IP: 195.34.91.---
Ратибор _ 27.06.2010 21:18
Для нормальної людини бути так званим "русскім" просто ганьба і значить мати постійну прогресуючу шизофренію.
IP: 91.211.251.---
sicista _ 24.03.2010 21:01
Закон Капранових у дії! просто чергова ілюстрація до нього. домалюйте на цю мапу кількість бібліотек на 100000 жителів і вся географія отримає чітке пояснення. не шукайте зворотних кореляцій. є кореляції прямі. при тому настільки, що аж нудить... все очевидно.
IP: 78.154.175.---
Михаил81 _ 16.03.2010 23:19
Национальный почтовый сервис Украины Mail.UA
на данный момент регистрация по Приглашениям.
Коды Приглашений:
I7g0VD3DwMZ
qrR79DJD4wa
k56OEEyBhNg
aWWceAHFxBQ
w80c70Mo6Ym
2Uv33VigEoc
I0IerV8tObE
sKOJm3oZoCj
W676egYB8lN
wP6KgqsJ2kt
WM0DxpfkF60
4mJY19pFvm1
67mWKW7NdPD
dqqrPfJehST
Z0jwz3PPCg9
DjyG2meFDBt
KmOz1fYmcmD
jtvnChmhYam
9Ckcga95p02
Ot1IS5lnAwM
s2zUdJ6S8ux
rVbRx1rMZ3F
R5F0mFKc2eh
SKBuacT7IvF
U7zoSxopqWx
iJKIV9FuVeR
WYGeeU3ismO
3GYJfHk3xnN
0NoHQeTBo0v
bUFRBNn7LIq
1OwUy3T6rln
sObX8MTtqaL
Z6Z7xrHl8tj
iDdWt3dAxDP
XlAnoaDlaRH
nEbE9Lx1uC5
tMoTjNQXx7S
ykdMM3xbe9d
x6p3m8xcONt
QQng5DUvTyp
pBoIE0A9qQE
BHAs64WHDCi
tj8mHx1DPMz
RQ21A6YD01a
w9sXCtau261
5aJIvsQhSFt
fy1RsS49962
zcWRsnNrMoA
rL7dlPNJmnS
IP: 193.109.249.---
Weimar _ 12.03.2010 16:26
Во вторых для нормального человека быть т.н. украинцем это просто позор!
IP: 193.109.249.---
Weimar _ 12.03.2010 16:24
Чому Ви не хочите зрозуміти що росіян ми любимо і поважаємо не менше ніж поляків
Во первых мы не россияне, МЫ РУССКИЕ!
IP: 193.109.249.---
Weimar _ 12.03.2010 16:20
ще одне підтверження тези,що нема мови-нема краіни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Так ее и так в помине нет, есть только селюкский слэнг.
IP: 212.1.64.---
fidom _ 12.03.2010 09:35
Видели вчера на 5 канале у А.Безулык Ганю Герман? Цитата: "Я без предубеждения отношусь к коммунизму, либерализму, консерватизму... Главное, чтобы повышался уровень жизни простых людей". Вот так промываються мозги, так происходит люмпенизация общества. Хлеба и зрезищ! Ну чем Ганя хуже рейхсминистра народного просвещения и пропаганды Германии Гебельса? Вот так промываються мозги, так происходит люмпенизация общества.
Для справки: лумпа-лумпа - народ поклоняющийся какао-бобам, не вымышленный. Идеология сходится и название созвучно..
IP: 194.44.12.---
svojak _ 12.03.2010 01:44
Dobrodetel _ 10.03.2010 17:29 IP: 84.54.72.---
Country: Uzbekistan
State/Region: Toshkent
City: Tashkent
Latitude: 41.3167
Longitude: 69.25
IP: 178.95.88.---
Простір _ 11.03.2010 23:43
plobach2:
Об"єднання в Український блок є дійсно нагальною справою.
