Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Страшний сон Януковича

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 94.248.9.---
socrat21 _ 08.02.2011 21:06
Viktor-kazak:
Как там у вас, в Москве? Медведев зимнее время отменил, как думаешь, поможет?
IP: 95.25.227.---
Viktor-kazak _ 08.02.2011 21:05
Регги:
Янукович не сможет проконтролировать поток информации, который он регулирует здесь

Что-то я не вижу контролирования здесь. 5-й и ТВI как поливали грязью регионалов, так и поливают, а Савик Шустер так и вообще на первый перешел. Юля хоть раз в неделю да красуется на экранах. На националльных грязь лить перестали, так этоже же каналы правительства, а не грантоедов. Хотя критики и на них хватает - я неделю слушал национальное радио, получил полное впечатление, что это радио оппозиции. Об успехах - только официальные сообщения, зато об ухудшении жизни целые беседы с привлечением экспертов-грантоедов. А как Вам такой анекдот, как выставка "Нет цензуре!"? Кричим, что все зажато, а выставка месяц работает. Уже этот факт Вас опровергает. Я уж не говорю, что на этой выставке, так же как и у Вас, никаких фактов, только общие слова.
IP: 95.135.53.---
_grafff _ 08.02.2011 20:59
Є сумніви до дійсно дрібних підприємців, наприклад майстерня по ремонту взуття, годинників це дійсно дрібний бізнес і він 500 000 грн. обороту не має.
Це повинно вирішуватись системним підходом та державницьким мисленням!
IP: 95.135.53.---
_grafff _ 08.02.2011 20:58
Податкова не повинна бути НКВС, ГЕСТАПО чи іншим репресивним органом.
А реформування податків повинно відбутись, для прикладу.
Спрщена система оподаткування передбачає сплату податку у розмірі 200 грн. і при цьому оборот до 500 000тис.
Я правівник бюджетної сфери отримую 1600 грн. нарахованих коштів і сплачую 300 грн віх податків = 1300 грн. При цьому не маю права мати інших заробітків тому що працюю в держ установі і на мене діють обмеження державної служби.
тобто
- я при 1300 плачу 300 грн, а бізнесмен 200 грн.
Я вважаю касовий апарат це нома та необхідність, тому що я кінцевий споживач, і маючи такий чек можу предявляти певну претенцію до продавця при не якісному товарі.
при наявнсті касового апарату можна перевірити оборот коштів підприємця.
сьогодні навіть великі ресторани мають оформлено, кухню, на одного підприємця, офіціантів на іншого, бар, ще на іншого і.т.д.
IP: 178.94.24.---
Huala _ 08.02.2011 20:56
Цікаво, що у Франції буквально в ті самі дні демонстранти перекидали машини й збиралися запалити нафтосховища. Там насильство і справді вихлюпнулося на вулиці, однак Саркозі не злякався.

