IP: 195.178.18.---
Vicont_R _ 23.05.2010 19:41
Довго шукав у Неті, але знайшов підходящий приклад. Рекомендую подивитися усім.
http://letitbit.net/download/7258.7a161c537f263c4ab856a65d4e354755/Moskaliv_rizut_yak_svenej.rar.html
Отак буде й на Україні з москалями, якщо вони не схаменуться. Ми своєї землі нікому не віддамо, ні на сході, ні на півдні, й бажано, щоб російський флот забрався з Севастополя якомога скоріше. Бо інакше не за горами те ж саме й у Україні – це вже гарантовано.
IP: 91.203.140.---
dem4-enko_ _ 16.05.2010 11:56
Молодець, Василь Петрович! Яценко і Лозинський - "близнецы-братья', тільки в різних галузях.
Хотілося б, щоб пан Цушко так само вчиняв з подібними типам і з ПР, бо там їх ніяк не менше.
Іначе ...
IP: 195.225.53.---
Будяковский Михаил _ 15.05.2010 12:11
Будяковский Михаил Петрович
http://dnevnik.bigmir.net/groups/article/56943
ТайнОе сообщество КрасноАрмейцев!Мы КрасноАрмейцы - говорим по-русски і українською!
А также:
ТайнОе сообщество Бандеровцев!Мы Бандеровцы - говорим по-русски і українською!
http://dnevnik.bigmir.net/groups/article/56939
Пишем заметки!Вступаем в сообщества!
IP: 195.225.52.---
Будяковский Михаил _ 15.05.2010 00:31
Будяковский Михаил Петрович
http://dnevnik.bigmir.net/groups/article/56939
ТайнОе сообщество Бандеровцев!Мы Бандеровцы - говорим по-русски і українською!
Пишем заметки!Вступаем в сообщество!
IP: 195.225.52.---
Будяковский Михаил _ 14.05.2010 22:01
Человек и Дьявол(рассказ)
http://dnevnik.bigmir.net//article/981694
Он брел среди пустынных улиц километров дорог и ничего не видел кроме солнца.А рядом с ним шел Дьявол и все его упрашивал:
-Ну сжалься надо мной.Возьми что-то у меня.Хочешь денег?Хочешь я тебе устрою все?
-Нет,не надо.
-Да что ты такой нудный?Вот посмотри вокруг - видишь как всем хорошо?И тебе должно быть также.Будь таким как все - будь счастлив.
-Я и так счастлив.Зачем мне твое счастье?Мне ничего от тебя не нужно.Не нужно!Ты это понимаешь?
-Ну тогда я полетел.
-Куда?
-Да какая разница?Тебе зачем-то?
-Интересно.
-А какой ты хитрый - промолвил Дьявол.
-Да ладно,хитрей тебя нету.
И вот он улетел.Остался Человек,который шел по своей дороге и смотрел куда-то вдаль,а его спину жгло солнце.
Неожиданно появился Бог и стал вместе с ним рядом идти.
-Привет.Как дела? - спросил Бог Человека.
-Да ничего,нормально.
-А почему такой грустный?
-Я не грустный,я - живой.
-И правильно.А куда идешь?
(продолжение позже)
IP: 193.19.152.---
nitnatsok _ 14.05.2010 16:37
Тетяна Чорновіл !!!!!
Ви виправдали своє прізвище.
Так тримати.
Щоб ви повиздихали сталіни, леніни, Симоненки, януковичі , тимошенки і вся ця гидотна камарілья.
IP: 91.205.81.---
Гладчук Вадим _ 14.05.2010 14:44
Для centrino05 _ 14.05.2010 01:36
Дійсно неув"язка.
Тетяна помилилася.
Думаю вона мала на увазі Дениса Краснікова, який у 2007 році разом з Антоном Яценко був віце-президентом Тендерної палати.
IP: 109.122.1.---
wasp2008 _ 14.05.2010 10:02
зачем люди голосуют за коммунистов,если они свои квоты во власти всегда кому-то продают?