Російська мова окупаційний статус має й так, їй би звичайного статусу мови національної меншини, а не "російськомовної" більшості внаслідок російської окупації.
IP: 109.167.34.---
plobach2 _ 11.03.2010 20:06
Автору статті - Браво. Все просто і зрозуміло. Нормальний Український Президент поставив би на першочерговій меті розробити план термінових заходів по "пожовтінню" цієї мапи. Їх можна накопати в підручниках всесвітньої історії за тиждень(маю на увазі лише мирну пропаганду,промоушен культури і т.ін.) Але у нас ніколи не було по-справжньому Українського Президента. Поки... Вихід зараз - консолідація Українських сил в ОДИН блок на виборах Ради. Існуюча Верховна Зрада гавкне. І не забувайте: Російській мові статус ОКУПАЦІЙНОЇ !!!
IP: 193.239.129.---
qob@ _ 11.03.2010 08:57
Расєйський стандарт:
* Если русский любит Россию - он патриот. Если украинец любит Украину - он махровый бандеровский националист.
* Если русский говорит "хохол" - он по доброму иронизирует над представителем братского народа. Если украинец говорит "москаль" - он выявляет этим свою националистическую, антироссийскую сущность.
* Если русский митингует - он отстаивает свои интересы. Если украинец митингует - он отрабатывает американские деньги, выплаченные ему в антироссийских целях.
* Если русский президент общается с американским президентом - он налаживает отношения между двумя странами. Если украинский президент общается с американским президентом - они оба плетут антироссийский заговор.
* Если русский говорит на русском – он просто русский. Если украинец говорит на украинском – он Петлюра недобитый.
* Если президент России декларирует пророссийские лозунги – это нормальный президент. Если президент Украины декларирует проукраинские лозунги – он антироссийский президент.
IP: 92.113.254.---
Простір _ 10.03.2010 23:15
Dobrogor:
Баласт це інкорпорована частина суспільства, що тягне іншу частину суспільств рачки на дно імперського болота аби там дожерти. Баласт (Донбас) зневажає українську державу і сприймає її за філіал Росії, він бачить Україну якщо не в Росії то російською.
То нащо нам такий баласт? Вольному - воля!
IP: 109.162.66.---
svatok1 _ 10.03.2010 22:30
Ти не сам. Я теж на "донецько-запорізькому" кордоні, якраз за 300 м від річки Берда. Допоможу.
IP: 109.162.66.---
svatok1 _ 10.03.2010 22:23
Правильно автор усе пише і розуміє. До речі, якраз перед його статтею прочитав слова відомого сучасного письменника С. Жадана, котрий, як і я, вчився у Харкові (я, щоправда, жив там, тільки доки вчився) про "людей, що застрягли у 1988 році" (цитую майже дослівно). Це так він називає своїх здебільшого українськомовних земляків-старобільчан (він із Старобільська). Можу підтвердити, що так воно і є, бо я зі Сватового (місцеві називають у жіночому роді - "Сватова") , що за 60 км на захід. Цікаво ж те, що в екстремальних умовах уже не виборів хтозна-як діятиме отой українськомовний українець Луганщини. Так, він здебільшого "совок", але наважусь передбачити, трохи його знаючи, що проукраїнський відсоток буде набагато більший. Що ж до російської мови, то, коли б вона залишилася в вустах самих тільки етнічних росіян (а їх мовні права теж поважаю), від цього б абсолютно не похолоднішало: мені української та англійської цілком досить...
