Повернутись до публікації

Суддя-мільйонер, або Хто заробляє більше за Януковича?

Четвер, 12 травня 2011, 17:51
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 195.226.213.---HamAs16.05.2011 19:22
Чего изволите? Главный судейский вопрос. И соизволители сделают тебя милионером.
IP: 77.120.47.---Ужастик16.05.2011 15:07
За решение о третьем туре выборов президента в 2005 году каждый судья Верховного Суда
получил по миллиону гривень.Так что дёшево они свои услуги теперь продавать не намерены.
IP: 91.219.52.---Black&White16.05.2011 10:53
самых ПРоплаченых судей страна должна знать в лицо
IP: 95.132.136.---Anatoly Traxel15.05.2011 19:38
VO Svoboda Xamu:
VO Svoboda Xamu:
З СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ СТАРТУЄ ТИЖДЕНЬ ЩОДЕННИХ ПРОТЕСТІВ В УСІХ УКРАЇНСЬКИХ МІСТАХ!
ВЧИТЕЛІ, СТУДЕНТИ І ПІДПРИЄМЦІ БУДУТЬ БОРОТИСЬ ЗА СВОЇ ПРАВА!
ЦЕНТРОМ БОРОТЬБИ СТАНЕ НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО БІЛЯ МАРІЇНСЬКОГО ПАРКУ.
ПІДКЛЮЧАЙТЕСЬ ДО БОРОТЬБИ І ВИ:

http://www.spilnasprava.com/wp/?cat=7
Маємо намір...
IP: 95.132.136.---Anatoly Traxel15.05.2011 19:36
vi290872:
що ви маєте проти автора? він порівнює це авто з іншими машинами наших можновладців, що коштують по пів мільйона.
Все-таки в Україні багато дурнів.
IP: 95.132.136.---Anatoly Traxel15.05.2011 19:33
Всіх, свиней, за ґрати!
IP: 178.95.195.---vi29087215.05.2011 18:15
"Не багато-не мало 419 тис. грн"... "відносно скромний автомобіль Toyota Rav4". --- видно автор також непогано заробляє на своїй важкій трудовій нивці, якщо такі речі для нього так собі, щось середнє
IP: 195.191.59.---Перлина7215.05.2011 12:46
Українська корупція перед нами
IP: 46.118.178.---boroda_zp15.05.2011 02:58
Усіх цих ссук розстріляти за банєй! Як шкода, що ми не в Кореї чи у Китаї живемо! Їх би вже не існувало...
IP: 95.111.133.---uomo14.05.2011 19:17
Продажные твари
Справа наліво
Девід Лінч: Ми маємо бути, як цуценята – посміхатися і радісно помахувати хвостами
Перекази зменшуються, безробіття знижується, дотації ростуть
Що насправді думає громадянське суспільство в Україні про перспективу миру на сході?
Усі публікації