Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Українські перспективи

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 194.242.102.---
doteper _ 19.05.2010 13:29
LEONID-LVIV , повертайся в рунет, кацапче.
IP: 91.195.156.---
Ласло Поляк _ 08.05.2010 21:10
ДУМАЮ , ЩО ПЕРСПЕКТИВИ ХОРОШІ. БО ЦІ ЛЮДИ ВМІЮТЬ РОБИТИ.
IP: 24.47.249.---
LEONID-LVIV _ 07.05.2010 02:57
Усіх Бендеровців та Бандерлогів, поздоровляю з наступаючим святом Днем Победи над Вашіми духовними батьками,щоб Ви всі у цей День пішли до костела та молились за Ваші загублені душі,може Бог змілуеться.
IP: 77.239.179.---
kRO _ 03.05.2010 18:47
.
Друже Lom707

Ви плутаєте. У Вас глюк в голові.
Російськомовні городяни це ніякі не емігранти.
Це галичани емігрують до російськомовного Києва.
Тому і змушені де факто вчити російську мову.

А щодо існування галицьких нацюків,
то досить дурних галицьких селюків Вакарчука з Вовкуном,
щоби наприймати дурних нацистських указів проти російськомовних городян
і цими марними спробами насилля розколоти суспільство.
.
IP: 193.178.228.---
Lom707 _ 03.05.2010 18:32
в Канаду-там є вимога такого екзамену. Нащо обливати брудом Вовкуна чи Вакарчука?
По трете вина націонал –демократів не в тому що вони руйнували, а втому що не руйнували.Систему корупції, систему подачок для громадян, яка чомусь називається соціальною допомогою,старий адмін. Поді, централізацію бюджету, привілеї чиновників і т.п. Якби зруйнували, та провели реформи, про Янука давно б усі забули.
IP: 193.178.228.---
Lom707 _ 03.05.2010 18:29
kRO:
По-перше Ніяких галицьких нацюків не існує в природі. Якби вони існували, то Кро не бруднив би інет, а давно гнив у могилі.
По-друге.ніхто ніякий російськомовний середній клас не зраджував.Якщо це середній клас, він розуміє українську мову, розуміє необхідність її державності, але ліниться її вивчити за буденністю. Якби держава інац-деми нинішнього розливу за це взялися, все було б добре. Ті, хто агресивно наполягають на своїй російськомовності, до середнього класу не віднести. Бо це середній клас-це не тільки заможність, а й певний рівень ментальності. Знаю одного містечкового міліонера-депутата. В побуті та у власному офісі користується російською. У м\раді старається виступати українською. Дає гроші на видання укр. книжок Якщо ви скажете йому, що його російськомовні права порушуються, він розсміється вам в обличчя.
Обов’язок здавати екзамени державною мовою- звичайна практика для більшості країн світу. Ніхто не вважає це «нацизмом». Подивіться хочаб умови еміграції
IP: 77.239.179.---
kRO _ 03.05.2010 00:12
.
Шановний arctur

Нацюки же не словами "розділили" народ.
По-перше, галицькі нацюки зрадили російськомовний середній клас. що підтримав їх в 2004-му, порушили обіцянки(обіцяний указ Ющенка №10) і скасували демократію в мовно-культурному питанні.
По друге, галицькі нацюки застосували проти російськомовних городян силу і владу (наприклад, постанови галицьких нацюків Вовкуна. Вакарчука...)
По третє, і найголовніше, показали свою повну неспроможність щось будувати . а спроможність лише руйнувати економіку і культуру.

