Повернутись до публікації

Страшний сон Януковича

Вівторок, 8 лютого 2011, 14:18
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 194.242.103.---_MiXaLo_09.02.2011 17:04
Kozak_:Козак ! Ви шановний не знаєте історії ні Союзу .ні України .а тому і пишете різну дурницю.Для Вас по секрету розповім.чому в ті савєцькі часи ми були голі і босі.хоча кожний мав роботу і своєчасно зарплатню.Коли б Ви проїхали в ті часи по полям Родіни.то побачили б .що навіть лісосмуги між полями зорювались і не було.як зараз.многолєтніх трав.І в кожному колгоспі були стада ВРХ.свиней .баранів.різної птиці в великій кількості.але їли це все не совецький народ.а Нікарагуа.Мозамбік.Куба.В"єтмам.Корея.Лівія.Ліван.Ірак.Іран.Чилі.і т.д. плюс до інших держави Варшавського договору.А з України ешалонами за кордон шла нафта та скраплений газ.плюс всі держави Варшавського договору на шару споживали вугілля та електроенергію.Тому .або Ви вивчаєте історію і не пишете дурниць.або ми поскаржимося Вашим хазяїнам і вони перестануть В ам платити .гроші.а посадять на цепок і насиплють в миску баланди та прикажуть гавкати на шару.ОТОЖ.
IP: 82.207.120.---RUBEY09.02.2011 15:44
Поки такі, як Капранови будуть усім чим завгодно, але тільки не своєю справою - до того часу на Україні ладу не буде.
IP: 178.40.154.---OlegRoman09.02.2011 15:33
Зек-президента Януковича за ґрати! Україні свободу!
IP: 94.232.182.---HARDMC09.02.2011 15:13
На майдані я стояв з ночі до рассвєта
Янукович вже наклав. Але це – не вето.

хахахахахаха це п'ять!)))))
IP: 89.105.226.---Kipish09.02.2011 14:53
Зловив Янукович золоту рибку і каже їй:
- Хочу бути президентом довічно, аж до самої смерті!
Відповідає йому рибка золота:
- Як хочеш - справа хазяйська ... А то міг би і більше п'яти років прожити ...
IP: 92.113.218.---Svetlaya09.02.2011 14:20
Semenenko:
из-за таких вот продажных тварей как ты и страдает наш народ. Подкупил тебя бандит полтинничком и ты теперь за него горд? обламайся заберет он у тебя его и в сто крат больше возьмет процентов с тебя.
IP: 95.134.253.---sonyachna_r09.02.2011 14:18
Брати Капранови! Вашими устами говорять українці. Всі ці речі я чую кожен день від простих людей - але у Вас все більш лаконічно. Дякую!
IP: 92.113.218.---Svetlaya09.02.2011 14:18
Его самый страшный сон - скоро будет реальностью. За все его злодеяния его ждет страшная и неминуемая участь предателя Родины - за такое только лишь расстрел.
IP: 91.192.180.---бона09.02.2011 13:41
левко:
Що то за хрунь Юрий Харьковчанин ? Де його Родіна ?
IP: 77.52.10.---Fredy09.02.2011 13:12
))))улибнули капранови. І що ж таке патріотичне вони курять?)))
Микола Кміть: Наше об'єднання з "Боржомі" було більш вдалим, ніж злиття Mercedes і Chrysler
Чи стане Гройсман ще одним камікадзе
Модна євроінтеграція. Як українські дизайнери знайшли ключ до гаманців європейців
"Заграница нам поможет": як український бізнес використовує донорську допомогу
Усі публікації