IP: 109.162.66.---
svatok1 _ 10.03.2010 22:22
Правильно автор усе пише і розуміє. До речі, якраз перед його статтею прочитав слова відомого сучасного письменника С. Жадана, котрий, як і я, вчився у Харкові (я, щоправда, жив там, тільки доки вчився) про "людей, що застрягли у 1988 році" (цитую майже дослівно). Це так він називає своїх здебільшого українськомовних земляків-старобільчан (він із Старобільська). Можу підтвердити, що так воно і є, бо я зі Сватового (місцеві називають в жіночому роді - "Сватова") , що за 60 км на захід. Цікаво ж те, що в екстремальних умовах уже не виборів хтозна-як діятиме отой українськомовний українець Луганщини. Так, він здебільшого "совок", але насмілюсь передбачити, трохи його знаючи, що проукраїнський відсоток буде набагато більший. Що ж до російської мови, то, коли б вона залишилася в вустах самих тільки етнічних росіян (а їх мовні права теж поважаю), від цього б абсолютно не похолоднішало: мені української та англійської цілком досить...
IP: 91.200.180.---
Gastgeber _ 10.03.2010 21:11
Dobrogor _ 10.03.2010 12:35
С чего вы решили, что украиноязычные наши граждане, вариант носящие вышиванки и т.п. больше иных граждан любят свою страну и больше хотят ей блага? Реальность иная.
Те темы, разделяющие все ощутимее нашу страну пополам, применяются уж более нескольких столетий на расчленение и и гибель конкурирующих государств спецслужбами. А кажутся и воспринимаются такими "фундаметальными" так называемыми националистами в силу отсутствию банальной критичности в мышлении. В своих семьях назовем мы баластом кого?
Розумні так не вважають. Дурним не доведешь нічого.
IP: 92.113.255.---
PrometeyA _ 10.03.2010 20:59
Dobrodetel _ 10.03.2010 17:29
Чого ти мучаєшся? Їзжай до Росії. Там твого Сталіна реанімують. Не заважай українцям створювати свою державу. Тебе коробить, що хтось розмовляє українською, а ти навмисно не хочеш вивчити українську. Ти є тінь, плазун перед Росією. Але таких як ти ніде не поважають, як не старайся, а їхнім ти не будеш ніколи, такі завжди були зрадниками.
Для інших хочу сказати, що разгаваривая на руском вы є всього навсього копiями росiян, а у свiтi завжди цiнують оригiнал, як такий. Тобто розмовляючи украiнською, шануючи себе, славлячи свою Украiну ви стаете оригiнальними, а значить цiкавими як особистiсть.
IP: 84.54.72.---
Dobrodetel _ 10.03.2010 17:29
Противно,что в Украине есть националистическое быдло,фашиского толка !!! И пожалеешь отсутствие товарища Сталина в стране,способного уничтожить не только такую мразь,но и уничтожевщего в своё время всех побеждающий фашизм!!!
IP: 194.44.164.---
Читачка _ 10.03.2010 12:37
/..якщо російська мова вийде з ужитку - плакати не буду ;)
senao _ 09.03.2010 12:47
Читачка _ 09.03.2010 12:44
Плакати не буду???????
Через таких пасивних так і склалось з мовою! Українська вимирає, а Ви плакати не будете. Мені жаль Вас, Ваших дітей і онуків. Кріпаками були, кріпаками і помрем!
-------------------
Пане сенао!
Ви що, неуважно читали мій допис? :(
IP: 195.182.195.---
Dobrogor _ 10.03.2010 12:35
В случае, когда можешь гордиться только своим национализмом и национальностью, напрашивается предположение - что видимо больше нечем.
Ваша иллюзия, что позволено делить единое общество и народ по критерию отношению к языку, культуре, истории на категории работает лишь на внешних врагов такой важной украинской государственности. Такие авторы и комментаторы сеют сегодня та и минувшие 5 лет ветер, а пожнут бурю. Которая непременно коснется прктически всех граждан и их семей.
С чего вы решили, что украиноязычные наши граждане, вариант носящие вышиванки и т.п. больше иных граждан любят свою страну и больше хотят ей блага? Реальность иная.
Те темы, разделяющие все ощутимее нашу страну пополам, применяются уж более нескольких столетий на расчленение и и гибель конкурирующих государств спецслужбами. А кажутся и воспринимаются такими "фундаметальными" так называемыми националистами в силу отсутствию банальной критичности в мышлении. В своих семьях назовем мы баластом кого?