Отже, нацюки показали себе слабаками, нікчемними дурнями і зрадниками-ненависниками.
Хто ж із такими знову єднатиметься?
Нема дурних.
.
IP: 217.199.231.---
arctur _ 02.05.2010 21:07
kRO _ 02.05.2010 12:40
"Галицькі націоналісти розколили Україну на "святих" і титульних україномовних селян і "грішних" російськомовних городян - "п"яту колону Москви"

- Може ще не зовсім розділили і ще маємо надію на те, що "встоїмо"? Щось дуже просто виходить: вони нас розділили, а ми самі, наші думки і переконання ніби нічого не варті - розділились, як їм захотілось. Може ще треба було б і нашої думки спитати?
IP: 77.239.179.---
kRO _ 02.05.2010 12:40
.
"Усяке царство, що розділилося в собі, спустошиться,
і всяке місто чи дім, що розділився у собі, не встоїть"

Галицькі націоналісти розколили Україну на
"святих" і титульних україномовних селян
і "грішних" російськомовних городян - "п"яту колону Москви"

Як бажался - так і сталося.
Хай пощастить більш розумним, ніж ми.
Амінь!
.
IP: 195.225.53.---
Будяковский Михаил _ 01.05.2010 17:49
Фактически Украина сейчас стала частью Российской Федерации.Владимир Владимирович Путин так захотел.Поэтому Михаила Ходорковского,который был политически осужден пора освобождать!!!
IP: 212.92.235.---
Vital-w _ 30.04.2010 20:37
Якщо у бджіл гине маточка,сімя вирощує нову з простої робочої особини.Головне,щоб родина відчувала в ній потребу.Еліта-це наша маточка,яка народжує мислеформи народу.Бути їй,еліті, чи не бути залежить від нас.Якщо народ поклоняється(мріє) лише про добробут,то він висуває на еліту не робочу бджолу,а трутня.А потім плаче,що немає гарної еліти.
Нам треба шукати не добробут(його ми давно маємо,але поводимось як бабуся з "Золотої рибки"),а гармонію,пізнання світу,пізнання глибин нашої душі."Бо Царство Боже в душі".
Ми звикли(народ) недооцінювати себе,захоплюватись іншимит народами.Але у кого більше історично-культурне коріння!? У Німців,з їхніми цілими вулицями борделів?! Можливо тому з нас і більше питає Небо.
IP: 195.225.53.---
Будяковский Михаил _ 30.04.2010 20:33
ФСБшніки чого мовчим?Поганити мої вірші на будь-якій мові то це Ви "круті",а відповісти в онлайні СЛАБАКИ?
IP: 94.45.100.---
ukrainefastov _ 30.04.2010 18:57
критично важно растить своих иженеров на Украине,своих технарей.
Создавать НАЦИОНАЛЬНЫЕ технологические центры как это делают Япония и Германия.
Следить за миграцией интеллектуальной рабочей силы.Вот сейчас кацапы грозяться переманить к себе наших авиаиженеров и двигателестроителей с МоторСич
Элита-это не только Тарас Шевченко или типы типа Яворивского
IP: 94.45.100.---
ukrainefastov _ 30.04.2010 18:52
люди способные омысливать будущее,аналитики-это НАЦИОНАЛЬНОЕ ДОСТОЯНИЕ.
Их нужно беречь,не давать вывозить в Россию или на Запад.Это стержень народа.
При СССР таких вывозили в Москву а остальных выбивало КГБ.
Вот и остались на Украине люмпены "жрущие и срущие"
НО новые люди уже есть на Украине,целостные и самодостаточные и их будет больше.
Статья хорошая,только автору нужно писать более сжато а то текста всетаки много
IP: 217.199.231.---
arctur _ 30.04.2010 17:18
Елена Маркосян _ 30.04.2010 15:42
Для arctur. "Насколько я понимаю, в статье речь шла о НАЦИОНАЛЬНЫХ чертах характера, а таковые зависят НЕ от обстоятельств..Например, та же Сечь.Вы говорите, что туда люди убегали за куском хлеба?"
- Нет, я говорил: "не от хорошей жизни", а это разные вещи. Что до Сечи, то ее история длинна и непроста, но в общем, по большей части Сечь служила для охраны южных границ российской империи от крымских татар. Если они этих татар и грабили, так это были враги. Скорее, казаки все-таки именно служили, потому как при вступлении в Сечь давали клятву верности российскому царю. На Сечи были церкви, дисциплина и порядок.Там были зачатки государственности.Они не просто так грабили. Вот служить - да, это, пожалуй, у украинцев в крови, сам убедился в этом в армии. Если бы Вы сказали, что национальная черта украинцев -желание служить, я бы согласился, а просто воинственность - нет. Не характерная это для них черта. Т.к. служить и быть воинственным, это вещи разные.
IP: 95.133.103.---
Елена Маркосян _ 30.04.2010 15:42
Для arctur
Вы пишите: ... То може Ви і про тодішню ситуацію згадаєте заодно? Окремий приклад конкретного періоду, вирваний із загального історичного контексту, звиняйте, але Ваш приклад "нє катіт"...