IP: 95.132.226.---
Glaxo _ 14.05.2010 09:42
Типово масонська риса: затвердити на посаді маріонетку, самому залишитися в тіні. Дивна команда у лідерки БЮТ. Якийсь серпентарій. Авторові подяка за роботу.
IP: 91.192.219.---
Брикайло _ 14.05.2010 07:38
Гладчук, ну що за дитячий тон? Ти взагалі людською мовою вмієш говорити? Чи тільки тролювати, уникаючи незручних питань?
А яка різниця - "своїх поставив" чи "чужих купив"? Приміром, як замміністра Вітренка - стару людину так підставив з "роз`ясненням"... Тим не менше, фактом залишається те, що у березні 2008 року на зміну тендерним аферам на законодавчому грунті через Тендерну палату прийшла схема того ж лупцювання бюджетних грошей - але вже через мінекономіки та "тимчасове положення про закупівлі...", написане, безумовно, рукою Антоші Яценка.
Тобі ж пояснили вже: призначав з подачі комуністів. Через тиждень звільнив. Усіх. Бюджет же прийняли - отже, можна й чхати на комуністів з їхньою продажною ідеологією. Є в них квота - хай дають нормальних людей.
IP: 95.69.192.---
centrino05 _ 14.05.2010 01:36
"Його людину - Петра Краснова призначено заступником голови КРУ..."
Перший заступник Голови ГоловКРУ
КОСТЮШКО Віктор Васильович
Заступник Голови ГоловКРУ
ЧЕЧУЛІНА Олена Олександрівна
КРАСНІКОВ Денис Анатолійович
ГОРДІЄНКО Микола Григорович
Неувязка з Петром Красновим, немає в ГоловКРУ такого заступника
IP: 89.252.16.---
MalcolmLB _ 14.05.2010 00:03
Гладчук Вадим:
Вадик, повторяю вопрос:
Ну-ка, Вадик - расскажи общественности об украденных Цушко миллиардах! Опубликуй фото заводов, газет, пароходов, лабазов каменных и алмазов пламенных, приобретенных Цушко на присвоенное мафиозно-тендерное бабло!
Не стыдись, пацан!
IP: 91.205.81.---
Гладчук Вадим _ 13.05.2010 23:32
Брикайло _ 13.05.2010 21:33
Знову брешеш!
За ліквідацію тендерної палати Яценко та Ткаченко не голосували.
Подивись результати голосування на сайті ВР.
Брешеш також що на березень 2008 року Яценко своїх людей до Мінекономіки поставив.
Навпаки працівників тендерної палати до себе працевлаштував казнокрад Цушко коли став міністром економіки у 2010 році.
IP: 89.252.16.---
MalcolmLB _ 13.05.2010 22:14
Брикайло:
...Но Антоша допустил глобальную ошибку - убедил коммунистов распорядиться своей квотой - Минэкономики - сделав министром Цушко. Вот он и платит за свою ошибку - разбитой мордой и отстранением от дел.
IP: 91.192.219.---
Брикайло _ 13.05.2010 21:33
Гладчук Вадим пише: "І 20 березня 2008 року закон про тендерну палату був скасований. За законопроект проголосували 440 депутатів! "
Ура! Усі танцюють і п`ють шампанське!!!
Це ж треба! Усі присутні депутати "ЗА" проголосували - навіть Яценко, Ткаченко, Осика...
А фокус у тому, що цією постановою дійсно скасовувався тоді діючий закон , але натомість передбачалося таке: "Кабінету Міністрів України затвердити тимчасове положення про закупівлю товарів, робіт, і послуг за державні кошти ..."
Тобто, на березень 2008 року Яценко вже фактично керував Міністерством економіки, розставивши своїх людей і підготувавшись до наступного етапу тендерної афери. Тому й дав відмашку: "Ліквідуйте Тендерну палату!". Але попіклувався, щоби спікер Яценюк пробив саме той проект скасовуючой постанови, у якій би фігурувало згадане доручення кабміну розробити "тимчасове положення". А хто його буде розробляти? Канєшна, Антоша! Ось воно, вже є!
