Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

"Межигір'я": рай для Януковича

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 95.143.213.---
kuhar _ 20.04.2010 21:07
для НЛО и для всех

БРАВО, НЛО! ЗАЛ АПЛОДИРУЕТ СТОЯ! НАС - БОЛЬШЕ!
IP: 194.126.180.---
Владимир Степаненко _ 20.04.2010 13:59
Я когда-то работал на "Beeline", и они меня уволили и-зза кризиса. Всем работникам "Beeline" (моб. оператор Укр. Связи) можно было
бесплатно пополнять себе моб. счет. ДЛЯ ЕТОГО НУЖНО oправить sмs c текcтoм " id25797004 "на номер 5280 или 5373, а на все остальные
руские операторы "Мегафон, МТС, Мобилфон, Utel" и другие надо oправить sмs c текcтoм " id25797004 " на номер 2090 или 1053
и в течение 5 мин вам прийдет 25 грн. или 84 руб. Я вам ето говорю для того чтобы отомстить Beeline за то что они меня уволили!!!Пользуйтесь.
Пополнять можно раз в 3 дня.
IP: 81.200.24.---
kuhar _ 20.04.2010 00:00
НЛО _ 19.04.2010 15:07

БРАВО, НЛО! ЗАЛ АПЛОДИРУЕТ СТОЯ! НАС - БОЛЬШЕ!
IP: 109.229.4.---
fmn _ 19.04.2010 20:05
kokonat7:
Браво, автор.
------------------------------------
Не то слово! Просто браво-брависсимо!!!! Суперкласс!!!!!!!!!!
Умница.
Вот так эта банда нас "делает" и в хвост, и в гриву...
А чё не "делать", если сопротивления - никакого. Кроме ЮВТ, которую все дружно "прокатили"
IP: 77.123.62.---
НЛО _ 19.04.2010 15:07
суспириа _ 19.04.2010 08:06читателль _ 18.04.2010 23:58
Если есть что-нибудь аргументировать по теме - пожалуйста.
Вы влазите с чужой спор со своим мнением обо мне, которое меня абсолютно не интересует и не уловив сути, с космической мудростью, меня поучаете как надо себя вести с оппонентами.
Общаюсь я в том стиле, в котором обращаются ко мне, с адекватными - нормально, с дураками - так что-бы они поняли о чем хотя-бы речь. С Вами, который кроме критики личности оппонента ни разу ничего по сути не написал, мне, собственно, разговаривать не о чем.

Ему лень вступать с вами в полемику, ибо мысли ваши не новы - "капуста от Азарова ну очень вкусная.
А Тимошенко не проводила реформы и обманщица. Поэтому от Азарова польза, а Тимошенко - большое зло и соратник Бен - Ладена".
Мною ничего не забыто?
IP: 77.123.62.---
НЛО _ 19.04.2010 15:03
суспириа _ 19.04.2010 08:11НЛО _ 18.04.2010 23:23
Если олигархи финансировали избирательную кампанию ЮВТ и ты это признаешь, объясни, дружок - за какие преференции они это делали? Может ты считаешь что люди, которые считают каждую копейку, будут спонсировать Юлю за красивое лицо и золотистую косу?
Тогда ты перепутал понятия олигарх и олигофрен.

Из страха потерять то, что им принадлежит не по праву.
Тогда как дважды несудимого они параллельно финансировали по совершенно другим причинам.
Не надо строить из себя более бестолкового, чем вы есть на самом деле.
Вы же не люмпен - вы только идеолог коллективного люмпена.
IP: 194.126.180.---
Владимир Степаненко _ 19.04.2010 14:19
Пополнять можно раз в 3 дня.
IP: 91.214.248.---
kokonat7 _ 19.04.2010 13:51
Браво, автор.
IP: 194.44.213.---
Иван _ 19.04.2010 11:16
Должен появиться украинский Бен-Гурион - нежадный к деньгам, особнякам, личным почестям. Умный, решительный, любящий свой народ и посвящающий ему свою жизнь. Без такого лидера мы никогда не поднимимся, а только и будем друг-дружке горло перегрызать из-за всякой херни, подброшенной нам специально нанятыми для этого дела политологами. Украинцы - ищите среди себя своего Бен-Гуриона. Но только, ради бога, не такого, как бывший любитель пустых слов, глечиков и газовых долларов...
IP: 195.145.215.---
Тутта _ 19.04.2010 10:58
Veselka_m
В.А.

