Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Автор нового підручника з історії України: Більшість рекомендацій Міносвіти стосувалася іміджу Росії

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 93.73.244.---
Rudych _ 21.09.2010 19:56
Шкода, що не бачив цыэъ статты. Учора давав інтерв"ю про партизанщину. В студії "Хрещатик, 26" КДР ТРК". Тема партизанство.Обов"язково б розповів.
Дякую, авторе за інфу.
IP: 91.124.24.---
Demosfen _ 21.09.2010 11:30
мда скоро напишуть шо ми нашадки юрки догорукого і він заснував разом з медведевим і путіним Київ.
IP: 91.192.180.---
бона _ 31.08.2010 14:21
vmir44:
І де це ви знайшли ученого-патриота, просніться сліпці .Ото вже біда як з головою непорядок .
IP: 91.192.180.---
бона _ 31.08.2010 14:18
Доки чужинці будуть писати нам історію? Агов ,, полковник.. Табачник , горе-історик , писав-би краще історію Ізраїлю , хоча звідки ти її знаєш, лже-доктор наук , ти вже всіх задовбав!vmir44:
IP: 91.192.180.---
бона _ 31.08.2010 14:17
Доки чужинці будуть писати нам історію? Агов ,, полковник.. Табачник , горе-історик , писав-би краще історію Ізраїлю , хоча звідки ти її знаєш, лже-доктор наук , ти вже всіх задовбав!
IP: 193.93.102.---
polpred _ 31.08.2010 14:07
dedmorozyk:
історію яка була - нам іще розповідають поодинокі свідки тих подій,а також і учасники,розповідають наші батьки які почули розповіді від своїх батьків - а наші діти почують і від нас правдиві події тих років і ця інформація буде передаватись до кінця світу і ніяка російська пропаганда цьому не зашкодить.Слава Україні!!!!!
Правильно говоришь, нам повезло и мы слышали рассказы наших бабушек и дедушек про то, как бандеровцы стреляли в спины нашим украинским солдатам.
IP: 195.209.237.---
vmir44 _ 30.08.2010 15:30
В учебнике по истории надо,чтобы было побольше агрессии по
отношению к России,виноватой во всех бедах УКРАИНЫ!
Настоящий ученый- патриот никогда не отступит от своих убеждений.
ПОЗОР!!!
IP: 178.92.147.---
патрокл _ 30.08.2010 14:34
Сервантес : " Лживых историков надо казнить, как фальшивомонетчиков" .
IP: 109.162.37.---
Under_Constructions _ 29.08.2010 20:12
Пропоную до програми для історичних факультетів університетів увести курс "Історична іміджелогія" чи "Іміджелогія історії". На цьому курсі навчали б майбутніх істориків, як формувати "правильну" концепцію історії, в залежності від побажань Кабміну - як свого, так і найближчих сусідів, із якими нас пов'язує 350-літня дружба.
IP: 178.92.214.---
OstGal _ 29.08.2010 16:48
Україна для… папуасів...
Кому потрібна незалежна Галичина...

ці та інші статті на сайті ОСТРІВ ГАЛИЧИНА
IP: 178.95.53.---
Predator X _ 29.08.2010 16:21
http://www.utro.ua/ru/ekonomika/ukrainu_nakroet_giperinflyatsiya1282815081
Украину накроет гиперинфляция
http://ua-banker.com.ua/news/incidents/8916/
Украину готовят к дефолту, поговаривают о введении продуктовых талонов
http://gigamir.net/news/politics/pub74909/
Схема спасения Украины
IP: 178.95.53.---
Predator X _ 29.08.2010 16:21
Наймані працівники всього світу завжди боролися за справедливу оплату праці, а не ЗА другу державну, Ющенка чи ПРОТИ бандерівців, Табачника і москалів. Озвіріла і ница в злиднях своїх від убогості і безпросвітності власного існування, тяжкопрацююча фактично за їду тупа українська бидломаса, - на шляху до усвідомлення такої древньої, як світ і простої, як табуретка, апріорі очевидної істини.
Тільки масовий, реальний, грошима підкріплений попит найманих на товари і послуги може забезпечити бюджетні надходження і профінансувати державу як таку.
Найманих тому що найбільше.
Єдиним злочином бидломаси є її покупна спроможність : горілка, пиво і решта - на хліб та молоко...
Олігархам не це цікаво : їх батьківщина там, де їх рахунки.
Але іншого принципу самоорганізації суспільства в державу ніхто й не вишукує.
Не буває тому що.
Інших...взагалі і в принципі.
Удачі ...
IP: 109.167.70.---
Гетьман Коронний _ 29.08.2010 15:51
Сталин - организатор массовых убийств. На счету организованного им террора миллионы жертв. Он должен быть осужден. Мы же сегодня не говорим о том, что Гитлер был не менее (а то и более) еффективным менеджером и не оправдываем методы его руководства (хотя он Германию из руин поднял). Почему для Сталина (не лучшее чудовище чем Гитлер) мы должны делать исключение?

Давайте говоря про всех злодеев человечества, вспоминать не о том, что они были чудовищные злодеи, а говорить о том, как прекрасно кто-то из них играл, к примеру, на балалайке.

Это ли не будет пособничеством того, что методы подобных чудовищ, вернутся к вашим детям новыми трагедиями?

ПОВТОРЮСЬ - СТАЛИН ЧУДОВИЩЕ, МОЖЕТ ЕЩЕ СТРАШНЕЕ ГИТЛЕРА, ЕГО ОПРАВДАНИЕ - ЭТО ПОСОБНИЧЕСТВО ЕГО БУДУЩИМ ПРИЕМНИКАМ!!!
IP: 178.92.245.---
LM_SUPER _ 29.08.2010 13:20
ІМІДЖ РОСІЇ!?
Та віками в всьому світі Росію зображали в вигляді брудного дикого ведмедя.
Цей імідж завдяки новим росіянам і в даний час підтверджується.
Чому Україна маючи по сусідству озброєну і готову в любий час напасти на нас державу, повинна створювати імідж милого ведмежати?
Та подивіться хоча б на коментарі цих великоросів, в кожному ненависть до українського слова, пісні, історії і т.п.
IP: 178.95.53.---
Predator X _ 29.08.2010 12:56
Ninjaua:

Вивчення іноземної треба починати із чотирьох років.
І вчити її аж до бездоганного оволодіння.
Викладачів іноземних мов у середніх школах нема і не було ніколи.
Проте є дуже багато дітей, які володіють ними бездоганно ...
Випускників, чомусь, завжди шокує дуже контрастна різниця між вчителями і викладачами.
Це реальність цього соціуму, яка ніяк не впливає на стиль і спосіб життя здорових.
Ніхто із них так і не повірив, що Табачник - академік, Янукович - професор, в чому й суть клоунади у виконанні кухарчуків і доярок ... в академічних мантіях.
Це тільки жалюгідний маскарад тих, хто хоче.
Управляти державою, наприклад.
Але треба просто МОГТИ.
Як, хто і чим може допомогти другосортним тепер ???
Не було кількох поколінь зовсім тверезих батьків - це й обумовлює можливості, смаки, запити, вимоги, пріоритети...етику й естетику ...кожному - своє...
А не держава чи міністр освіти ...
IP: 178.95.53.---
Predator X _ 29.08.2010 12:48
Ninjaua:

Чиї і які підручники обмежують доступ Ваших дітей до знань ?
Чи навіть МОЖУТЬ обмежити ?
IP: 178.95.53.---
Predator X _ 29.08.2010 12:46
guru2:
Знову вражає ваша унікально-ідіотська ієрархія пріоритетів.
Суттю людського життя є достойна оплата найманої праці. Яка дає можливість забезпечити гідну старість батьків кожного і дітей кожного. Ви вважаєте сенсом життя боротбу за світле майбутнє мільйонів алкозалежних і недолугих ?
Борітеся. Не думаю, що поборете.
93-тій рік саме цим ви і займаєтеся.
Ми перепрошуэмо - часу не маємо.
Жити спішимо ...для себе, дітей своїх та внуків ...
Освіта, смак, етика і естетика, мораль і шляхетність дає сім'я.
Зовнішній світ - це тільки вибір. І діти роблять його, батьків наслідуючи.
А не систему освіти чи суму знань і навичок. Кожен їх собі забезпечує сам.
В міру сил, можливостей і смаку.
IP: 178.95.173.---
Ninjaua _ 29.08.2010 12:36
Це не добре, знову замовчування правди, краще би всі ті антиукраїнці написали свою "правду", і ми би в котре переконались що шизофренія в Україні передається повітряно капельним шляхом, а такі подачкі в підручнику історії нам не потрібні "шановний автор". Моя сестра переходить в пятий клас і я цей підручник порву !!!!!!!!
IP: 79.124.139.---
guru2 _ 29.08.2010 08:21
Predator X:
"Здорові украЇнські діти" говорять якщо навіть рідною мовою, - то з російською інтонацією, як і герої їх улюблених Ранеток і Кадєтов, диктори і ведучі (це ж діти недавні) не тямлять в наголосах і не відчувають мови, бо ми нічого їм не дали за взірець, слухняно даючи раком табачникам, каториє учат в школе, учат в школє, учат в школє...
Ще вони ковтають оці занепадницькі Ст Маєр та Дж Роулінгс про звироднілих вампірів і чаклунів з англо-сакс менталітетом. Вау!!! Ось так вони кажуть в захопленні, ваші здорові укр діти, поняв, ти, брахман??
IP: 109.167.70.---
Гетьман Коронний _ 29.08.2010 02:16
Называть Сталина еффективным менеджером, значит соглашаться с методами его "менеджмента". Это путь к повторению трагедий в будущем.