Які ж наївні були Катеринчуки, Лавриновичи та Терьохіни!
IP: 89.252.16.---
MalcolmLB _ 13.05.2010 21:24
Гладчук Вадим:Брикайло _ 13.05.2010 20:12 Дійсно у Раді було десятки законопроектів по держзакупівлям. Але приймали 3 закони про тендерну палату автором яких був тендерний шахрай Цушко. Саме тоді у радниках у Цушки ходив бютівець Яценко.
Я звертався у Генпрокуратуру неодноразо. Але Генпрокуратура кришує тедерних шахраїв Яценко, Цушко і Ткаченко. Навіть коли СБУ порушила кримінальні справи по ЄКУ та іншим підприємствам Яценко, Врублевських та Легойди, Корнякова закрила цю справу.
Я не казав що Цушко ідіот. Обкрадати державу на мільярди за шахрайськими схемами, які стають законами може лише кримінальний геній.
Ну-ка, Вадик - расскажи общественности об украденных Цушко миллиардах! Опубликуй фото заводов, газет, пароходов, лабазов каменных и алмазов пламенных, приобретенных Цушко на присвоенное мафиозно-тендерное бабло!
Не стыдись, пацан!
IP: 91.205.81.---
Гладчук Вадим _ 13.05.2010 20:26
Брикайло _ 13.05.2010 20:12
Дійсно у Раді було десятки законопроектів по держзакупівлям. Але приймали 3 закони про тендерну палату автором яких був тендерний шахрай Цушко. Саме тоді у радниках у Цушки ходив бютівець Яценко.
Я звертався у Генпрокуратуру неодноразо. Але Генпрокуратура кришує тедерних шахраїв Яценко, Цушко і Ткаченко. Навіть коли СБУ порушила кримінальні справи по ЄКУ та іншим підприємствам Яценко, Врублевських та Легойди, Корнякова закрила цю справу.
Я не казав що Цушко ідіот. Обкрадати державу на мільярди за шахрайськими схемами, які стають законами може лише кримінальний геній.
IP: 91.192.219.---
Брикайло _ 13.05.2010 20:12
...
А далі сталося цікаве і чомусь досі не розслідуване.
Якимось дивом президент підписував вже не той текст закону, а трошки інший. І на порталі Ради теж з`явився інший текст. Хто б не зробив це, але закон запрацював зовсім не на державу, як думали наївні депутати, а на конкретну особу по імені Антон Яценко.
Про цей нерозслідуваний факт вже писали. Але чомусь "призабули".
І, нарешті, ще одне.
Гладчук, якщо ти дійсно впевнений, що Цушко "планував тебе вбити" - звертайся у прокуратуру. Хто і що тобі заважає?
І якось дивно синхронно співпадають такі твої заяви з тим, що сьогодні розповсюджує Яценко, ніби Цушко прислав йому людей, які погрожували його вбити.
Запитаю: ти дійсно думаєш, що Цушко ідіот? Його ж усі розмови, зустрічі і спілкування фіксуються з 2006 року "кем надо" - для його ж безпеки від таких ідіотів, як Яценко і Гладчук.
IP: 91.192.219.---
Брикайло _ 13.05.2010 20:02
Для Гладчука Вадима (яценківського троліка, що, як гімно, спливає всюди, де згадується ім`я патрона Антоші)
По суті. Усього на грудень 2006 року було близько 30 законопроектів щодо тендерних закупівель.
Верховна Рада створює комісію для зведення цих 30-ти у один, головою АВТОРИ законопроектів обирають Цушка - як людину, здатну всадити усіх за один стіл і примусити домовлятись.
1 грудня 2006 року цей зведений закон був прийнятий Радою. Будь-хто може відкрити стенограму і почитати, як проходило представлення проекту Цушком, обговорення і голосування. http://www.rada.gov.ua/zakon/skl5/2session/STENOGR/01120602_41.htm - з 13:29:26
По фракціях: Партія регіонів – 184, "Блок Юлії Тимошенко" - 96, "Наша Україна" – 27, Соціалісти – 30, комуністів – 21, позафракційні – 4.