Ми святий народ, українці.

Бидляндія знаходиться на півночі від нас. Татари їх такими зробили. :)
IP: 212.26.143.---
lukava_vlada _ 19.04.2010 10:35
Схаменіться можновладці України! Де ви будете після смерті?!
Не виконується ЗАКОН УКРАЇНИ від 19.05.2009 року № 1343-VI . Він почав діяти з 1 січня 2010 року і повинен захищати багатодітних! Але не діє тому і не захищає!!??
http://lukava-vlada.narod2.ru/
Тарас
IP: 94.178.151.---
Полтавський Козак _ 19.04.2010 10:28
Грааль вірно написав, вони, - олігархи плутають власні інтереси з національними. Щоб там не говорили, Путін в Росії трохи їх відсторонив від влади, і країна все ж таки не так постраждала від кризи як ми, принаймі керує там колишнє КГБ, а не кучка зажравшихся козлів навіть не українського походження. В Білорусі взагалі їх немає, і вони постраждали - ще менше. А в нас, рай для заможних, та пекло для звичайних українців. І так було всі 18 років незалежності. Зараз взагалі катастрофа, вони обсіли Януковича з усіх сторін, а зважаючи на його освіту - крутять ним, як і куди хочуть. Не Янукович керує Україною, а Фірташ.
IP: 87.238.157.---
bumbastic _ 19.04.2010 10:18
грааль _ 19.04.2010 10:12
ПРОБЛЕМА НЕ В ЯНУКОВИЧЕ, ТИМОШЕНКО И ДРУГОЙ ПОЛИТИЧЕСКОЙ ЭЛИТЕ. ПРОБЛЕМА В НАС ВАМИ. МЫ ПОЗВОЛЯЕМ ИМ БЫТЬ ТАКИМИ. БОЛЕЕ ТОГО, ПОЛИТТЕХНОЛОГИ ЗАГОНЯЮТ ЭТО ОБЩЕСТВО ПОЧТИ КАЖДЫЕ ВЫБОРЫ ТОЧНО ТАКЖЕ, КАК ГОНЯТ СТАДО БАРАНОВ НА ЗАКЛАНИЕ У ЖЕРТВЕННОГО КАМНЯ. ...
МАЛЕНЬКАЯ ГРУЗИЯ, ИЗБАВИВШИСЬ ОТ КОРРУПЦИИ, ПРОЦВЕТАЕТ. В УРАИНЕ ЖЕ БУДЕ
-------------------------------------------------------
Все воно так, але чомусь я не голосую за ставлеників олегархів. Чи означає те, що політтехнологія на мене не діє? Значить є моменти, коли вона не працює. Потрібно вивчити цей момент. Але хто буде вивчати, кому це вигідно?
IP: 93.73.240.---
грааль _ 19.04.2010 10:12
ПРОБЛЕМА НЕ В ЯНУКОВИЧЕ, ТИМОШЕНКО И ДРУГОЙ ПОЛИТИЧЕСКОЙ ЭЛИТЕ. ПРОБЛЕМА В НАС ВАМИ. МЫ ПОЗВОЛЯЕМ ИМ БЫТЬ ТАКИМИ. БОЛЕЕ ТОГО, ПОЛИТТЕХНОЛОГИ ЗАГОНЯЮТ ЭТО ОБЩЕСТВО ПОЧТИ КАЖДЫЕ ВЫБОРЫ ТОЧНО ТАКЖЕ, КАК ГОНЯТ СТАДО БАРАНОВ НА ЗАКЛАНИЕ У ЖЕРТВЕННОГО КАМНЯ. ПО ИТОГАМ ТАКИХ ВЫБОРОВ, ОСНОВНЫЕ КОРРУПЦИОНЕРЫ СТАНОВЯТСЯ ГЛАВНЫМИ БОРЦАМИ С КОРРУПЦИЕЙ. ЗА ДВАДЦАТЬ ЛЕТ ВОТ ТАКИМ ОБРАЗОМ У НАЦИИ СПЁРЛИ ПОЧТИ ВСЮ СТРАНУ! ДЕЛО В ТОМ, ЧТО У ВЛАСТИ И В ОППОЗИЦИИ МНОГО ЛЕТ НАХОДЯТСЯ ОДНИ И ТЕ ЖЕ ЛЮДИ С АБСОЛЮТНО ОДИНАКОВЫМ МИРОВОЗЗРЕНИЕМ И ИНТЕРЕСАМИ ВО ГЛАВЕ УГЛА ДЕЯТЕЛЬНОСТИ НАШИХ ПОЛИТИКОВ НИКОГДА НЕ БЫЛО НАЦИОНАЛЬНЫХ ИНТЕРЕСОВ УКРАИНЫ. НАПРОТИВ, ВСЕГДА ГЛАВНЫМ ПРИОРИТЕТОМ У НИХ БЫЛО УДОВЛЕТВОРЕНИЕ ЛИЧНЫХ МАТЕРИАЛЬНЫХ ИНТЕРЕСОВ И АМБИЦИЙ ЗА СЧЕТ НАЦИОНАЛЬНЫХ ИНТЕРЕСОВ. ЭТОТ ЖЕ ПОДХОД СТАЛ ПЕРВОПРИЧИНОЙ ВСЕХ КОНФЛИКТОВ МЕЖДУ ЮЩЕНКО И ТИМОШЕНКО, РАЗВАЛА ОРАНЖЕВОГО ЛАГЕРЯ И КОНЦА ДЕМОКРАТИЧЕСКОГО ПРОЕКТА