IP: 91.201.144.---
bayda2000 _ 10.03.2010 11:08
Автору - респект!
Важко усвідомлювати, що такі маленькі народи як естонці ,латиші ,мали в собі здорові сили
збороти наступ асиміляції під впливом більш як 1/3 їх т.з. "русскоязичного " електорату.
А наш набагато більший народ не може перебороти вплив п"ятої колони (типу алкнісів в Латвії),
яка вправно маніпулює голосами майже половини населення України,хоч сама становить дуже малу його частку.
Дається взнаки 300-літня "єгипетська" неволя.
IP: 95.135.134.---
Stwal _ 10.03.2010 10:05
Є твереза стаття Портнікова
http://www.glavred.info/archive/2010/03/09/103851-7.html
Головна ідея: Є логіка посади, яка змушує президента діяти не як холуй Москви, а принаймні у власних інтересах. Раз вже нам долею судилося мати президентом Януковича, то треба впливати на нього так, щоб його власні інтереси були близькі до інтересів народу. Це чисто теоретично. Складніше знайти інструменти впливу на практиці, але шукати можна.
IP: 77.123.222.---
PAN _ 10.03.2010 08:55
Історія в статті присутня, а майбутнє електоральної географії України фактично не показано. Саме головне – нема пропозицій щодо «ліків» для України щоб вона позбавилася «вагітності» федералізмом.
IP: 178.93.152.---
neznajka2 _ 09.03.2010 22:57
Крім цього можна дослідити і порівняти де був найбільше замішення українців іншими народами, де був голод і т. і.... Карти також будуть майже співпадати...
Голод впливає на генетику людини і його розумові здібності, вміння робити аналіз суспільних процесів... Якщо людина не може і ще не хоче вивчити мову країни, а ще і всякі кгбшні виродки вселяко протидіють цьому - то цей розподіл ще показує дебілізацію країни...
IP: 178.95.57.---
Простір _ 09.03.2010 22:30
Автору подяка! Те, що електорат голосує за мовно-етнічною ознакою для декого виявилось видкриттям настільки запізнілим, що суспільство тільки зараз уяснило - Україною ВЖЕ керує російська національна меншина, разом з асимільованими українцями та люмпенами. Ну якщо не хоче Донбас української державності, то хай собі йде світ за очі. Для України Донбас є 100% баластом, який нею ще й керує - несусвітній курйоз!
IP: 188.163.196.---
godo _ 09.03.2010 21:30
Собственно про какую независимость опрашивал КМИС?)) Независимость олигархов и бандюков от кремлевских чекистов.. поэтому государство Украина еще предстоит построить, если будет кому.
IP: 188.163.76.---
Олег зі Львова _ 09.03.2010 18:27
Треба ще карту народжуваності привести, з віковим розподілом. І от тоді насправді виявиться, що на яскраво жовтих народжуваність вища, а смертність нижча, ніж на блідих. Шкода, що чекати треба принаймні з 10-20 років, поки українці нарешті будуть себе вдома в більшості відчувати
IP: 82.207.119.---
al_ks _ 09.03.2010 18:00
Імперіалізм — це завжди мовний нацизм. Це завжди, при виході за свої національні межі, або підкуп, або терор, або те і друге разом. Це часто в генах, в крові, це передається дітям. І якщо імперіалістична мова замінюється, то вона замінюється іншою імперіалістичною мовою ( російська англійською, англійська ізраїльською), залежно в яке імперське середовище людина потрапляє. А заміна імперської мови на неімперську — це рідкісне диво, особливо, коли імперії перестають гризтись між собою і придивляються до нових потужних конкурентів.
IP: 77.222.142.---
Громадянин-українець _ 09.03.2010 16:37
Расєйський стандарт:
IP: 193.239.129.---
qob@ _ 09.03.2010 16:28
автору - респект! стаття - креатив!