Саркози знает что он не преступник, а зек, тоже, наверняка знает, что он, наоборот, конченный отморозок. А коль так значит народ кастрирует его легко и никому ничего за это не будет. Еще в последствии и награду получит от народа Украины. Вот в этом и разница
IP: 95.25.227.---
Viktor-kazak _ 08.02.2011 20:53
Як завжди, брати пукнули в калюжу. Початок: "зібралося понад десяток тисяч людей". За даними УП, 22.11.2010: Близько 2 тисяч ... зібралися на Майдані (УНІАН) А далі – все брехня. Організатори в замовах заявили 120 тис. мітингувальників, тому міліції було багато. Ніхто не замовляв перекриття вулиць, але перекрили Банкову и Хрещатик, навіть затіяли бійку з міліцією. Організатори-політики хотіли щоб їх розігнали, Тарасюк навіть побіг до Ежи Бузека скаржитись. Влада виявилася розумнішою и судом заборонила акції у центрі міста. Вона відділила підприємців від політиків і нічого не боялася – Януковіч з Азаровім навіть прийшли на Майдан. Це тільки Данилюку з Капрановіми здаеться, що влада їх боїться. Потім вона домовилася з підприємцями і ліквідували намети. Виконали рішення суду – не розігнали, а попросили перейти з Майдану на Львівську. Ніякого спротиву не було – Мадан закінчився.
IP: 178.94.108.---
Якщо не я, то хто? _ 08.02.2011 20:50
zoryana_555:
хай януковичу присниться кошмар, що він прийшов до магазину і дістав гаманець з кишені, а там мінімальна зарплата і він задумався: купити буханку хліба, чи половину і може ще на молоко вистачить. або прийшов сплачувати за комунальні послуги, а грошей не вистачає. оце було б справедливо, бо подібний кошмар переживає багато українців щодня, і все завдяки "вмілим" діям сьогоднішньої влади
------------------------------------------
Хороше побажання Бандюковичу!
.
IP: 178.94.108.---
Якщо не я, то хто? _ 08.02.2011 20:48
ballovar:
zoryana_555 _ 08.02.2011 20:35
найстрашніший кошмар януковича - це тимошенко. її він боїться найбільше, бо знає, що правда на боці юлі. і що тільки вона може завадити їхнім планам у побудові авторитарного режиму в україні. ось кого боїться янукович реально
____________
Зорьяна, не можна так неповажати Юлю, Україну тай президента України. Треба то писати з великої лїтери. Прогуляла ті уроки7 Курила десь за рогом?.
-------------------
А ваc бsльше турбують орфографsчнs "помилки" Зоряни,
а не злочинні дії банди Чивокуня?!
;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
IP: 93.126.99.---
Регги _ 08.02.2011 20:44
в Україні, усі теж однаково розуміли ситуацію – звісно, за винятком кількох відморожених урядовців, авторів Податкового кодексу.
_____
Не удивительно, почему и Кодекс соответствующий вышел. Янукович обещал одно, вышло соверешенно другое. Он обещал налоговые каникулы, но с теми подводными камнями, о которых народ узнал уже при кодексе, налоговые каникулы стали похожи на каникулы строгого режима.
IP: 93.126.99.---
Регги _ 08.02.2011 20:41
ballovar:
Не знаю, почему должно быть стыдно за правду. Интернет - это другое дело. Я пишу о телевидении, которое поддается прессингу со стороны людей Януковича, которому в первую очередь выгодно, чтобы о нем говорили все только хорошее и ничего лишнего. От вас скрывают много интересных фактов, но видимо, вам и того хватает, что крутят по ящику. От сюда и "примитивная людина" - вашими же словами.
IP: 91.142.175.---
ballovar _ 08.02.2011 20:41
zoryana_555 _ 08.02.2011 20:35
найстрашніший кошмар януковича - це тимошенко. її він боїться найбільше, бо знає, що правда на боці юлі. і що тільки вона може завадити їхнім планам у побудові авторитарного режиму в україні. ось кого боїться янукович реально
____________
Зорьяна, не можна так неповажати Юлю, Україну тай президента України. Треба то писати з великої лїтери. Прогуляла ті уроки7 Курила десь за рогом?.
IP: 95.132.33.---
zoryana_555 _ 08.02.2011 20:40
хай януковичу присниться кошмар, що він прийшов до магазину і дістав гаманець з кишені, а там мінімальна зарплата і він задумався: купити буханку хліба, чи половину і може ще на молоко вистачить. або прийшов сплачувати за комунальні послуги, а грошей не вистачає. оце було б справедливо, бо подібний кошмар переживає багато українців щодня, і все завдяки "вмілим" діям сьогоднішньої влади
IP: 95.132.33.---
zoryana_555 _ 08.02.2011 20:37