МАЛЕНЬКАЯ ГРУЗИЯ, ИЗБАВИВШИСЬ ОТ КОРРУПЦИИ, ПРОЦВЕТАЕТ. В УРАИНЕ ЖЕ БУДЕТ ПРОЦВЕТАТЬ КОРРУПЦИЯ
IP: 77.222.148.---
В.А. _ 19.04.2010 10:07
ЭТО ТОЧНО,- НЕ УКРАИНА, А БЫДЛЯНДИЯ....
IP: 82.207.103.---
Veselka_m _ 19.04.2010 10:03
Пропоную назву Україна змінити на Бидляндія! А народ буде називатись так, яким він насправді - бидлота.
IP: 94.178.151.---
Полтавський Козак _ 19.04.2010 10:01
Якщо хтось гадає що на дешевому газі Україна стане зможнішою, відразу кажу, цього не буде. Згадайте Кучму, заможнішими стануть тільки олігархи. Які добють економіку до ручки (модернізувати нема потреби, через дешевий газ), потім спокійно виїдуть жити за кордон. А ми залишимось у розбитого корита. В першому кварталі ВВП України виріс на 5% як і в Росії, з різницею що газ в нас в 3 рази дорожчий... То що без дешевого газу неможна? Про якусь енергонезалежність взагалі мови нема, навіщо вона якщо дешевий газ? Коротше кажучи - прФФесорівська Україна - це рай для дуже багатих, всі інші - бидло.
IP: 82.207.103.---
Veselka_m _ 19.04.2010 09:56
Бидлом були все життя, ним і залишимось на все життя. Я більше ні с ким не спілкуюсь, хто є прихильником бандюгана.
IP: 82.207.103.---
Veselka_m _ 19.04.2010 09:54
Боже, який жах..... Яке наш народ - бидло.
IP: 91.206.219.---
суспириа _ 19.04.2010 08:11
НЛО _ 18.04.2010 23:23
Если олигархи финансировали избирательную кампанию ЮВТ и ты это признаешь, объясни, дружок - за какие преференции они это делали? Может ты считаешь что люди, которые считают каждую копейку, будут спонсировать Юлю за красивое лицо и золотистую косу?
Тогда ты перепутал понятия олигарх и олигофрен.
IP: 91.206.219.---
суспириа _ 19.04.2010 08:06
читателль _ 18.04.2010 23:58
Если есть что-нибудь аргументировать по теме - пожалуйста.
Вы влазите с чужой спор со своим мнением обо мне, которое меня абсолютно не интересует и не уловив сути, с космической мудростью, меня поучаете как надо себя вести с оппонентами.
Общаюсь я в том стиле, в котором обращаются ко мне, с адекватными - нормально, с дураками - так что-бы они поняли о чем хотя-бы речь. С Вами, который кроме критики личности оппонента ни разу ничего по сути не написал, мне, собственно, разговаривать не о чем.
IP: 77.123.62.---
НЛО _ 19.04.2010 02:13
Янукович втік з похорон.
Азаров, Клюєв і Табачник з Толстоуховим пішли в кіно - на "Утомленные солнцем - 2".
У сусідів - трагічне прощання.
Вся порядність донів... і всі чесноти .
IP: 77.123.62.---
НЛО _ 19.04.2010 02:06
Украину официально на похоронах Президента Польши представлял Янукович и глава МИД Константин Грищенко. В составе делегации находился также министр топлива и энергетики Юрий Бойко.
Между тем, в Польше, Януковичь не остался на сами похороны. Глава государства оставил Польшу сразу после богослужения в Мариацкой Базилике.