IP: 193.239.129.---
qob@ _ 09.03.2010 16:26
bumbastic _ 09.03.2010 16:07
То така пропозиція - не навпаки, а по-дорозі!
IP: 87.238.157.---
bumbastic _ 09.03.2010 16:07
Stwal _ 09.03.2010 15:53
Якщо хтось може мені вказати точне місто чи місце в Україні, де не можна говорити російською, поїду туди і візьму його із собою за власні гроші, але якщо це не так, наб'ю йому писок. Згода?
______________________________________________________________________
Цікава пропозиція. А якщо навпаки? Пам'ятаю, у Києві на моє прохання в магазині продати каву, продавець запитала: "А єто што такое?". Моя відповідь: "Это кофе по вашему". "А, так бы и говорили" - відповіла продавець. Ось вам приклад єднання росіян з українцями. Ми вчимо російську. А вони нашу вчать? Гра в одні ворота.
IP: 95.134.223.---
Stwal _ 09.03.2010 15:53
Якщо хтось може мені вказати точне місто чи місце в Україні, де не можна говорити російською, поїду туди і візьму його із собою за власні гроші, але якщо це не так, наб'ю йому писок. Згода?
IP: 87.238.157.---
bumbastic _ 09.03.2010 15:24
Грицько Нечоса _ 09.03.2010 13:22
bumbastic _ 09.03.2010 13:08
Грицько Нечоса _ 09.03.2010 13:03
-----------------------------------------------------------------------
Радий за вас, що ви ніколи не лизали..., не вчили..., не служили в їхніх рядах
-------
Доречи, "лизати" й "вчити" або "служити" це зовсім різні справи. Наприклад Маннергейм вчив російську у Харкові, служив в російській армії, проливав кров під Порт Артуром, Варшавою та в Карпатах, був розвідником у Китаї, але він ніколи нікому нічого не "лизав".
---------------------------------------------------------------------------
Знаєте, а я лизав, тобто служив в окупаційних військах і не робив нічого щоб противитись цьому. Коли американці вводили свої сили до В'єтнаму, молоді люди влаштовували акції протесту проти служби в армії. Коли був Афнаністан, українці мовчали як раби, і я разом з ними мовчав.
IP: 89.105.248.---
магаданець64 _ 09.03.2010 15:18
((Питання того, .... чия коаліція відбудеться в парламенті залежить виключно від мовно-етнічних ознак і динаміці в цьому питанні.))
Не виключно. В значній мірі вже традиційно і від продажності депутатів.
IP: 193.239.129.---
qob@ _ 09.03.2010 15:07
Українці стали нацменшиною на своїй землі!!! Оце факт!
IP: 193.239.129.---
qob@ _ 09.03.2010 15:05
GDEN _ 09.03.2010 13:39
Кто хочет говорить на украинском - ему никто не запрещает. А вот по-русски в Украине можно говорить не везде. Это факт.
----------------------------------------------------
На Україні можна розмовляти де-завгодно якою-завгодно мовою - окрім української - бо то націоналістична мова апріорі - нею розмовляють тільки націоналісти. Де не прозвучить українське слово - там зразу вовкулаки скаженіють:"бєндєровци!!! бандерлогі!!!фашісти!!!"
IP: 91.198.31.---
lsd3591 _ 09.03.2010 14:46
ПРОТИВНИК
Навчався я добре без хабарів поступив та закінчив ВУЗ.
Але ніколи не підтримаю твердження, що учився я безкоштовно, коли згадаю як мої батьки подібно рабам працювали у колгоспі.
IP: 193.239.129.---
qob@ _ 09.03.2010 14:45
Чи Ви маєте на увазі боротьбу рутинну, щоденну, коли ти боришся за Україну кожним кроком, кожним словом. Таких борців одиниці - вони не визначають хід подій. Чи у Вас є кошти видавати українську періодику, книжки українських авторів, телеканал відповідний організувати, хоча б радіостанцію?
Сторінки:
← Попередня
Наступна →