янукович довів що він боїться тимошенко, коли не пустив її до брюсселю.до цього моменту ще можна було сумніватися в цьому, але після заборони юлі виїхати, та ще й озвученні такої абсурдної версії: не випустили, бо тимошенко залишиться за кордоном. все стало на свої місця. я янукович показав, що він боїться сильної, рішучої, твердої, але жінки
IP: 93.126.99.---
Регги _ 08.02.2011 20:37
Эта власть показала одно: она не имеет единой идеологии, который бы придерживалась при своем руководстве. Я уже не говорю о предвыборной программе Януковича, которая была наживой для тех, кто повелся на неё и в последствии отдал свой голос за Януковича.
IP: 91.142.175.---
ballovar _ 08.02.2011 20:35
Регги _ 08.02.2011 20:31
так что Янукович не сможет проконтролировать поток информации, который он регулирует здесь, не допуская на всеобщее обозрение то, что он считает лишним.
________
Не стыдно такую чушь писать? Вот ты тут пишешь, что хочешь, и что? Тебя кто-то ловит, хватает, ломает руки? Нельзя же быть такой примитивной людиной.
IP: 95.132.33.---
zoryana_555 _ 08.02.2011 20:35
найстрашніший кошмар януковича - це тимошенко. її він боїться найбільше, бо знає, що правда на боці юлі. і що тільки вона може завадити їхнім планам у побудові авторитарного режиму в україні. ось кого боїться янукович реально
IP: 93.74.232.---
НЛО _ 08.02.2011 20:33
На чисто добровольных основаниях холуев специально кастрируют, и направляют прокладками к Ханьке Хеерман. Говорят, большинство из них - петухи, опетушенные во время работы помошниками нардепов бело- голубых или в их бизнес- офисах.
- Свечной заводик-9 IP: 95.135.91. --- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- osemenenko_orang IP: 95.134.114.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- /Semenenko IP: 78.154.171.---Eurotranstelecom Ltdcountry: UA KievUKRAINE
- Хувжотимо IP: 95.132.182.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- Тинейджер IP: 95.135.131.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- Франкенштейн IP: 194.33.189.--- (Украина; провайдер Lanet сети ООО)
- Finko58 IP: 81.24.208.--- (Украина; провайдер NKTV Ltd, Николаев)
- REPA IP: 77.123.39.— (Украина, провайдер «Киевские Telekomunikatsiyni Merezhi»)
- aceton, IP: 94.178.131.-- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- баринДД _ IP: 91.124.20.---UKRTELNET-ADSL Ukraine, Kiev
ФСБшный СТУКАЧЕК:
- Viktor-kazak IP: 95.25.227.--- (РФ, Москва; пр
IP: 93.126.99.---
Регги _ 08.02.2011 20:31
І влада злякалася
____________
Пока у Януковича в руках все ветки власти, ему бояться нечего. Правда в границах Украины. Потому что за границей цензура не выстроена на внешнюю и внутреннюю, так что Янукович не сможет проконтролировать поток информации, который он регулирует здесь, не допуская на всеобщее обозрение то, что он считает лишним.
IP: 95.135.217.---
Киeвлянин _ 08.02.2011 20:31
баринДД:
Киевлянину: не путайте буриме на заданные темы со стихами. К примеру: "капрановых" с Ефремовым, Лемом,..
Я не путаю барина с самозваным барином ...
IP: 91.142.175.---
ballovar _ 08.02.2011 20:31
V134 _ 08.02.2011 20:26
...Сегодня на работе застала молоденького 30-летнего подчиненного за компом в поиске на Гуглу за запросом "Как сделать напалм в домашних условиях". А вы говорите... :)
____________
Он тебя хочет спалить. Мало платишь. Не догоняешь?
IP: 93.126.99.---
Регги _ 08.02.2011 20:29
І все-таки, чому Янукович одразу не розігнав підприємницький майдан?..
_______
Видимо, так выгодно было Януковичу. Он "продержал" Майдан для показухи, мол демократия существует, но когда понял, что ситуация начинает выходить из под контроля, он "решил" проблему, разогнав Майдан.
IP: 95.135.51.---
V134 _ 08.02.2011 20:26
АПРЕЛЬ-2011 - СТРАШНЫЙ СУД ДЛЯ ПР-дунов.
В апреле все украинские предприниматели подведут результаты квартала - и поймут, что остались на "нуле".
К апрелю все украинские пенсионеры поймут, что все ихние гривневые "заначки" истощились (даже т.н. "на похорон") - и тогда даже старенькие дедушки достанут заныканные обрезы (НЕТ, САМИ ДЕДУШКИ СТРЕЛЯТЬ НЕ БУДУТ - отдадут внукам. Безработным и отощавшим от голода...)
В апреле украинский задурманенный народ наконец-то поймет, что больше, чем за год "покращення життя вже сьогодні" так и не настало (я, кстати, ежедневно издеваюсь над этими самыми выборцями этим слоганом - когда простые люди жалуются на "жисть" на кассах магазинов и на рынке :)