Насколько я понимаю, в статье речь шла о НАЦИОНАЛЬНЫХ чертах характера, а таковые зависят НЕ от обстоятельств. В обстоятельствах они просто проявляются в большей или меньшей степени. Например, та же Сечь. Вы говорите, что туда люди убегали за куском хлеба? Вот и проанализируйте, почему эти люди были только мужского пола и за каким куском они бежали? Хлеб растет на земле. За ним не надо бегать. Его надо растить. Но зачем работать, если можно сесть на Сечи и грабить?
IP: 77.109.20.---
xbnfx _ 30.04.2010 13:56
Фантоми не мають перспектив.
IP: 188.163.36.---
Павлунчик _ 30.04.2010 11:42
Великолепная статья! Спасибо автору.
IP: 91.201.144.---
bayda2000 _ 30.04.2010 11:37
Так,олігархія, клептократія -це не еліта, і не національна.
Є в нас духовна національна еліта - це Ліна Костенко, багатьом ще треба
тягнутися до цього рівня.
А де ж решта дисиддентів-шестидесятників?Розбіглися по таборах
недалеких,несаможертовних індивідуалістів!?
Де ж вони, нові самодостатні національні лідери?
Якщо нема особистості,здатної об"єднати опозицію,очолити націю на шляху з прірви до прогресу,
то,мабуть, треба створювати об"єднання,РАДУ національного порятунку,
яка б підпорядковувала шкідливий(тільки для єднання народу,нації) індивідуалізм національним інтересам.
Автор сам міг би, крім продукування песимізму, запропонувати шляхи виходу з існуючої ситуації.
IP: 91.195.157.---
Ласло Поляк _ 30.04.2010 11:37
Хотілось би у це вірпити.
IP: 144.135.62.---
maximus333 _ 30.04.2010 09:53
Vital-w _ 30.04.2010 09:50

Мета національного становлення має бути великою-пізнання Божественного.Можливо це дасть енергію нашій еліті відірватися від потреб корита,і почати мислити творчо,а не виживанням.
------------------

Яка еліта? Ти мабуть не уважно читав, еліти немає і в цьому проблема.
IP: 212.92.231.---
Vital-w _ 30.04.2010 09:50
Сергію,діагноз дуже правильний,але я не побачив рецепта лікування.
Для розуміння "лікування"треба повернутися в середні віки ,коли закладався фундамент сучасної Європи.Все починалось з хрестиянської моралі,де лицарі-еліта були не тільки панами ,а й людьми,яким за щастя померти за свій народ.Як зробив це Хрестос.Сучасний світ декларує хрестиянство,а насправді вже давно на рівні мавп,яких хвилює тільки їжа,розваги ,секс і безпека.
Мета національного становлення має бути великою-пізнання Божественного.Можливо це дасть енергію нашій еліті відірватися від потреб корита,і почати мислити творчо,а не виживанням.
IP: 95.135.139.---
бун _ 30.04.2010 08:23
Сергію,блискуче.Тільки,імхо,ці три риси національного характеру мають не так історичні причини,як релігійні,тобто,згідно Ваших статей,закорінені в нас дуже глибоко.Подивіться Шляйтгаймський катехизис 1527 р.,ідеї якого більше століття поширювалися в 16-17ст.від крайнього заходу України /Ф.Станкаро/,через Волинь та Поділля /Чапличі та Сенюти/ до Київщини та Полтавщини /Немиричі,А.Вишоватий/.На жаль,в нас багато архаїчних ментальних рис,але інакше і не може бути,оскільки останні 350 років ми прожили практично в резервації.
IP: 144.135.62.---
maximus333 _ 30.04.2010 08:08
Я живу в Австралії, одна з найкращих країн світу по добробуту, навіть криза її не зачепила, тому що криза на справді в голововах людей, але я не про це.