"Историю пишут те, кто вешает героев". Так метко выразился Мел Гибсон в своем фильме "Отважное сердце".

Кто для вас герои? Если это палачи, то ИХ "ПРАВДА" НАМ НЕ НУЖНА. У внуков палачей одна "правда", у внуков их жертв другая ПРАВДА!!!

"Забыть прошлое, означает примирится с его возвращением". Эти слова когда-то сказал Уинстон Черчиль (возвращение может ударить бумерангом именно по сталинистам). Ведь если не вынести уроков из прошлого, то ошибки будут повторятся в будущем.
IP: 95.132.134.---
Halabata _ 29.08.2010 01:29
Про що ви тут пашталакаєте? В дитсадках вас виховували що найрідніший дєдушка Лєнін, найрідніша країна - Совєцкій Союз, в школі вчили історію Російської імперії, де Україні присвячено пару розділів; в яких прославлявся Хмельницький, більшовики на кшталт Петровського і Мануїльского, приєднання Західних областей до імперії і прищеплювалась ненависть до патріотів України з часів козаччини до вояків УПА. Паралельно винищувався генофонд - від селян-господарників, інженерів. вчених до поетів, письменників, художників. Виховувались Павлики Морозови, мерзотники, що писали доноси на братів, друзів, сусідів. В результаті знову маємо ганьбу - промосковську владу і зека президента. І нічого дивуватись, що нам фальсифікують історію, затискають свободу слова, нищать малий бізнес і демократію, піднімають ціни на газ і т.пп. І брешуть, брешуть, гарно обіцяють і знову брешуть, Україну продають гуртом і в роздріб, а ви обсмоктуєте дєрмо, яке вам постійно підкидають, аби не задумувались, що бузе завтра.
IP: 178.95.61.---
Predator X _ 29.08.2010 01:17
Олександр13:

Здорові українські діти і нині чинна влада українська - на зовсім різних планетах живуть і ніколи не пересікаються навіть.
На одному гектарі не перебувають наші діти із кастою такою - гидяться.
Знають те, що вважають за потрібне ...і знати будуть завжди.
Цього вже ніхто й ніколи не заборонить і дурь каждого тепер відна здалеку.
IP: 81.23.24.---
Олександр13 _ 28.08.2010 23:57
Я чомусь не дивуюсь...Янику сказали у Москві "написати потрібну історію",він і старається.А те що діти ростимуть і не знатимуть своїх героїв-визволителів,це йому по барабану.Зато знатимуть президента -тюремщика...Ідіоти.
IP: 79.124.134.---
guru2 _ 28.08.2010 23:15
То де ж ваші партії національно-визвольні? Де ваші натовпи обурені? Там, видно, де були вони, коли всі газетні кіоски і книгарні, кіно перетворили в смітники..... То чого ви там жалюгідно тепер слиняєте, бики?
IP: 178.95.61.---
Predator X _ 28.08.2010 18:07
http://ua-banker.com.ua/news/incidents/8916/
Украину готовят к дефолту, поговаривают о введении продуктовых талонов
http://gigamir.net/news/politics/pub74909/
Схема спасения Украины
IP: 95.111.153.---
Не москаль _ 28.08.2010 15:46
А римський імператор Юлій Цезар сказав ось що: "Ви думаєте, що ми завоювали їх, коли зайняли їх землі своїми легіонами? Ні! ми завоюємо їх тоді, коли будемо писати за них їх історію".
Що робить Табачник і компанія?
Сторінки:      Попередня      Наступна