УКРАИНСКИЙ АПРЕЛЬ-2011 ! (Египет и Тунис будут курить контрабандный "Кэмэл" и писяться в пампесы от ужаса)

...Сегодня на работе застала молоденького 30-летнего подчиненного за компом в поиске на Гуглу за запросом "Как сделать напалм в домашних условиях". А вы говорите... :)
IP: 91.142.175.---
ballovar _ 08.02.2011 20:14
Киeвлянин _ 08.02.2011 20:09
По-шахтерски!
_______
По-простому.
IP: 95.135.217.---
Киeвлянин _ 08.02.2011 20:09
ballovar:
чипполино _ 08.02.2011 20:00
сдох бы он во сне, что ли
_____________
А ты-таки, тупорылый буратино, хоть и хочешь быть чиполином.
Не дотягиваешь, браток. .
Я, оказывается не ошибся тогда.
Тебе тоже не хворать. В смысле, долго.
По-шахтерски!
IP: 91.142.175.---
ballovar _ 08.02.2011 20:06
чипполино _ 08.02.2011 20:00
сдох бы он во сне, что ли
_____________
А ты-таки, тупорылый буратино, хоть и хочешь быть чиполином.
Не дотягиваешь, браток. .
Я, оказывается не ошибся тогда.
Тебе тоже не хворать. В смысле, долго.
IP: 91.142.175.---
ballovar _ 08.02.2011 20:02
vik735 _ 08.02.2011 19:28
Их задача – ГАДИТЬ на популярных форумах.
Финансируемые регионалами:

- Свечной заводик-9 IP: 95.135.91. --- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- osemenenko_orang IP: 95.134.114.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- /Semenenko IP: 78.154.171.---Eurotranstelecom Ltdcountry: UA KievUKRAINE
- Хувжотимо IP: 95.132.182.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- Тинейджер IP: 95.135.131.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- Франкенштейн IP: 194.33.189.--- (Украина; провайдер Lanet сети ООО)
- Finko58 IP: 81.24.208.--- (Украина; провайдер NKTV Ltd, Николаев)
- REPA IP: 77.123.39.— (Украина, провайдер «Киевские Telekomunikatsiyni Merezhi»)
- aceton, IP: 94.178.131.-- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- баринДД _ IP: 91.124.20.---UKRTELNET-ADSL Ukraine, Kiev
ФСБшный СТУКАЧЕК:
- Viktor-kazak IP: 95.25.227.--- (РФ, Москва; провайдер "Корбина Телеком")
___________
Ну ты гад, вик735!
Опять меня пропустил. Ответишь, однако...
IP: 178.93.16.---
чипполино _ 08.02.2011 20:00
vik735:
Их задача – ГАДИТЬ на популярных форумах.
Финансируемые регионалами:

- Свечной заводик-9 IP: 95.135.91. --- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- osemenenko_orang IP: 95.134.114.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- /Semenenko IP: 78.154.171.---Eurotranstelecom Ltdcountry: UA KievUKRAINE
- Хувжотимо IP: 95.132.182.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- Тинейджер IP: 95.135.131.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- Франкенштейн IP: 194.33.189.--- (Украина; провайдер Lanet сети ООО)
- Finko58 IP: 81.24.208.--- (Украина; провайдер NKTV Ltd, Николаев)
- REPA IP: 77.123.39.— (Украина, провайдер «Киевские Telekomunikatsiyni Merezhi»)
- aceton, IP: 94.178.131.-- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- баринДД _ IP: 91.124.20.---UKRTELNET-ADSL Ukraine, Kiev
ФСБшный СТУКАЧЕК:
- Viktor-kazak IP: 95.25.227.--- (РФ, Москва; провайдер "Корбина Телеком")
добавлю :ballovar


сдох бы он во сне, что ли
IP: 91.209.51.---
Настардамус _ 08.02.2011 19:58
Брехня все это -животным сны не снятся)))
IP: 91.142.175.---
ballovar _ 08.02.2011 19:57
На двох долбодзьобів завелика публікація.
Змучився читати.
IP: 95.132.237.---
Gulliver _ 08.02.2011 19:48
У кожного своє розуміння подій, що сталися. Так і пишеться історія. А добре б комусь розумному взяти на себе працю подумати, зважити та й написати людям, що їм робити? Бо попереду нічого втішного не видно, а дрібні "перемоги" то, по великому рахунку, дрібниця, хоч і приємна. Є один незаперечний факт: доки люди не об"єднаються в боротьбі за свої інтереси, доти з ними ніхто рахуватися не буде. Треба на деякий час забути той поділ на "гільдії" міліціонерів і пенсіонерів, лікарів і вчителів, всі ми по волі нашої долі громадани України. І хочемо ми поваги до себе, своїх родин, своєї праці. Щоб не було неправди в тих мінімальних пенсіях, прожиткових мінімумах, нових законах, написаних злодіями. Що вони нас лякають зростанням цін, гноблять своїми планами "перекрыть кислород" скрізь, де ще люди
працюють і заробляють собі на житя? Мало наших дідів і батьків мучили, прийшов і наш час? 20 років
терпимо злодійство нахабне, неприкрите, а воно все підростає, набирає сил...
IP: 95.132.252.---
Киeвлянин _ 08.02.2011 19:47
Vladimir 1948:
Вроде взрослые мужчины . достаточно упитанные ...В тюрмах не сидели и не собираются , глазками туду-сюда "водят " . То ли на бунт призывают . то ли просто прикалываются...Черт его знает , наверное просто циники на чьем то содержании...Нет в их "базаре " , ни настоящего чувства . ни смысловой нагрузки...
Скажем так, смысл их "смысловой нагрузки" Вам просто недоступен. Потому, что пока Вы в тюрьме сидели (и возможно собираетесь опять) они учились, учились и учились.
IP: 95.132.252.---
Киeвлянин _ 08.02.2011 19:45
баринДД:
ЕВРОИНТЕГАТОРУ:
Чо, укр кабан - уже персона грата?!
Меж вами ж разница одна:
ПР- волков серьёзненькая стая,
а вы - шакалов сброд, орда.
И заруби, кабан, на рыле:
я -барин, значит - не беру!
И пусть я нищ,.. но в этом сила,
в шакалах не был, не пойду.
Я, конечно же, прошу прощения, но таких бар как Вы в старые добрые пороли на конюшне.
Чтобы отвадить стихи писать, конечно же.
IP: 109.122.13.---
Vladimir 1948 _ 08.02.2011 19:39
Вроде взрослые мужчины . достаточно упитанные ...В тюрмах не сидели и не собираются , глазками туду-сюда "водят " . То ли на бунт призывают . то ли просто прикалываются...Черт его знает , наверное просто циники на чьем то содержании...Нет в их "базаре " , ни настоящего чувства . ни смысловой нагрузки...
IP: 178.158.81.---
zuzj _ 08.02.2011 19:39
аванс:
Хо-хо!!!!!!!!!!!!!
ЯНУКОВИЧ, ОКАЗЫВАЕТСЯ, Ж И Д !!!!!!!!!!! У него мочки ушей сросщиеся!!!!!!!!!!!!!!!!!
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Вот это - новость.
IP: 95.135.51.---
V134 _ 08.02.2011 19:32
Для Gost10

Уважаемый.
А поставьте себя в ту же самую ситуацию. Просто так, мысленно:
- итак, ваша мама в больнице. Вы стараетесь сделать для нее все возможное, платите взятки всем врачам, медсестрам, санитаркам... Но вдруг (!) ваша мама умирает. И в этом вашем шоке лечащий врач требует от вас взятку: "Я ее лечил!"

Представьте себя и вашу маму в роли главных героев этой реальной истории из Белой Церкви... Вы бы не стреляли в этого врача?! А я бы стреляла!
IP: 80.254.7.---
vik735 _ 08.02.2011 19:28
Их задача – ГАДИТЬ на популярных форумах.
Финансируемые регионалами:

- Свечной заводик-9 IP: 95.135.91. --- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- osemenenko_orang IP: 95.134.114.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- /Semenenko IP: 78.154.171.---Eurotranstelecom Ltdcountry: UA KievUKRAINE
- Хувжотимо IP: 95.132.182.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- Тинейджер IP: 95.135.131.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- Франкенштейн IP: 194.33.189.--- (Украина; провайдер Lanet сети ООО)
- Finko58 IP: 81.24.208.--- (Украина; провайдер NKTV Ltd, Николаев)
- REPA IP: 77.123.39.— (Украина, провайдер «Киевские Telekomunikatsiyni Merezhi»)
- aceton, IP: 94.178.131.-- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- баринДД _ IP: 91.124.20.---UKRTELNET-ADSL Ukraine, Kiev
ФСБшный СТУКАЧЕК:
- Viktor-kazak IP: 95.25.227.--- (РФ, Москва; провайдер "Корбина Телеком")
IP: 95.135.51.---
V134 _ 08.02.2011 19:13
для Волинець

Пойдете со мной - патроны подносить, чтобы искоренить эту сине-белую банду?! - это не просто вопрос, это типа "тест на вшивость"...
IP: 109.162.19.---
chubl _ 08.02.2011 19:02
Тактичний виграш не означає перемогу стратегічну. Поки в українців божеством і сенсом життя буде виручка, керувати ними будуть ті, в кого аналогічні божества. Різниця - лише в розмірах цих божеств.
IP: 188.163.105.---
link_slv _ 08.02.2011 19:01
veritas vincit!!!
IP: 93.180.245.---
Волинець _ 08.02.2011 18:54
V134:
Простой житель Белой Церкви застрелил больничного врача за то, что тот потребовал взятку - ПОСЛЕ СМЕРТИ пациента! - родного человека этого самого белоцерковца.
Украинцы, вы что - забыли такое простое слово ГІДНІСТЬ ?!
Я готова сама стрелять. несмотря на свой немолодой возраст, и на то, что я русскоговорящая украинка. Да хоть китайско-говорящая! Я - УКРАИНКА! Люди, да что ж вы по хаткам попрятались, ВЫХОДИТЕ!!!
Дай Боже, щоб до більшості російськомовних українців нарешті дійшло, що вони УКРАЇНЦІ! Дякую вам пані!
IP: 95.134.31.---
patriot_2011 _ 08.02.2011 18:36
бандюковичі керують державою на всіх мислимих посадах. Можуть купити крутий вертольот, з,їздити закордон за наші бабки, земельку прихопити чи там завод-фабрику. А гречка по 20 і бензин по десять, газ-опалення-світло +50%, пенсія +5років це не в-о-н-и.... ні... це винні попередники, МВФ, народ який мало працює і назло всім умудряється не вмерти з голоду і дожити до пенсії. Винні всі і все навколо від кризи до поганої неврожайної погоди крім ПРЯМИХ І БЕЗПОСЕРЕДНІХ КЕРІВНИКІВ які управляють державою!!!
IP: 93.73.84.---
chutach _ 08.02.2011 18:28
Читайте Святых Отцов. Там сказано, что если придут правители нечестивые обманом к власти, то самое лучшее оружие, это читать Псалом №51. Если определенное количество людей будут читать этот Псалом, то вмешается БОГ, и тогда на Януковича упадет не венок, а постамент , самолет или метеорит.