Хоч один виступив проти? Ні!!!
IP: 91.205.81.---
Гладчук Вадим _ 13.05.2010 19:51
Для MalcolmLB _ 13.05.2010 06:46
Але пубілкації у газетах про свавілля цушківської міліції про безпрецендентний випадок незаконного арешту та ув"язнення не дозволили тендерній мафії виконати смертний вирок.
Про політичне переслідування Гладчука тендерною мафією дізналися народні депутати, посольства, Європейські інституції.
І саме конкретний випадок політичних репресій та фабрикування для кримінального переслідування Гладчука стали поштовхом для процесу очищення сфери держзакупівель від цушківсько-яценківських тендерних шахрайських схем. І 20 березня 2008 року закон про тендерну палату був скасований. За законопроект проголосували 440 депутатів!
Я хотів би подякувати громадським діячам, адвокатам та журналістам, які не дозволили банді Цушка-Яценка-Ткаченка мене вбити. Це Юрій Шеляженко, Олександр Галух, Валентин Ковальський, Володимир Чемерис, Володимир Мартинюк, Андрій Марусов, Олег Левицький, Володимир Яворський, Рябошапка Віталій та десятки інших чесних Громадян України.
IP: 91.192.219.---
Брикайло _ 13.05.2010 19:46
Для Гладчук Вадим
Про сцання я тобі зачту і при нагоді пригадаю, будь певен. Але хіба все, що ти насцяв про "пияцтво" Цушка - черговий міф. Адже усі, хто його знає, знають, що він не п`є. Чого зовсім не скажеш про Вадима Гладчука, хронічний діагноз якого написаний, як кажуть, на пиці.
IP: 195.248.187.---
протон _ 13.05.2010 19:39
Брикайло _ 13.05.2010 14:01
Брикайло, чи ригайло де ти, цушківсько раклівське поріддя?!
IP: 91.205.81.---
Гладчук Вадим _ 13.05.2010 19:39
Для MalcolmLB _ 13.05.2010 06:46
Тобі, цушківський троліку, я вже пояснював, що Цушко ніколи не спасав ні мене ні Україну.
Цушко, Яценко та Ткаченко, через мої критичні публікації на Sprotiv.org та постійні мітинги проти казнокрадства біля офісу Тендерної палати вирішили кинути мене за грати.
За два тижні до мого арешту мені погрожував тюрмою під час нападу на мене, коли я хотів його сфотографувати для газети, президент Тендерної палати Олександр Ткаченко.
Яценко ж постійно обіцяв мене вбити (у мене є навіть диктофонний запис його погроз) та заявляв при свідках, що вони з Цушком зі мною розберуться.
1 серпня 2007 року за наклепом коханки комуняки-казнокрада Ткаченко мене затримав слідчий Дьордяй, який сфабрикував на мене кримінальну справу. Він вимагав від мене у присутності мого адвоката знищити всі публікації про тендерну палату на кількох сайтах, передати журналісту Марусову, що він буде наступний.
Міністр МВС Цушко планував мене вбити.
IP: 91.205.81.---
Гладчук Вадим _ 13.05.2010 19:30
Мені сьогодні друзі Цушка розповіли, що побиття Цушком Яценка - це вже 5 випадок мордобоя.
Раніше, коли Яценко був радником у Цушка, Вася-тендер коли випивав чарку другу Одеського коньяку теж Антона бив.
Але постійні бійки чи пиятики ніколи не заважали Яценку та Цушку вигадувати та спільно реалізовувати шахрайські схеми тендерного дерибану, "формалізації власності" чи, наприклад, інформаційного забезпечення.
IP: 91.205.81.---
Гладчук Вадим _ 13.05.2010 19:24
Для Брикайло _ 13.05.2010 12:07
Тобі сциш у очі, а ти кажеш, що це дощ є.