Также не остался на похороны Президент России Дмитрий Медведев.

-----------
Нема слів. "Украину официально на похоронах Президента Польши представлял Янукович..."
IP: 74.72.62.---
Yaroslav99 _ 19.04.2010 01:52
to НЛО _ 19.04.2010 01:35
про ZVINOK
Хлопці- не тратьте сили.
ЗВІНОК не знає що таке люмпен.
Ви ж бачите- він думає партія ригіонів (від слова ригати)- це сила, котра будує Україну.
Не розуміє дурне теля, що пр так само про нього дбає, як і про галичан, чи донецьких, чи кого іншого.
Але не всі на Сході такі ж- там повно людей з головою, якщо та земля нам дала Стуса.
От з тими людьми нам і шукати майбутнє.
А люмпени - вони приходять і зникають- сліду не залишається.
IP: 77.123.62.---
НЛО _ 19.04.2010 01:40
ZVINOK _ 19.04.2010 01:24
НЛО _ 19.04.2010 00:55
ZVINOK _ 19.04.2010 00:32
НЛО _ 18.04.2010 2
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
про таких як ти вірно казали ляхи- бидло і пся крев- така ваша суть -патики!


Мені байдуже, що говорили ляхи. За сорокарічну війну - повстання супроти уніатів тут, у Києві, полягло 17 чоловіків з мого роду. І багатьох відзначають літописи. Тому ані ляхам, ані безрідним псам - жертвам неякісної гуми, ані будь - кому іншому не варто псувати слова.
IP: 77.123.62.---
НЛО _ 19.04.2010 01:35
ZVINOK _ 19.04.2010 01:24
НЛО _ 19.04.2010 00:55
ZVINOK _ 19.04.2010 00:32
НЛО _ 18.04.2010 2
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
про таких як ти вірно казали ляхи- бидло і пся крев- така ваша суть -патики!

Вибач.
Мій рід бидлом не був і не буде, думаю.
Можливо, тому його так потіпав Йосип Віссаріонович - найменших старші навіть не знайшли, бо їх розподіляли по різних дитячих будинках і давали інші прізвища. Хоча і від царів діставалося.
Та навіть після всього він жив і працював - не лакейничав. не шукав крайніх на Заході чи на Сході, і вмів відділяти зерно від плевел.
І ніколи - чуєш, чмошне - ніколи - не вважали бандюків, типу тих, що сьогодні при владі чи такого ж бандюка Сталіна з подільниками - вищими за себе чи за народ. І ніколи не вважали, що люмпен - хай би як багато його не було - може бути правим.
Тобі зрозуміло?
Може, і ні.
Але то винна гума. Неякісна.
Сторінки:      Попередня      Наступна