Хотя вариант с Революцией, подобной Помаранчевой , более изящен.
IP: 94.27.67.---
sn14 _ 08.02.2011 18:18
противвсихи Капрановы, а чем вы не довольны?
вы укладывали дорожку под хама, спасибо себе скажите, забужкам и прочим, которые делали вид , что не понимают (или, по тупости, действительно не понимая), ЧТО такое уголовники у власти...

ну,и что теперь? вот так смело статейку напишем?
или таки уже пора сказать: " что же мы, блин, наделали??!!!!!!"
IP: 217.199.231.---
korus _ 08.02.2011 18:08
"У нас нема сили, щоб пересилити їхню силу."
------
Нуздрасьте.
Писали-писали, та так гарно, що аж сльозу мало не видавили, і на тобі - "нема сили".
Усю красиву картину змазали цією фразою. Так і хочеться запитати: А чого ж вони так майданів наших бояться, коли у нас "нема сили"? Тому й бояться, що:
- у самих рило в пуху по самі вуха;
- знають, що рано чи пізно доведуть-таки нас до того, що знайдеться у нас і сила, і зброя;
- нам, як тому пролетаріату, втрачати нічого, окрім своїх боргів;
- сила наша в єдності і правді народній, от це вони добре знають, а якщо через убогість свою чи продажність хто й не знає, так той жо...ю відчуває.

А правду свою я давно шукаю, тільки ж тут так країну лайном захезали, що віднайти не так просто.
IP: 86.63.215.---
eurointegrace _ 08.02.2011 18:05
Их задача – ГАДИТЬ на популярных форумах.
Финансируемые регионалами:

- Свечной заводик-9 IP: 95.135.91. --- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- osemenenko_orang IP: 95.134.114.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- /Semenenko IP: 78.154.171.---
- Хувжотимо IP: 95.132.182.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- Тинейджер IP: 95.135.131.--- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- Франкенштейн IP: 194.33.189.--- (Украина; провайдер Lanet сети ООО)
- Finko58 IP: 81.24.208.--- (Украина; провайдер NKTV Ltd, Николаев)
- REPA IP: 77.123.39.— (Украина, провайдер «Киевские Telekomunikatsiyni Merezhi»)
- aceton, IP: 94.178.131.-- (Украина; провайдер "Укртелеком")
- баринДД _ IP: 91.124.20.---
ФСБшный СТУКАЧЕК:
- Viktor-kazak IP: 95.25.227.--- (РФ, Москва; провайдер "Корбина Телеком")
IP: 95.135.51.---
V134 _ 08.02.2011 18:05
Простой житель Белой Церкви застрелил больничного врача за то, что тот потребовал взятку - ПОСЛЕ СМЕРТИ пациента! - родного человека этого самого белоцерковца.
Украинцы, вы что - забыли такое простое слово ГІДНІСТЬ ?!
Я готова сама стрелять. несмотря на свой немолодой возраст, и на то, что я русскоговорящая украинка. Да хоть китайско-говорящая! Я - УКРАИНКА! Люди, да что ж вы по хаткам попрятались, ВЫХОДИТЕ!!!
IP: 195.39.210.---
макіївський _ 08.02.2011 17:59
Критической точкой станет ситуация, когда они ОТДАДУТ приказ, а исполнители его выполнять НЕ БУДУТ. После этого ситуация начнёт развиваться стремительно и гибельно для единичных отморозков, начавших исполнять.
IP: 62.80.165.---
vvooll76 _ 08.02.2011 17:57
очередной понос от братьев.
Сторінки:      Попередня      Наступна