Повернутись до публікації

Лучший пенсионер - мёртвый пенсионер

Четвер, 24 лютого 2011, 20:00
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.211.181.---Igor Kondrakhin29.11.2011 19:55
дайте в руки СВД и я готов говорить о том как нам платят зарплаты что мы из этого поимеем и как мы потом подохнем на помойке отработав всю жизнь на этих уродов
IP: 95.81.53.---Igor Mudryi01.03.2011 16:27
Дуже добре, що зявляються частіше такі статті. Гарні вони, чи погані -інша річ. Головне, що є тема.
На мій погляд велика проблема пенсіонерів, так званих "бейбі-бумерів" полягає в тому, що Україна не вирішила питання Пенсійного фонду СРСР. Хоча, все одно - загальний фонд не спасло б. Вкрали б...
IP: 95.133.237.---Glaxo01.03.2011 12:54
Щодо теми статті. Вот вам новина:"Министерство экономики согласовало Главному управлению по вопросам подготовки Евро-2012 Киевской горгосадминистрациии закупку услуг по годовой аренде помещений в здании ЗАО «Киевпроект» на ул. Богдана Хмельницкого, 16-22. Об этом сообщается в «Вестнике государственных закупок»Аренда трех кабинетов № 1203, 1204, 1303 обойдется бюджету столицы в 750 тыс. грн. В обосновании закупки, проведенной по неконкурентной процедуре «закупка у одного участника», сообщается, что эти помещения были впервые арендованы 13 февраля 2010 г. Также сообщается, что кабинеты арендуются из-за недостатка свободных помещений в здании столичной мэрии"(obkom.net.ua). Скажіть, яка різниця, яку пенсійну систему вводити, якщо кошти в кінцевому результаті все рівно вкрадуть?!
IP: 95.133.237.---Glaxo01.03.2011 12:48
Cjnybr:
У Свободи інші гасла. Націоналізм - це любов, наприклад.
IP: 82.117.234.---Cjnybr01.03.2011 11:33
Glaxo:

Спочатку я не зрозумів, чому "Свобода" відстала на 70 років, потім пригадав марші в підтримку Бендери, УПА, вони в тому часі живуть, ви вважаєте. Я виписую їх газету, вони багато чого роблять в 3-х областях, де у них більшість. Звичайно, світогляд у них обмежений, їм і в голову не прийде організовувати акції на кшалт британської, проти Vodafone та інших неплатників податків.
****** Шановний, Гітлер після приходу до влади теж зробив багато чого корисного - підняв соціальні стандарти, поборов безробіття, стримав свавілля олігархів... Але - з -за ідеології почав з репресій щодо євреїв та політичних суперників , потім - конкурентів ("Ніч довгих ножів"), а скінчив - відомо чим....Схоже, що в тоталітарних ідеологіях органічно міститься "гєн самознищення". Тож подивиться-но на наслідки панування закордонних братів націоналістів - від Югославії до Киргізії, від Пів. Ірландії до Руанди - і після цього факт,що вони - едина неолігархічна політсила вже не возвеселить
IP: 95.133.137.---Glaxo28.02.2011 23:06
Cjnybr:
Спочатку я не зрозумів, чому "Свобода" відстала на 70 років, потім пригадав марші в підтримку Бендери, УПА, вони в тому часі живуть, ви вважаєте. Я виписую їх газету, вони багато чого роблять в 3-х областях, де у них більшість. Звичайно, світогляд у них обмежений, їм і в голову не прийде організовувати акції на кшалт британської, проти Vodafone та інших неплатників податків.
IP: 213.133.175.---Greg_Kyiv28.02.2011 14:44
Дочитав. На жаль - стаття без аргументів, пропозицій, і навіть аналізу запропонованої реформи. На фоні докорів Тигипку в неправильності цифри витрат на ПФ (18% замість 17.8%) ексклюзивно виглядає абзац про прибиральника президентського лайна.
Емоції замість аналізу.
Такий от діагноз.
IP: 213.133.175.---Greg_Kyiv28.02.2011 14:32
"Я туда показательно не пришёл, оттого, что в прошлом году безуспешно пытался вклиниться в ритуальные пляски Азарова вокруг налогового кодекса."

мабуть, трохи набридаю цим питання.
Карточку-то кому залишив? ПР? БЮТ? Комуністам?
IP: 80.84.189.---Black&White28.02.2011 11:01
ага, ПР хотят сначала уничтожить пенсионеров, чтобы не платить пенсии, а потом и все население Украины
IP: 92.113.231.---Svetlaya28.02.2011 10:45
Кстати товарищи будущие или нынешние пенсионеры - и что вы все это спустите с рук? Они же наживаются не только на нас - вас в первую очередь обберут до нитки. Или вам все равно что из пенсии вам остаются крохи, за которые даже хлеба не купишь?
Неможливе можливо: на які торговельні поступки Україні пішов ЄС
Право бути жертвою
Зміни до Конституції, що запускають судову реформу. Як це працюватиме? ІНФОГРАФІКА
Держсекретар Угорщини: "Витягнути голову з піску і поглянути в очі реальності"
Усі публікації