Дуже цікаво спостерігати за менталітетом австралійців. Наприклад, якщо поміняли маршрут якогось автобуса або розклад вивозу сміття або навіть дали згоду зрізати дерево, а місцевим жителям це не подобається то це відразу ж переходить в мітинг. Австралійці дуже соціально активні і це "національний характер - це історична доля", доля жити щасливо і заможно.

А тепер подивіться на українців, влада таке творить, що взагалі ні в які ворота не лізе, а хоч хтось вийшов на вулицю? Це ж не змінили маршрут автобуса, це Україну продали разом з вами в рабство! Що ще треба зробити щоб ви не просто писали в коментах і обговорювали на кухнях, а вийшли з протестом на вулиці?

Так що автор абсолютно правий і це дуже гірка правда.
IP: 99.231.182.---
віктусь _ 30.04.2010 03:59
я громодянка України але тимчасово мешкаю у Канаді , тож скажу те що , Америка навіть з тім що у ни трапилось вони усе рівно є вилика держава чого я бажаю Моєї Ріднесенькій Україні того що вони мають, я забугром не спокійно сплю, у мене сердце болить ві того що там коється, мої рідні там і те що робить Янук це є бизглуздя він будеє поновленний СРСР, віддає Росії Мастер пакет на потенти у літакобудівництві, тоб-то Україна не взмозі сказати слова у бізнесі а Росія буде наживатися і керуваим Українським майном, тут у Канадіі ми це вже пройшли і що стого сталось?, підчас кризи бізнес США почав валитися, тим часом як у Канаді массово почали закриватися віликі підприємства, тож Тисячі канадійців лишилися без праці і по сьогоднішній день немаємо праці тому що усе було американьске, тим часом як Янук вводить чуже в Україну замість свого НАУХАУ(новшества), тобто ми обезброєнні, потрібно вжити життеву практику якою пройшли усі країни світу і укріпити свої позиції щоб запобігти такого
IP: 85.159.0.---
vin_mitya _ 30.04.2010 00:25
+++
IP: 85.159.0.---
vin_mitya _ 30.04.2010 00:24
Повністю підтримую!

А автор статті - молодчина! Піднята тема потребує якомога більшої публічності.
IP: 194.44.123.---
Endry _ 29.04.2010 22:48
Я тебе за язик не тягнув - ти сам написав:"Ну вот бля буду". Я не вмію розмовляти ідіомами. Це у вас звично.
Хватить з мене - не хочу я мати з ідіоматиками нічого до розмови... Ідіомами спілкуйся в себе там....
IP: 178.95.104.---
de_la_funk _ 29.04.2010 22:37
Спасибо Сергей! Как всегда глубоко и не в бровь, а в глаз. Только мы никак к действиям не перейдем, к сожалению...
IP: 95.135.195.---
lemberg 60 _ 29.04.2010 22:06
Американці провели експеримент. Запалювали світло і товкли щурів струмом. Щурів трясло (220v то не цукерка). Довго товкли, поки у щурів не виробився рефлекс: запалювали світло, а струм вже не давали, а щурів трясло. Потім щури дали потомство. Тільки народжених щурят зразу забрали від батьків. Щурята виросли і дали потомство, і у них зразу забрали дітей. В чому фокус? Четверте покоління щурів дьоргалося від світла в конвульсіях навідь якщо їх і не били струмом. Генетика сильна річ. Ще не одне покоління країнців буде "дьоргатися від світла", ми дуже довго були "під струмом" і не відомо чи ми зможемо перебороти той ген, але щось робити треба.
Сторінки:      Попередня      Наступна