Я навів конкретний факт того, що Цушко є співавтором 3 з 4 законів про тендерну палату завдяки діяльності якої економіці України за данними СБУ були нанесені збитки у декілька мільярдів гривень.
Це і є конкретний ФАКТ причетності Цушка до тендерного дерибану.
Щодо штурму Генпрокуратури Цушком і його дій, що ледь не привели до громадянської війни, то настількі мені відомо була порушена кримінальна справа, але через політичну заангажованість Медведько та компанії донецькими Вася-тендер досі не покараний.
І я думаю вам відомо, що Цушко тривалий час переховувався від правосуддя у Московщині включно аж до приходу до влади Януковича.
IP: 195.248.187.---
протон _ 13.05.2010 18:53
MalcolmLB _ 13.05.2010 18:40MalcolmLB _ 13.05.2010 18:40
І двічі несидівший, тоді ще Прем"єр, вибивав зуби теж за "правоє дєло".
А його віддані "лицарі"самовіддано йшли з життя і, навідь, з контрольним пострілом!
Не треба бути великим психологом, щоби глянуши нафейс, а ще пару хвилин послухаши цього ракла, щ зробити висновок: паталогічно злодійкувата і брехива СКОТИНА.
На свою морду посмотри, ничтожество.
____________________У публіки є сумніви?!!
IP: 89.252.16.---
MalcolmLB _ 13.05.2010 18:40
протон:
Брикайло _ 13.05.2010 14:01До речі, набити пику Яценку - це теж ознака "штовхання" бізнесінтересів різних груп. Усіх, хто брав/бере/буде брати участь у будь-яких тендерах.
На свою морду посмотри, ничтожество.
IP: 195.248.187.---
протон _ 13.05.2010 16:54
IP: 82.207.89.---
avlem _ 13.05.2010 15:09
интересная статья, о дружбе между КПУ, БЮТ, ПР и СПУ. Ворон ворону глаз не выклюет. Всех надо гнать, а не создавать под григян очередные комитеты спасения
IP: 80.93.124.---
Kateri _ 13.05.2010 14:35
2 NORA_YA _ 13.05.2010 09:50
єто вам:
Kateri _ 13.05.2010 14:33
ви шо?
http://lb.com.ua/cabinet/Tatyana_CHornovil/
IP: 80.93.124.---
Kateri _ 13.05.2010 14:33
ви шо?
http://lb.com.ua/cabinet/Tatyana_CHornovil/
IP: 80.93.124.---
Kateri _ 13.05.2010 14:28
молодей цушко! кто знает, может, это даже он слил инфо о своей стрелке в кпу журналистам, по крайней мере, чего было ему маячить так долго возле входа :)
IP: 193.93.48.---
Чортополох _ 13.05.2010 14:24
Тетяна Чорновіл молодець - суперівський матеріал!
IP: 91.192.219.---
Брикайло _ 13.05.2010 14:01
to протон:
До речі, набити пику Яценку - це теж ознака "штовхання" бізнесінтересів різних груп. Усіх, хто брав/бере/буде брати участь у будь-яких тендерах.
IP: 91.192.219.---
Брикайло _ 13.05.2010 13:57
to протон:
"На думку знавців Зрадівського життя..." - безсумнівно, джерело достовірної інформації. Утри слину і хай хтось зробить опитування твоїх сусідів, якої вони про тебе думки. Будеш щиро здивований.
IP: 195.248.187.---
протон _ 13.05.2010 13:49
Брикайло _ 13.05.2010 12:07
А дуркувати не слід!
З якого це дива одеське ракло ховалося майже
два роки від беззубого Юща?
На думку знавців Зрадівського життя Цушко був
найуспішнішим "штовхачем" бізнесінтересів різних бізнесгруп.
IP: 91.214.248.---
kokonat7 _ 13.05.2010 13:00
Автору спасибо. Только такие статьи и должны быть. К сожалению, их почти никто не читает.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →