Повернутись до публікації

Як Тігіпко за мільйон доларів хотів купити соціологію на користь Януковича

Четвер, 5 серпня 2010, 15:15
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 91.202.110.---Stella8523.08.2010 21:19
Як ми любимо перед виборами згадувати найгірші моменти з життя політиків) слабо в це віриться, та і яка зараз різниця? підкупили-не підкупили.. а інші не підкупають? що за маячня про це статтю писати з такою гучною назвою, коли це усього лише соцопитування, яке нічого не вирішує?
IP: 188.163.84.---slitherin23.08.2010 19:12
Хэх)) просто бред и вздор. Если что-то серьёзное - то подороже, чем миллион - это РАЗ !
А в целом - это утка, причём предвыборная. Такая, что крякает, и в печи с яблоками классно идёт xDDD
IP: 212.178.4.---Joy-Joy23.08.2010 14:05
очень сомнительно доверять и верить подобным "уткам" созданным перед наступающими выборами:)
IP: 93.126.79.---Пересічний громадянин13.08.2010 11:08
Тигипко- ПУСТОЕ МЕСТО!!!!!!
IP: 81.23.24.---VoFFochka11.08.2010 09:02
мудак короче
IP: 95.133.85.---Дмитро Понамарчук10.08.2010 21:58
Їжак в тій хвилі забажав,
Щоб веприком він став.
Побіг до Бога, просить,
Лапки високо взносить:

- Ой, дай же, Боже,
Що мені гоже:
Свиняче рило,
Хвостик, як шило,

Тверду щетину
Й широку спину.
А Господь їжачка любив,
Прохання його сповнив:

З їжачка веприк стався вмить.
Весело в ліс біжить.
І як до хатки лиш прийшов,
То дзеркальце найшов
І в нім приглядався,
Яким красавцем стався.
IP: 95.133.85.---Дмитро Понамарчук10.08.2010 10:08
Дорогі читачі й любі блоґери!
Ось повна версія моєї статті пам'яті Ілька Кучерева, що видрукована у другому числі щоквартальника "ЄвроАтлантика" за 2010 рік -
http://rukh.blox.ua/2010/08/POChUVShI-PRO-MILJON-DOLARIV-ILKO-KUChERIV-SKAZAV.html
А самий часопис можна придбати у мережі книгарень "Є".
IP: 77.239.178.---yurasja09.08.2010 10:55
А тепер нехай хтось спробує пояснити результати екзіт-пулів останніх президентських виборів. Єдине , що виникає в пам"яті : " Не вірю!". Одна надія , що і Шаповала , і Пасенюка , і ще декількох видатних підрах...ів обов"язково і з пристрастю допитають біля Воріт в Апостола Петра.
IP: 93.126.79.---Пересічний громадянин09.08.2010 01:12
Тігібко, це туалетний папірець для сра..и Якнуковича))))
IP: 94.178.3.---Gelen08.08.2010 23:20
Журналист с весьма сомнительной репутацией, тесно связанный с партией регионов,
как-то очень вовремя "вспомнил" давний эпизод. Именно теперь на Тигипко оказывается
сильнейшее давление со стороны верхушки ПР, в попытке заставить его написать заяву об
отставке "по собственному желанию". Мавр сделал своё дело (кредит МВФ кое-как добыт),
мавр должен уйти.

Реакция на это "сентиментальное воспоминание" определенно будет. Непонятно только,
как малоуважаемый пан Понамарчук будет в суде доказывать истинность своих слов
(хотя эта история мне представляется вполне правдоподобной).

Разве что ему помогут уже подготовленные активисты ПР, которые уверенно заявят, что
"были там лично, стояли рядом и все слышали".
Імпорт з РФ, "Укртелеком" та смерті на дорозі
Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії
900 кілометрів пішки. Як двоє львів’ян мандрують Україною від заходу до сходу
Спаринг-Собчак
Усі публікації