Це така пропорція по статусу:
Президент українець = Межигір'я
Простий українець = ???????
але колись, в кожного українця, БУДЕ хоча б 10 частина такого Межигір'я.
IP: 93.74.235.---
taramokh _ 05.07.2011 03:26
BabaYulya:
Янукович - добрый, никогда никого не оскорблял, поэтому к нему и приходит и богатство и власть и счастье. А Тимошенко - злая, постоянно недовольная. оскорбляет и налево и направо всех, поэтому и лишается и власти и богатства и счастья(Бог внуков не даёт как Януковичу). Так что, люди, будьте добрее !!!
Насчет богатства и власти - согласен, а вот насчет доброты и счастья - нет. Нельзя путать ограниченность и самодовольство со счастьем, хотя, возможно, для кого-то в богатстве и заключается счастье. Ведь помощь ограниченному кругу лиц тоже можно трактовать как "помощь ближнему... окружению
IP: 93.75.85.---
AVATAR _ 03.07.2011 14:09
консоль
IP: 93.75.85.---
AVATAR _ 03.07.2011 14:06
просто
А що це за пацанчик - у вертикальну смужку сорочка. Якийсь у нього вигляд не дуже... м'яко кажучи... Ну, не схожий він на людину розумової праці :(
IP: 93.74.235.---
taramokh _ 01.07.2011 23:53
Вот прочел в одной книге, автор И-Шен (раздел "Даосские психотехники - Животная сущность человека"): "Лишение собственности или ограничение права владения ею деформирует психику взрослого человека, делает его агрессивным, завистливым и вороватым. Программа воровства также есть у многих видов животных, в трудных условиях она помогает выжить." В этой связи вопрос: а наполнение вором корзины, в которой нет дна, облагораживает вора, превращает его в человека? Или, так сказать, позолоти руку берущего?
IP: 195.241.90.---
Vik Nov _ 01.07.2011 20:48
http://korrespondent.net/video/ukraine/1189113-kravchuk-mne-podlo-rasskazal-novyj-konfuz-yanukovicha?
IP: 109.162.69.---
mr_real _ 01.07.2011 17:02
BabaYulya:
Янукович - добрый, никогда никого не оскорблял, поэтому к нему и приходит и богатство и власть и счастье. А Тимошенко - злая, постоянно недовольная. оскорбляет и налево и направо всех, поэтому и лишается и власти и богатства и счастья(Бог внуков не даёт как Януковичу). Так что, люди, будьте добрее !!!
Агов! ось твій "добрий, без образливий": http://www.youtube.com/watch?v=eel0-ZuFtoE
IP: 129.70.54.---
Алоїзович _ 01.07.2011 15:32
Ось, віршик написався щойно. Сонет. Називається він
У МЕЖИГІР'Ї Б'ЄТЬСЯ СЕРЦЕ НЕНІ
Не в Києві столиця, що на неї
молитись мусять Крим, Волинь, Донбас –
у Межигір'ї б'ється серце Нені:
там Янукович думає про нас!
Коли пливе дельфіном у басейні,
чи по пеньках стрибає в сотий раз,
чи спить у вулику, чи грає в гольф, чи в теніс,–
Він неустанно думає про нас!
Не смій про Нього дзявкати погано!
Обрав – жери коханого пахана
і ран собі душевних не ятри,
але кажи: хай у лиху годину
Бог береже Вас, двічінесудимий!
Той самий Бог, що любить цифру три.
IP: 46.133.127.---
novopskov_the first _ 01.07.2011 15:31
судячи по маєтку стає зрозуміло,що "ці руки нічого не крали" і кожен може дозволити собі таку розкіш!покузуючи свій маєток Янукович влаштував справжнісінький цирк!!!питання,які варто було запитувати сором'язливо ніхто не озвучив,адже цікавіше бігати по пеньках!!!(Бог Юлії внуків не дає,а Януковичу-розуму!)
IP: 89.105.234.---
BabaYulya _ 01.07.2011 14:46
Янукович - добрый, никогда никого не оскорблял, поэтому к нему и приходит и богатство и власть и счастье. А Тимошенко - злая, постоянно недовольная. оскорбляет и налево и направо всех, поэтому и лишается и власти и богатства и счастья(Бог внуков не даёт как Януковичу). Так что, люди, будьте добрее !!!
