Повернутись до публікації

ДАНІ ЕКЗИТ-ПОЛІВ

Неділя, 7 лютого 2010, 20:00
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 92.242.127.---HO-HOL08.02.2010 16:37
ВСЕ ПРОПАЛО !!! ТЫ ПРОИГРАЛА !!!

Руководствуясь результатами 6-ти Exit-poll, а результаты первого тура выборов Президента Украины подтвердили их объективность, можно смело утверждать, что в Украине выбран новый президент ЯНУКОВИЧ ВИКТОР ФЕДОРОВИЧ! Можно сказать, что Украине Юлия Владимировна Тимошенко НЕ НУЖНА, люди сделали СВОЙ ВЫБОР! Сожалеем о массовых фальсификациях со стороны сторонников БЮТ на территории Украины, которые замедляют оглашение официальных результатов.

СМИРИТЕСЬ С ПОРАЖЕНИЕМ !!!

ВОНА вiдпрацювала !!!
IP: 195.80.231.---Микола який дуже любить Україну08.02.2010 10:17
Цих данних, що вісять про Екзит-поли - НЕ ДОСТАТНЬО!!!!!!!!!!!!!!!!
Дайте їх у такому ж розрізі як дає ЦВК!!!!! Тоді буде видно реальні похибки, а не розрахункові. А ще буде добре видно про голосування ПРОТИВСІХ.
Але головного і тоді ми не побачимо - як саме рахували бюлетені!!!! Згадайте перший тур - треба усі пакети з бюлетнями вскривати та перераховувати!!!! Не вірте шахраям!!! 2-5% - це у межах їх можливостей!!!
IP: 188.163.43.---intelbusines08.02.2010 10:13
usergio провокатор від партії регіонів, як і його кумір ющенко.
IP: 91.149.173.---brat-belarus08.02.2010 10:06
Украіна зрабіла вялікую памылку!
Але вы зразумееце гэта пазней(((
IP: 94.179.192.---Zven201008.02.2010 06:11
Про які він очі говорить в новинах? Це не про ті, яким стидно підняти погляд від сорому за взяті гроші за продану совість при голосуванні? А це частина центральної України, бо західна ніколи не продасться, а вся східна Україна давно живе під страхом і в повних злиднях, та завжди в холоді взимку, і без води влітку. І кого ж ви підтримуєте бідолажні, вам би не бояться, а гордо підняти голову та робити правильні висновки. Не в Києві виноваті, що ви там бідуєте на Сході - це ваші місцеві вас мають за свої голоси...
IP: 95.133.46.---Crash08.02.2010 00:19
Ну прикройте кто-нибудь рот єтому мордастому єкзитпулисту продажному и объясните ему, что люди не всегда отвечают честно на опросы, а тем более на донбасе.
IP: 77.120.164.---usergio07.02.2010 23:50
За що я не люблю Юлю.
Тільки що на ТВ виступив Турчинов і зробив заяву, що після обробки 87% протоколів з виборчих дільниць, Юля випереджає на 0,6%.
Брехня!!
Сам був спостерігачем на дільниці, знаю достоменно, що до 23:00 лічені дільниці встигають підрахувати голоси.
Ми поставили рекорд у 2004 в Харкові (був від Юща): підрахували до 24:00 майже перші.
IP: 95.135.79.---R&B07.02.2010 23:41
Относительно русского языка.Подавляющее большинство
украинцев или как принято говорить среди сторонников Януковича бендеровцев отлично говорит по русски.Слушать жуткий украинский избирателей Януковича нет сил.Но им этого мало.Их мечта заставить
украинцев говорить только по русски.А хочеш по украински вали в Канаду.Вот такие дкла господа русские
националисты.
IP: 77.120.164.---usergio07.02.2010 23:16
Danyla _ 07.02.2010 23:00
Те, що ви пишите - не є фактами, скоріше чиєсь відношення до фактів.
Не буду сперечатися. Не знаю.
Я кажу про наше з вами майбутнє!
Воно може бути різним - залежить від нашого розуміння того, що є головним, а що другорядним.
От і намагаюсь звернути вашу увагу на ПРіБЮТ.
IP: 62.221.55.---SIM507.02.2010 23:01
d328 _ 07.02.2010 22:44

Во-первых, вы циничны по отношению к РУССКОМУ (российскому) народу. Мы же выяснили, что это у России опять не получится "построить сильную страну", потому что не получится разумно распределять ресурсы по указке Кремля. А вы рассказываете сказки об "идее" и "вере" российским лохам. Или только нашим? Но зарабатываете-то из денег российских лохов?

Во-вторых, у вас угар в голове, поменьше читайте российские СМИ насчет образованности, моральных качеств украинцев и истории. Россияне считают украинцев врагами, а украинцы россиян - нет (статистическая разница во много раз). Так кто злобный и т.п.? Не можете перестать корчить из себя старшего брата? Расслабьтесь, и полегчает.
..Впрочем, вы, наверно, в российские СМИ пишете, как субъект оболванивания.

Ладно, пойду посмотрю ТВ, и спать. В общем-то картина ясна...
Сім перепон на шляху України до звання "стартап-нація"
"У відставку пінгвінів на чолі з Супрун". Як проходив медфорум, організований Богомолець
Продовження протестів під парламентом. Вирішальний день
Обличчя протесту. Хто й навіщо оселився в наметах під Верховною Радою
Усі публікації