Повернутись до публікації

Сергій Тігіпко: Якщо ти прийшов у політику, ти повинен впливати

Середа, 27 січня 2010, 13:45
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 196.21.61.---zaklepochka26.07.2011 16:49
ничего подобного! кандидат этот, как показала его работа по Налоговому кодексу, а также и по другим вопросам, в том числе и по гуманитарным, например, затронуто было даже как пишется тут гражданство Украины для иммигрантов, показыват что нечего ему делать в премьерской команде! тем более в кресле Президента Украины!
IP: 95.132.110.---пачэмучко!05.05.2010 13:20
to kuroneko _
тото и оно! ты гришь шо сами такие....шо мол лучше буит..мол реформы..и т.д.....тока хде....или тама ваще?!!!.....мы хотели както...но почитали тут порядок оформления вид на жительство в украине..и поняли шо нема дурных...
IP: 91.203.27.---потапчук31.01.2010 20:58
якщо тігіпко вже один раз пішов від ПР, то він не повернеться. до того ж, міжнародники не сприйматимуть його поруч з азаровим чи герман у ролі міністрів.
IP: 62.16.13.---fktyf31.01.2010 16:41
4454555:
А кто строчит эти видио?-----------партия регионов!
IP: 217.167.147.---123581329.01.2010 13:26
Кандидат сильний (досвід і в політиці, і в великому бізнесі), хороша програма, ідеї (практичні і необхідні), але питання про двомовний статус України - це Сором. Ніколи нація без своєї мови не зможе набути самобутності і самоусвідомленості.
IP: 77.122.181.---loxmatic29.01.2010 12:36
Надихають результати голосування в 184, 185 округах (місто Херсон). Область "червоного поясу" обирає Тимошенко, причому на деяких дільницях перевага Тимошенко досягає 20!!! двадцяти раз над Януковичем. Впритул за Тимошенко йде Тигіпко, у Януковича жодних шансів. Очевидно, що проффффесор програє сам обласний центр, а перемогу здобуде за рахунок сільських районів. ХЕРСОН ВІТАННЯ!!!!!!!!! ТИМОШЕНКО НАШ ПРЕЗИДЕНТ!!!!!! ГОЛОСУЙТЕ У ДРУГОМУ ТУРІ ТАК, ЩОБ У ЗЕКА ОЧІ НА ЛОБА ВИЛІЗЛИ
IP: 217.112.209.---corr28.01.2010 20:39
У Тигипко получится.
Одобряю, хоть он и происхождением из пиявок.
Умный, говорит понятно, а избирательную кампанию провел как ас. Молодец. Таки Мужик!
IP: 82.207.96.---Лао28.01.2010 14:14
Тигіпко поїхав у Давос на форум (правда від кого і хто запросив його туди неясно) , мабуть там повяжуть фартушок з емблемою косинця і циркуля і будуть гуртом світ ділити. Успіхів пане Сергій!
IP: 80.239.242.---445455528.01.2010 13:21
1) polemika.com.ua

2) http://farysei.webs.com/
ВЕСЬ компромат на Тюлю Тимошенко
со ссылками на официальные источники.

3) http://blogs.korrespondent.net/users/blog/sprotiv/a19958
Фильм "Я отсидел за Тимошенко"
Мадам на сотни миллионов.

4) Наберите в поиске - Зграя Тимошенко.
Тимошенко обвиняют в организации заказного убийства
Щербаня и его семьи.

5) "Воруя попкорн"
Зарубежный избиратель в шоке,
как можно Уголовницу двигать в Президенты.
В конце убивают барашка.
Им можете быть вы.
-----------------
Бродский, который был третьим человеком в секте БЮТ,
давал телеинтервью, в котором рассказывал,
как он с Соболевым придумывал шапки и изнасилования.
На самом деле Я. сидел за драки и то по малолетке
и в Советском Союзе, где сажали за малейший просчёт
а за финансовые махинации я-ля Тимошенко - РАССТРЕЛИВАЛИ.
IP: 95.132.143.---Симон28.01.2010 10:30
Сергей Леонидович! Надо попользовать Юльку как она пользует ща вас (типо прыгает через вашу голову). Собирайте круглый стол и обсуждайте пост на основании своей программы. Типо так: я предлагаю ...и 5-6 конкретных шагов в т.ч. непопулярных....типо: отмена НДС, убрать налоги с работодателя с зарплаты и перенести нагрузку на физлиц, реформа судебная (конкретно), реорганизовать НЕФТЕГАЗ (конкретно), сократить госслужащих (и поднять зп оставшимся), снять мораторий на землю и конешно адресная помощь бедным, реформа ЖКХ (поднять цену на газ)...врядли она это все поддержит...зато вы увеличите свой электорат....досрочным выборам быть!
Диспетчер борделю виходить на зміну
Скільки коштує Brexit: Лондон і Брюссель не можуть узгодити умови розлучення
"Аграрна партія": захисники села чи лобісти агрохолдингів?
Інновації або смерть: як бізнесу вижити на тонучому кораблі "Україна"
Усі публікації