IP: 193.93.228.---
contoso _ 01.07.2011 13:59
Завжди хочеться спитати, чому можновладці повинні жити краще за нас? Вони більше працюють, вони краще працюють,їх робота пов"язана із занадто складними умовами, вони приносять користі державі більше, ніж той же шахтар, металург, аграрій? Чому їх наділяють авансовими благами? Вони ще нічого не зробили для держави, а вже за державний кошт живуть в палацах, їх діти одержують "найлакоміші" посади, онуки жирують на гектарах екологічно чистих парків? Невже для нормальної та плідної роботи чиновника необхідно мати земельні угіддя, багатоповерхові будинки та дачі, по декілька квартир, басейни з постійною температурою, що підтримується навіть взимку? Та ще й утримувати всі ці панські забаганки за державний (тобто наш з вами) кошт? Що хотів показати Янукович, демонструючи свої статки: скромність побуту, свою єдність з народом, чи ще раз підкреслити свою царську недосяжність? Що він зробив для країни, щоб так жити? На сьогоднішній день- нічого! Хіба що покращив життя вже сьогодні. Собі.
IP: 95.133.150.---
Кольчик _ 01.07.2011 12:04
да скільки можна мучити людей. Казитесь, як можете. а люди стадають.
IP: 91.124.112.---
cAndr76 _ 01.07.2011 10:22
Навіщо дратувати народ? Всім і так зрозумило що вся ця роскіш, за рахунок платників податків, і казни держави. Не зі своєі кішені, Янукович гроші витягнув.
IP: 77.122.160.---
Apxumekmop _ 01.07.2011 07:43
красиво жить не запретишь, но совесть - она все понимает и ничего не забывает кому обязана маеточком за пару десятков млн долл
IP: 178.74.218.---
mercer _ 01.07.2011 07:03
Тільки кража шапок може виробити у людини такі "чудові" здібності по "влаштуванню" свого життя..
IP: 217.212.230.---
Prescience _ 30.06.2011 21:48
rtuq:
ни одного доброго слова
а де ж вдячність тих тушок і шістьорок чому не заступляться
тоді виходить що ця групіровка штучна і розлетиться при першому потрясіні
IP: 93.78.92.---
rtuq _ 30.06.2011 21:30
ни одного доброго слова
IP: 109.162.84.---
mr_real _ 30.06.2011 17:21
le Mouton Blanc:
panasgalagan:
Частная собственность-это святое! НО...
1. Межигорье -137га- НАЦИОНАЛЬНЫЙ ЗАПОВЕДНИК. Впрочем, как и МЫС АЙЯ, и СУХОЛУЧЬЕ - всё принадлежит Украине.
2. Пусть президент, как первое лицо страны и гарант Конституции, ПУБЛИЧНО СВЕДЁТ ДЕБЕТ / КРЕДИТ.
И пусть мне, как налогоплательщику, ОН или ПРОКУРАТУРА продемонстрируют / докажут прозрачность этой частной собственности, неприличной по объему.
Я, как налогоплательщик, КАТЕГОРИЧЕСКИ ВОЗМУЩЕНА тем, что ЭТА ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬ создается за мой счет, за счет моих родителей и за счет моего ребенка!
И при этом у меня и моего ребенка отобрали возможность свободно перемещаться по стране- ВСЁ ПЕРЕГОРОЖЕНО ЗАБОРАМИ!
Я ХОЧУ В УДОБНОЕ ДЛЯ МЕНЯ ВРЕМЯ ПЛАНИРОВАТЬ ПРОГУЛКУ ПО НАЦИОНАЛЬНОМУ ЗАПОВЕДНИКУ "МЕЖИГОРЬЕ"
Повністю підтримую!
sergbaks:
Судячи по фото він вкрав більше ніж 2 шапки
IP: 91.124.0.---
sergbaks _ 30.06.2011 16:31
А він говорив що не крав, а де ж цікаво він заробив на такий шикарний дім.
IP: 80.239.242.---
Sosna64 _ 30.06.2011 16:06
Покращення життя вже сьогодні наступило.Дивись Україно кого привела до влади і тепер думай як цього добра позбутися, боюсь що тепер без крові не обійдеться.
