состоянии дать вразумительный ответ, то что он может на государственном уровне.
А вообще, за нанесение, нам гражданам Украины, морального ущерба в виде неправдивых сведений изложенных в декларации о доходах пора подавать в суд.
IP: 213.160.140.---
advokat_X _ 08.12.2009 12:40
Продовження:
До відома: Прем'єр-міністр України та народні депутати України підпадають під дію пунктів 1 - 2 частини першої статті 2 цього Закону.

Стаття 7 Закону:
Установлені цим Законом або іншими законами обмеження щодо осіб, зазначених у пунктах 1 - 2 частини першої статті 2 цього Закону, зберігаються протягом двох років після звільнення таких осіб з посад або припинення ними в установленому порядку діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави, органів місцевого самоврядування, за умови якщо обов'язки цих осіб на новій посаді у приватному секторі безпосередньо пов'язані з функціями, які виконували особи, перебуваючи на попередній посаді.
IP: 77.123.244.---
alkiev _ 08.12.2009 12:39
Расследование хорошее. В очередной раз обидно за Неньку Украину в которой нет воли, чтобы легализовать капиталы/недвижимост, таким образом выбрать точку отсчета и далее просто в уголовном порядке следить за нарушениями. А то крупнейший политики вынуждены хитрить для оправдания соответствующих бытовых условий. Ну не в хижине ж жить Януковичу, Тимошенко и т.п... Легализация путем занижения стоимость квартиры доходов есть болезнь роста и страны и политиков.
IP: 77.91.153.---
Костя_Кіровоград _ 08.12.2009 12:39
І що тепер скажуть Боти Януковича?!

ПРОФФЕСОР ВСЕ ЛІЗЕ І ЛІЗЕ ДО ВЛАДИ, КОЛИ ВІН ВЖЕ ЗАСПОКОЄТСЬЯ???
IP: 213.160.140.---
advokat_X _ 08.12.2009 12:37
Закон України “Про засади запобігання та протидії корупції”:
-------------
Стаття 5. Обмеження щодо одержання подарунків
1. Особам, зазначеним у пунктах 1 - 2 частини першої статті 2 цього Закону, у зв'язку з виконанням ними функцій держави або органів місцевого самоврядування забороняється приймати подарунки, за винятком випадків, передбачених цим Законом та іншими законами.
2. Особи, зазначені в пунктах 1 - 2 частини першої статті 2 цього Закону, можуть приймати особисті подарунки, які відповідають загальновизнаним уявленням про гостинність, за умови, що вартість одного подарунка не перевищує розміру однієї податкової соціальної пільги.
3. Особи, зазначені в пунктах 1 - 2 частини першої статті 2 цього Закону, передають органу державної влади, організації або іншій юридичній особі, де вони працюють, подарунки, одержані під час проведення офіційних заходів, у триденний строк в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

До відома: Прем'єр-міністр України та народн
IP: 213.160.140.---
advokat_X _ 08.12.2009 12:31
Закон України “Про засади запобігання та протидії корупції” встановлює, що:
корупція – це використання особою наданих їй службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди такій особі або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей;
неправомірна вигода – це грошові кошти або інше майно, переваги, пільги, послуги матеріального або нематеріального характеру, що їх обіцяють, пропонують, надають або одержують безоплатно чи за ціною, нижчою за мінімальну ринкову, без законних на те підстав.
IP: 213.151.4.---
vpk _ 08.12.2009 12:30
Vadim_nv:
Карлик:
У Тимошенко и так декларация чиста и безупречна, а Янукович и при власти будучи, свои декларации не боялся показывать. И он гораздо демократичнее, чем Тимошенко.
Черный Квадрат Януковича
http://vecher.od.ua/index.php?name=News&file=article&sid=6045&theme=Printer

Тимошенко и ее партия коллективный член самой крупной в Европе -Народной партии.
Ни в одной стране Европы человек с судимостями не мог бы мечтать , остаться в политике..
IP: 213.160.140.---
advokat_X _ 08.12.2009 12:22
Стаття 2 зазначеного вище Закону встановлює, що за корупційні діяння та інші правопорушення, пов'язані з корупцією, на підставі цього Закону несуть відповідальність такі особи, уповноважені на виконання функцій держави:
а) державні службовці;
б) Прем'єр-міністр України, Перший віце-прем'єр-міністр, віце-прем'єр-міністри, міністри;
в) народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутати сільських, селищних, міських, районних у містах, районних, обласних рад.
IP: 213.160.140.---
advokat_X _ 08.12.2009 12:20
Стаття 1 Закону України «Про боротьбу з корупцією»
Під корупцією в цьому Законі розуміється діяльність осіб, уповноважених на виконання функцій держави, спрямована на протиправне використання наданих їм повноважень для одержання матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг.
Корупційними діяннями є:
а) незаконне одержання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, у зв'язку з виконанням таких функцій матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг, у тому числі прийняття чи одержання предметів (послуг) шляхом їх придбання за ціною (тарифом), яка є істотно нижчою від їх фактичної (дійсної) вартості;
б) одержання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, кредитів або позичок, придбання цінних паперів, нерухомості або іншого майна з використанням при цьому пільг чи переваг, не передбачених чинним законодавством.
IP: 77.123.64.---
P70 _ 08.12.2009 12:16
щодо дарування квартири, то згідно п.2 угоди видно, що продавець отримав її в подарунок 08.07.2008 - за місяць до продажу. виходить, що продавець та його дружина всі ці роки винаймали цю квартиру. з п.11 можна припустити, що квартира належала ТОВ "ЗОБЬ" (нерозбірливо). цікаво, якщо юридична особа дарує нерухомість, чи повинна вона сплачувати податки :) прикольно виглядає представник продавця - "аспірант" академії наук, прописаний у гуртожитку. також "харизматичне" місце укладання угоди: вул.різницька, 3 - "в зв"язку з виробничою необхіднісю та на прохання сторін" )) в цілому, є що почитати :)
IP: 93.126.116.---
kurok _ 08.12.2009 12:14
Янукович бандит, его место в тюрьме.
Кстати его соседом по камере должен быть Ющенко, который тоже на воровал не мело за эти годы.
Сторінки:      Попередня      Наступна