IP: 195.234.69.---
svalyava _ 30.06.2011 15:34
vjovjo:
Біг вгору по пеньках- може пригодитись, коли він буде давати драпака
-
ТАКИХ НУЖНО ОТСТРЕЛИВАТЬ, ПРЯМО НА ПЕРВОМ ПЕНЬКЕ. А НЕДВИЖИМОСТЬ -НАЦИОНАЛИЗИРОВАТЬ
IP: 195.234.69.---
svalyava _ 30.06.2011 15:32
ЧТО Б ТЫ ВИТЯ ВДАВИЛСЯ КОГДА-НИБУДЬ! ЖЕЛАТЕЛЬНО, ПОСКОРЕЕ!
IP: 178.74.196.---
gajdamaka _ 30.06.2011 13:35
Фізіологія аж зашкалює. Біг вгору по пеньках, плавання в басейні, теніс, гольф, банька, унітаз і т.д. і тому подібне. А де ж духовне життя? Де вищий пілотаж нетривіальних думок і мрій? Невже все зводиться до тваринних інстинктів вгодованої істоти?
IP: 193.238.39.---
CLD _ 30.06.2011 12:45
УКРАИНА= ЭКОНОМИКА +ПОЛИТИКА!
IP: 92.113.3.---
Shifcook _ 30.06.2011 12:39
имея такую роскошь, ты наверное будешь многим должен, за то что тебе дали такую возможность все это иметь...... до безобразия непристойно купаться в роскоши, при том, что основная часть населения еле сводит концы с концами. Не будет перемен господа труженики, потому как у Вашего президента все хорошо, а речи по поводу - "покращення вже сьогодні" были сказаны не для Вас. Когда то (в 1991 г)мне один мудрый еврей в Одессе сказал, что скоро настанет время, когда все будут жить очень хорошо, ... кроме бедных. Наверное это он имел ввиду сегодняшнее время.
IP: 195.34.196.---
poznan _ 30.06.2011 12:37
Покращив життя вже сьогодні - СОБІ.
IP: 46.118.181.---
mitia14 _ 30.06.2011 12:28
А из савёнка чучело сделали. Поспал в улике и полетел мед собирать.
IP: 213.227.212.---
sas147258 _ 30.06.2011 12:16
А что енто за мешок с г---ом прігает на последнем фото, никто не знает?
IP: 91.124.29.---
pranuk1213 _ 30.06.2011 11:19
Він живе як "король" та покращує своє життя кожного дня, а людей "годує пустими обіцянками про покращення життя..."
IP: 95.132.55.---
dospivajemos _ 30.06.2011 09:16
panasgalagan _ 29.06.2011 18:33 "P/S Я за Януковича не голосовал и не поддержую его политику, но я уважаю право частной собствености. Я демократ." - Ура, таваріщь! Громчє нада крічать, убєдітєльнєй. Ну! Три-чотири...
IP: 94.178.36.---
кацапко _ 30.06.2011 08:20
Бог не фраєр і все бачить...
IP: 84.135.135.---
Алоїзович _ 30.06.2011 06:58
panasgalagan:
Если бы Янукович не законно завладел Межгорьем, то его бы сейчас судили! А все ваши коментарии - не более чем зависть!
Так хотілося серед всіх цих циніків побачити світлу, незіпсовану цивілізацією душу, в якій залишилася віра в справедливість! І ось - дочекався! Слава Богу, тепер старий Алоїзович може померти спокійно. Дитиночко з золотими кучерцями, Опанасику, так хочеться погладити вас по голівці і дати пряничка чи жувачку.
Я розчулений. Ви написали найнаївніший коментар в цій темі.
IP: 77.242.168.---
Kalyna777 _ 30.06.2011 02:38
В такий важкий для народу час наші депутати-злодії всі отак розкошують разом з їхнім президентом.
А говорити гарно вміють всі. Але я ніяк не можу зрозуміти для чого так гарно говорити? Чи не простіше доказати свою вірність народові, відмовившись від половини депутатської зарплатні в користь народу? На ліки і молоко для тих бідних пенсіонерів та хворих дітей.
Такі горе-проводирі народу накликають на себе кару Божу.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →